شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

مشکلات پرده بکارت، سوال و جواب و راهنمایی

1. Baran_nd

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام ببخشید یه سوال داشتم ،   با فشار افقی الت مرد روی الت  دخترو  ضربه زدن  به روی سطح الت  و شاید روی لبه و وازن  درحال که الت مرد افقی برخورد کنه و دختر به کمر و پاهاش روییی   شانه مرد، احتمال پارگی بکارت هست؟ اخه حدود یه ساعت بعد که خونه رفتم یه لکه خون و موقع ادرار همراه با ترشح بی رنگ و شفاف یه لخته خون دیدم . هفت روز از زمان  آخرین پریود بود اخه دخولی که نبوده ممکنه پرده پاره شده باشه؟ من امکان دکتر رفتن  ندارم،نزدیک امتحانات دانشگاه و  این موضوع که مربوط به تیر هست داره دیوونم میکنه ، من اشتباه کردم و دیگه   تکرار نکردم اما اون یه بارم دارم دیوونه میشم ، یه سوال دیگه  ااسیب بکارت خود به خود منجر به پارگی بکارت میشه؟

2. Baran_nd نوشته است: سلام ببخشید یه سوال داشتم ،   با فشار افقی الت مرد روی الت  دخترو  ضربه زدن  به روی سطح الت  و شاید روی لبه و وازن  درحال که الت مرد افقی برخورد کنه و دختر به کمر و پاهاش روییی   شانه مرد، احتمال پارگی بکارت هست؟ اخه حدود یه ساعت بعد که خونه رفتم یه لکه خون و موقع ادرار همراه با ترشح بی رنگ و شفاف یه لخته خون دیدم . هفت روز از زمان  آخرین پریود بود اخه دخولی که نبوده ممکنه پرده پاره شده باشه؟ من امکان دکتر رفتن  ندارم،نزدیک امتحانات دانشگاه و  این موضوع که مربوط به تیر هست داره دیوونم میکنه ، من اشتباه کردم و دیگه   تکرار نکردم اما اون یه بارم دارم دیوونه میشم ، یه سوال دیگه  ااسیب بکارت خود به خود منجر به پارگی بکارت میشه؟

ممکنه طی این فرآیند کمی آلت وارد شده باشه که در این صورت بکارت آسیب دیده.
    حالت دیگه اینه که روی سطح خارجی زخمی ایجاد شده باشه و خون ریزی مربوط به اون بوده.
    و اگه هفت روز رو از شروع پریود گفتید ممکنه مربوط به ادامه ی پریود بوده باشه.

در کل احتمال آسیب کمه، نگران نباشید. نگرانیتون هم تغییری در موضوع ایجاد نمیکنه. جهت اطمینان شرایط مراجعه به پزشک رو ایجاد کنید و برید برای معاینه.

3. Baran_nd

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    iman_prs نوشته است:
    Baran_nd نوشته است: سلام ببخشید یه سوال داشتم ،   با فشار افقی الت مرد روی الت  دخترو  ضربه زدن  به روی سطح الت  و شاید روی لبه و وازن  درحال که الت مرد افقی برخورد کنه و دختر به کمر و پاهاش روییی   شانه مرد، احتمال پارگی بکارت هست؟ اخه حدود یه ساعت بعد که خونه رفتم یه لکه خون و موقع ادرار همراه با ترشح بی رنگ و شفاف یه لخته خون دیدم . هفت روز از زمان  آخرین پریود بود اخه دخولی که نبوده ممکنه پرده پاره شده باشه؟ من امکان دکتر رفتن  ندارم،نزدیک امتحانات دانشگاه و  این موضوع که مربوط به تیر هست داره دیوونم میکنه ، من اشتباه کردم و دیگه   تکرار نکردم اما اون یه بارم دارم دیوونه میشم ، یه سوال دیگه  ااسیب بکارت خود به خود منجر به پارگی بکارت میشه؟

ممکنه طی این فرآیند کمی آلت وارد شده باشه که در این صورت بکارت آسیب دیده.
    حالت دیگه اینه که روی سطح خارجی زخمی ایجاد شده باشه و خون ریزی مربوط به اون بوده.
    و اگه هفت روز رو از شروع پریود گفتید ممکنه مربوط به ادامه ی پریود بوده باشه.

در کل احتمال آسیب کمه، نگران نباشید. نگرانیتون هم تغییری در موضوع ایجاد نمیکنه. جهت اطمینان شرایط مراجعه به پزشک رو ایجاد کنید و برید برای معاینه.

هفت روز بود که پریود تموم شده بود ، فکرنکنم ، میترسم برم معاینه و بفهمم اسیب دیده یا پاره شده اونوقت ادامه زندگی از الان واسم سخت تر میشه ، بازم ممنونم از کمک و راهنماییتون تنها برم دکتر معاینه میکنه یا حتما باید با مادرم باشم؟اگه با مادرم برم ممکنه دکتر بگه اسیب از رابطه بوده؟میفهمه؟

4. سلام دكتر خسته نباشيد .
    دكتر ميشه يه روشي بگيد كه دكتر نرم ولي بفهمم پرده دارم يا نه"؟

5. سلام جناب دکتر

من یک سوال داشتم

اگر انگشت تا دو بند داخل بره و مقداری درد داشته باشه نشان از پرده حلقویست ؟؟؟
    یا پرده آسیب دیده است

ممنون می شم جواب بدین

6. fatemaa نوشته است: سلام جناب دکتر

من یک سوال داشتم

اگر انگشت تا دو بند داخل بره و مقداری درد داشته باشه نشان از پرده حلقویست ؟؟؟
    یا پرده آسیب دیده است

ممنون می شم جواب بدین

دوست عزیز وارد کردن انگشت به معنای آسیب دیدن بکارت هست
    جهت بررسی بکارت و نوع آن باید حتما به متخصص مراجعه کنید

7. سلام وقت بخیر
    عذرخواهی میکنم یک سوال دارم در مورد آلت تناسلی زنانه
    آیا میشه تشخیص داد که یک خانم یکبار رابطه جنسی داشته یا تعدادی بیشتر؟ (مساله فقط تشخیص بین یکبار و تعداد بیشتر از یکبار هست)
    سوالم پیرامون پرده نیست. آیا مهبل با یکبار رابطه جنسی تغییر شکل پیدا میکنه؟ پس از چندین مرتبه رابطه جنسی چطور؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید (اگر مقدور هست مصور بتونید جواب بدین بیشتر ممنونتون میشم)

8. سلام.زن من بعد از چند سال زندگی زیر یک سقف در دادگاه ادعا کرده که هنوز باکره هست و قصد گرفتن طلاق داره.پرده ایشون از نوع حلقوی ارتجاعیه و در نزدیکی اول و کلا در تمام این مدت هنگام نزدیکی هیچ خونریزی حتی جزئی نداشته.تا الان پیش دو تا پزشکی قانونی رفته و اونا تشخیص دادن هنوز باکرست.در ضمن ایشون وقتی به این پزشکی قانونی مراجعه کرده که 8 ماه از اخرین رابطمون میگذره.سوالم اینه که چطور این امکان وجود داره که من این همه با ایشون رابطه داشته باشم و الان دوتا پزشکی قانونی تشخیص بر باکره بودن ایشون بده.این امکان وجود داره که پرده بکارتشو طوری ترمیم کرده باشه که قابل تشخیص نباشه؟یا ممکنه این 8 ماه عدم رابطه باعث شده پردش ترمیم شه.روابط ما خیلی اروم و به دور از هرگونه اضطراب و خشونتی انجام میشده.اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

9. سلام.من یه سوال خیلی حیاتی دارم که باعث افسردگیم شده .امکان مراجعه به کتر هم ندارم .
    اول بگم من هیچ وقت رابطه جنسی نداشتم،استمنا داشتم اما بدون دخول.فقط با مالش،زیر اب گرفتن الت در حمام.(شاید بچگیم کنجکاوی کرده باشم اما چیزی یادم نمیاد به عنوان احتمال گفتم ک در نظر بگیرید)
    من چند وقت پیش یکی دوبار با اینه خودمو معاینه کردم. بار اول کاملا بسته بود بعدا فهمیدم باید زور بزنم دفعه بعدش که کمی زور زدم سوراخی  که اطرافش اصلا منظم نیست رو دیدم که به اندازه ی یک نخود هست این سوراخ و در ساعت پنج و هفت شکاف خیلی کم عمقی دارم ک باعث میشه موقع زور زدن ساعت شیش تیز بشه کمی بیاد بیرون مثه ی گوشه.دفعه بعدی اخرین روزای پریودم بود زور ک زدم دیدم از ساعت سه ی شکاف دارم ک این عمقش زیاده و تا کناره ی واژن کشیده شده کاملا. دیدم از اونجا خون میاد دگ زور نزدم
    دفعه بعدش  خواستم شکافو ببینم زور زدم دیدم ساعت سه ک شکافش عمیقه و از طرف دگ ساعت پنج ی شکاف کم عمقه ،زور زدنم باعث میشه اون قسمت (ساعت ۴)مثه ی گوشته مثلث بلند بشه
    دگ بقیه قسمت ها هیچ شکافی نمیبینم جز اینکه میگم دیواره سوراخم کاملا نا منظم و دندانه ایه
    حالا با توجه به توضیحاتم میشه بگید این شکاف عمیق ساعت سه چیه؟از پارگیه؟اخه من ک اصلا دخولی نداشتم ک باعث این پارگی با این عمق بشه.پرده ای ب این نوع داریم ک سه تا شکاف باشه با عمق متفاوت؟و این طوری عمیق؟
    یکیم من خوندم وقتی پارگی میشه لبه ها از هم فاصله دارن واسه این جوش نمیخورن اما تو ماله من شکاف ساعت سه لبه ها رو ی همن تا زور نزنم باز نمیشه پس میتونه حتی جوش بخوره
    خلاصه این ک خیلی نگرانم هی به گذشتم فک میکنم ک نکنه تو بچگی کاری کردم یادم نیس
    تورو خدا کمکم کنید خیلی افسرده شدم و نگرانم.تا موقع ازدواجمم خیلی مونده  یعنی سال ها باید استرس داشتم باشم تا روزی ک برم دکتر
    موقع معاینه هم اصلا چیزی وارد نکردم به هیچ وجه ایا معاینه باعث این شکاف عمیق شده؟من فقط لبه هارو باز کردم همین.ایا با این اوصاف بهم گواهی سلامت میدن؟
    خیلی نگرانم کمکم کنید

10. paryaa نوشته است: سلام.من یه سوال خیلی حیاتی دارم که باعث افسردگیم شده .امکان مراجعه به کتر هم ندارم .
    اول بگم من هیچ وقت رابطه جنسی نداشتم،استمنا داشتم اما بدون دخول.فقط با مالش،زیر اب گرفتن الت در حمام.(شاید بچگیم کنجکاوی کرده باشم اما چیزی یادم نمیاد به عنوان احتمال گفتم ک در نظر بگیرید)
    من چند وقت پیش یکی دوبار با اینه خودمو معاینه کردم. بار اول کاملا بسته بود بعدا فهمیدم باید زور بزنم دفعه بعدش که کمی زور زدم سوراخی  که اطرافش اصلا منظم نیست رو دیدم که به اندازه ی یک نخود هست این سوراخ و در ساعت پنج و هفت شکاف خیلی کم عمقی دارم ک باعث میشه موقع زور زدن ساعت شیش تیز بشه کمی بیاد بیرون مثه ی گوشه.دفعه بعدی اخرین روزای پریودم بود زور ک زدم دیدم از ساعت سه ی شکاف دارم ک این عمقش زیاده و تا کناره ی واژن کشیده شده کاملا. دیدم از اونجا خون میاد دگ زور نزدم
    دفعه بعدش  خواستم شکافو ببینم زور زدم دیدم ساعت سه ک شکافش عمیقه و از طرف دگ ساعت پنج ی شکاف کم عمقه ،زور زدنم باعث میشه اون قسمت (ساعت ۴)مثه ی گوشته مثلث بلند بشه
    دگ بقیه قسمت ها هیچ شکافی نمیبینم جز اینکه میگم دیواره سوراخم کاملا نا منظم و دندانه ایه
    حالا با توجه به توضیحاتم میشه بگید این شکاف عمیق ساعت سه چیه؟از پارگیه؟اخه من ک اصلا دخولی نداشتم ک باعث این پارگی با این عمق بشه.پرده ای ب این نوع داریم ک سه تا شکاف باشه با عمق متفاوت؟و این طوری عمیق؟
    یکیم من خوندم وقتی پارگی میشه لبه ها از هم فاصله دارن واسه این جوش نمیخورن اما تو ماله من شکاف ساعت سه لبه ها رو ی همن تا زور نزنم باز نمیشه پس میتونه حتی جوش بخوره
    خلاصه این ک خیلی نگرانم هی به گذشتم فک میکنم ک نکنه تو بچگی کاری کردم یادم نیس
    تورو خدا کمکم کنید خیلی افسرده شدم و نگرانم.تا موقع ازدواجمم خیلی مونده  یعنی سال ها باید استرس داشتم باشم تا روزی ک برم دکتر
    موقع معاینه هم اصلا چیزی وارد نکردم به هیچ وجه ایا معاینه باعث این شکاف عمیق شده؟من فقط لبه هارو باز کردم همین.ایا با این اوصاف بهم گواهی سلامت میدن؟
    خیلی نگرانم کمکم کنید

سلام
    نگرانی شما بی مورده
    معاینه بکارت نیاز به تخصص خاص و فرد مجرب و آموزش دیده داره که شما باید برای معاینه به متخصص مراجعه کنید
    به این روش خودارضایی بکارت شما از بین نرفته

11. سلام خیلیییی ممنووونم که جواب دادید
    فقط میشه بگید این شکاف هایی ک توصیفشون کردم طبیعیه یا نه؟اصلا پرده ای به این نوع ک  دارای شکاف باشه داریم؟
    تو یکی از صفحات همین جا عکس چند نوع  رو دیدم یکیشون به اسمه ریشه دار یا شاخه دار بود fimbrated   اون تعداد شاخه هاش زیاده متقارنن عمقشونم تقریبا یکین اما ماله من تو ساعت سه عمیقه ساعت پنج و هفت کم عمقه بعدشم متقارن نیستن  .تعدادشونم همین سه تا است
    الان نوعش چیه؟
    امکان داره برم دکتر و بگه پاره شده!!!!؟؟؟
    سوال بعدیم اینه ک با این اوصافی ک گفتم اگه برم دکتر میبینه ک چین و چوروک داخل واژنم از بین نرفته پس من رابطه جنسی نداشتم در این صورت حتی اگ فکر کنه شکاف طبیعی نیست و از پارگیه (به دلیل خود ارضایی یا هرچی به جز رابطه  ی جنسی...)  بهم گواهی سلامت میده؟جون از چین و چوروک باید بفهمه رابطه نداشتم دگ
    لطفاااااا به همه سوالام جواب بدید و کمی توضیح بدید ک خیالم راحت شه تا هفت هشت سال دگ ک  میتونم برم دکتر استرس نکشم این همه سالو

12. paryaa نوشته است: سلام خیلیییی ممنووونم که جواب دادید
    فقط میشه بگید این شکاف هایی ک توصیفشون کردم طبیعیه یا نه؟اصلا پرده ای به این نوع ک  دارای شکاف باشه داریم؟
    تو یکی از صفحات همین جا عکس چند نوع  رو دیدم یکیشون به اسمه ریشه دار یا شاخه دار بود fimbrated   اون تعداد شاخه هاش زیاده متقارنن عمقشونم تقریبا یکین اما ماله من تو ساعت سه عمیقه ساعت پنج و هفت کم عمقه بعدشم متقارن نیستن  .تعدادشونم همین سه تا است
    الان نوعش چیه؟
    امکان داره برم دکتر و بگه پاره شده!!!!؟؟؟
    سوال بعدیم اینه ک با این اوصافی ک گفتم اگه برم دکتر میبینه ک چین و چوروک داخل واژنم از بین نرفته پس من رابطه جنسی نداشتم در این صورت حتی اگ فکر کنه شکاف طبیعی نیست و از پارگیه (به دلیل خود ارضایی یا هرچی به جز رابطه  ی جنسی...)  بهم گواهی سلامت میده؟جون از چین و چوروک باید بفهمه رابطه نداشتم دگ
    لطفاااااا به همه سوالام جواب بدید و کمی توضیح بدید ک خیالم راحت شه تا هفت هشت سال دگ ک  میتونم برم دکتر استرس نکشم این همه سالو

دوست عزیز
    باور کنید برای معاینه بکارت حتما باید به متخصص مراجعه کنید
    در صورتیکه شی خارجی وارد واژن نکرده باشید بکارت شما سالم و به شما نامه سلامت میدن

13. سلام
    می خواستم بدونم اگر دکتر به خانومی گواهی ارتجاعی مدخوله داده باشه
    ۱. آیا قابل تشخیص هست که دخول خودارضایی بوده یا با ورود آلت و داشتن رابطه جنسی؟
    ۲. آیا زمان دخول قابل تشخیص هست؟
    ۳. آیا تعداد دفعات دخول قابل تخمین هست؟
    (به گفته خود ایشون ۳ سال از دخول می گذره ، یک بار بوده و به صورت خودارضایی و دخول فقط چند سانت بوده)
    خیلی ممنون می شم پاسخ بدید

14. بکارت

آیا رژیم غذایی بکارت را درمان میپکند؟ طب دکتر خورسند. خواهش عاجزانه که جواب بدین به ایمیلم. لطفا

15. باسلام.
    آیا درعمل خود ارضایی که دست دخالت نداشته باشد ولی با فشار زیاد بدن به پایین شامل باشد پرده پاره میشود .
    چون بعد ازاین عمل  درداخل واژن من لخته ی قهوه ای رنگ دیده شده.
    آیا پاره شده؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 25 از 40
رفتن به صفحه :    ... 25 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید