شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 62 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. pari1997 نوشته است:
    سلام

27 آبان رابطه یمشکوک داشتم و قرص لونژیل مصرف کردم به جز اون بخاطر کیست به دستور پزشک قرصمارولین هم مصرف کردم که 2 روز بعد از رابطه 1 بسته تمام شد.ازتون کمک خواستم ودوستان گفتند که با خوردن قرص لونژیل احتمال بارداری 100% صفر هست و اختلال درقاعدگی ایجاد می کنه.با توجه به این که من قبل از مصرف قرص به تجویز پزشک، قاعدگیمنظم نداشتم ولی در 2 بسته ی قبلی بعد از اتمام بسته به فاصله ی 2.3 روز پریود میشدم ولی اینبار نشدم و بسته آخری هم بود که باید مصرف می کردم . امروز بعد از 8روز کمر درد دل درد و به مقدار بسیار کم ترشحات قهوه ای رنگ داشتم این ترشحاتمیتونه نشونه ای برای عدم براداری باشه؟ اینم بگم که قبل از مصرف قرص ها هم چندیندوره قبل از پریودم این ترشحات رو داشتم.این میتونه نشونه ی عدم باداری باشه؟

سلام
    دوست عزیز اون قرص لونژیل که مصرف کردید باعث اختلال در نظم عملکرد تخمدانها شده و از علایم این اختلال به تعویق افتادن پریود  کمردرد و دل درد  و لکه بینی قبل از پریود بعدی میباشد.
    احتمال بارداری در مورد شما کاملا رفع شده....بزودی پریود میشید البته مختصر.

2. Euphoria نوشته است: سلام
    اگه دستی ک یکم ب منی آغشته ست ب واژن بخوره،احتمال بارداری هست؟
    احتمال بارداری وقتی لباس زیر از منی یکم خیس بشه،هست؟
    من الان 6روزه پریودم عقب افتاده،ناممظم بودنش در حد یکی دو روز بود،هرچی فکرمیکنم رابطه م با نامزدم بیشتر ازین نبوده
    لازمه ازمایش یدم؟
    راستی این ماه من خیلی ورزش کردم
    میشه ج بدین من خیلی نگرانم

سلام
    دست آغشته به منی اگر به داخل واژن فرو برده بشه احتمال بارداری وجود داره.
    احتمال بارداری از طریق لباس زیر خیس از منی تقریبا صفر هست...چون منی به بافت لباس نفوذ میکنه و قدرت تحرک خودش را از دست میده.
    فقط بارداری باعث به تعویق افتادن پریود نمیشه...عوامل متعددی اعم از جسمی و روحی میتونند باعثش بشند...از جمله ورزش  هیجان  شوک ناگهانی  استرس  ناراحتیهای عصبی  و....
    جای نگرانی نیست...سعی کنید استرس را از خودتون دور کنید و غذاها و نوشیدنیها با طبع گرم مثل دم نوش زعفران بخورید تا قاعدگی باز بشه.

3. pardawaz نوشته است: درود آقای دکتر
    ببخشید تقریبا 11 روز پیش من و نامزدم در روز پایان پریود ایشون رابطه محافظت نشده داشتیم که گویا پیشاب منی با واژنشون برخورد داشت
    نه ساعت بعد دوتا قرص لونژیل هم جهت محکم کاری خوردن و دیگه رابطه جنسی نداشتن
    بعد از یه هفته خونریزی مشاهده شد به مقدار خیلی زیاد و رنگ خونشون روشن بود
    الان چند روزه خونریزیشون ادامه داره و تغییر نکرده.
    له نظر شما علت چیه؟
    آیا احتمال حاملگی وجود داره؟

سلام
    خیر ...احتمال حاملگی با وقوع خونریزی کاملا منتفی میشه.
    خونریزی این شکلی از عوارض مصرف قرص اورژانسی هست...ممکنه یکی دو پریود بعدی هم همین گونه باشه.
    جای نگرانی نیست...هورمونها که به نظم سابق بازگشتند این مورد هم خودبخود متعادل خواهد شد.

4. Hadiseh71 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    Hadiseh71 نوشته است: سلام خسته نباشید
    دوره ی پریودی ۳۰روزه دارم
    ۶ابان پریود شدم دیروز ۲۴ ابان رابطه ای داشتم که نامزدم دستش که اغشته به پیشاب بود اما خشک بود به دهانه ی واژنم زد دهانه ی واژن با ترشحات خودم خیس بود ایا امکان بارداری هست؟؟؟

سلام
    خیر...بارها و بارها بیان کردیم که در رابطه سطحی و بدون دخول احتمال بارداری با پیشاب تقریبا صفر هست.

با سلام
    من خیلی نگرانم و استرس دارم میترسم فردا که ۶ هست پریود نشم علایم پریودی ندارم اما علایم بارداری دارم نفخ و حالت تهوع
    ایا احتمال بارداری هست؟از رابطم ۱۱روز گذشته ازمایش خون جواب میده؟

سلام
    دوست عزیز در دست خشک شده از پیشاب که اسپرمی وجود نداره...یه کم منطقی باشید لطفا...حاملگی به این الکیا هم که فکر میکنید نیست.
    اگر پریودتون عقب افتاد تنها عاملش فقط استرستون هست و خودتون مسببش هستید...پس بزرگترین لطف را به خودتون بکنید و استرس را کنار بگذارید تا سیکلتون روال عادی خودش را طی بکنه....حتی اون علایم هم که گفتید ناشی از نگرانی و استرس بی موردتون هست نه بارداری.
    بله...آزمایش خون هم الان جواب قطعی را بهتون میده و مطمئن باشید اون جواب منفی خواهد بود.

5. yasyyy نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    yasyyy نوشته است: با سلام

آیا زمانی که 22 روز(یعنی بیشتر از سه هفته) از اولین روز آخرین قاعدگی گذشته و 5 روز از نزدیکی محافظت نشده گذشته آزمایش خون بتا به روش الایزا کمتر از 2 گزارش شده نشاندهنده ی قطعی عدم بارداریست؟

پریود تقریبا منظم بین 29 تا 30 روزه است

سلام
    برای دریافت مطمئن ترین جواب بهتره که حداقل 10 روز از رابطه حفاظت نشده گذشته باشه.

سلام خسته نباشید

من نهم آبان ماه پریود شدم و بیستم ابان رابطه ی محافظت نشده داشتم که نزدیک چهل ساعت بعد چهار تا قرص یاسمین و دوازده ساعت بعد چهار تا قرص و دوازده ساعت بعد دو تا و دوازده ساعت بعد دو تا قرص خوردم ده روز بعد از نزدیکی آزمایش خون دادم که منفی شد  و پانزده روز بعد هم بیبی چک گرفتم باز هم منفی شد ولی هنوز پریود نشدم با وجود خوردن قرص اورژانسی و جدیدا علائمی چون تهوع و نفخ دارم و روی کمرم و باسنم حدود سی تا سی و پنج تا جوش زده اینا ممکنه علائم بارداری باشه؟

سلام
    دوست عزیز با وجودن خوردن این همه قرص باید هم این همه علایم را مشاهده کنید و پریودتون هم به تعویق بیفته...آخه این چه طرز قرص اورژانسی خوردنه؟...با خوردن قرص اضافی فقط به بدن خودتون ضرر وارد میکنید...روش استفاده صحیح از روش اورژانسی در صفحه اول تاپیک سوالات و راهنمایی در مورد روش مصرف قرص ضدبارداری بیان شده، پیشنهاد میکنم حتما مطالعه بفرمایید.
    احتمال بارداری در مورد شما وجود نداره...اون علایم و جوشها ناشی از خوردن قرص زیادی هست...اما پریودتون ممکنه دو الی سه هفته به تعویق بیفته.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. Saha246 نوشته است: سلام من ۲۹ سالمه باکره هستم ۵ روز پیش یعنی روز ۱۹ قاعدگی با نامزدم رابطه بدون دخول داشتیم فقط التهامونو بهم مالیدیم البته کاندوم گذاشته بود ولی بعد چند دقیقه پاره شد ما هم دیگه ادامه ندادیم اب منی نیامد .فقط التهامونو بهم مالیدیم. الان نزدیک قاعدگی بعدیمه ولی حالتی ندارم خواستم ببینم امکان بارداری هست؟ خیلی استرس دارم

سلام
    خیر...وقتی دخولی نبوده اسپرمی هم نبوده کاندوم هم بوده، بابت چی نگران هستید؟....فقط سعی کنید استرس نداشته باشید چون استرس بزرگترین عامل به تاخیر افتادن پریودی هست....خیالتون را راحت کنید تا خونریزی رخ بده.

7. _Moon_ نوشته است: سلام.. من 6 ماهه نامزد کردم و با نامزدم نزدیکی بدون دخول داشتیم ولی فشاری به واژنم وارد شد اون موقع که همراه با یه درد یهویی ولی خیلی زود گذر بود..بعد از اون مقدار خیلی کمی خون اومد و فردای اون روز هم مقدار  خیلی کم خون به همراه نرشحات قهوه ای ازم     خارج شد..این اتفاق 4 روز قبل از تاریخ عادت ماهانه ام افتاد ولی الان یه هفته است     از تاریخ قاعدگی ام گذشته اما هنوز پریود نشدم..
    اول میخواستم بدونم بکارتم پاره شده یا اسیب دیده فقط؟؟
    دوم اینکه     عقب افتادن پریودم به معنی حاملگیه با وجودی که مایع منی روی واژنم ریخته نشده؟؟ یعنی ممکنه اتفاقی کمی ریخته شده باشه و باعث حاملگی شده باشه؟؟
    لطفن جواب بدید..خیلی نگرانیم

سلام
    دوست خوبم از پشت مانیتور و بدون معاینه نمیتوان در مورد پرده بکارت شما نظر قطعی داد...اما بنظر میاد اگر هم کامل پاره نشده باشه حتما آسیب دیده...فقط پزشک زنان با معاینه میتونه مطمئنتون کنه که در چه شرایطی هستید.
    در رابطه سطحی بدون دخول احتمال بارداری ضعیفه...اما اگر ارضا شدن مرد دقیقا روی دهانه واژن صورت بگیره و منی بتونه به داخل واژن نفوذ کنه و زن هم در روزهای پرخطر تخمک گذاری باشه احتمال بارداری زیاد میشه.

8. Tannaz2015 نوشته است: سلام . من 12 یا 13 آبان پریود شدم و همیشه پریودم منظم هست . 28 آبان رابطه داشتم و همه منی در واژنم خالی شد .  6 ساعت بعد قرص لنوژستریل 1/5 خوردم . روز 29ام هم رابطه داشتم ولی منی داخل نریخت اما باز از ترسم 24 ساعت بعدش یه لنوژستریل 0/75 خوردم 12 ساعت بعدش هم اون یکی قرص رو خوردم. آیا ممکن من حامله باشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
    دوست عزیز شما در هر سیکل مجاز هستید فقط و فقط یک مرتبه از روش اورژانسی استفاده کنید و در نزدیکیهای دیگر باید از یه روش دیگه مثل کاندوم استفاده کنید.
    شما در یک سیکل دو مرتبه از روش اورژانسی استفاده کردید و این نتیجه جلوگیری را ممکنه کاهش بده یا حتی برعکس کنه.
    پیشنهاد میکنم بعد از گذشت حداقل 10 روز از آخرین رابطه حفاظت نشده حتما آزمایش بدید تا از نتیجه هرچه زودتر آگاه بشید.

9. Mahla1404 نوشته است: با سلام
    من دوره ام معمولا ۲۸ روزه آیت. البته در دوماه اخیر یکم نامنظم شده. مثلا ماه پیش ۲۶ روزه و ماه قبلش ۳۱ روزه بود
    من در روز ۱۰ م یک رابزه ی کامل داشتم و منی وارد بدنم شد.
    آیا احتمالش هست که باردار  باشم؟
    سه شنبه که میاد باید دوره ام شروع. خواستم بپرسم امکانش هست با بیبی چک الان بفهمم که باردارم؟ و اینکه به خاطر سفری  من دوروزه کت ال دی میخورم. خواستم ببینم روی  نتیجه بیبی چک این قرص تاثیر داره یا نه؟

سلام
    با وجود رابطه کامل و تخلیه منی در واژن احتمال بارداری وجود داره مخصوصا اگر در روزهای پرخطر این کار انجام بشه احتمال بارداری فوق العاده زیاد میشه.
    برای دریافت جواب مطمئن بهتره حداقل 10 روز از رابطه حفاظت نشده گذشته باشه و بهتر هم هست که تا چند روز قبلش قرصی مصرف نشده باشه.

10. erfan_ema نوشته است: سلام من دو روزه پیش با یه خانمی که باکرس رابطه ی مقعدی داشتیم و زمان ارضا شدن آب منی روی ناف و پاها ریخته شد ولی زود پاک کردم و ایشون هم بعدش با اب شسته بود کل اون ناحیه رو آیا امکان بارداری وجود داره یا نه ؟آیا نیاز به قرص اورژانسی هست یا نه ؟
    ممنون میشم هر چه سریع تر پاسخ بدید .
    با تشکر

سلام
    خیر...با وجود رابطه مقعدی احتمال بارداری صفره....مگر اینکه منی به طریقی بتونه به داخل واژن نفوذ کنه.

11. arezuu نوشته است: سلام

من 6 آبان یه رابطه مقعدی داشتم که مطمعن نیستم منی با واژن تماس داشته یا نه

از روش اورژانسی هم استفاده نکردم ولی  از 15 آبان لکه بینی داشتم و 17 پریود شدم

آیا احتمال بارداری هس؟

یه سوالم داشتم واس آز خون بارداری باید ناشتا بود؟میشه بعد از ظهر رفت؟ آیه 20 روز از رابطه بگزره جواب درست رو نشون میده؟

ممنون

سلام
    خیر...با وقوع خونریزی پریودی احتمال حاملگی کاملا رد میشه.
    بهتره که ناشتا باشید و صبح آزمایش بدید....بله الان میتونید جواب قطعی را دریافت کنید.

12. sadaf21 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    sadaf21 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    sadaf21 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    sadaf21 نوشته است: سلام. من دختری هستم 20 ساله. باکره هم هستم. من در تاریخ 23 آبان یه رابطه با نامزدم داشتم. دخول انجام نشد. حتی منی هم رو ران پام ریخت. روز قبل هم یعنی 22 آبان روز اخر پریودیم بود.
    فقط شک دارم که منی رو واژن ریخته یا نه.
    بعد از رابظه هم 2تا قرص لوونرژستول مصرف کردم.
    سوال اولم احتمال بارداری هست؟
    سوال دومم عوارض قرص؟
    بار اولم هست که قرص مصرف میکنم.
    لطفا زودتر جوابمو بدید. خیلی نگرانم.
    ممنون

سلام
    خیر...هیچ لزومی به مصرف قرص نبوده و بی جهت مصرف کردید...دقیقا بعد از اتمام خونریزی پریودی احتمال بارداری صفر هست مخصوصا اگر سطحی باشه .
    مهمترین عارضه قرص به تعویق افتادن پریود بعدیتون هست...از عوارض احتمالی دیگه میتوان به حالت تهوع سرگیجه و کمردرد و دل درد قبل از پریود بعدی اشاره کرد.

ممنونم از پاسختوون.
    من بعو متوحه شدم همون روز ک رابطه داشتیم هم هنوز کاملا پاک نشده بودم. یعنی پریودیم تموم نشده بود. باز لکه دیدم. میخوام بپرسم با اینکه هنوز تموم نشده بوده پریودیم بازم احتمال بارداری صفره؟!
    یه سوال دیگه هم دارم اینکه بخاطر اون قرص لوونژرستول که مصرف کردم پریود بعدیم چند روز عقب میفته؟؟ و فقط پریود بعدیم عقب میفته؟!؟ ماه های منظم میشه؟!؟
    ممنون میشم جواب بدین. مرسی

سلام
    اگر هنوز در روزهای خونریزی پریودی بودید و رابطه انجام شده که صددرصد احتمال بارداری صفر ه و حتی منفی میشه.
    معمولا تا 10 الی 14 روز بعد از مصرف قرص فرصت هست که شخص لکه بینی و خونریزی مختصر داشته باشه.
    ممکنه تا دو الی سه دوره بعد هم نامنظمی در خونریزی پریودت رخ بده اما بعد خودبخود منظم میشه.

اها خیلی ممنون. بعد از 5 روز لکه دیدم. و الان 3 روزه ک پریود شدم. یعنی من 23 ابان روز اخر پریودیم بوده و رابطه داشتم و همون 23 آبان قرص خوردم و 29 آبان پریود شدم.  خیلی هم درد زیر شکم و کمر دارم. رنگ خون خیلی تیره هس. مثه همیشه نیس. این چیز خاصی نیس؟!
    ممنووووووون🌹🌹🌹🌹

سلام
    شما جزء خوش شانس ترین افراد بودید که 6 روز بعد از مصرف قرص اورژانسی پریود شدید...چون اکثراً عقب میفته و استرسها و نگرانیها شروع میشه.
    تمام این حالات فعلیتون ناشی از مصرف قرص و طبیعی هست...جای هیچ نگرانی نیست...به زندگیتون برسید.

سلام . شما که گفتید 6 روز بعد ار مصرف قرص پریود شدم  طبیعیه و چیزی خاصی نیس. ولی الان پریودیم 9 روز طول کشیده. خیلی نگرانم. چرا انقد طول کشیده؟! من دوره ام 7 روزه هست. خیلی نگرانمممممم. ممنون میشم جواب بدین. 🌹🌹🌹🌹

سلام
    دوست عزیز بخاطر مصرف قرص نظم و کیفیت خونریزیتون اینطور به هم ریخته...جای نگرانی اصلا وجود نداره کاملا طبیعیه.
    شما بواسطه قرصی که مصرف کردید نظم و تعادل هورمونهاتون به هم خورده و این عدم تعادل در کیفیت قاعدگیتون تاثیر میذاره...حتی ممکنه تا دو الی سه پریود دیگه هم شرایطتون همینطور باشه...اما بعد خودبخود با متعادل شدن هورمونها این مورد هم به نظم سابق بازمیگرده.

13. با سلام

من 29 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی نامنظم دارم. 2 - طول دوره حدودا 26روز است. 3 - دوره خونریزی 6 روز است. 4 - آخرین بار 18-08-94خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ 29-8-94یک رابطه جنسی با جلوگیری طبیعی داشتم. 6 - شرح حال:.همسرم مطمین است که منی داخل واژن ریخته نشده اما حدود یک هفته است درد کمر و تیر کشیدن سینه و درد کشاله ران دارم تا به حال چند بار بیبی چک گذاشتم که آخرین بار صبح امروز بود و منفی بود دیروز هم جواب آز بتا 1.2 بود.
    آیا احتمال بارداری در من وجود دارد؟

14. Sara71m

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشيد اميدوارم جواب سوال منو بديد خيلي نگرانم ، من يه رابطه ي محافظت نشده داشتم البته بدون دخول و باكره ام ، مني نزديك واژن ريخته نشد اما من از ترسم كه مطمئن نبودم يه قرص لونژيل خوردم ٥ ساعت بعد از رابطه ، سر موقع كه ٦ ام ابان بود پريود شدم ماه قبل هم همون ٦ ام پريود شده بودم ، ٨ روز هم طول كشيد و تقريبا زياد خونريزي داشتم ، اما الان ٣ روز از وقت پريودم ميگذره و هنوز پريود نشدم ، ميدونم بارها گفتين پريود يعني عدم حاملگي ولي تو بعضي از سايتها خانم ها گفتن با وجود پريود شدن حتي بعد سه ماه حامله بودن . خيلي ميترسم امكان داره من حامله باشم ؟! تورو خدا اگه ميشه كامل جوابمو بديد از نگراني دارم ميميرم

15. maria64 نوشته است:
    Mahla1404 نوشته است: با سلام
    من دوره ام معمولا ۲۸ روزه آیت. البته در دوماه اخیر یکم نامنظم شده. مثلا ماه پیش ۲۶ روزه و ماه قبلش ۳۱ روزه بود
    من در روز ۱۰ م یک رابزه ی کامل داشتم و منی وارد بدنم شد.
    آیا احتمالش هست که باردار  باشم؟
    سه شنبه که میاد باید دوره ام شروع. خواستم بپرسم امکانش هست با بیبی چک الان بفهمم که باردارم؟ و اینکه به خاطر سفری  من دوروزه کت ال دی میخورم. خواستم ببینم روی  نتیجه بیبی چک این قرص تاثیر داره یا نه؟

سلام
    با وجود رابطه کامل و تخلیه منی در واژن احتمال بارداری وجود داره مخصوصا اگر در روزهای پرخطر این کار انجام بشه احتمال بارداری فوق العاده زیاد میشه.
    برای دریافت جواب مطمئن بهتره حداقل 10 روز از رابطه حفاظت نشده گذشته باشه و بهتر هم هست که تا چند روز قبلش قرصی مصرف نشده باشه.

ممنون از پاسخ و راهنمایی خوبتون. واقعا اگر شما این قدر خوب توضیح نمیدادین. جدی نمیگرفتم مساله رو
    امروزرفتم آزمایش بتا بارداری دادم و الحمدلله جواب تسد منفی بود و عدد یک ممیز چهار دهم بود.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 62 از 126
رفتن به صفحه :    ... 62 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید