شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خارش بدن بعد از خود ارضایی

1. باسلام و خسته نباشید
    من پسری 30 هستم که حدود 10 سالی است که خودارضایی انجام می دهم ولی جدیداً بعد از خودارضایی چند روزی تمام بدنم به طور موقت خارش می افتد ولی با مطالعات بیماری های در خصوص رابطه جنسی هنوز نمی دانم که دلیل خارش آن چیست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. علائمت شبیه شروع کهیره
    وقتی یه دفعه از محیط سرد وارد محیط گرم میشی هم این علائمو داری؟

3. خیر،وقتی که منی از بدنم خارج می شود کل بدنم به مدت سه یا چهار روز به خارش می افتد و در روزهای عادی هیچ مشکلی ندارم تا زمانی که دوباره خود ارضایی انجام دهم تا منی از بدنم خارج شود.
    سلام و خسته نباشید
    برای تقویت کسی خود ارضایی انجام می دهد چه چیزی باید در روز مصرف کند تا نیروی که از دست داده  دوباره برگردد تا مشکلی از نظر قوای جنسی در آینده نداشته باشد
    سلام و خسته نباشید دکتر گرامی من چند وقتی است بعد از ارضاء احساس خستگی در چشم و درد در بعضی از قسمتهای بدن و کسلی می کنم لطفاًً تقاضا دارم درمورد این مسله که برایم اتفاق افتاد راهنمایی کنید تا بتوانم هر روزدتر جلوی این کار بگیرم باتشکر فراوان از زحماتی که برای من و دوستان انجام می دهید.

4. reza-r نوشته است: علائمت شبیه شروع کهیره
    وقتی یه دفعه از محیط سرد وارد محیط گرم میشی هم این علائمو داری؟

سلام اقای دکتر.
    من دقیقا همین مشکل دارم.وقتی از جای سرد به گرم وارد میشم تمام بدنم خارش میگیره و حالت گر گرفتگی بهم دست میده.
    این حالت فقط بعد از خود ارضایی برام اتفاق می افته و تا چند روز ادامه داره.اما بعد از رابطه جنسی عادی به هیچ و عنوان همچین مشکلی ندارم.
    ایا من بیمار هستم ؟ چه بیماری دارم ؟؟ راه درمانش چیه واقعا میترسم که مشکل جدیی باشه . لطفا راهنماییم کنین.

5. سلام من پسری ۲۴ ساله هستم مدتی متاسفانه زیاد خودارزایی کردم بعد اون یهو بدنم شروع به کهیر زدن کرد و وقتی وارد محیطی گرم میشم بدنم گر می گیرد و می خوارد چی کار کنم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید