شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 60 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. sogand_____ نوشته است: سلام
    اول از همه خیلی تشکر میکنم از سایت خوبتون
    بعد یه سوال داشتم
    منو نامزدم یک ماه پیش با هم رابطه داشتیم اون مایع منی رو ببن پاهای من ریخت من هم همون شب عادت شدم و عادتمم مثل همیشه منظم بود اما الان پنج روز از عادتم میگذره البته کل ماه رو استرس داشتم و این چند روز دیگ استرسم بیشتر شده میخواستم ببینم احتمال بارداری وجود داره یا نه ؟

سلام
    میشه بفرمایید استرستون واسه چی بوده دقیقا؟!!!!!
    شما که میگی همون شب پریود شدی..یعنی احتمال حاملگی کاملا منفی.
    این تاخیر پنج روزه فقط و فقط از استرس بیجا و بیجهت شما ناشی میشه....استرس را از خودتون دور کنید تا خونریزی رخ بده.

2. tahve13137072 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    tahve13137072 نوشته است: سلام من در دوران عقد و باکره هستم 21 مهرماه پریودی من شروع و بعد از 4 روز طبق معمول همیشه پریودی من پایان یافت.ساعت 12.5 شب 3 آبان ماه با همسرم عشق بازی داشتیم که سبب خیس شدن ناحیه تناسلی من و همین طور  آمدن پیش آب همسرم شد. بعد همسرم با مالش آلت خود به کلیتوریس من سب ارضای من شد. اما خودش ارضا نشد و منی از او خارج نشد. من چون فکر میکردم که حالا که 8 روز از پریودی من گذشته و ممکن است زمان پرخطر من باشد و از طرفی چون میترسیدم پیس آب همسرم حاوی اسپرم بوده باشد و خود را از نواحی اطراف به وآژن من رسانده باشد  و سبب حاملگی شود 12 ظهر روز بعد از رابطه 4 عدد ال دی و 12 شب هم 4 عدد ال دی خوردم. اما چون 4 قرص اول از بسته قرصی بود که مدت ها پیش خریده بودم باخودم گفتم شاید انقضای آن گذشته باشد و اثر نکند هنوز از 72 ساعت من زمان باقی مانده به نظر شما امروز 12 ظهر 4 تای دیگر علاوه بر آن 8 تا بخورم تا اگر انقضای قرص های سری اول گذشته باشد و اثر نکرده باشد این سری جایگزین آن شود  ؟؟ آیا این نوع رابطه با وجود باکره بودن من سبب حاملگی میشود یا نگرانی و قرص خوردن من بی دلیل بوده است؟؟

سلام
    نگرانی شما و خوردن قرص کاملا بی دلیل بوده و به هیچوجه قرص بیشتری مصرف نکنید.
    هرچند پرده بکارت مانع بارداری نمیشه اما با وجود رابطه سطحی و بدون دخول تازه فقط با پیشاب احتمال بارداری صفر خواهد بود...ضمن اینکه روز هشتم سیکل از روزهای پرخطر محسوب نمیشه.
    هیچ احتمال بارداری وجود نداره....لطفا بدن خودتو با خوردن قرص الکی عادت نده...از اسم این قرصها مشخصه که فقط و فقط باید در موارد اورژانسی مصرف بشند.

سلام. من چون نگران بودم دز 4 تایی بعدی ال دی رو هم خوردم. در واقع من 12 قرص را خوردم. یک هفته بعد از خوردن قرصها به لکه بینی و خونریزی افتادم. حدودا 3 الی 4 روز (به تعداد روزهای پریودم)خونریزی داشتم. باید 21 این ماه یعنی ابان پریود میشدم اما امروز 30 آبان است و من پریود نشده ام. باز هم ترس و استرس منو گرفته. ایا حتی با اتفاق افتادن خونریزی و لکه بینی باز هم احتمال حاملگی وجود دارد ؟ ایا این تاخیر در پریود من طبیعی است و امکان پریود شدن من وجود دارد؟ خواهش میکنم زودتر جواب بدید بخدا خیلی نگرانم.

سلام
    اون خونریزی عدم بارداری شما را ثابت میکنه.
    تاخیر در پریود الان هم برمیگرده به اون همه قرص الکی که مصرف کردید...چون هورمونها به شدت ریختند به هم و طول میکشه که به نظم سابق برگردند...ممکنه تا چند دوره چنین بی نظمی را شاهد باشید...اما جای نگرانی نیست...طبیعیه.

3. pari1997 نوشته است: سلام خسته نباشید
    من 27 آبان یعنی 4 روز پیش رابطه داشتم که به وارد شدن منی مشکوکم.به دلیل کیستی که داشتم دکتر برام 3 بسته قرص مارولین تجویز کرده بود که روز رابطه 3 عدد از اخرین بسته ی قرصم مونده بود و روز رابطه به جز قرص مارولینی که هر روز می خوردم 2 عدد قرص لونژیل هم خوردم (در مدت مصرف 2 بسته ی قبلی با فاصله 1تا 3 روز بعد از اتمام بسته پریود میشدم.) دیروز آخرین قرص از اخرین بسترو مصرف کردم امروز هم حالاتی که بعد از اتمام 2 بسته ی قبلی و ابتدای پربودم در این 3 ماه داشتم رو دارم.می خواستم بدونم با وجود قرص هایی که خوردم احتمال بارداری وجود داره یا نه و اگر پریودم عقب بیوفته یعنی مشکلی بوجود امده یا میتونه عوارض قرص ها باشه و اگر پریود بشم یعنی احتمال بارداری به طور کامل از بین رفته؟
    شرمنده که طولانی شد.

سلام
    با مصرف قرص لونژیل احتمال بارداری کاملا منفی میشه.
    پریودتون مطمئنا با مصرف لونژیل عقب میفته و این مورد از عوارض قرص بشمار میاد.
    با وقوع خونریزی هرچند مختصر احتمال بارداری کاملا رد میشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. maria64 نوشته است:
    tahve13137072 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    tahve13137072 نوشته است: سلام من در دوران عقد و باکره هستم 21 مهرماه پریودی من شروع و بعد از 4 روز طبق معمول همیشه پریودی من پایان یافت.ساعت 12.5 شب 3 آبان ماه با همسرم عشق بازی داشتیم که سبب خیس شدن ناحیه تناسلی من و همین طور  آمدن پیش آب همسرم شد. بعد همسرم با مالش آلت خود به کلیتوریس من سب ارضای من شد. اما خودش ارضا نشد و منی از او خارج نشد. من چون فکر میکردم که حالا که 8 روز از پریودی من گذشته و ممکن است زمان پرخطر من باشد و از طرفی چون میترسیدم پیس آب همسرم حاوی اسپرم بوده باشد و خود را از نواحی اطراف به وآژن من رسانده باشد  و سبب حاملگی شود 12 ظهر روز بعد از رابطه 4 عدد ال دی و 12 شب هم 4 عدد ال دی خوردم. اما چون 4 قرص اول از بسته قرصی بود که مدت ها پیش خریده بودم باخودم گفتم شاید انقضای آن گذشته باشد و اثر نکند هنوز از 72 ساعت من زمان باقی مانده به نظر شما امروز 12 ظهر 4 تای دیگر علاوه بر آن 8 تا بخورم تا اگر انقضای قرص های سری اول گذشته باشد و اثر نکرده باشد این سری جایگزین آن شود  ؟؟ آیا این نوع رابطه با وجود باکره بودن من سبب حاملگی میشود یا نگرانی و قرص خوردن من بی دلیل بوده است؟؟

سلام
    هرچند پرده بکارت مانع بارداری نمیشه اما با وجود رابطه سطحی و بدون دخول تازه فقط با پیشاب احتمال بارداری صفر خواهد بود...ضمن اینکه روز هشتم سیکل از روزهای پرخطر محسوب نمیشه.
    هیچ احتمال بارداری وجود نداره....لطفا بدن خودتو با خوردن قرص الکی عادت نده...از اسم این قرصها مشخصه که فقط و فقط باید در موارد اورژانسی مصرف بشند.

سلام. من چون نگران بودم دز 4 تایی بعدی ال دی رو هم خوردم. در واقع من 12 قرص را خوردم. یک هفته بعد از خوردن قرصها به لکه بینی و خونریزی افتادم. حدودا 3 الی 4 روز (به تعداد روزهای پریودم)خونریزی داشتم. باید 21 این ماه یعنی ابان پریود میشدم اما امروز 30 آبان است و من پریود نشده ام. باز هم ترس و استرس منو گرفته. ایا حتی با اتفاق افتادن خونریزی و لکه بینی باز هم احتمال حاملگی وجود دارد ؟ ایا این تاخیر در پریود من طبیعی است و امکان پریود شدن من وجود دارد؟ خواهش میکنم زودتر جواب بدید بخدا خیلی نگرانم.

سلام
    تاخیر در پریود الان هم برمیگرده به اون همه قرص الکی که مصرف کردید...چون هورمونها به شدت ریختند به هم و طول میکشه که به نظم سابق برگردند...ممکنه تا چند دوره چنین بی نظمی را شاهد باشید...اما جای نگرانی نیست...طبیعیه.

سلام مجدد. شما که گفته بودید با اون شرایط من احتمال بارداری صفره. حالا یعنی هنوز من باید نگران بارداری باشم؟ به نظرتون کی پریود خواهم شد ؟ یعنی شما میگید من تست بارداری ندم؟ آخه شما که گفتید بارداری با شرایط من احتمالش صفره صفره...
    ببخشید انقد سوال میپرسم. ممنون از لطف تون.

5. sadaf21

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    maria64 نوشته است:
    sadaf21 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    sadaf21 نوشته است: سلام. من دختری هستم 20 ساله. باکره هم هستم. من در تاریخ 23 آبان یه رابطه با نامزدم داشتم. دخول انجام نشد. حتی منی هم رو ران پام ریخت. روز قبل هم یعنی 22 آبان روز اخر پریودیم بود.
    فقط شک دارم که منی رو واژن ریخته یا نه.
    بعد از رابظه هم 2تا قرص لوونرژستول مصرف کردم.
    سوال اولم احتمال بارداری هست؟
    سوال دومم عوارض قرص؟
    بار اولم هست که قرص مصرف میکنم.
    لطفا زودتر جوابمو بدید. خیلی نگرانم.
    ممنون

سلام
    خیر...هیچ لزومی به مصرف قرص نبوده و بی جهت مصرف کردید...دقیقا بعد از اتمام خونریزی پریودی احتمال بارداری صفر هست مخصوصا اگر سطحی باشه .
    مهمترین عارضه قرص به تعویق افتادن پریود بعدیتون هست...از عوارض احتمالی دیگه میتوان به حالت تهوع سرگیجه و کمردرد و دل درد قبل از پریود بعدی اشاره کرد.

ممنونم از پاسختوون.
    من بعو متوحه شدم همون روز ک رابطه داشتیم هم هنوز کاملا پاک نشده بودم. یعنی پریودیم تموم نشده بود. باز لکه دیدم. میخوام بپرسم با اینکه هنوز تموم نشده بوده پریودیم بازم احتمال بارداری صفره؟!
    یه سوال دیگه هم دارم اینکه بخاطر اون قرص لوونژرستول که مصرف کردم پریود بعدیم چند روز عقب میفته؟؟ و فقط پریود بعدیم عقب میفته؟!؟ ماه های منظم میشه؟!؟
    ممنون میشم جواب بدین. مرسی

سلام
    اگر هنوز در روزهای خونریزی پریودی بودید و رابطه انجام شده که صددرصد احتمال بارداری صفر ه و حتی منفی میشه.
    معمولا تا 10 الی 14 روز بعد از مصرف قرص فرصت هست که شخص لکه بینی و خونریزی مختصر داشته باشه.
    ممکنه تا دو الی سه دوره بعد هم نامنظمی در خونریزی پریودت رخ بده اما بعد خودبخود منظم میشه.

اها خیلی ممنون. بعد از 5 روز لکه دیدم. و الان 3 روزه ک پریود شدم. یعنی من 23 ابان روز اخر پریودیم بوده و رابطه داشتم و همون 23 آبان قرص خوردم و 29 آبان پریود شدم.  خیلی هم درد زیر شکم و کمر دارم. رنگ خون خیلی تیره هس. مثه همیشه نیس. این چیز خاصی نیس؟!
    ممنووووووون🌹🌹🌹🌹

6. sadaf21 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    sadaf21 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    sadaf21 نوشته است: سلام. من دختری هستم 20 ساله. باکره هم هستم. من در تاریخ 23 آبان یه رابطه با نامزدم داشتم. دخول انجام نشد. حتی منی هم رو ران پام ریخت. روز قبل هم یعنی 22 آبان روز اخر پریودیم بود.
    سوال دومم عوارض قرص؟
    ممنون

سلام
    خیر...هیچ لزومی به مصرف قرص نبوده و بی جهت مصرف کردید...دقیقا بعد از اتمام خونریزی پریودی احتمال بارداری صفر هست مخصوصا اگر سطحی باشه .
    مهمترین عارضه قرص به تعویق افتادن پریود بعدیتون هست...از عوارض احتمالی دیگه میتوان به حالت تهوع سرگیجه و کمردرد و دل درد قبل از پریود بعدی اشاره کرد.

ممنونم از پاسختوون.
    من بعو متوحه شدم همون روز ک رابطه داشتیم هم هنوز کاملا پاک نشده بودم. یعنی پریودیم تموم نشده بود. باز لکه دیدم. میخوام بپرسم با اینکه هنوز تموم نشده بوده پریودیم بازم احتمال بارداری صفره؟!
    یه سوال دیگه هم دارم اینکه بخاطر اون قرص لوونژرستول که مصرف کردم پریود بعدیم چند روز عقب میفته؟؟ و فقط پریود بعدیم عقب میفته؟!؟ ماه های منظم میشه؟!؟

سلام
    اگر هنوز در روزهای خونریزی پریودی بودید و رابطه انجام شده که صددرصد احتمال بارداری صفر ه و حتی منفی میشه.
    معمولا تا 10 الی 14 روز بعد از مصرف قرص فرصت هست که شخص لکه بینی و خونریزی مختصر داشته باشه.
    ممکنه تا دو الی سه دوره بعد هم نامنظمی در خونریزی پریودت رخ بده اما بعد خودبخود منظم میشه.

اها خیلی ممنون. بعد از 5 روز لکه دیدم. و الان 3 روزه ک پریود شدم. یعنی من 23 ابان روز اخر پریودیم بوده و رابطه داشتم و همون 23 آبان قرص خوردم و 29 آبان پریود شدم.  خیلی هم درد زیر شکم و کمر دارم. رنگ خون خیلی تیره هس. مثه همیشه نیس. این چیز خاصی نیس؟!
    ممنووووووون🌹🌹🌹🌹

سلام
    شما جزء خوش شانس ترین افراد بودید که 6 روز بعد از مصرف قرص اورژانسی پریود شدید...چون اکثراً عقب میفته و استرسها و نگرانیها شروع میشه.
    تمام این حالات فعلیتون ناشی از مصرف قرص و طبیعی هست...جای هیچ نگرانی نیست...به زندگیتون برسید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. sadaf21

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    maria64 نوشته است:
    sadaf21 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    sadaf21 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    سوال دومم عوارض قرص؟
    ممنون

سلام

ممنونم از پاسختوون.

سلام

ممنووووووون🌹🌹🌹🌹

سلام
    شما جزء خوش شانس ترین افراد بودید که 6 روز بعد از مصرف قرص اورژانسی پریود شدید...چون اکثراً عقب میفته و استرسها و نگرانیها شروع میشه.
    تمام این حالات فعلیتون ناشی از مصرف قرص و طبیعی هست...جای هیچ نگرانی نیست...به زندگیتون برسید.

خیلی لطف کردییین ک جواب دادین. ممنون واقعا. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

8. tahve13137072 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    tahve13137072 نوشته است:
    maria64 نوشته است:

سلام

سلام

سلام مجدد. شما که گفته بودید با اون شرایط من احتمال بارداری صفره. حالا یعنی هنوز من باید نگران بارداری باشم؟ به نظرتون کی پریود خواهم شد ؟ یعنی شما میگید من تست بارداری ندم؟ آخه شما که گفتید بارداری با شرایط من احتمالش صفره صفره...
    ببخشید انقد سوال میپرسم. ممنون از لطف تون.

سلام
    بله....هنوز هم میگم در مورد رابطه شما احتمال بارداری صفر هست و هیچ نیازی به آزمایش نیست و اون همه قرص را هم الکی مصرف کردید...به هیچوجه نباید در مورد روش اورژانسی بیش از مقدار تعیین شده مصرف کنید.
    شما میگید بعد از رابطه لکه بینی و خونریزی داشتید...این یعنی احتمال بارداری کاملا رد میشه.
    بخاطر مصرف زیاد قرصها ممکنه تا چند دوره اختلال در قاعدگی داشته باشید و هربار خونریزی تا 10 روز الی 2 هفته عقب بیفته...اما طبیعیه و جای نگرانی نیست.

9. سلام و خسته نباشد
    نامزدم اول آبان ماه پریود شد و 10 آبان باهم رابطه داشتیم و دخول صورت نگرفت و حتی آلت هم برخورد نداشت و فقط انگشتم با آلت ایشون برخورد داشت.29 آبان نامزدم پریود شد اما برخلاف همیشه خونریزی بسیار کم شده و روز اول در حد چند قطره خونریزی داشتن و تو این چند روز حالت تهوع و کمی درد در بالای شکم دارد. میخواستم ببینم احتمال بارداری با خونریزی رد میشود و در ضمن قرص ضدبارداری هم مصرف نکرده

10. سلام خسته نباشید
    دکتر من 23 ماه باید عادت میشدم اما تا امروز هنوز نشدم
    دو هفته قبل موعد عادتم یه نزدیکی خیلی جزیی داشتم
    برای همین 26 ام ازمایش بارداری دادم نگتیو بود 1 ام هم بی بی چک استفاده کردم بازم منفی بود
    چند روز قبل از موعدعادتم عرق کاسنی مصرف کردم برای جوشای صورتم
    بخاطر بارداری هم استرس زیادی داشتم
    حالا یه هفته گذشته عادت نشدم
    چه دلیلی میتونه داشته باشه ؟ چکار کنم ؟
    پارسال هم کیست تخمدون داشتم قرص مصرف نکردم اما دیگه دردم ندارم براش
    لطفا راهنماییم کنید ممنون

11. alirezamh نوشته است: سلام و خسته نباشد
    نامزدم اول آبان ماه پریود شد و 10 آبان باهم رابطه داشتیم و دخول صورت نگرفت و حتی آلت هم برخورد نداشت و فقط انگشتم با آلت ایشون برخورد داشت.29 آبان نامزدم پریود شد اما برخلاف همیشه خونریزی بسیار کم شده و روز اول در حد چند قطره خونریزی داشتن و تو این چند روز حالت تهوع و کمی درد در بالای شکم دارد. میخواستم ببینم احتمال بارداری با خونریزی رد میشود و در ضمن قرص ضدبارداری هم مصرف نکرده

سلام
    دوست عزیز چرا همه چیز را به بارداری ربط میدید؟...هر گردی گردو نیست...آخه وقتی دخول نبوده اسپرمی هم در کار نبوده فقط با برخورد انگشت به آلت چطور ممکنه حاملگی رخ بده...لطفا یه کم منطقی فکر کنید.
    خونریزی یعنی عدم بارداری.

12. sadaf20oo نوشته است: سلام خسته نباشید
    دکتر من 23 ماه باید عادت میشدم اما تا امروز هنوز نشدم
    دو هفته قبل موعد عادتم یه نزدیکی خیلی جزیی داشتم
    برای همین 26 ام ازمایش بارداری دادم نگتیو بود 1 ام هم بی بی چک استفاده کردم بازم منفی بود
    چند روز قبل از موعدعادتم عرق کاسنی مصرف کردم برای جوشای صورتم
    بخاطر بارداری هم استرس زیادی داشتم
    حالا یه هفته گذشته عادت نشدم
    چه دلیلی میتونه داشته باشه ؟ چکار کنم ؟
    پارسال هم کیست تخمدون داشتم قرص مصرف نکردم اما دیگه دردم ندارم براش
    لطفا راهنماییم کنید ممنون

سلام
    دلایل زیادی ممکنه واسه عقب افتادن پریودتون وجود داشته باشه از جمله استرس تغییرات آب و هوا تغییرات رژیم غذایی اما بنظر میاد مهمترین دلیل برای شما وجود همون کیست باشه...چون کیست باعث اختلال در نظم عملکرد تخمدانها میشه.
    هرکیستی باید هرچه زودتر درمان بشه چون اگر بزرگتر بشه ممکنه کار به جراحی بکشه...پس بهتره زودتر به دکتر مراجعه کنید تا با انجام یک سونو از وضعیت الان خودتون آگاه بشید.

13. سلام اقای دکتر
    ضریب اطمینان استفاده از کاندوم و روش منقطع چقدر هست؟یعنی هم کاندوم استفاده کنی و هم خارج از واژن منی تو کاندوم خالی بشه باز هم احتمال بارداری هست؟
    ممنون

14. ghat نوشته است: سلام اقای دکتر
    ضریب اطمینان استفاده از کاندوم و روش منقطع چقدر هست؟یعنی هم کاندوم استفاده کنی و هم خارج از واژن منی تو کاندوم خالی بشه باز هم احتمال بارداری هست؟
    ممنون

سلام
    احتمال بارداری با این روش خیلی خیلی ضعیف و نزدیک به صفر میشه...مگر اینکه کاندوم وسط رابطه پاره بشه .

15. Jm1820

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خوبین خسته نباشید ببخشید با نامزدم سه روز بعد اتمام خونریزیش رابطه مقعدی داشتم و داخل مقعدشون ارضاشدم وقتی بلند شدن منی از مقعد سرازیر شد آیا امکان داره درصورت تماس باردار بشن؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 60 از 126
رفتن به صفحه :    ... 60 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید