شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترس از ازدواج به دلیل هیکل درشت و موی بدن

1. باعرض سلام خدمت تمامی دوستان.
    بنده جوانی22ساله هستم که دیگر جانم به لب رسیده است وجایی برای پرسش سوالاتم نداشتم جز اینجا!شاید بگویید پیش مشاور برو،رفتم!کتابی به من معرفی کرد که بخوانم تا فکرهای مزاحم ازسرم کوچ کنند!برخی سوالات را امکان پرسش نداشتم.

قضیه ازاین قرار است که من ازخودم بدم می آید.من دردانشگاه بین هم رشته ای هایم نفر دوم هستم قد182 وزن100کیلو ولی چاق به نظر نمی رسم بااین که ازلحاظ علمی شاید مطالعه زیاد داشته باشم بازهم ازخودم راضی نیستم واحساس پوچی میکنم.
    به خودم می گویم این چه قد دراز ومسخره ایه؟چرا درشت اندام وچهارشونه ای؟به دوستای دیگت نگاه کن بااینکه هیکلای ریزی که دارن خیلی جذابن.من به اخلاقیات خیلی پایبندم ودوست دختر نداشتم یکی ازدوستام می گف اگه می خواستی هم نمی تونستی دوس دختر داشته باشی با این هیکل درشتت کسی بهت پا نمی ده وازت می ترسن.

مشکل دیگر من:چند وقتیه که مادرم گیر داده ازدواج کن!ولی من روم نمی شه،چرا؟چون بدنم حتی پشت کمرم موداره.چند وقتیه که به آلتم(عذر می خوام)نگاه می کنم می بینم تایک سوم (پایه اش)مو درآورده.قسمتهای بالاشم نزدیک ختنه گاه سه چهارتا موی نازک درآورده که منو نگران کرده.سعی میکنم خودمو مشغول کنم ولی نمی تونم هرروز به یه جای خودم گیر میدم بعضی اوقات به خودم میگم ای کاش طی یک حادثه طبیعی بمیرم.

یکی ازبچه های متاهل میگف چیزی که یه مجرد ازازدواج میبینه خیلی با واقعیت تفاوت داره برای زنها چیزای مهمتری وجود داره که تابرسه به جسم مرد شب میشه!ولی من ازحرفای بچه های سایت فهمیدم چرته حرفش.

توروخدا توروخدا کمکم کنین ازهمه ی خانما وآقایون می خوام براساس واقعیت نه دلداری دادن صحبت کنن!میخوام بدونم اگه مشکل دارم خودمو راحت کنم.

2. خب دوست عزیز منم مثه توام  تقریبا قد 184 وزن 98 کیلو اما من میگم ایکاش قدم بلندتر بود قدم کوتاهه اما راضی ام  و الانم درتلاشم ک سایز و شکمم و اب کنم چون مطمئنم با این قد و اون هیکلی ک میخوام میتونم خیلی کارا کنم .... توام میتونی
    درباره موی بدنم عرض کنم که بدن ی مرد باید مو داشته باشه دیگه حالا یکی کم یکی زیاد میشه شیو کرد یا اپیلاسیون بازم نه ار پودر و کرم های موبر استفاده کن بازم نه لیزر کن اما شیو کن

اما همون باش ک خودن حال میکنی حرف مردمم هم ول کن ک چی میگن اوناپشت سر خدا هم حرف میزنن

و اینکه درباره جنس مکمل بگم ک ادمها متفاوتن یکی دوست داره شوهرش بدنش سفت باشه همچین بغلش کنه حال کنه
    یکی دوست داره بدن شوهرش موداشته باشه حتی با موی روی سینه هاش بازی کنه
    یکی هم گفته هرچی باشه من و دوست داشته باشه کافیه ...
    اینایی ک گفتم از زبون خودشون شنیدم  و دیدم
    و... و.... و..... و....
    و در اخر اینکه به هرچیک فکر کنی همون بلا سرت میاد ....
    ا

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. ببینید دوست من، من خیلی با خودم کلنجاررفتم.اگه من مشکل ندارم پس چرا توی خوابگاه که هستیم بچه ها مدام منو بخاطر موی بدنم مسخره می کنن؟چرا من نباید توی خوابگاه راحت باشم، بالباس راحت باشم.چرا توی خوابگاه درصد افراد بی مو بیشتر ازباموئه؟
    این مشکل انگارزیربنای تمام مشکلات من شده بچه ها میگن بااین وضع اگه نامزد کنی ونامزدت ببینتت طلاق حتمیه!!!!!!!!!حتی جوری این فکر درمن رسوخ کرده که وقتی با یه دختر صحبت میکنم احساس میکنم میخوادبهم بگه برو اون طرف حالم بهم خورد.یعنی این مسئله اینقدر مهمه؟من بعد بلوغ خیلی روی اخلاقیات کار کردم ولی بچه های دانشگاه نظام فکری منو بهم زدن ومیگن تجربه ما به مسائل تئوری که شما خوندی میچربه وهیکل وبدن دردرجه اوله!عذر میخوام من شناخت تجربی ازجنس مخالف ندارم ولی با اوصاف دوستام جنس مخالف اینقد کوته فکره مگه(خیلی خیلی عذر میخوام)ضمن این که من ازلحاظ شغلی وهمه چیز تامینم وشرایط ازدواج دارم ولی تا دختری بهم معرفی میشه ترس ازاین مسئله تمام وجودمو فرامیگیره!!!

من ازهمه ی دوستان متاهل خواهش می کنم به من بگم چکارکنم؟آیا این افکار ازپایه واساس غلطه؟یعنی دنیای مجردی خیلی متفاوته با متاهلی یا دوستام که با جنس مخالف معاشرت دارن درست می گن؟
    آخه من موروی بدن مرد دیدم ولی نه دیگه روی کمر!!!!!!!!!
    کارم به جایی رسیده که جلوی آینه می رم وزوم میکنم روی خودم!توخوابگاه دوستامو میبینم وعلاوه براون حرفاشونم عذابم میده.توروخدا بمن بگین مگه دست من بوده که این شکلی باشم.من مخلوقم توخلقتم دستی ندارم چرا باید مسخره شم.چیزی که منو میترسونه اینه که میگن حتما زندگیت با این بدن(قیافم خوبه)به طلاق کشیده میشه!میگن چون زن چندشش میشه دست بزنه بهت اگرم موهاتو بزنی تیغ تیغ میشه ودیگه بدتر.یعنی ازهر طرف بیچاره ام. میگن اگه موروی بدن عادی بود خارجیا بدنشون مو داشت!!!!!!!

4. اخه پسر خوب تو میخوای با حرفای این و اون زندگی کنی؟حرف مردم و ول کن اونا پشت سر خدا هم حرف میزنن
    بدن ادما مو داره تا اونجایی ک میدونم بستگی به ژن ربط داره یکی موهاش زیاده مثه من و تو یکی موهاش کمه اروپایی ها هم ژنشون کم مو هست چشم بادومی ها هم کلا مو ندارن اما دختراشون عاشق بدن مو دار هستن و اینکه گفتی خارجی ها پس بیا برات مثال بزنم اکثر اروپایی ها مو هاشون بلوند هست حالا باید بگیم چون موهای ما مشکی هست پس موی ما ایراد داره؟نه چون این منطقه جغرافیایی ک ما هستیم موهامون مشکی هست تک و توک مو بور بینمون پیدا میشه
    بازم اگه با زدن مشکل داری تیغ تیغ میشه برو لیزر کن راحت شو و اینکه اگه بخوای با جنس مکملت ازدواجکنی بشین تنهایی با خودتون صحبت کنید خیلی منطقی و عادی
    و مطمین باش من اگه شرایط ازدواج و تامین تورو داشتم بنا به گفته خودن نا الات ازدواج کرده بودم و به خوبی و خوشی زندگی میکردم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام
    من فک میکنم این موضوع سلیقه ایه! اصلا نمیشه گفت همه ی خانوما این مدلی فک میکنن یا یه مدل دیگه، هر کسی یه جوری فک میکنه، ولی تصور من اینه که هم خوابگاهی های شما ( احتمالا همه شون سنشون دور و بر سن شماس و بچه های کارشناسین) در عالم رویا هستن در حال حاضر، بزرگتر که بشن و پخته شن به حرفای الانشون میخندن، مرد ظاهرش در حدی برای اکثر  دخترا مهمه که باعث خجالت نشه یعنی خیلی قد کوتاه و قیافه ی داغون و .... مسایل خیلی خیلی مهم تری توی ازدواج (نه دوستی!) وجود داره از جمله اخلاااااق خوب  و درآمد مکفی فرد مقابل. به جرات میتونم بگم دخترایی که به بلوغ فکری و جسمی رسیدن و امادگی ازدواج دارن فقط این 2 تا رو مد نظر قرار میدن که حتما هر 2 با هم در طرف مقابل باشه (اخلاق خوب و درآمد مکفی) بقیه چیزا خیلی اهمیتشون کمتره به نسبت اینا. توصیه ی من به شما و هر اقایی که قصد ازدواج مناسب رو داره توجه به این 2 مورد به طور همزمانه، به این حرفای صد من یه غازم توجه نکنین که من دختر خنده م میگیره میخونمشون. دخترا معمولا از بدن فرد ( اگه نقص غیر قابل علاجی نداشته باشه) چندششون نمیشه چون میشه شیو کرد حموم کرد و هزار تا کار دیگه که باب میلمون بشه امان از اخلاق بد که ماما میاره مرده شورم میبره! این اخلاق بد چندشه که عوضم نمیشه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید