شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حسي كه از ارضا شدن داري

1. سلام
    من تازه ازدواج كردم و ٤ بار تاحالا رابطه داشتيم
    توي اين چهار بار همسرم ارضا شد اما من نه
    فقط وقتي دو سه دقيقه همسرم مالش كليتوريس رو انجام ميده برا شايد پنج ثانيه يه حسي دارم بدنمم ميلرزه ،بعدش واژنم خشك ميشه اما دردي نداره كليتوريسم
    اين حس ارضا شدنه ؟!
    حس معمولي ايه و بعدش بي حال نميشم اصن
    و هنوز تمايل دارم
    زمان دخول فقط درد دارم و احساس ادرار
    كه دفه اول هي ميرفتم دستشويي ولي وقتي ديدم الكيه بهش سعي ميكنم اهميت ندم

همسرمو دوست دارم و اونم تلاششو ميكنه
    پيش نوازشش كمه به نظرم
    سي دي آموزشي بگيريم بده؟!
    البته موقع نوازش آلتشو هي به بدنم ميماله من حس ميكنم از اول فكر خودشه
    بايد چي بهش بگم!؟
    يا بيشتر بگم مالش بده كليتوريسمو
    عاخه وقتي ميبينم داره تلاش ميكنه دلم نمياد،احساس ميكنم خسته ميشه يا من دارم اذيتش ميكنم

2. سلام دوست عزیز
    خیلی ها این مشکل رو دارند
    مطمعا باشید اگه شوهرتونم بدونه شما این حسو دارید خیلی بهتر میشه و شمام میتونید در کنار همسرتون لذت ببرید
    بیشتر مرد ها آگاهی لازم رو در این  باره ندارند و یکی از ویژگی اقایون اینه که خیلی عجولند و سریع عمل دخول را انجام میدهند
    به نظر بنده یا یا سی دی آموزشی معتر یا به مشاور خانوادگی چون فک نکنم خودتون روتون بشه چیزی بگید

3. سلام
    به نظر من موضوع اولی که در صحبت هاتون هست و قابل توجهه اینه که ، در مرحله اول باید اطلاع کسب کنین از نقاط حساس بدنتون و به شوهرتون بگین با امتحان بدن شما به شناخت نقاط حساس بدن شما برسن ، نکته بعد اینه که سعی کنید که زمانی که حس ادرار بهتون دست داد رهاش کنید چون این حس ارضا شدنه و شما باید سعی کنین که اجازه بدین اون مایع حالا هر چی هست از بدنتون بیرون بیاد .
    در زمان رابطه هم خیلی فکر نکنین ، خودتون رو راحت بذارید .
    سعی کنین که وقتی دخول رو انجام بدید که حسابی هیجاناتتون به بالاترین سطح خودش رسیده باشه.

4. ممنووووووونم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
    ولى مايع از بدنم خارج ميشه اما من حسى ندارم

5. سلام به نظرمن هردو شما اول بهتر اطلاعاتی درباره بدن  ونقاط حساس و تحریک پذیری بدن خودتون مطالعه کنید بعد برید درباره بدن جنس مخالف اطلاعات کسب کنید ...بعد ببینید ک از چه کاری شما خوشتون میاد باهم بشینید به طور دوستانه و ملایم صحبت کنید و از رابطتون لذت ببرید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید