شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 61 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. pari1997

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    همياري با سايت 1 بار
    سلام

27 آبان رابطه یمشکوک داشتم و قرص لونژیل مصرف کردم به جز اون بخاطر کیست به دستور پزشک قرصمارولین هم مصرف کردم که 2 روز بعد از رابطه 1 بسته تمام شد.ازتون کمک خواستم ودوستان گفتند که با خوردن قرص لونژیل احتمال بارداری 100% صفر هست و اختلال درقاعدگی ایجاد می کنه.با توجه به این که من قبل از مصرف قرص به تجویز پزشک، قاعدگیمنظم نداشتم ولی در 2 بسته ی قبلی بعد از اتمام بسته به فاصله ی 2.3 روز پریود میشدم ولی اینبار نشدم و بسته آخری هم بود که باید مصرف می کردم . امروز بعد از 8روز کمر درد دل درد و به مقدار بسیار کم ترشحات قهوه ای رنگ داشتم این ترشحاتمیتونه نشونه ای برای عدم براداری باشه؟ اینم بگم که قبل از مصرف قرص ها هم چندیندوره قبل از پریودم این ترشحات رو داشتم.این میتونه نشونه ی عدم باداری باشه؟

2. سلام
    اگه دستی ک یکم ب منی آغشته ست ب واژن بخوره،احتمال بارداری هست؟
    احتمال بارداری وقتی لباس زیر از منی یکم خیس بشه،هست؟
    من الان 6روزه پریودم عقب افتاده،ناممظم بودنش در حد یکی دو روز بود،هرچی فکرمیکنم رابطه م با نامزدم بیشتر ازین نبوده
    لازمه ازمایش یدم؟
    راستی این ماه من خیلی ورزش کردم
    میشه ج بدین من خیلی نگرانم

3. درود آقای دکتر
    ببخشید تقریبا 11 روز پیش من و نامزدم در روز پایان پریود ایشون رابطه محافظت نشده داشتیم که گویا پیشاب منی با واژنشون برخورد داشت
    نه ساعت بعد دوتا قرص لونژیل هم جهت محکم کاری خوردن و دیگه رابطه جنسی نداشتن
    بعد از یه هفته خونریزی مشاهده شد به مقدار خیلی زیاد و رنگ خونشون روشن بود
    الان چند روزه خونریزیشون ادامه داره و تغییر نکرده.
    له نظر شما علت چیه؟
    آیا احتمال حاملگی وجود داره؟

4. maria64 نوشته است:
    Hadiseh71 نوشته است: سلام خسته نباشید
    دوره ی پریودی ۳۰روزه دارم
    ۶ابان پریود شدم دیروز ۲۴ ابان رابطه ای داشتم که نامزدم دستش که اغشته به پیشاب بود اما خشک بود به دهانه ی واژنم زد دهانه ی واژن با ترشحات خودم خیس بود ایا امکان بارداری هست؟؟؟

سلام
    خیر...بارها و بارها بیان کردیم که در رابطه سطحی و بدون دخول احتمال بارداری با پیشاب تقریبا صفر هست.

با سلام
    من خیلی نگرانم و استرس دارم میترسم فردا که ۶ هست پریود نشم علایم پریودی ندارم اما علایم بارداری دارم نفخ و حالت تهوع
    ایا احتمال بارداری هست؟از رابطم ۱۱روز گذشته ازمایش خون جواب میده؟

5. maria64 نوشته است:
    yasyyy نوشته است: با سلام

آیا زمانی که 22 روز(یعنی بیشتر از سه هفته) از اولین روز آخرین قاعدگی گذشته و 5 روز از نزدیکی محافظت نشده گذشته آزمایش خون بتا به روش الایزا کمتر از 2 گزارش شده نشاندهنده ی قطعی عدم بارداریست؟

پریود تقریبا منظم بین 29 تا 30 روزه است

سلام
    برای دریافت مطمئن ترین جواب بهتره که حداقل 10 روز از رابطه حفاظت نشده گذشته باشه.

سلام خسته نباشید

من نهم آبان ماه پریود شدم و بیستم ابان رابطه ی محافظت نشده داشتم که نزدیک چهل ساعت بعد چهار تا قرص یاسمین و دوازده ساعت بعد چهار تا قرص و دوازده ساعت بعد دو تا و دوازده ساعت بعد دو تا قرص خوردم ده روز بعد از نزدیکی آزمایش خون دادم که منفی شد  و پانزده روز بعد هم بیبی چک گرفتم باز هم منفی شد ولی هنوز پریود نشدم با وجود خوردن قرص اورژانسی و جدیدا علائمی چون تهوع و نفخ دارم و روی کمرم و باسنم حدود سی تا سی و پنج تا جوش زده اینا ممکنه علائم بارداری باشه؟

6. سلام من ۲۹ سالمه باکره هستم ۵ روز پیش یعنی روز ۱۹ قاعدگی با نامزدم رابطه بدون دخول داشتیم فقط التهامونو بهم مالیدیم البته کاندوم گذاشته بود ولی بعد چند دقیقه پاره شد ما هم دیگه ادامه ندادیم اب منی نیامد .فقط التهامونو بهم مالیدیم. الان نزدیک قاعدگی بعدیمه ولی حالتی ندارم خواستم ببینم امکان بارداری هست؟ خیلی استرس دارم

7. سلام.. من 6 ماهه نامزد کردم و با نامزدم نزدیکی بدون دخول داشتیم ولی فشاری به واژنم وارد شد اون موقع که همراه با یه درد یهویی ولی خیلی زود گذر بود..بعد از اون مقدار خیلی کمی خون اومد و فردای اون روز هم مقدار  خیلی کم خون به همراه نرشحات قهوه ای ازم     خارج شد..این اتفاق 4 روز قبل از تاریخ عادت ماهانه ام افتاد ولی الان یه هفته است     از تاریخ قاعدگی ام گذشته اما هنوز پریود نشدم..
    اول میخواستم بدونم بکارتم پاره شده یا اسیب دیده فقط؟؟
    دوم اینکه     عقب افتادن پریودم به معنی حاملگیه با وجودی که مایع منی روی واژنم ریخته نشده؟؟ یعنی ممکنه اتفاقی کمی ریخته شده باشه و باعث حاملگی شده باشه؟؟
    لطفن جواب بدید..خیلی نگرانیم

8. سلام . من 12 یا 13 آبان پریود شدم و همیشه پریودم منظم هست . 28 آبان رابطه داشتم و همه منی در واژنم خالی شد .  6 ساعت بعد قرص لنوژستریل 1/5 خوردم . روز 29ام هم رابطه داشتم ولی منی داخل نریخت اما باز از ترسم 24 ساعت بعدش یه لنوژستریل 0/75 خوردم 12 ساعت بعدش هم اون یکی قرص رو خوردم. آیا ممکن من حامله باشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

9. با سلام
    من دوره ام معمولا ۲۸ روزه آیت. البته در دوماه اخیر یکم نامنظم شده. مثلا ماه پیش ۲۶ روزه و ماه قبلش ۳۱ روزه بود
    من در روز ۱۰ م یک رابزه ی کامل داشتم و منی وارد بدنم شد.
    آیا احتمالش هست که باردار  باشم؟
    سه شنبه که میاد باید دوره ام شروع. خواستم بپرسم امکانش هست با بیبی چک الان بفهمم که باردارم؟ و اینکه به خاطر سفری  من دوروزه کت ال دی میخورم. خواستم ببینم روی  نتیجه بیبی چک این قرص تاثیر داره یا نه؟

10. سلام من دو روزه پیش با یه خانمی که باکرس رابطه ی مقعدی داشتیم و زمان ارضا شدن آب منی روی ناف و پاها ریخته شد ولی زود پاک کردم و ایشون هم بعدش با اب شسته بود کل اون ناحیه رو آیا امکان بارداری وجود داره یا نه ؟آیا نیاز به قرص اورژانسی هست یا نه ؟
    ممنون میشم هر چه سریع تر پاسخ بدید .
    با تشکر

11. سلام من ۲۹ سالمه روز ۱۹ پریودیم یعنی ۶ روز پیش با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم فقط التهامونو بهم مالیدیم البته از کاندوم استفاده کردیم ولی بعد از چند دقیقه کاندوم پاره شد و ما هم متوجه شدیم و دیگه ادامه ندادیم اب منی نیومده بود. ولی الان نزدیک پریودیه بعدیمه ولی علایمی ندارم .خیلی استرس دارم خواهش میکنم زود جوابمو بدید . ایا احتمال بارداری هست؟

12. سلام و خسته نباشید
    سن من 21 سال و نامزدم 16 سال هست.....2 روز پیش من با نامزدم (دختر) 2 بار رابطه از مقعد داشتم که بعد از رابطه اول من ارضا شدم و منی رو داخل مقعد نریختم،ولی من چون خیلی از سوال هارو خوندم گفته شده بود که اسپرم میتونه باز در مجرا آلت زنده بمونه، حالا میخوام بدونم بعد از رابطه ی دوم آیا ممکنه اسپرم وارد مقعد شده باشه یا آیا ممکنه به سمت دهانه رحم رفته باشه و احتمال بارداری هست،؟ و احتمال میدم ک پیشاب بنده با واژن تماس داشته(با اینکه یک روز از تموم شدن دوره این ماهه پریودی نامزدم میگذشت) و اینکه آلت هایه ما به طور سطحی با هم تماس داشتند.و چون ما مشکوک بودیم نامزد من بعد از 19 ساعت 4عدد قرص ال دی و 12 ساعت بعدم 4 عدد دیگه مصرف کرد.ولی در مصرف نوبت دوم ینی 12 ساعته بعد 4 ساعت بعد از مصرف بالا آورد احتمال جذب شدن قرص هست یا باید دوباره اون نوبتو مصرف کنه؟؟ تورو خدا کمک کنین با این توضیحات سوالم رو جواب بدین خیلی نگرانیم آیا احتمال بارداری هست یا نه؟؟؟؟؟

13. arezuu

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

من 6 آبان یه رابطه مقعدی داشتم که مطمعن نیستم منی با واژن تماس داشته یا نه

از روش اورژانسی هم استفاده نکردم ولی  از 15 آبان لکه بینی داشتم و 17 پریود شدم

آیا احتمال بارداری هس؟

یه سوالم داشتم واس آز خون بارداری باید ناشتا بود؟میشه بعد از ظهر رفت؟ آیه 20 روز از رابطه بگزره جواب درست رو نشون میده؟

ممنون

14. sadaf21

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    maria64 نوشته است:
    sadaf21 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    sadaf21 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    sadaf21 نوشته است: سلام. من دختری هستم 20 ساله. باکره هم هستم. من در تاریخ 23 آبان یه رابطه با نامزدم داشتم. دخول انجام نشد. حتی منی هم رو ران پام ریخت. روز قبل هم یعنی 22 آبان روز اخر پریودیم بود.
    فقط شک دارم که منی رو واژن ریخته یا نه.
    بعد از رابظه هم 2تا قرص لوونرژستول مصرف کردم.
    سوال اولم احتمال بارداری هست؟
    سوال دومم عوارض قرص؟
    بار اولم هست که قرص مصرف میکنم.
    لطفا زودتر جوابمو بدید. خیلی نگرانم.
    ممنون

سلام
    خیر...هیچ لزومی به مصرف قرص نبوده و بی جهت مصرف کردید...دقیقا بعد از اتمام خونریزی پریودی احتمال بارداری صفر هست مخصوصا اگر سطحی باشه .
    مهمترین عارضه قرص به تعویق افتادن پریود بعدیتون هست...از عوارض احتمالی دیگه میتوان به حالت تهوع سرگیجه و کمردرد و دل درد قبل از پریود بعدی اشاره کرد.

ممنونم از پاسختوون.
    من بعو متوحه شدم همون روز ک رابطه داشتیم هم هنوز کاملا پاک نشده بودم. یعنی پریودیم تموم نشده بود. باز لکه دیدم. میخوام بپرسم با اینکه هنوز تموم نشده بوده پریودیم بازم احتمال بارداری صفره؟!
    یه سوال دیگه هم دارم اینکه بخاطر اون قرص لوونژرستول که مصرف کردم پریود بعدیم چند روز عقب میفته؟؟ و فقط پریود بعدیم عقب میفته؟!؟ ماه های منظم میشه؟!؟
    ممنون میشم جواب بدین. مرسی

سلام
    اگر هنوز در روزهای خونریزی پریودی بودید و رابطه انجام شده که صددرصد احتمال بارداری صفر ه و حتی منفی میشه.
    معمولا تا 10 الی 14 روز بعد از مصرف قرص فرصت هست که شخص لکه بینی و خونریزی مختصر داشته باشه.
    ممکنه تا دو الی سه دوره بعد هم نامنظمی در خونریزی پریودت رخ بده اما بعد خودبخود منظم میشه.

اها خیلی ممنون. بعد از 5 روز لکه دیدم. و الان 3 روزه ک پریود شدم. یعنی من 23 ابان روز اخر پریودیم بوده و رابطه داشتم و همون 23 آبان قرص خوردم و 29 آبان پریود شدم.  خیلی هم درد زیر شکم و کمر دارم. رنگ خون خیلی تیره هس. مثه همیشه نیس. این چیز خاصی نیس؟!
    ممنووووووون🌹🌹🌹🌹

سلام
    شما جزء خوش شانس ترین افراد بودید که 6 روز بعد از مصرف قرص اورژانسی پریود شدید...چون اکثراً عقب میفته و استرسها و نگرانیها شروع میشه.
    تمام این حالات فعلیتون ناشی از مصرف قرص و طبیعی هست...جای هیچ نگرانی نیست...به زندگیتون برسید.

سلام . شما که گفتید 6 روز بعد ار مصرف قرص پریود شدم  طبیعیه و چیزی خاصی نیس. ولی الان پریودیم 9 روز طول کشیده. خیلی نگرانم. چرا انقد طول کشیده؟! من دوره ام 7 روزه هست. خیلی نگرانمممممم. ممنون میشم جواب بدین. 🌹🌹🌹🌹

15. Jm1820 نوشته است: سلام خوبین خسته نباشید ببخشید با نامزدم سه روز بعد اتمام خونریزیش رابطه مقعدی داشتم و داخل مقعدشون ارضاشدم وقتی بلند شدن منی از مقعد سرازیر شد آیا امکان داره درصورت تماس باردار بشن؟

سلام
    اگر ایشون موقع رابطه در روزهای پرخطر تخمک گذاری باشه و منی هم بتونه به داخل واژن نفوذ کنه احتمال بارداری خیلی زیاد میشه...اما تا چند روز بعد از پایان خونریزی قاعدگی از روزهای امن برای نزدیکی محسوب میشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 61 از 126
رفتن به صفحه :    ... 61 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید