شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد روش مصرف قرص ضد بارداری

1. Arman71

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    maria64 نوشته است:
    Arman71 نوشته است: .تغریبا 15 روز پیش رابطه جنسی داشتم با دوست دخترم و کاندوم متاسفانه پاره شده و اسپرم وارد واژن شد.به 3 ساعت هم نکشید که قرص لوژسترول رو تهیه کردیم و از عدم اشنایی کافی هر دو رو باهم خورد تاریخ پریود شدنش 23 هر ماه بوده،23 سردرد،سفت شدن سینه،استخان درد رو داشت که با لکه بینی به گفته خودش و گفتش دیگه حتما پریود میشم ولی از امروز همون لکه هم متوقف شده و فقط علایم مثل سردرد،سفت شدن سینه مانده و هنوز پریودن نشدن.خواهشا راهنمایی کن
    در ضمن الان 7 روزه از تاریخ پریود شدن هرماهش میگذره

سلام
    همون لکه ها خونریزی این سیکلش محسوب میشه و علتش هم اختلال در نظم هورمونها و عملکرد تخمدانها بخاطر مصرف قرص اورژانسی هست که البته طبیعیه و جای نگرانی نیست.
    احتمال بارداری براش صفر هست.

امروز بعد از گذشت 15 روز از رابطه مشکوک از بیبی چک استفاده کرد و منفی بود،ایا بازم نیاز به چک کردن دوباره هست؟اگر مثبت بود بعد از گذشت 15 روز نشان میداد؟

2. Arman71 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    Arman71 نوشته است: .تغریبا 15 روز پیش رابطه جنسی داشتم با دوست دخترم و کاندوم متاسفانه پاره شده و اسپرم وارد واژن شد.به 3 ساعت هم نکشید که قرص لوژسترول رو تهیه کردیم و از عدم اشنایی کافی هر دو رو باهم خورد تاریخ پریود شدنش 23 هر ماه بوده،23 سردرد،سفت شدن سینه،استخان درد رو داشت که با لکه بینی به گفته خودش و گفتش دیگه حتما پریود میشم ولی از امروز همون لکه هم متوقف شده و فقط علایم مثل سردرد،سفت شدن سینه مانده و هنوز پریودن نشدن.خواهشا راهنمایی کن
    در ضمن الان 7 روزه از تاریخ پریود شدن هرماهش میگذره

سلام
    همون لکه ها خونریزی این سیکلش محسوب میشه و علتش هم اختلال در نظم هورمونها و عملکرد تخمدانها بخاطر مصرف قرص اورژانسی هست که البته طبیعیه و جای نگرانی نیست.
    احتمال بارداری براش صفر هست.

امروز بعد از گذشت 15 روز از رابطه مشکوک از بیبی چک استفاده کرد و منفی بود،ایا بازم نیاز به چک کردن دوباره هست؟اگر مثبت بود بعد از گذشت 15 روز نشان میداد؟

سلام
    بله...اگر مثبت بود الان مطمئنا نشون میداد...ایشون اگر استرس را از خودش دور میکرد بزرگترین لطف را به خودش میکرد...همون استرسها باعث شده تا اون لکه بینی متوقف بشه...ایشون نظم هورمونها و عملکرد تخمدانهاش به هم ریخته و طول میکشه که به نظم سابق برگرده...با دور کردن استرس به هورمونها اجازه میده که زودتر به نظم قبل برگردند و خونریزی رخ بده.

3. pari1997

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همياري با سايت 1 بار
    سلام من 27 آبان رابطه داشتم و 2 تا قرص لونژیل خوردم و الان 6 روز میگذره ولی هنوز پریود نشدم.با وجود خوردن قرص ممکن هست که بارداری بشم؟ و تا چند روز عقب افتادن پریود اشکالی نداره.لطفا کمکم کنید

4. pari1997 نوشته است: سلام من 27 آبان رابطه داشتم و 2 تا قرص لونژیل خوردم و الان 6 روز میگذره ولی هنوز پریود نشدم.با وجود خوردن قرص ممکن هست که بارداری بشم؟ و تا چند روز عقب افتادن پریود اشکالی نداره.لطفا کمکم کنید

سلام
    خیر..با استفاده صحیح روش اورژانسی تا 99 درصد از بارداری جلوگیری میشه.
    تا 10 الی 14 روز بعد از نزدیکی فرصت برای لکه بینی و خونریزی مختصر هست.

5. با سلام و خسته نباشید به آقای دکتر،ببخشید اگه سوالمو جای درست عنوان نمیکنم،من ۶ آبان پریود شدم،۲۱ ابان نزدیکی داشتم و قرص اورژانسی خوردم و۲۶ پریود شدم.خونم تیره بودو یه چیزای ریز دون دون داخلش میدیدم،۵روز بعد خوب شدم و درست ۴،۵ روز بعد دوباره همه علایم پریودی رو پیدا کردم،کمردرد،درد زیر دل،ترشحات،از دیروزخونابه صورتی دیدم یا ترشحات صورتی چرک و هنوز ادامه داره،این علتش چی میتونه باشه؟هنوزم این دردهارو دارم.لطفا اگه میشه جوابمو بدین،خیلی میترسم،اولین بارم نیست که قرص خوردم اما هیچوقت اینطوری نشدم،من قرص دکوتان هم برای جوش صورت استفاده میکنم،۲۵ ساله و متاهلم،دوره هام منظم و ۳۰ روزست.

6. Sara71m

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشيد اميدوارم جواب سوال منو بديد توي قسمت عدم حاملگي هم پرسيدم اما گفتم شايد مربوط به قرص هاي ارژانسي باشه ، خيلي نگرانم ، من يه رابطه ي محافظت نشده داشتم البته بدون دخول و باكره ام ، مني نزديك واژن ريخته نشد اما من از ترسم كه مطمئن نبودم يه قرص لونژيل خوردم ٥ ساعت بعد از رابطه ، سر موقع كه ٦ ام ابان بود پريود شدم ماه قبل هم همون ٦ ام پريود شده بودم ، ٨ روز هم طول كشيد و تقريبا زياد خونريزي داشتم ، اما الان 6 روز از وقت پريودم ميگذره و هنوز پريود نشدم ، ميدونم بارها گفتين پريود يعني عدم حاملگي ولي تو بعضي از سايتها خانم ها گفتن با وجود پريود شدن حتي بعد سه ماه حامله بودن . خيلي ميترسم امكان داره من حامله باشم ؟! تورو خدا اگه ميشه كامل جوابمو بديد از نگراني دارم ميميرم، يعني امكانش هست من باردار باشم با وحود اينكه بعد از خوردن قرص پريود شدم اما اين ماه از پريود خودم ٦ روز گذشته و نشدم

7. سلام
    اگه فاصله زمانی بین خوردن دو قرص لوونورژیل در روش اورژانسی بهجای 12ساعت،15ساعت شد مشکلی پیش نمیاد؟یا باید دوباره 12ساعت دیگه یه قرص دیگه هم مصرف شه؟
    ممنون میشم زودتر جواب بدین.

8. باسلام
    من ونامزم رابطه مقعدی داشتیم حالا به اینکه منی نزدیکی واژن ریخته یا نه شک دارم
    با توجه به اینکه پرده دارم
    بعد از چند ساعت از رابطه 4 تا قرص ld مصرف کردم 12 ساعت  بعد 2 تا
    و روز بعد 2 قرص لوونوستروژل 0/75و اینکه یک هفته به زمان پریودمم مونده بوده
    آیا احتمال بارداری وجود داره

9. سلام خسته نباشید من دیشب با نامزدم رابطه داشتم و مایع منی وارد واژن شد بعد از 1ساعت 2عدد قرص لونژیل 0.75 میلی گرمی یکجا خوردم
    ایا لازم است دوباره قرص بخورم چون به فاصله 12 ساعت نخوردم و الانم 15 ساعت از تایم خوردن قرص گزشته

10. Arman71

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    قرص لوژوسترول رو ماه پیش به دلیل رابطه مشکوک نامزدم استفاده کرد و پریودی از 24ام به دوم ماه بعد  تعویق افتاد.
    و این ماه هم به دلیل رابطه مشکوک باز استفاده کرد،ایا چون دوماه پشت سرهم بوده تاثیرش رو از دست میده؟  و الان تاریخ پریودی رو از چه روری باید حساب کرد؟24 یا 2؟یعنی تغریبا کی باید منتظر عادت ماهانه بود که استرس برطرف بشه
    و از بیبی چک چند روز بعد رابطه میشه استفاده کرد و به جوابش اطمینان داشت؟

سپاس

11. با سلام
    من با نامزدم نزدیکی داشتم اتفاقی نیوفتاد ولی برای اطمینان قرص لونژیل یا همون قرص اورژانسی مصرف کردم الان دوماه پریود نشدم  ماه اول درد نداشتم ولی الان یه مقدار درد دارم ولی پریود نمیشم میخاستم بدونم بخاطر مصرف این قرص این اتفاق افتاده یا نه چون اولین بار هست که این قرصو مصرف میکنم
  12. سلام من چنتا سوال داشتم
    من با نامزدم رابطه مقعدي داشتم بعد اسپرمم داخل خالي شد موقع خروج با دستمال كاغذي پاك شده ولي احساس كردم بازم اون تو باشه و رفته باشه سمت واژن
    حالا ايا رابطه مقعدي از پشت باعث پارگي پرده بكارت ميشود؟
    اگر ٢ قرص اووسيز بعد ٢٤ ساعت مصرف شود از حاملگي جلوگيري ميشود؟
    خواهش ميكنم منو راهنمايي كنيد

13. mehrdad1376 نوشته است: سلام من چنتا سوال داشتم
    من با نامزدم رابطه مقعدي داشتم بعد اسپرمم داخل خالي شد موقع خروج با دستمال كاغذي پاك شده ولي احساس كردم بازم اون تو باشه و رفته باشه سمت واژن
    حالا ايا رابطه مقعدي از پشت باعث پارگي پرده بكارت ميشود؟
    اگر ٢ قرص اووسيز بعد ٢٤ ساعت مصرف شود از حاملگي جلوگيري ميشود؟
    خواهش ميكنم منو راهنمايي كنيد

رابطه مقعدی باعث بارداری نمیشه
    درصورتیکه رابطه تون در روزهای پرخطر صورت گرفته و احتمال میدهید که منی به واژن رسیده بهتره برای از بین بردن هرگونه احتمال بارداری قرص اورژانسی مصرف بشه
    قرص اورژانسی تا 72 ساعت بعد رابطه جواب میده و از بارداری احتمالی جلوگیری می کند

14. سلام..میخواستم بدونم روش مصرف قرص یاز برای پیشگیری اورژانسی به چه صورت هست؟آیا باید تو 12 ساعت اول 2 تا بخورم یا 4 تا؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 16 از 23
رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید