شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

برآمدگی بر روی کاسه ی زانو

1. با یاد او
    سلام علیکم

ممنون میشم در اسرع وقت راهنمائی بفرمائید .
    مادربزرگ بنده در ناحیه ی زانوش دقیقاً روی کاسه ی زانو مدتی هست یک برآمدگی تشکیل شده ، نه درد داره نه سیاهی هست ،حتی بنا به گفته ی خوش تا مدتی هم متوجه نبوده و ناخود آگاه متوجه اون شده الان فکر میکنم ۲ ماه هست این برآمدگی شکل گرفته .دقیقاً زیر پوست آب جمع شده که این برآمدگی نرم هم هست .
    نظر شما چیه ؟
    چند عکس از برآمدگی

تشکر التماس دعا

2. reza22 نوشته است: با یاد او
    سلام علیکم

ممنون میشم در اسرع وقت راهنمائی بفرمائید .
    مادربزرگ بنده در ناحیه ی زانوش دقیقاً روی کاسه ی زانو مدتی هست یک برآمدگی تشکیل شده ، نه درد داره نه سیاهی هست ،حتی بنا به گفته ی خوش تا مدتی هم متوجه نبوده و ناخود آگاه متوجه اون شده الان فکر میکنم ۲ ماه هست این برآمدگی شکل گرفته .دقیقاً زیر پوست آب جمع شده که این برآمدگی نرم هم هست .
    نظر شما چیه ؟
    چند عکس از برآمدگی

تشکر التماس دعا

سلام،
    ابتدا باید معاینه بالینی انجام شود و سپس باید از این تورم نمونه برداری شود تا ماهیت آن مشخص شود. پس از آماده شدن نتیجه آزمایش می توان تشخیص داد. عفونت، آسیب، استئو آرتریت، نقرس ممکن است مطرح باشد. به نظر من بیمار را برای معاینه و ارزیابی به پزشک ببرید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با یاد او
    سلام علیکم

بابت توجه و عنایت شما ممنونم اجرکم الی ا..
    بله ، در محیط دنیای حقیقی اقدام شده و پزشک نظر به این داشته که پای ایشون آب آورده .
    اما بعضی هم این نظر رو دارن که گرفتن آب اون ناحیه مشکل ساز خواهد بود .
    به هر حال بنده قصد مشورت قبل از اینکه ایشون اقدام به گرفتن آب پایشون بکنن دارم تا خدائی نکرده اشتباهی رخ نده .
    ممنون میشم بفرمائید آیا این موضوع صحت داره یا خیر ؟

4. reza22 نوشته است: با یاد او
    سلام علیکم

بابت توجه و عنایت شما ممنونم اجرکم الی ا..
    بله ، در محیط دنیای حقیقی اقدام شده و پزشک نظر به این داشته که پای ایشون آب آورده .
    اما بعضی هم این نظر رو دارن که گرفتن آب اون ناحیه مشکل ساز خواهد بود .
    به هر حال بنده قصد مشورت قبل از اینکه ایشون اقدام به گرفتن آب پایشون بکنن دارم تا خدائی نکرده اشتباهی رخ نده .
    ممنون میشم بفرمائید آیا این موضوع صحت داره یا خیر ؟
    سلام،
    خیر ، مشکلی نیست، برای تشخیص و سپس اقدام درمانی مناسب بهترین کار نمونه گیری و ارزیابی آن می باشد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید