شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 24 ...   

مشکلات پرده بکارت، سوال و جواب و راهنمایی

1. Binafas نوشته است: سلام وتشکر از دوستانیکه همکاری کردن و جواب سوالات رومیدن..
    راستش من سر دوراهی موندم خیلی فکرمو روحیم درگیرشدن اگه ممکنه خاهش میکنم نظرتونو بگین شاید راهه بهتری پیداکروم..موضوع ازین قراره ک من چهارسال پیش رابطه دخول داشتم پردم ک حلقوی هست قسمتیش ازدست رفته و الان بتازگی ازدواج کردم وهمسرم ک شدیدن متعصبه ازم نامه سلامت خاسته..بنظرتون بهترین راه حل چیه!؟
    الف.بهش بگم خودارضایی کردم در گذشته و پردم اسیب دیده نامه نمیدن (که دراینصورت تا ابد زندگیمون جهنم میشه چون ممکنه کم کم بهم بدبین شه و شاید دوست داشتن بینمون خراب شه)
    ب.برم ترمیم. (که دراین صورت ممکنه لو بره جریان..چون اون اصرار داره منو ببره پیش دکتری ک خودش میخاد.نه دکتری ک من میگم)!!
    ج) نامه سلامت جعلی تنظیم کنم! آیا اصلن این کار شدنی هست؟! اخه بحث ازهم پاشیدن زندگیمه..واقعا بریدم ..شوهرمو دوست دارم نمیخام ازدستش بدم
    و سوال بعدم اینه ک همسرم خیلی دوسداره در اولین نزدیکی خونه زیاد ببینه..من پردم هیچوقت خونریزی نداشت..بنظرتون چ کار کنم چون مخصوصا از بعضیا شنیدم باوجودیکه پردشون سالم بوده نامه سلامت داشتن ولی خونریزی نداشتن همسرشون تا ابد اونو متهم میکرده ب عدم سلامت بکارت!!
    ممنون میشم اگه سریعتر راهنماییم کنید عزیزان

دوست گرامی در مورد سوال دومتون من شنیدم یه شیاف هایی هستن تولید خون میکنن
    کافی است زنانی که اصطلاحا پرده بکارت خود را از دست داده اند، نیم ساعت قبل از رابطه جنسی در شب عروسی، این دارو را به صورت شیاف استعمال کنند تا اثرات معجزه آفرین آن را ببینند. این شیاف، در دمای درونی بدن، پوسته ژلاتینی خود را پاره می کند و محتوی آن به صورت مایع قرمز رنگی از واژن خارج می شود.

البته نمیدونم تا چه حد درسته

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. لام.. من 6 ماهه نامزد کردم و با نامزدم نزدیکی بدون دخول داشتیم ولی فشاری به واژنم وارد شد اون موقع که همراه با یه درد یهویی ولی خیلی زود گذر بود..بعد از اون مقدار خیلی کمی خون اومد و فردای اون روز هم مقدار  خیلی کم خون به همراه نرشحات قهوه ای ازم خارج شد.. ولی بعدش دیگه هبچی نبود....این اتفاق 4 روز قبل از تاریخ عادت ماهانه ام افتاد ولی الان یه هفته است از تاریخ قاعدگی ام گذشته اما هنوز پریود نشدم..
    اول میخواستم بدونم بکارتم پاره شده یا اسیب دیده فقط؟؟
    دوم اینکه  عقب افتادن پریودم به معنی حاملگیه با وجودی که مایع منی روی واژنم ریخته نشده؟؟ یعنی ممکنه اتفاقی کمی ریخته شده باشه و باعث حاملگی شده باشه؟؟ چیکار کنم؟؟؟؟
    لطفن جواب بدید..خیلی نگرانیم

3. _Moon_ نوشته است: لام.. من 6 ماهه نامزد کردم و با نامزدم نزدیکی بدون دخول داشتیم ولی فشاری به واژنم وارد شد اون موقع که همراه با یه درد یهویی ولی خیلی زود گذر بود..بعد از اون مقدار خیلی کمی خون اومد و فردای اون روز هم مقدار  خیلی کم خون به همراه نرشحات قهوه ای ازم خارج شد.. ولی بعدش دیگه هبچی نبود....این اتفاق 4 روز قبل از تاریخ عادت ماهانه ام افتاد ولی الان یه هفته است از تاریخ قاعدگی ام گذشته اما هنوز پریود نشدم..
    اول میخواستم بدونم بکارتم پاره شده یا اسیب دیده فقط؟؟
    دوم اینکه  عقب افتادن پریودم به معنی حاملگیه با وجودی که مایع منی روی واژنم ریخته نشده؟؟ یعنی ممکنه اتفاقی کمی ریخته شده باشه و باعث حاملگی شده باشه؟؟ چیکار کنم؟؟؟؟
    لطفن جواب بدید..خیلی نگرانیم

سلام
    دوست خوبم از پشت مانیتور و بدون معاینه نمیتوان در مورد پرده بکارت شما نظر قطعی داد...اما بنظر میاد اگر هم کامل پاره نشده باشه حتما آسیب دیده...فقط پزشک زنان با معاینه میتونه مطمئنتون کنه که در چه شرایطی هستید.
    در رابطه سطحی بدون دخول احتمال بارداری ضعیفه...اما اگر ارضا شدن مرد دقیقا روی دهانه واژن صورت بگیره و منی بتونه به داخل واژن نفوذ کنه و زن هم در روزهای پرخطر تخمک گذاری باشه احتمال بارداری زیاد میشه.
    بهتره الان یک تست بیبی چک را امتحان کنید و باز اگر مطمئن نبودید بعد از گذشت حداقل 10 روز از رابطه آزمایش بدید.

4. سلام آقای دکتر!
    دختری 20 ساله هستم و تا حالا نامزد هم نداشتم...راستش یک بار به خاطر تعریفای دوستام دچار شک شده بودم وهمراه مادرم به دکتر زنان مراجعه کردم برای معاینه ی پرده...
    بهم گفتن که ساعت5م آسیب دیده!
    اصلا ساعت5کجا هست؟اصلا چیه؟این جریان مال حدودا 3-4 ماه پیشه ممکنه پیشرفت کرده باشه؟ممکنه بر اثر خودارضایی باشه؟

اقای دکتر یعنی بعدا بهم گواهی نمیدن؟؟؟؟؟؟
    ترمیم میشه؟باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    توروخدا بگید من باید چیکار کنم...

5. با سلام
    دوست من میگه چتدسال پیش که سنی نداشته فقط یکبار انگشت اشارشو داخل واژنش کرده
    حالا اینکه کامل کرده باشه یا نصفه رو یادش نمیاد ولی میگه در درد داشته نه خونریزی و میگه فقط لذت داشته
    حالا میخوام بدونم وضعیت پردش چجوریه سالمه یا نه
    خودش خیلی نگرانه منم برای ازدواج میخوام اقدام کنم ولی الان که اینو فهمیدم نگران اینم که پرده نداشته باشه لطفا راهنمایی کنید
    ممنون

6. سلاام اقای دکتر من امروز با سایت شما اشنا شدم و سوالی دارم که میدونم برای هیچکس شاید پیش نیومده هر چند از گفتنش شرم دارم.وقتی بچه بودم حدودا 10 ساله با حرکتی که روی شکمم انجام میدادم میتونستم هواای داخل بدنم از راه واژن بیرون بدم از اینکار خوشم میومدیادمه تا11سالگی اینکار انجام میدادم اما دیگه اینکار نکردم چون بعدش شکمم درد میگرفت.میخاستم بپرسم این کار به پرده بکارتم اسیبی نرسونده؟وسوال دیگه اینکه ایا گرفتن برگه سلامت پرده بکارت برای دختران اجباری شده؟ممنون

7. سلام..خواهشن جواب منو بدید..ممنون ازتون

من از دیشب زمان پریودم شروع شده..دیشب هم لک خون دیدم... امروز صبح با خریت خودم خودارضایی کردم... به این شکل که پاهامو باز کردم و لب بزرگ و کلتوریس و مالش دادم... بعد نیم ساعت که دستشویی رفتم توی شورتم یکه قهوهای رنگ بود... بعد از اونم خون دیدم و لخته های خون... نمیدونم بنظرتون این خون برای پریودم..خواهشن کمکم کنید ..دارم دیوونه میشم از صبح

و اینکه من مشکل انعقاد خونی دارم.. یعنی اگه پرده بکارتم آسیب ببینه یا پاره بشه بنظرتون خون زیادی میره؟ چون این خونها هم کم بودن..هم همراه با عفونت مثل خون پریودم بودن.. و فقط چند قطره خون دیدم که اونم بعد چند دقیقه ..نیم ساعت قهوه ای شدن

خواهشن کمکم کنید...
    ممنون

8. sheli نوشته است: سلام..خواهشن جواب منو بدید..ممنون ازتون

من از دیشب زمان پریودم شروع شده..دیشب هم لک خون دیدم... امروز صبح با خریت خودم خودارضایی کردم... به این شکل که پاهامو باز کردم و لب بزرگ و کلتوریس و مالش دادم... بعد نیم ساعت که دستشویی رفتم توی شورتم یکه قهوهای رنگ بود... بعد از اونم خون دیدم و لخته های خون... نمیدونم بنظرتون این خون برای پریودم..خواهشن کمکم کنید ..دارم دیوونه میشم از صبح

و اینکه من مشکل انعقاد خونی دارم.. یعنی اگه پرده بکارتم آسیب ببینه یا پاره بشه بنظرتون خون زیادی میره؟ چون این خونها هم کم بودن..هم همراه با عفونت مثل خون پریودم بودن.. و فقط چند قطره خون دیدم که اونم بعد چند دقیقه ..نیم ساعت قهوه ای شدن

خواهشن کمکم کنید...
    ممنون

سلام
    اون خونی ک شما دیدی بخاطر عادت ماهانه ات بوده
    شما ک چیزی وارد واژن نکردی پس نگرانیت بی مورده

9. باسلام
    یک سوال واسم پیش اومده اینه که آیا کسی که پرده بکارتش پاره شده و اون شخص رفته بکارتش رو ترمیم کرده آیا با وجود اینکه پرده بکارتش رو ترمیم کرده میتواندبه پزشک قانونی مراجعه کند و از دست کسی که پرده بکارتش را از بین برده شکایتکند؟؟؟یا نه خوده اون خانوم که پردش رو ترمیم کرده پاش گیره؟؟؟
    باسپاس

10. با سلام خدمت شما.آقای دکتر من بیست و دو سالمه و متاسفانه از  سن کم خودارضایی داشتم.البته در ناحیه خارجی و مطلقا چیزی داخل واژنم نکردم.حالا طبق چیزهایی که تو سایت خوندم به احتمال زیاد پرده پاره نشده.ولی آیا این کار باعث گشادی واژنم شده؟!خیلی نگرانم تروخدا ج بدید.آیا خودارضایی باعث گشادی میشه؟در صورتی که فقط در ناحیه کلیتوریس بوده.خیلی نگرانم و اصلا شرایط رفتن به دکتر رو ندارم.

11. simi76 نوشته است: سلام آقای دکتر!
    دختری 20 ساله هستم و تا حالا نامزد هم نداشتم...راستش یک بار به خاطر تعریفای دوستام دچار شک شده بودم وهمراه مادرم به دکتر زنان مراجعه کردم برای معاینه ی پرده...
    بهم گفتن که ساعت5م آسیب دیده!
    اصلا ساعت5کجا هست؟اصلا چیه؟این جریان مال حدودا 3-4 ماه پیشه ممکنه پیشرفت کرده باشه؟ممکنه بر اثر خودارضایی باشه؟

اقای دکتر یعنی بعدا بهم گواهی نمیدن؟؟؟؟؟؟
    ترمیم میشه؟باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    توروخدا بگید من باید چیکار کنم...

علت اصلی شکتون چی بوده؟
    اگه طی خودارضایی انگشت و یا شیء دیگری وارد واژن کرده باشید اون ممکنه به بکارت آسیب زده باشه
    پیشرفت و تغییر خاصی هم نمی کنه مگر این که دوباره به شکل مشابهی آسیب ببینه
    با این حال این احتمال هم وجود داره که تشخیص پزشک درست نبوده باشه، جهت اطکینان میتونید به پزشک دیگه ای هم مراجعه کنید.
    ورودی واژن رو از رو به رو در نظر بگیرید، فرض کنید به یک ساعت نگاه میکنید. ساعت پنج میشه قسمت سمت راست پایین که ساعت پنج قرار داره.

12. MortezaDavoodi نوشته است: با سلام
    دوست من میگه چتدسال پیش که سنی نداشته فقط یکبار انگشت اشارشو داخل واژنش کرده
    حالا اینکه کامل کرده باشه یا نصفه رو یادش نمیاد ولی میگه در درد داشته نه خونریزی و میگه فقط لذت داشته
    حالا میخوام بدونم وضعیت پردش چجوریه سالمه یا نه
    خودش خیلی نگرانه منم برای ازدواج میخوام اقدام کنم ولی الان که اینو فهمیدم نگران اینم که پرده نداشته باشه لطفا راهنمایی کنید
    ممنون

با ورود انگشت قطعا بکارت آسیب دیده
    این که آسیب چقدر بوده بستگی به میزان ورود و نوع بکارت داره و نمی شه نظر خاصی در موردش داد.

13. Katayounoo نوشته است: سلاام اقای دکتر من امروز با سایت شما اشنا شدم و سوالی دارم که میدونم برای هیچکس شاید پیش نیومده هر چند از گفتنش شرم دارم.وقتی بچه بودم حدودا 10 ساله با حرکتی که روی شکمم انجام میدادم میتونستم هواای داخل بدنم از راه واژن بیرون بدم از اینکار خوشم میومدیادمه تا11سالگی اینکار انجام میدادم اما دیگه اینکار نکردم چون بعدش شکمم درد میگرفت.میخاستم بپرسم این کار به پرده بکارتم اسیبی نرسونده؟وسوال دیگه اینکه ایا گرفتن برگه سلامت پرده بکارت برای دختران اجباری شده؟ممنون

خیر
    خیر

14. saraii72 نوشته است: با سلام خدمت شما.آقای دکتر من بیست و دو سالمه و متاسفانه از  سن کم خودارضایی داشتم.البته در ناحیه خارجی و مطلقا چیزی داخل واژنم نکردم.حالا طبق چیزهایی که تو سایت خوندم به احتمال زیاد پرده پاره نشده.ولی آیا این کار باعث گشادی واژنم شده؟!خیلی نگرانم تروخدا ج بدید.آیا خودارضایی باعث گشادی میشه؟در صورتی که فقط در ناحیه کلیتوریس بوده.خیلی نگرانم و اصلا شرایط رفتن به دکتر رو ندارم.

خیر! حتی چند بار دخول هم چنین تغییری ایجاد نمیکنه

15. سلام من می خواستم بدونم آیا پزشک قانونی می تونه تشخیص بده که دختر خانم از ابتدای رابطه جنسی با چند نفر رابطه داشته؟ فقط تعداد نفرات رو مشخص کنه که طی مدت 2 سال اخیر با چند نفر بوده ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 24 از 40
رفتن به صفحه :    ... 24 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید