شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 23 ...   

مشکلات پرده بکارت، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام و خسته نباشین جناب اقای دکتر بنده چند سوال کلی و خصوصی داشتم اگه امکانش هست جواب بنده رو میشه خاهش کنم به ادرس ایمیلم ایمیل بزنین ممنون میشم .من راجع به پرده بکارت هیچ چیزی نمیدونستم سعنی بیخیال بودم تا اینکه یه سری مسائل مطرح شد من خیلی اتفاقا برام افتاده مثلا تصادف کردم از پشت بوم افتادم حتی خیلی زیاد دوچرخه سواری میکردم  هیچوقتم عادت نداشتم ببینم التم چه شکلیه نمیدونم پرده بکارت کجا قرار میگیره با این حال نگران شدم ممکنه پرده یه دختر خیلی راحت پاره بشه من هیچوقت نه انگشت نه هیچ چیز دیگه ای رو داخل اندام خودم نکردم .با این حال نگرانم سوال بعدی بنده 6 ساله که پرولاکتین خونم بالاس ودارو مصرف میکنم بعضا بخصوص نزدیکیای پریود نیاز جنسی بالایی رو احساس میکنم یه بار نزدیکیای عادت ماهانه از رو سطح مالش دادم و فردای اون روز یا شبش دقیق یادم نیست خونریزای من شروع شد اینم نگرانم کرده من تا حالا با هیچ کسی رابطه جنسی هم نداشتم و هیچ شی رو داخل واژنم نکردم  یه بار از اینه استفاده کردم ولی جز اندام گوشتی ببخشین بخش صورتی هیچی ندیدم ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنین ممنون میشم جوابو خیلی زود بگیرم البته تو ایمیل شخصیم مرسی میشه سوال بنده هم در این بخش نمایش داده نشه خیلی ممنون میشم

2. arghavan1375 نوشته است:
    سلام.

دختری 19 ساله هستم یه چیزایی کم و بیش از گذشته یادم مونده ولی دقیق یادم نیس ک وارد واژن من شد یا نه اصلا یادم نیست چه اتفاقی افتاد فقط یه خاطره مبهم و کمرنگ یادمه که یه رابطه به صورت ایستاده داشتم.هیچ خونی رو مشاهده نکردم و هیچ درد یا سوزشی نداشتم.حدودا 9 سالم بود.

فقط میخواستم بدونم یه پسر ۸-۹ ساله با نزدیکی میتونه پرده ی یه دختر همون سنو از بین ببره؟!

ممنون میشم کمکم کنید

سلام
    ببخشید میشه اقای دکتر و کاربرای ارشد و با تجربه ترها هم نظراتشونو بگن؟
    دوستای خوبم خیلی بهم دلگرمی دادین و کمک کردین اما هرچی به تاریخ خاستگاریم نزدیک تر میشه من بیشتر استرس میگیرم
    میترسم اینقدر استرس داشته باشم که خودم بزنم همه چیزو خراب کنم...

3. IR_esfahani نوشته است: باسلام
    بنده 2 سال پیش با نامزدم رابطه داشتم پرده ام را از دست دادم  ام اس که گرفتم رابطه را تموم کرد مجدد اومد سراغم بازم رابطه برقرار شد میشه ثابت کرد پرده بکارت را از طریق نامزدم از دست دادم با توجه به اینکه 2 سال از زمانش گذشته زده زیرش میگه من باهات فقط رابطه داشتم و بعد دوسال نمیشه ثابت کرد تورا خدا جواب بدید

سلام
    ثابت کردنش به نظر غیر ممکن میاد...اما اگر هم مرجعی برای اثبات این قضیه بتونه بهتون کمک کنه فقط پزشکی قانونی خواهد بود.

4. Binafas نوشته است: من الان از یک خانوم پرستار ک ساکن تهرانند شنیدم ک فردی ترمیم کرده و بعد از چهار ماه مراجعه کرده ب دکتر زنان و نامه سلامت گرفتن!!! چطور اینجا گفته شده قابل تشخیصه!؟ ممنون میشم کاربرانی ک واردتر هستند یا مدیر سایت دراین مورد پاسخ بدن...باتشکر
    لطفا خاهش میکنم جوابمو بدید من وقت زیادی ندارم

سلام
    پزشکان معمولی ممکنه که نتونند پرده سالم را از پرده ترمیم شده تشخیص بدند و یا اگر هم تشخیص بدند با اندکی زیرمیزی گواهی سلامت بدند اما پزشکی قانونی قطعا میتونه تشخیص بده و با هیچ کسی هم تعارف نداره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. mehsog نوشته است: سلام
    خواهشا سوال من سریع پاسخ بدین ...
    چند روز پیش نامزد من در حال ارضای من با دست بود و انگشتانش رو روی اندام جنسی من میکشید اما انگشتانش داخل نشد (نهایتا در حد نیمی از یک بند انگشت) و من هم هیچ حس دردی نداشتم ...
    در آخر دست ایشون خونی بود و حدود یه دستمال کلینکس خون از من خارج شد ....
    اما در بالای کلیتوریسم به دلیل کشیدگی ناخن کمی زخمی و خراشیده شده بود و اندک سوزشی از همون زخم حس میکنم ...
    میخواستم بدونم آیا احتمالش هست که خون از پارگی پرده باشه ؟؟؟؟
    و آیا ممکنه پاره شدن پرده بدون درد باشه ؟؟؟؟
    پرده بکارت چقد در داخل اندام قرار دارد و با نوک انگشت میتوان به آن رسید ؟؟؟؟
    خواهشا راهنمایی کنید چون الان چند روزه که استرس و نگرانی شدیدی سراغ هر دوی ما اومده

سلام
    معمولا پرده بکارت با آلت مردانه یا  وسیله ای به قطر اون پاره میشه و با ورود انگشت ممکنه فقط آسیب ببینه...بعید بنظر میاد فقط با سرانگشت پرده آسیب ببینه البته بستگی به نوع پرده و محل قرارگیری اون هم داره...اما در هرصورت با نوک انگشت نمیتوان به آن رسید...در صفحه اول همین تاپیک شکلی از محل قرارگیری پرده بکارت در واژن قرار داده شده که میتونید مشاهده کنید.
    بله...ممکنه پرده بکارت بدون درد و خونریزی پاره بشه.
    اما اون خون احتمالش خیلی ضعیفه که بابت پارگی پرده باشه...دلایل زیادی ممکنه داشته باشه از جمله آغاز پریودی یا پارگی مویرگی یا همون زخم و خراش.
    بهرحال بهتره برای اطمینان خاطر خودتون توسط پزشک زنان معاینه بشید.

6. Baransayi نوشته است: سلام و خسته نباشین جناب اقای دکتر بنده چند سوال کلی و خصوصی داشتم اگه امکانش هست جواب بنده رو میشه خاهش کنم به ادرس ایمیلم ایمیل بزنین ممنون میشم .من راجع به پرده بکارت هیچ چیزی نمیدونستم سعنی بیخیال بودم تا اینکه یه سری مسائل مطرح شد من خیلی اتفاقا برام افتاده مثلا تصادف کردم از پشت بوم افتادم حتی خیلی زیاد دوچرخه سواری میکردم  هیچوقتم عادت نداشتم ببینم التم چه شکلیه نمیدونم پرده بکارت کجا قرار میگیره با این حال نگران شدم ممکنه پرده یه دختر خیلی راحت پاره بشه من هیچوقت نه انگشت نه هیچ چیز دیگه ای رو داخل اندام خودم نکردم .با این حال نگرانم سوال بعدی بنده 6 ساله که پرولاکتین خونم بالاس ودارو مصرف میکنم بعضا بخصوص نزدیکیای پریود نیاز جنسی بالایی رو احساس میکنم یه بار نزدیکیای عادت ماهانه از رو سطح مالش دادم و فردای اون روز یا شبش دقیق یادم نیست خونریزای من شروع شد اینم نگرانم کرده من تا حالا با هیچ کسی رابطه جنسی هم نداشتم و هیچ شی رو داخل واژنم نکردم  یه بار از اینه استفاده کردم ولی جز اندام گوشتی ببخشین بخش صورتی هیچی ندیدم ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنین ممنون میشم جوابو خیلی زود بگیرم البته تو ایمیل شخصیم مرسی میشه سوال بنده هم در این بخش نمایش داده نشه خیلی ممنون میشم

سلام
    دوست عزیز اینجور سوالها و جوابها در این سایت عادیه و نیاز همه جوانها هست که در مورد این مسائل اطلاعاتشون را بالا ببرند...ضمن اینکه سوال و جواب در همین سایت انجام میشه و به هیچ کاربری ایمیل نمیشه...پس خجالت را کنار بذارید.
    خیالتون راحت...پرده بکارت فقط با داخل شدن چیزی به درون واژن آسیب میبینه....تصادفی که آسیبی به قسمت تناسلی نزنه یا پرت شدن از جایی که چیزی داخل واژن فرو نره و دوچرخه سواری و مالش سطح بیرونی هیچ کدام به پرده آسیب وارد نمیکنه.
    از دستکاری خودتون برای معاینه جداً خودداری کنید چون این کار از توان شما خارجه و ممکنه ناخواسته به پرده آسیب وارد کنید.
    به زندگیتون برسید و شاد باشید.

7. arghavan1375 نوشته است:
    arghavan1375 نوشته است:
    سلام.

دختری 19 ساله هستم یه چیزایی کم و بیش از گذشته یادم مونده ولی دقیق یادم نیس ک وارد واژن من شد یا نه اصلا یادم نیست چه اتفاقی افتاد فقط یه خاطره مبهم و کمرنگ یادمه که یه رابطه به صورت ایستاده داشتم.هیچ خونی رو مشاهده نکردم و هیچ درد یا سوزشی نداشتم.حدودا 9 سالم بود.

فقط میخواستم بدونم یه پسر ۸-۹ ساله با نزدیکی میتونه پرده ی یه دختر همون سنو از بین ببره؟!

ممنون میشم کمکم کنید

سلام
    ببخشید میشه اقای دکتر و کاربرای ارشد و با تجربه ترها هم نظراتشونو بگن؟
    دوستای خوبم خیلی بهم دلگرمی دادین و کمک کردین اما هرچی به تاریخ خاستگاریم نزدیک تر میشه من بیشتر استرس میگیرم
    میترسم اینقدر استرس داشته باشم که خودم بزنم همه چیزو خراب کنم...

سلام
    دوست خوبم یه پسربچه 8-9 ساله هنوز به بلوغ جنسی نرسیده و بنابراین آلتش هم رشد نکرده و نمیتونه به حالت نعوظ برسه و بتونه داخل واژن بشه و به پرده آسیب بزنه.
    یه پسربچه تو اون سن از زیر و بم کار و آلت تناسلی زنانه بیخبره...فقط از روی کنجکاوی خواسته آلتشو به آلت یه دختر بماله..فقط همین...یعنی بیشتر از این دیگه کاری ازش برنمیاد و نمیدونه چکار کنه.
    پس خیالت کاملا راحت...فقط به آینده روشنی که پیش رو داری فکر کن عزیزم.
    خوشبخت بشی انشالله.

تشکر شده توسط : 1 کاربر

8. باعرض سلام خدمت اقای دکترو دوستان..
    من چندماه پیش یه رابطه سطحی به زورداشتم..دخول نبود ولی چون من هی هلش میدادم میترسم متوجه نشده باشم و اتفاقی افتاده باشه چون شب رولباسم یه لکه قهوه ای دیدم نمیدونم خون بود یاچیزدیگه..من پیش یه دکترزنان وزایمان برامعاینه رفتم .گفتن سالمم..ولی توسایت شما سوالا روکه میخوندم بعضی ازدوستان گفته بودن که پیش یه دکتری رفتن گفتن سالمه و پیش یه دکتر دیگه رفتن گفتن سالم نیس..الان استرس دارم..وبعضی جاها خوندم که بعضی ازپرده ها خونریزی ندارند..ایناکدوم نوعن؟
    مگه اینجور نیس یابایداونقدتوارامش رابطه انجام شه که خونریزی درحدلکه وخ کم باشه یاارتجاعی باشه؟
    الان دوباره برم برامعاینه؟میترسم حین معاینه اتفاقی بیفته
    استرس شدیددارم چیکارکنم ازذهنم بره بیرون زندیگم شده جهنم..

9. sprs نوشته است:
    باعرض سلام خدمت اقای دکترو دوستان..
    من چندماه پیش یه رابطه سطحی به زورداشتم..دخول نبود ولی چون من هی هلش میدادم میترسم متوجه نشده باشم و اتفاقی افتاده باشه چون شب رولباسم یه لکه قهوه ای دیدم نمیدونم خون بود یاچیزدیگه..من پیش یه دکترزنان وزایمان برامعاینه رفتم .گفتن سالمم..ولی توسایت شما سوالا روکه میخوندم بعضی ازدوستان گفته بودن که پیش یه دکتری رفتن گفتن سالمه و پیش یه دکتر دیگه رفتن گفتن سالم نیس..الان استرس دارم..وبعضی جاها خوندم که بعضی ازپرده ها خونریزی ندارند..ایناکدوم نوعن؟
    مگه اینجور نیس یابایداونقدتوارامش رابطه انجام شه که خونریزی درحدلکه وخ کم باشه یاارتجاعی باشه؟
    الان دوباره برم برامعاینه؟میترسم حین معاینه اتفاقی بیفته
    استرس شدیددارم چیکارکنم ازذهنم بره بیرون زندیگم شده جهنم..

سلام
    اون لکه خون ممکنه ناشی از التهاب یا خارش سطحی در اون ناحیه بوده باشه.
    پزشکان زنان در مورد پرده بکارت بعد از معاینه ممکنه نظرات مختلف داشته باشند....تنها مرجع مطمئن پزشکی قانونی هست...اما اگر مثلا از 5 پزشک زنان 4 نفر گفتند سالمه، پس مطمئن باشید که سالمه.
    بله...برخی از پرده ها ممکنه خونریزی نداشته باشند...معمولا پرده های حلقوی ارتجاعی این گونه اند.
    حین معاینه هیچ اتفاقی نمیفته...چون اون دکتر علم این کارو داره و هرگز موقعیت شما را به خطر نمیندازه....از معاینه خودتون در آینه به شدت پرهیز کنید چون در این صورت حتما به خودتون آسیب میزنید.

10. سلام ماریای عزیز ممنون که وقت گذاشتی و جوابمو دادی..
    ولی اخه عزیزم میگی دکترعلم این کاروداره ..بعدازطرفیم میگی ک نظر مختلف...ینی اونقدچیز پیچیده ای که یه متخصص نتونه تشخیص بده؟؟اونی ک من رفتم پیشش یه دکتر معروفه..دقیقم معاینه کرد.Sadینی ممکنه اشتباه شده باشهSad؟
    درضمن بادخول خیلی کم یاباید پرده از نوع دیگه ای باشه ک بلافاصله خونریزی کنه از یه قطره بیشتر..یاحلقوی باشه ک بای دخول کوچیک پاره نمیشه درسته؟

11. sprs نوشته است:
    سلام ماریای عزیز ممنون که وقت گذاشتی و جوابمو دادی..
    ولی اخه عزیزم میگی دکترعلم این کاروداره ..بعدازطرفیم میگی ک نظر مختلف...ینی اونقدچیز پیچیده ای که یه متخصص نتونه تشخیص بده؟؟اونی ک من رفتم پیشش یه دکتر معروفه..دقیقم معاینه کرد.Sadینی ممکنه اشتباه شده باشهSad؟
    درضمن بادخول خیلی کم یاباید پرده از نوع دیگه ای باشه ک بلافاصله خونریزی کنه از یه قطره بیشتر..یاحلقوی باشه ک بای دخول کوچیک پاره نمیشه درسته؟

سلام
    دوست خوبم منظورم از اینکه گفتم دکتر علم این کارو داره این بود که دکتر با معاینه باعث نمیشه پرده بکارت آسیب ببینه چون خودش میدونه این کار از حساسیت بالایی برخورداره.
    و اینکه گفتم نظرات مختلفه منظور اینه که دکتر معمولا سالم بودن یا نبودن را درست تشخیص میدند اما در مورد نوع پرده معمولا نظرات مختلفی دارند...اما در کل مطمئن ترین و قطعی ترین جواب را از پزشکی قانونی میتونید دریافت کنید.
    نمیگم اون دکتر ممکنه اشتباه کرده باشه اما توصیه میکنم پیش یکی دوتا پزشک زنان دیگه برای معاینه برید تا نظر اونا را هم بدونید...اینطوری خودتون مطمئن تر میشید.
    پاره شدن پرده بکارت به دلایل زیادی بستگی داره از جمله محل قرارگیری پرده در واژن  نوع پرده   آرامش جسمی و روحی خانم  نوع دخول و...
    اگر پرده از نوعی باشه که با اولین دخول پارگی و خونریزی داشته باشه، خونریزی آن در حد چند قطره خواهد بود.

12. سلام من سه هفته پیش با دوس پسرم رابطه داشتم در حد معاشقه اون التشو لای پام گذاشت همونجا هم ارضا شد من بلافاصله شستم خودمو دو تا سوال دارم
    ایشون فرداش به من گفت ک من کردم داخل توام پردت پاره شده اگه میخوای بدونی برو دکتر.منم رفتم دکتر گفت چیزی نیست اسیب ندیده ی خراش خیلی کوچیک تو ساعت شش .البته لبه پردت کنگره کنگره داره درست نمیشه تشخیص دارد.اما پردت حلقویه خونریزی هم داری.اما من نه درد داشتم نه حتی ی قطره خون !!! دکتر بهم گفت نگران نباش سالمی .الان من گیج شدم خراش داره ینی چی؟؟
    سوال بعدم اینه که چقد احتمال بارداری هست ؟؟قرص اورژانسی هم خوردم

13. nazanin_sin نوشته است: سلام من سه هفته پیش با دوس پسرم رابطه داشتم در حد معاشقه اون التشو لای پام گذاشت همونجا هم ارضا شد من بلافاصله شستم خودمو دو تا سوال دارم
    ایشون فرداش به من گفت ک من کردم داخل توام پردت پاره شده اگه میخوای بدونی برو دکتر.منم رفتم دکتر گفت چیزی نیست اسیب ندیده ی خراش خیلی کوچیک تو ساعت شش .البته لبه پردت کنگره کنگره داره درست نمیشه تشخیص دارد.اما پردت حلقویه خونریزی هم داری.اما من نه درد داشتم نه حتی ی قطره خون !!! دکتر بهم گفت نگران نباش سالمی .الان من گیج شدم خراش داره ینی چی؟؟

سلام
    دوست خوبم دکتر بهت گفته چون پردت کنگره ماننده درست نمیشه تشخیص داد که کنگره بوده یا خراش...پس ذهن خودتو مشغول نکن...پیشنهاد میکنم یه دکتر دیگه هم برای معاینه برو تا مطمئن بشی سالمه.
    اگر روش اورژانسی را صحیح بکار برده باشی احتمال بارداری منفیه.

14. maria64 نوشته است:
    nazanin_sin نوشته است: سلام من سه هفته پیش با دوس پسرم رابطه داشتم در حد معاشقه اون التشو لای پام گذاشت همونجا هم ارضا شد من بلافاصله شستم خودمو دو تا سوال دارم

سلام
    دوست خوبم دکتر بهت گفته چون پردت کنگره ماننده درست نمیشه تشخیص داد که کنگره بوده یا خراش...پس ذهن خودتو مشغول نکن...پیشنهاد میکنم یه دکتر دیگه هم برای معاینه برو تا مطمئن بشی سالمه.
    اگر روش اورژانسی را صحیح بکار برده باشی احتمال بارداری منفیه.

سلام چرا اینقدر نظر دکترها باهم فرق میکنه؟ من رابطه داشتم با دخول بدون خونریزی
    پیش 4 تا دکتر رفتم برای معاینه پردم
    البته 2 تاش ماما بود و دوتاش دکتر زنان
    دکترا که گفتن پردت سالمه و از نوع ساده هست... مطمعنی رابطه داشتی تا حالا؟!!!!

ولی ماماها گفتن پردت  ارتجاعیه و ساییدگی داره! و یکیشم گفت حتی ترمیم لازم داری...
    من حرف کدومشونو باور کنم؟؟؟؟؟؟

15. Binafas

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام وتشکر از دوستانیکه همکاری کردن و جواب سوالات رومیدن..
    راستش من سر دوراهی موندم خیلی فکرمو روحیم درگیرشدن اگه ممکنه خاهش میکنم نظرتونو بگین شاید راهه بهتری پیداکروم..موضوع ازین قراره ک من چهارسال پیش رابطه دخول داشتم پردم ک حلقوی هست قسمتیش ازدست رفته و الان بتازگی ازدواج کردم وهمسرم ک شدیدن متعصبه ازم نامه سلامت خاسته..بنظرتون بهترین راه حل چیه!؟
    الف.بهش بگم خودارضایی کردم در گذشته و پردم اسیب دیده نامه نمیدن (که دراینصورت تا ابد زندگیمون جهنم میشه چون ممکنه کم کم بهم بدبین شه و شاید دوست داشتن بینمون خراب شه)
    ب.برم ترمیم. (که دراین صورت ممکنه لو بره جریان..چون اون اصرار داره منو ببره پیش دکتری ک خودش میخاد.نه دکتری ک من میگم)!!
    ج) نامه سلامت جعلی تنظیم کنم! آیا اصلن این کار شدنی هست؟! اخه بحث ازهم پاشیدن زندگیمه..واقعا بریدم ..شوهرمو دوست دارم نمیخام ازدستش بدم
    و سوال بعدم اینه ک همسرم خیلی دوسداره در اولین نزدیکی خونه زیاد ببینه..من پردم هیچوقت خونریزی نداشت..بنظرتون چ کار کنم چون مخصوصا از بعضیا شنیدم باوجودیکه پردشون سالم بوده نامه سلامت داشتن ولی خونریزی نداشتن همسرشون تا ابد اونو متهم میکرده ب عدم سلامت بکارت!!
    ممنون میشم اگه سریعتر راهنماییم کنید عزیزان

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 23 از 40
رفتن به صفحه :    ... 23 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید