شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 70 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام دكتر
    من 23 سالمه عقد هستم باشوهرم رابطه داشتم ولى عمل دخول انجام نداديم چون هنوز پرده بکارت دارم و شک دارم که منی به واژنم برخورد کرده یانه الان 4روز از موعود پریودیم میگذره خیلی نگرانم و3تا قرص ال دی خوردم و اویشن و زعفرون ولی هنوز پریود نشدم ممکنه حامله باشم لطفا راهنمایی کنید ممنون
    دکتر میشه زود جواب بدین خیلی میترسم

2. Paeez123ii نوشته است: سلام دكتر
    من 23 سالمه عقد هستم باشوهرم رابطه داشتم ولى عمل دخول انجام نداديم چون هنوز پرده بکارت دارم و شک دارم که منی به واژنم برخورد کرده یانه الان 4روز از موعود پریودیم میگذره خیلی نگرانم و3تا قرص ال دی خوردم و اویشن و زعفرون ولی هنوز پریود نشدم ممکنه حامله باشم لطفا راهنمایی کنید ممنون
    دکتر میشه زود جواب بدین خیلی میترسم

اگه پریود منظم دارین تست بارداری بدید

3. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکارانتون دوتا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید.اول اینکه اگه یه زوج با هم رابطه جنسی دهانی داشته باشن طوری که خانوم آلت آقا رو بخوره طوری که هر دو لباس به تن داشته باشن و بعد از انزال مایع منی داخل دستمال ریخته شه و فقط چند قطره روی دست خانوم ریخته شه که فورا با دستمال پاک شه و نیم ساعت بعد هم دست شسته شه آیا امکان بارداری وجود دارد ؟؟؟؟ آیا نیازی به ازمایش خون هست ؟؟؟خیلی نگرانم ممنون میشم جواب بدید
    دوم اینکه فرق پریودی عادی با پریودی حاملگی چیست؟ آخه شنیدم میگن هستن کسایی که با وجود پریودی حامله هستن.یعنی امکانش هست فردی شش روز خونریزی قاعدگی داشته باشه و قاعدگی کیفیت سری های پیش رو داشته باشه و خونریزی به قدری باشه که لباس زیر آغشته به خون بشه اما باردار باشه؟ امکانش هست که باردار باشه؟ البته این سوالم برای خانومایی هست که قاعدگی نامنظم دارن

4. با سلام
    اقای دکتر ببخشید من با نامزدم رابطه داشتم البته سطح.آلت من احساس میکنم از پشت که می مالیدم به باسنشون به دهانه واژنشونم خورده البته احساس نکردم بخوره ولی مطمان نیستم!بهرحال من فقط پیش آبم اومد وگرنه نه ارضا نشدم بعدا نامزدم پشت درد وکمر درد اینا داشت و شب که خوابیده بو طرفای صبح خونریزی داشته این خونریزی سه روز ادامه داشت تقریبا 10روزشم مونده بو به وقت پریودشون ایا این همان خونریزی پریود بوده که جلو افتاده؟؟احتمال حاملگی هستش اگه هست باید برای جلو گیریش چیکارنیم؟؟؟بسیار ممنون میشم یکم زود جوابمو بدید خیلی میترسیم
    باتشکر

5. sahar_fhl نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکارانتون دوتا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید.اول اینکه اگه یه زوج با هم رابطه جنسی دهانی داشته باشن طوری که خانوم آلت آقا رو بخوره طوری که هر دو لباس به تن داشته باشن و بعد از انزال مایع منی داخل دستمال ریخته شه و فقط چند قطره روی دست خانوم ریخته شه که فورا با دستمال پاک شه و نیم ساعت بعد هم دست شسته شه آیا امکان بارداری وجود دارد ؟؟؟؟ آیا نیازی به ازمایش خون هست ؟؟؟خیلی نگرانم ممنون میشم جواب بدید
    دوم اینکه فرق پریودی عادی با پریودی حاملگی چیست؟ آخه شنیدم میگن هستن کسایی که با وجود پریودی حامله هستن.یعنی امکانش هست فردی شش روز خونریزی قاعدگی داشته باشه و قاعدگی کیفیت سری های پیش رو داشته باشه و خونریزی به قدری باشه که لباس زیر آغشته به خون بشه اما باردار باشه؟ امکانش هست که باردار باشه؟ البته این سوالم برای خانومایی هست که قاعدگی نامنظم دارن

سلام
    جواب سوال اول، خیر هست...دوست عزیز داری میگی لباس به تن داشتید، اسپرم چطور میتونه از رو دست خانم و از روی لباس زیر بره داخل واژن؟...لطفا یه کم منطقی فکر کنید.
    جواب سوال دوم، چیزی به نام پریودی حاملگی وجود نداره...اون چیزی که شما شنیدید خون لانه گزینی بوده.
    با یک پریودی معمولی با نظم و کیفیت همیشگی احتمال بارداری کاملا منفی میشه.
    در یک حاملگی نرمال و سالم تنها خونی که ممکنه دیده بشه در ماه اول و ناشی از لانه گزینی جنین داخل رحم هست.
    حاملگی که خودبخود به سقط منجر شده باشه یا حاملگی خارج از رحم خونریزی به دنبال خواهند داشت.

6. khalid2488 نوشته است: با سلام
    اقای دکتر ببخشید من با نامزدم رابطه داشتم البته سطح.آلت من احساس میکنم از پشت که می مالیدم به باسنشون به دهانه واژنشونم خورده البته احساس نکردم بخوره ولی مطمان نیستم!بهرحال من فقط پیش آبم اومد وگرنه نه ارضا نشدم بعدا نامزدم پشت درد وکمر درد اینا داشت و شب که خوابیده بو طرفای صبح خونریزی داشته این خونریزی سه روز ادامه داشت تقریبا 10روزشم مونده بو به وقت پریودشون ایا این همان خونریزی پریود بوده که جلو افتاده؟؟احتمال حاملگی هستش اگه هست باید برای جلو گیریش چیکارنیم؟؟؟بسیار ممنون میشم یکم زود جوابمو بدید خیلی میترسیم
    باتشکر

سلام
    بله...با توجه به درد کمر که داشته، خونریزی پریود بوده.
    در رابطه سطحی و فقط با پیشاب احتمال حاملگی به هیچوجه نیست.

7. سلام
    من به وسیله ی کاندوم از بارداری جلوگیری می کردم. دو روز قبل از پریودم  سونوگرافی داخلی انجام دادم پزشک گفت ضخامت اندومترم 19 می باشد و مشگوک به بارداری شد آزمایش بتا انجام دادم که 1.85 بود و منفی .حالا شش روز از پریودی ام گذشته آیا ممکن است باردار باشم؟چه کنم؟آزمایش بدم دوباره؟
    بی بی چک مطمینه؟ منفی نشان میده؟

8. با سلام
    همسر بنده یازده دی ماه قرص لونژیل 1.5 مصرف کردن.ایشون امروز پریود شدن.ولی بعد از چند روز استفاده از قرص حالشون خیلی بد شده.مدام دل درد اسهال و حالت تهوع.ایشون قبلا سه جهار دفه استفاده کرده بودن ولی همچین مشکلی واسشون پیش نیومده بود یا به این شدت نبوده.کلا هیچی نمیتونن بخورن.
    ممنون میشم راهنماییم کنین.

9. با سلام من 14 دی که  روز 19 پریودیم  بود ازمایش بتا دادم منفی بود بعد سونو دادم توی سونو  معلوم شد که تخمدان راستم کیست داره به اندازه 5.6 در 3.6 میلیمتر و فیبروم هم دارم به اندازه 14 میلیمتر. بعد روز 17 دی رفتم دکتر دکتر بهم قرص یاسمین همراه با 5 عدد قرص استروژن داد که از همون روز شروع به خوردن قرص ها باهم کردم وقتی قرصا رو باهم میخوردم خونریزی داشتم ولی کم بود و تا عصر ادامه داشت این خون ریزی و از عصر ب بعد لک قهوه ای میشد بعد از روز 19 دی تا 20 دی درد خفیف در ناحیه تخمدانم احساس کردم در حد 5 دقیقه تا 10 دقیقه این درد ادامه داشت و دیگه الان اون درد و ندارم. اینم بگم که مصرف قرص استروژن من 21 دی تموم شد یعنی 5 روز باید میخوردم و الان فقط باسمین میخورم. ولی هنوز لک قهوه ای دارم  با توجه به اینکه من 26 اذر پریود شدم بعد دوباره 10 و 11 دی لک قهوه ای دیدم از روز 12 دی این لک تبدیل به خون ریزی کم شد و تا الان فقط لک قهوه ایی دارم. میخواستم ببینم که این لک از عوارض قرص هست یا نه استرس دارم.

ا سلام مجدد. اول هما مرسی از پاسگویی سریعتون. من یه سوال دیگه هم داشتم. من 12 دی خونریزی شروع شد ولی خیلی کم خونریزی دارم و مثل قبل که پریود میشدم و تا روز 4 خونریزیم شدید بود الان نیست. با توجه به پست قبلی که براتون گذاشتم میخواستم ببینم این خونریزی کم عادی هست و بخاطر مصرف قرص ال دی بوده که مصرف کردم یا بخاطر چیزل دیگه ایی هست خیلی نگرانم و استرس دارم. اخه این اولین باری هست که من اینقدر کم خونریزی دارم. اگه سریع جواب بدین ممنون و متشکر میشم. و اینم اضافه کنم درد خفیف در زبر شکم دارم . و همینطور سینه هام درد میکنه.
    و شرمنده پاسخ شما رو من نتونستم باز ببینم نمیدونم چرا باز نمیشه
    اینم پست قبلی بوده که گذاشتم براتون
    سلام من 31 سالمه. 26 آذر پریود شدم مدت زمان پریودی من 7 روزه هست روز 8 یک رابطه سطحی داشتم و اینکه مابع منی داخل واژن نریخته ولی من از پیشاب مینرسم بخاطر همین 5 ساعت بعد 4 عدد قرص ال دی خوردم و 12 ساعت بعدش هم 4 عدد دیگه. با توجه به اینکه من طول دوره قاعدگیم بین 21 تا 24 روزه هست . و ایکنه من 10 دی لک قهویی تیره دیدم و تا امروز که 11 دی هست این لک قهوه تیره ادامه داره و اینم بگم که گاهی وقتا این اک قهوه اول بصورت خون هست بعد لک. ایا بخاطر مصرف قرص اینجوری شدم یا اینکه حامله هستم.

10. سلام نامزدم دوره قائدگی نامنزم داره 32-35 همین نا باید باشه ولی این ماه نزدیک 40 شده هنوزم پریپود نشده و شدیدا استرس داره و میگه شکمم درد میکنه و از این جور چیزا در ضمن رابطمون هم همیشه کاندوم داریم ولی این احتمال میدم ک آب پیشابه داخل واژن رفته باشه چون گاهی بدون کاندوم یک بار داخل واژن میزارم و بعد سریع بیرون میارم و کاندوم میزارم تقریبا هفته ای یک بار از واژن رابطه داریم الان باید چیکار کنم نامزدم شدیدا استرس داره و این استرس زیادش و ب من هم انتقال داده با اینکه سعی میکنم استرسم و متوجه نشه راه حل ی ک خیالمون راحت بشه چیه  واگه بارداری صورت گرفته باشه چیکار باید کرد تا بارداری از بین بره
    لطفا راهنمایی کنید و جواب بدهید فوری

11. behiovic نوشته است: با سلام
    همسر بنده یازده دی ماه قرص لونژیل 1.5 مصرف کردن.ایشون امروز پریود شدن.ولی بعد از چند روز استفاده از قرص حالشون خیلی بد شده.مدام دل درد اسهال و حالت تهوع.ایشون قبلا سه جهار دفه استفاده کرده بودن ولی همچین مشکلی واسشون پیش نیومده بود یا به این شدت نبوده.کلا هیچی نمیتونن بخورن.
    ممنون میشم راهنماییم کنین.

سلام
    ممکنه بدن ایشون جدیداً به این قرص واکنش نشون بده...بهتره با پزشک زنان یا ماما مشورت کنه تا در صورت امکان قرص را عوض کنند.

12. Raha_gol نوشته است: با سلام من 14 دی که  روز 19 پریودیم  بود ازمایش بتا دادم منفی بود بعد سونو دادم توی سونو  معلوم شد که تخمدان راستم کیست داره به اندازه 5.6 در 3.6 میلیمتر و فیبروم هم دارم به اندازه 14 میلیمتر. بعد روز 17 دی رفتم دکتر دکتر بهم قرص یاسمین همراه با 5 عدد قرص استروژن داد که از همون روز شروع به خوردن قرص ها باهم کردم وقتی قرصا رو باهم میخوردم خونریزی داشتم ولی کم بود و تا عصر ادامه داشت این خون ریزی و از عصر ب بعد لک قهوه ای میشد بعد از روز 19 دی تا 20 دی درد خفیف در ناحیه تخمدانم احساس کردم در حد 5 دقیقه تا 10 دقیقه این درد ادامه داشت و دیگه الان اون درد و ندارم. اینم بگم که مصرف قرص استروژن من 21 دی تموم شد یعنی 5 روز باید میخوردم و الان فقط باسمین میخورم. ولی هنوز لک قهوه ای دارم  با توجه به اینکه من 26 اذر پریود شدم بعد دوباره 10 و 11 دی لک قهوه ای دیدم از روز 12 دی این لک تبدیل به خون ریزی کم شد و تا الان فقط لک قهوه ایی دارم. میخواستم ببینم که این لک از عوارض قرص هست یا نه استرس دارم.

ا سلام مجدد. اول هما مرسی از پاسگویی سریعتون. من یه سوال دیگه هم داشتم. من 12 دی خونریزی شروع شد ولی خیلی کم خونریزی دارم و مثل قبل که پریود میشدم و تا روز 4 خونریزیم شدید بود الان نیست. با توجه به پست قبلی که براتون گذاشتم میخواستم ببینم این خونریزی کم عادی هست و بخاطر مصرف قرص ال دی بوده که مصرف کردم یا بخاطر چیزل دیگه ایی هست خیلی نگرانم و استرس دارم. اخه این اولین باری هست که من اینقدر کم خونریزی دارم. اگه سریع جواب بدین ممنون و متشکر میشم. و اینم اضافه کنم درد خفیف در زبر شکم دارم . و همینطور سینه هام درد میکنه.
    و شرمنده پاسخ شما رو من نتونستم باز ببینم نمیدونم چرا باز نمیشه
    اینم پست قبلی بوده که گذاشتم براتون
    سلام من 31 سالمه. 26 آذر پریود شدم مدت زمان پریودی من 7 روزه هست روز 8 یک رابطه سطحی داشتم و اینکه مابع منی داخل واژن نریخته ولی من از پیشاب مینرسم بخاطر همین 5 ساعت بعد 4 عدد قرص ال دی خوردم و 12 ساعت بعدش هم 4 عدد دیگه. با توجه به اینکه من طول دوره قاعدگیم بین 21 تا 24 روزه هست . و ایکنه من 10 دی لک قهویی تیره دیدم و تا امروز که 11 دی هست این لک قهوه تیره ادامه داره و اینم بگم که گاهی وقتا این اک قهوه اول بصورت خون هست بعد لک. ایا بخاطر مصرف قرص اینجوری شدم یا اینکه حامله هستم.

سلام
    این لکه ها و خونریزیهای موقت از عوارض قرص اورژانسی هست و کاملا طبیعیه...جای نگرانی نیست.
    یک روز بعد از اتمام خونریزی احتمال حاملگی منفیه..با این وجود شما روش اورزانسی را صحیح استفاده کردید و این به این معنی هست که حاملگی قطعا برای شما منفیه.

13. arash1990 نوشته است: سلام نامزدم دوره قائدگی نامنزم داره 32-35 همین نا باید باشه ولی این ماه نزدیک 40 شده هنوزم پریپود نشده و شدیدا استرس داره و میگه شکمم درد میکنه و از این جور چیزا در ضمن رابطمون هم همیشه کاندوم داریم ولی این احتمال میدم ک آب پیشابه داخل واژن رفته باشه چون گاهی بدون کاندوم یک بار داخل واژن میزارم و بعد سریع بیرون میارم و کاندوم میزارم تقریبا هفته ای یک بار از واژن رابطه داریم الان باید چیکار کنم نامزدم شدیدا استرس داره و این استرس زیادش و ب من هم انتقال داده با اینکه سعی میکنم استرسم و متوجه نشه راه حل ی ک خیالمون راحت بشه چیه  واگه بارداری صورت گرفته باشه چیکار باید کرد تا بارداری از بین بره
    لطفا راهنمایی کنید و جواب بدهید فوری

سلام
    متاسفانه در قاعدگیهای نامنظم این استرسها همیشه وجود داره و بدتر از اون اینکه همین استرس باعث میشه پریود هی عقب بیفته.
    در مورد رابطه شما با وجود پیشاب احتمال بارداری خیلی خیلی ضعیفه اما تنها راهی که میتونه خیال هر دوتون را راحت کنه اینه که نامزدت آزمایش بده.
    اگه جواب منفی بود مطمئن باشید که قطعا خطر حاملگی ازش رفع شده و فقط و فقط باید استرس را از ازخودش دور کنه تا هورمونها منظم بشند و قاعدگی رخ بده.
    اگر هم احیانا جواب مثبت بود و ایشون باردار بود باید برای سقط با پزشک مشورت کنید...در یکی دو ماه اول جنین با قرص سقط میشه و مثل خون قاعدگی از واژن خارج میشه.

14. adel123

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من و نامزدم یک روز بعد قائدگیش رابطه داشتیم و از کاندوم استفاده کردیم (در تمام مدت) آب منی تو کاندوم ریخته شد. بعد از گذشت 3 هفته روز شنبه درد پریودی داشت اما پریود نشد و تا 5شنبه نشده.  در طول این چند هفته اشتهاش کم شده و گاهی حالت تهوع داره ولی مسئله اینهکه همیشه به خاطر امتحاناتش و استرس اینطوری میشد. درد سینه هم داره ولی نه به نوعی مثل حساس شدن سینه هست. کل سینه درد میکنه به طوری که انگار تحت فشار بوده اند. ایشون اصلا قائدگی منظمی نداشتند و همچنین این چند روزه خیلی تحت استرس بودند بسیار زیاد! حال آیا این علائم نشانه ی بارداری هستند؟ و اینکه آیا استرس میتواند پریود را تغییر دهد و تاخیر بیندازد؟

1 - آیا دوره های قاعدگی (پریود) شما منظم است یا نامنظم؟بسیار نامنظم!
    2 - در صورت نامنظم بودن: بلندترین و کوتاه ترین طول دوره قاعدگی شما چند روز بوده است؟بین 3 هفته تا 4 هفته بوده

15. adel123 نوشته است: سلام من و نامزدم یک روز بعد قائدگیش رابطه داشتیم و از کاندوم استفاده کردیم (در تمام مدت) آب منی تو کاندوم ریخته شد. بعد از گذشت 3 هفته روز شنبه درد پریودی داشت اما پریود نشد و تا 5شنبه نشده.  در طول این چند هفته اشتهاش کم شده و گاهی حالت تهوع داره ولی مسئله اینهکه همیشه به خاطر امتحاناتش و استرس اینطوری میشد. درد سینه هم داره ولی نه به نوعی مثل حساس شدن سینه هست. کل سینه درد میکنه به طوری که انگار تحت فشار بوده اند. ایشون اصلا قائدگی منظمی نداشتند و همچنین این چند روزه خیلی تحت استرس بودند بسیار زیاد! حال آیا این علائم نشانه ی بارداری هستند؟ و اینکه آیا استرس میتواند پریود را تغییر دهد و تاخیر بیندازد؟

1 - آیا دوره های قاعدگی (پریود) شما منظم است یا نامنظم؟بسیار نامنظم!
    2 - در صورت نامنظم بودن: بلندترین و کوتاه ترین طول دوره قاعدگی شما چند روز بوده است؟بین 3 هفته تا 4 هفته بوده

امکان بارداری وجود نداره.
    علائم احتمالاً به نزدیک بودن پریود مربوط بوده و ناشی از استرس هم هستن.
    استرس به شدت می‌تونه زمان پریود رو تغییر بده.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 70 از 126
رفتن به صفحه :    ... 70 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید