شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترشحات قهوه ای و عقب انداختن پریود

1. سلام من ۲۲ سالمه مجرد سه روز از زمان پریودم گذشته و هنوز پریود نشدم و الان دو روزه ترشحات قهوه ای دارم
    علت چیست؟لطفا راهنمایی کنید چکار کنم

2. ghanari72 نوشته است: سلام من ۲۲ سالمه مجرد سه روز از زمان پریودم گذشته و هنوز پریود نشدم و الان دو روزه ترشحات قهوه ای دارم
    علت چیست؟لطفا راهنمایی کنید چکار کنم

سلام
    دوست عزیز تاخیر در پریود شما دلایل زیادی ممکنه داشته باشه از جمله: کیست تخمدان، عفونت، حاملگی (در صورت داشتن رابطه
    جنسی) و......
    اگر تا یک هفته دیگه پریودی رخ نداد به پزشک زنان مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. 33798

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من 25 ساله ومتاهل هستم عادت ماهیانه من به شدت نامنظم بود که طی مراجعه به پزشک متوجه شدم پرولاکتینم بالاست و بهم قرص بروموکریپتن و مدروکسی پروژسترون
    تجویز شد ماه اول بدون مشکل سر وقت پریود شدم اما ماه دوم بعد از قطع قرص مدروکسی پروژسترون لخته های قهوه ای مشاهده میکنم به جای پریود اگه میشه راهنماییم کنید مشکلم چیه؟

4. سلام خسته  نباشید من دختر23هستم نزدیک1سال ک من ترشحات قهوه چندروز قبل از پریودم دارم بعد ازمایش گفتن عادی اما الان 1ماه ک دایم این ترشحات دارم بعد ازمایش گفتن ک مقدار هورمون مردانم زیاد البته جدیدا بعضی نقاط کشاله رانم موها ضخیم در اورد بعد سونو گفتن ک تخمدان راستم کیست دار وداروهای روکین،اسپیرونولاکتون25،متوفورمین25،دپباستون برام تجویز شد اما هنوز بین2 پریودم ترشحات هارو دارم البته هنوز داروهاتمام نشد ایا وضعم طبیعیه؟

5. sadaf21

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام. خسته نباشید.سواله دوست من اینه 👈. (من تحت نظر دکترهورمونی هسم .الان قرص clairetteاستفاده میکنم دیشب قرصه تموم شد سه یا 4روز بعد پریود میشم میخوام بدونم میشه یه جور برا چن روز عقب بندازم پریودیمو که هفته دیگه کلا پریود نشم ؟؟؟ممنون میشم)

6. سلام من دختری 18ساله هستم من تقریبا یک وز بعد ازاتمام پریودیم  لک بینی داشتم  و بعدازسه روزاین لک بینی ب اتمام رسید حالاک اومدم  غسل کنم  بعدازغسل کردن متوجه  لکه بینی شدم  من روز قبلش بعدازاینکه ب دسشویی میرفتم بعداز دفع ادرار بادرد درناحیه تخمک راست و همچنین ناحیه لگن میشدم قرص متروماکس خوددم و برای جلوگیری از استرس و اضطراب ب دستور پزشک  قرص پروپرانولول خوردم ک  ب دلیل لکه بینی بعداز پریودی قط کردم میخوام  بدونم علت لکه بینی های من چیه باتشکر.درضمن رنگ لکه ها قهوه ای و قرمز تیره ب صورت خون ابه هستش

7. Ms_sarina123 نوشته است: سلام من دختری 18ساله هستم من تقریبا یک وز بعد ازاتمام پریودیم  لک بینی داشتم  و بعدازسه روزاین لک بینی ب اتمام رسید حالاک اومدم  غسل کنم  بعدازغسل کردن متوجه  لکه بینی شدم  من روز قبلش بعدازاینکه ب دسشویی میرفتم بعداز دفع ادرار بادرد درناحیه تخمک راست و همچنین ناحیه لگن میشدم قرص متروماکس خوددم و برای جلوگیری از استرس و اضطراب ب دستور پزشک  قرص <a>پروپرانولول</a> خوردم ک  ب دلیل لکه بینی بعداز پریودی قط کردم میخوام  بدونم علت لکه بینی های من چیه باتشکر.درضمن رنگ لکه ها قهوه ای و قرمز تیره ب صورت خون ابه هستش

سلام
    دوست خوبم لکه بینی قبل از قاعدگی ممکنه دلایل متعددی داشته باشه از جمله کیست تخمدان یا عفونت.
    پیشنهاد میکنم با پزشک زنان مشورت کنید...با انجام سونوگرافی رحم و ضمایم وضعیت تخمدانها کاملا مشخص میشه.

8. سلام دکتر،من پریود نامنظمی دارم و هرماه تقریبا ۵،۶ روز عقب میوفته پریودم،ولی این ماه زمانی که باید پریود میشدم به جاش لکه های قهوه ای رنگ اومد الان ۶ روزه که ادامه داره،با کمه دل درد خفیف که دل دردم وقتی که پریودم خیلی بیشتره،میشه لطفا راهنماییم کنید خیلی نگرانم،با توجه به اینکه خیلی استرسی ما میشه دلیل این اختلال استرس باشه؟

9. melikayegane نوشته است: سلام دکتر،من پریود نامنظمی دارم و هرماه تقریبا ۵،۶ روز عقب میوفته پریودم،ولی این ماه زمانی که باید پریود میشدم به جاش لکه های قهوه ای رنگ اومد الان ۶ روزه که ادامه داره،با کمه دل درد خفیف که دل دردم وقتی که پریودم خیلی بیشتره،میشه لطفا راهنماییم کنید خیلی نگرانم،با توجه به اینکه خیلی استرسی ما میشه دلیل این اختلال استرس باشه؟

سلام
    بله...استرس تاثیر مستقیم بر هورمونهای جنسی میذاره و ممکنه باعث اختلال در نظم سیستم تخمدانها بشه.
    البته ممکنه این لکه بینی علتهای دیگه مثل عفونت یا کیست هم داشته باشه...بهتره بعد از اتمام پریودی این دوره به پزشک زنان مراجعه کنید و سونوگرافی رحم و ضمایم انجام بدید تا از شرایط فعلی تخمدانها و رحم خود آگاه بشید.

10. سلام.خسته نباشید.ممنون از سایت خوبتون.
    من دختری 19ساله هستم.پریود نامنظمی دارم.گاهی منظم .اما هر چندوقت سر 10.15روز دوباره  پریود میشم.چندوقت پیش سونوگرافی گرفتم کیست نداشتم.بنظرتون چه دلایلی میتونه داشته باشه؟ این شرایط ممکنه بعد برای باردار شدن مشکل بوجود بیاره؟
    ممنونم

11. سلام .من 53 سال دارم و پروستات خوشخیم هم دارم  بعد از مقاربت برایم سردرد شدیدی ایجاد میشود راه چاره ودر مانش چیست لطف کنید معلومات ارایه دهید.

12. سلام خدمت شما و دوستام محترم.
    من با نامزدم رابطه از مقعد داشتمو اصلا آلت های ما باهم برخورد نداشتن.الان 4 روز از زمان پریودیش گذشته هنوز هیچ اتفاقی نیوفتاده.البته بضی وقتا لک میبینه ولی باز تمام علائم قطع میشه.احتمال داره هنگام خارج کردن آلت مقداری منی را باخودت خارج کرده باشه ک احتمال بارداری داشته باشه؟
    البته بگم همسرم دانشجو هست و الان فصل امتحاناتش هست استرس امتحاناتشم هست.
    سپاس از سایت خوبتون.

13. با سلام
    من دوره منظمی داره قاعدگیم. ماه قبل 4/9/94 پریود شدم و 7 روزه بود مثل همیشه.همون ماه  دو روز بعد از نزدیکی محافظت نشده لکه بینی خیلی کم برام پیش اومد.از روز 4/10/94 هم  کمر درد خفیفی دارم و هر باز که  حرکتی مثله پریدن بالا شدید باشه(توی باشگاه) لکه ی صورتی رنگ میبینم.هنوز هم لکه بینی دارم .امروز 13/10/94.....
    آزمایش رو روز 9/10/94 دادم که منفی بود
    احتمال بارداری هست؟
    در ضمن به شدن سر درد دارم و رفتارم عوض شده و بی میلی شدید دارم به غدا !
    ممنون میشم راهنماییم کنید

14. سلام
    23 سال دارم و متاهل هستم
    ماه پیش به دلیل رفتن به سفر از قرص ال دی استفاده کردم اما دچار لکه بینی شدم با وجود زدن امپول باز هم لکه بینی ادامه یافت من قرص را قطع کردم و در ادامه ی لکه بینی پریود شدم.
    همیشه و به طور منظم 15 یا 16 روز بعد از اتمام پریود مجددا پریود میشوم اما این بار بعد از گذشت 20 روز هنوز پریود نشدم
    دو روز پیش تست خون بارداری دادم که منفی بود
    علت چیست؟
    سپاسگزارم

15. با سلام و خسته نباشید
    یه سوال داشتم
    من پریود منظمی دارم و مجرد هستم. هنوز ۲روز به پریود شدنم مونده
    دو شب پیش خود ارضایی داشتم فقط درحد مالش بدون ورود چیزی به واژنم
    آخر شب احساس کردم پریود شدم
    دیدم یه لکه خیلی کوچک قهوه ای است. همه علایم پریودی رو هم مثل هر ماه دارم. ولی پریود نشدم
    البته این ماه استرس داشتم بنا به دلایلی
    به نظر شما علت چیه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید