شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حفره عجيب در كنار مقعد

1. سلام به همه
    من مرد هستم 28 ساله يه مشكلي برام پيش اومده هيج  جاي سايت سوال مشابه رو پيدا نكردم و تو بخش مربوطه هم نتوسم سوال كنم واسه همين مجبور شدم اينجا بپرسم.دارم ميمرم از نگراني و اينكه حتي نميدونم به كدوم پزشك بايد مراجعه بكنم.
    دوستان دو روز هست كه كنار مقعدم يك حفره ايجاد شده اول درد داشت بعد از مالين كرم و پماد دردش كم شد اما الان نگران هستم هنوز جاش همون جا مونده براي اينكه بهتر بهم ج بديد مجبور شدم عكس بگيرم
    تو رو خدا بهم كمك كنيد.
    http://www.upsara.com/images/jfx4__15.jpg

2. ana110 نوشته است: سلام به همه
    من مرد هستم 28 ساله يه مشكلي برام پيش اومده هيج  جاي سايت سوال مشابه رو پيدا نكردم و تو بخش مربوطه هم نتوسم سوال كنم واسه همين مجبور شدم اينجا بپرسم.دارم ميمرم از نگراني و اينكه حتي نميدونم به كدوم پزشك بايد مراجعه بكنم.
    دوستان دو روز هست كه كنار مقعدم يك حفره ايجاد شده اول درد داشت بعد از مالين كرم و پماد دردش كم شد اما الان نگران هستم هنوز جاش همون جا مونده براي اينكه بهتر بهم ج بديد مجبور شدم عكس بگيرم
    تو رو خدا بهم كمك كنيد.
    http://www.upsara.com/images/jfx4__15.jpg

سلام
    دوست عزیز بنده نمیدونم علت این مورد چی میتونه باشه اما میتونم خدممتون عرض کنم که هرچه زودتر پیش دکتر جراح عمومی ویزیت و معاینه بشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام رقتم دكتر
    دكتر گفت به خاطر طرز نشستنت هست.چون مدام ميشينم اين مشكل پيش اومده و سعي كنم تا اين الگو رو عوض كنم .گفتم تا شايد اگه خداي نكرده برا كسي پيش اومد مثه من نگران نشه
    ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید