شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 21 ...   

مشکلات پرده بکارت، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام.من چند سال پیش چندین بار انگشتمو بردم داخل واژن.
    به اندازه یه خراش سطحی هم خون دیدم رو انگشتم
    پیش ماما رفتم برا معاینه بهم گفت که مشخصه اسیب دیده ولی معلومه که دخول صورت نگرفته
    احیانا اگر من بخوام گواهی سلامت بگیرم بهم میدن؟
    یا هر اسیبی باعث میشه گواهی سلامت ندن؟
    بعد ازدواجم با انجام دخول همسرم باقیمانده پرده رو احساس میکنه؟
    خونریزی خواهم داشت؟
    چند ساله همه ی این ها باعث نگرانیم شده.ممنون میشم به تک تکشون جواب بدید دکتر

2. سلام خسته نباشید میخاسم بپرسم ک من 20سالمه و مجرد هسم قبلن با دوس پسرم رابطه داشتم اونم از جلو و پرده بکارت منو زد و وقتی پیش دکتر رفتم و اونو برام دوخت بد 20روزش خارش شدیدی هم در جلو و هم پشت داشتم که میخاروندمش اروم میشدم در ضمن وقتی جلو رو میخاروندم دستمو ب داخل نمیکردم . و بد ی مدت خارشای من خوب شد میخاسم بدونم ک این خارشا باعث پاره شدن دوباره ی پرده من نشده درضمن هیچیم از ش نیومد و دستمم داخل نمیکردم فقط روش بود .لطفا جوابم بدین.

3. Baran_nd

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببخشید من حدود 4ماه پیش یه رابطه سطحی داشتم که فشار    ها روی هم بود و  فشار خیلی زیادی نبود ، اما بعد از رابطه حدود 1ساعت بعد که دستشویی رفتم روی شرتم قطره خون بود و بعد ادرار یه لخته بی رنگ که  لخخته خون قرمز داخلش بود، ولی اصلا دخول نبوده ولی الان اینجا خوندم همون فشار الت ها هم باعث پارگی میشه؟ یعنی من الان پرده ندارم؟ یک هفته از عادتم گذشته بود که اینجوری شد، پرده پاره شده؟ بدون دخوله هیچی ممکنه؟ فقط از روی سطح الت ایشون رو الت من بود

4. Sokut5 نوشته است: سلام.من چند سال پیش چندین بار انگشتمو بردم داخل واژن.
    به اندازه یه خراش سطحی هم خون دیدم رو انگشتم
    پیش ماما رفتم برا معاینه بهم گفت که مشخصه اسیب دیده ولی معلومه که دخول صورت نگرفته
    احیانا اگر من بخوام گواهی سلامت بگیرم بهم میدن؟
    یا هر اسیبی باعث میشه گواهی سلامت ندن؟
    بعد ازدواجم با انجام دخول همسرم باقیمانده پرده رو احساس میکنه؟
    خونریزی خواهم داشت؟
    چند ساله همه ی این ها باعث نگرانیم شده.ممنون میشم به تک تکشون جواب بدید دکتر

سلام
    خیر...گواهی سلامت فقط در صورت کاملا سالم بودن پرده میدند...از اسمش مشخصه...اگر هر نوع خراش یا آسیبی مشاهده باشه گواهی با ذکر نوع آسیب یا خراش به شما داده میشه...اما گواهی سلامت نیست.
    بستگی به نوع پرده ات داره...اگر از نوعی باشه که پارگی همراه با خونریزی باشه بعد از ازدواجت با اولین دخول کاملا پاره میشه و توسط خودت و طرفت حس میشه.

5. ID_fazi نوشته است: سلام خسته نباشید میخاسم بپرسم ک من 20سالمه و مجرد هسم قبلن با دوس پسرم رابطه داشتم اونم از جلو و پرده بکارت منو زد و وقتی پیش دکتر رفتم و اونو برام دوخت بد 20روزش خارش شدیدی هم در جلو و هم پشت داشتم که میخاروندمش اروم میشدم در ضمن وقتی جلو رو میخاروندم دستمو ب داخل نمیکردم . و بد ی مدت خارشای من خوب شد میخاسم بدونم ک این خارشا باعث پاره شدن دوباره ی پرده من نشده درضمن هیچیم از ش نیومد و دستمم داخل نمیکردم فقط روش بود .لطفا جوابم بدین.

سلام
    دوست عزیز اون خارش احتمالا از بهداشتی نبودن وسایل ترمیم ناشی میشه و اگر پیگیری نکنید ممکنه به عفونت یا قارچ تبدیل بشه.
    بنده این موضوعو شنیدم که پرده ترمیم شده به مرور از بین میره و بافتش از هم باز میشه و اگر کسی ممکنه واسه ازدواجش به مشکل بربخوره بهتره که یک هفته قبل از اولین رابطه با همسر پرده را ترمیم کنه...اما از صحت و سقمش مطمئن نیستم.

6. Baran_nd نوشته است: ببخشید من حدود 4ماه پیش یه رابطه سطحی داشتم که فشار    ها روی هم بود و  فشار خیلی زیادی نبود ، اما بعد از رابطه حدود 1ساعت بعد که دستشویی رفتم روی شرتم قطره خون بود و بعد ادرار یه لخته بی رنگ که  لخخته خون قرمز داخلش بود، ولی اصلا دخول نبوده ولی الان اینجا خوندم همون فشار الت ها هم باعث پارگی میشه؟ یعنی من الان پرده ندارم؟ یک هفته از عادتم گذشته بود که اینجوری شد، پرده پاره شده؟ بدون دخوله هیچی ممکنه؟ فقط از روی سطح الت ایشون رو الت من بود

سلام
    دوست عزیز ما اینجا گفتیم و میگیم که تا زمانیکه چیزی وارد واژن نشه پرده سالم میمونه...تعجب میکنم شما میگید اینجا خوندید که با فشار آلتها به هم پرده بکارت پاره میشه...غیرممکنه چنین چیزی اینجا بیان شده باشه...اگر ممکنه لینکش را برامون بفرستید.
    خیر...با مالش یا فشار آلت به آلت یا فشار اون با دست یا هر وسیله دیگر پرده آسیب نمیبینه...اون خون ممکنه ناشی از فشار وارد شده  به سطح بیرونی آلت یا التهاب پوستی یا ترشحات شما ناشی از فعال شدن تخمدانها یا ارضا شدنتون بوده.

7. سلام و خسته نباشید ببخشید من خود ارضائی داشتم و در حد مالش اونم از روی شرت و فقط یه پارچه لای پام . اما فرداش که از خواب بلند شدم یه قطره خون توی شرتم دیدم الان خیلی نگرانم به نظر شما پرده من پاره شده خواهش می کنم کمک کنید

8. golgoli1400 نوشته است: سلام و خسته نباشید ببخشید من خود ارضائی داشتم و در حد مالش اونم از روی شرت و فقط یه پارچه لای پام . اما فرداش که از خواب بلند شدم یه قطره خون توی شرتم دیدم الان خیلی نگرانم به نظر شما پرده من پاره شده خواهش می کنم کمک کنید

سلام
    خیر...با مالش و خودارضایی سطحی پرده آسیب نمیبینه.
    اون خون دلایل زیادی میتونه داشته باشه..مثلا اوایل یا اواخر قاعدگی بوده یا پارگی مویرگی بوده بخاطر مالش شدید یا التهاب پوستی بوده یا اینکه از فعالیت تخمدانها حین خودارضایی ناشی شده.

9. Baran_nd

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    maria64 نوشته است:
    Baran_nd نوشته است: ببخشید من حدود 4ماه پیش یه رابطه سطحی داشتم که فشار    ها روی هم بود و  فشار خیلی زیادی نبود ، اما بعد از رابطه حدود 1ساعت بعد که دستشویی رفتم روی شرتم قطره خون بود و بعد ادرار یه لخته بی رنگ که  لخخته خون قرمز داخلش بود، ولی اصلا دخول نبوده ولی الان اینجا خوندم همون فشار الت ها هم باعث پارگی میشه؟ یعنی من الان پرده ندارم؟ یک هفته از عادتم گذشته بود که اینجوری شد، پرده پاره شده؟ بدون دخوله هیچی ممکنه؟ فقط از روی سطح الت ایشون رو الت من بود

سلام
    دوست عزیز ما اینجا گفتیم و میگیم که تا زمانیکه چیزی وارد واژن نشه پرده سالم میمونه...تعجب میکنم شما میگید اینجا خوندید که با فشار آلتها به هم پرده بکارت پاره میشه...غیرممکنه چنین چیزی اینجا بیان شده باشه...اگر ممکنه لینکش را برامون بفرستید.
    خیر...با مالش یا فشار آلت به آلت یا فشار اون با دست یا هر وسیله دیگر پرده آسیب نمیبینه...اون خون ممکنه ناشی از فشار وارد شده  به سطح بیرونی آلت یا التهاب پوستی یا ترشحات شما ناشی از فعال شدن تخمدانها یا ارضا شدنتون بوده.

اخه باور کنید همینجوری که بین سوالات بایگانی میگشتم دیدم و الان یادم نیست دقیقا کجا بود ، همون جور که گفتم رابطه ما سطحی بدون دخول بود و ببخشید که اینجوری میگم شرمنده، فقط پاهای من روی شونه دوستم بود و لبه بزرگ فقط شاید بر اثر باز بودن پاهام کنار رفته بود و الت ایشون به صورت افقی به الت من فشار داده میشد  که بعد تو خونه لکه خون و اون ترشح رو دیدم ، هیچگونه دخول  نبود ولی اینجا خوندم فشار الت به الت باعث پارگی یا اسیب میشه ، پرده فقط 0.5 سانت فاصله داره با لبه کوچیک که ابا فشار افقی هم از بین میره ،  برای همین ترسیدم ، مطمئن باشم که از فشار  افقی الت ها به هم  با وجود باز بودن پا پرده پاره نمیشه؟  و خون از چیزی دیگه بوده؟ چون واقعا شرایط دکتر رفتن ندارم ، لطفا کمکم کنید با عرض پوزش

10. باسلام
    ازتون يه سوال دارم....
    من چندروزپيش بادوست پسرم نزديكي كرديم اماازپشت ولي يكدفعه ناخوداگاه 2مرتبه جلورفت اماسريع درآورديم وديديم كه كمي خون اومده ميخواستم ببينم كه آياپردم پاره شده يانه؟بايدچيكاكنم؟آياترميم كنم تاثيري درراه رفتنم داره يانه؟

11. سلام.

دختری 19 ساله هستم یه چیزایی کم و بیش از گذشته یادم مونده ولی دقیق یادم نیس ک وارد واژن من شد یا نه اصلا یادم نیست چه اتفاقی افتاد فقط یه خاطره مبهم و کمرنگ یادمه که یه رابطه به صورت ایستاده داشتم.هیچ خونی رو مشاهده نکردم و هیچ درد یا سوزشی نداشتم.حدودا 9 سالم بود.

فقط میخواستم بدونم یه پسر ۸-۹ ساله با نزدیکی میتونه پرده ی یه دختر همون سنو از بین ببره؟!

ممنون میشم کمکم کنید

12. Binafas

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام و عرض ادب و احترام.قبل از هرچیز ممنونم از توجهتون.برام سخته اینجا راحت حرف بزنم اما چاره ای ندارم چون فرصتم کمه..شاید کسی تونست کمکم کنه...راستش من پردم طعمه حرفای بظاهر عاشقونه فردی شد و بعداز دوسه ماه کات کردیم و دیگه ب هیچ مذکری اجازه اشنایی ندادم..و حالا عقدم و همسرم ازم نامه سلامت میخاد..راستش من خیلی احمق و ساده ام ک فکر میکردم پردم تواین سالها خودبخود ترمیم شده..دو روز پیش تنهایی رفتم معاینه و دکترگف پردم حلقویه و نقطه پایینش از دست رفته..نامه سلامت ک هیچ ترمیم هم قبول نمیکنه..شما بمن بگین من چ خاکی بسرم بریزم..عاشق همسرمم اما اگه بفهمه ممکنه طلاقم بده خیلی متعصبه..خدایا منو امشب ببر از دنیا..اونقد حالم بده و استرس دارم میمیرم اگه بااین وضع ابروم بره دیگه همسرم هرگز دوسم نخاهد داشت یا حتی ممکنه کار بجای باریک طلاق.... تورو بخدددا بگو چیکار کنم ای خدا من چوبه سادگیمو خوردم تو از دلم خبر داری کمکم کن.......ببخشید سرتون درد اوروم کسیو نداشتم درددل کنم بازم عذر خاهم.......توروخدا وقت ندارم اگه کسی میتونه کمکم کنه یاراهنماییم کنه بینهایت سپاسگذارم....

13. سلام ببخشید من نامزد دارمو باهم رابطه داریم جدیداً همش حس میکنم عفونت دارم و اینکه روی واژنم چیزای سفید میبینم میدانم که قارچ کردم از کرم کلوتریمازول 1% استفاده ميکنم دوروزه و اینکه صبح پا میشم تا چند ساعت بعد ترشح شدید زرد رنگ دارم که نمیدونم این کرم میشوره میاره بیرون یا نه و اینکه امکان رفتن به دکتر نیس میشه خواهشا راهنماییم کنین که از چی استفاده کنم تا خوب شم چون نزدیک 1ماه میشه هی عفونت میکنم بعد کرم میزنم چند روز خوب میشم دوباره 1هفته بعد عفونت میکنم دوباره‌ و اینکه از ژل بهداشتی بانوان هم استفاده میکنم لطفا راهنماییم کنین. ممنونمم

14. Binafas نوشته است: سلام و عرض ادب و احترام.قبل از هرچیز ممنونم از توجهتون.برام سخته اینجا راحت حرف بزنم اما چاره ای ندارم چون فرصتم کمه..شاید کسی تونست کمکم کنه...راستش من پردم طعمه حرفای بظاهر عاشقونه فردی شد و بعداز دوسه ماه کات کردیم و دیگه ب هیچ مذکری اجازه اشنایی ندادم..وحالا عقدم میگذره و همسرم ازم نامه سلامت میخاد..راستش من خیلی احمق و ساده ام ک فکر میکردم پردم تواین سالها خودبخود ترمیم شده..دو روز پیش تنهایی رفتم معاینه و دکترگف پردم حلقویه و نقطه پایینش از دست رفته..نامه سلامت ک هیچ ترمیم هم قبول نمیکنه..شما بمن بگین من چ خاکی بسرم بریزم..عاشق همسرمم اما اگه بفهمه ممکنه طلاقم بده خیلی متعصبه..خدایا منو امشب ببر از دنیا..اونقد حالم بده و استرس دارم میمیرم اگه بااین وضع ابروم بره دیگه همسرم هرگز دوسم نخاهد داشت یا حتی ممکنه کار بجای باریک طلاق.... تورو بخدددا بگو چیکار کنم ای خدا من چوبه سادگیمو خوردم تو از دلم خبر داری کمکم کن.......ببخشید سرتون درد اوروم کسیو نداشتم درددل کنم بازم عذر خاهم.......توروخدا وقت ندارم اگه کسی میتونه کمکم کنه یاراهنماییم کنه بینهایت سپاسگذارم....

دوست عزیز اتفاقی که نباید میافتاد برای شما افتاده
    در صورتی هم که ترمیم کنی جای عمل میمونه و نامه سلامت بهت نمیدن

بهتره به حرف دکتری که رفتی گوش نکنی و پیش دکترای دیگه هم بری چون نظراتشون باهم فرق میکنه
    بعضی از دکترا متعصب تر و سخت گیر ترن بعضی ها هم خیلی با آدم راه میان
    جریان را برای دکتر تعریف نکن فقط بزار معاینه ات کنه و ببینی در چه وضعیتی قرار داری وقتی متوجه شدی در صورت لزوم جریان اینکه شوهر داری رو تعریف کن برای دکترت و اگه دکتر سختگیری نبود ممکنه بهت نامه سلامت رو بدهد با توجه به اینکه عقدی و امکان داره زندگیت از هم بپاشه... ولی وقتی با شوهرت هم میری دکتر پیش همون دکتر برو که قبلا باهاش صحبت کردی

15. arghavan1375 نوشته است:
    سلام.

دختری 19 ساله هستم یه چیزایی کم و بیش از گذشته یادم مونده ولی دقیق یادم نیس ک وارد واژن من شد یا نه اصلا یادم نیست چه اتفاقی افتاد فقط یه خاطره مبهم و کمرنگ یادمه که یه رابطه به صورت ایستاده داشتم.هیچ خونی رو مشاهده نکردم و هیچ درد یا سوزشی نداشتم.حدودا 9 سالم بود.

فقط میخواستم بدونم یه پسر ۸-۹ ساله با نزدیکی میتونه پرده ی یه دختر همون سنو از بین ببره؟!

ممنون میشم کمکم کنید

دوست عزیز تونستن که میتونه!
    تا توسط دکتر معاینه نشی نمیشه هیچ حرف درستی زد
    به نظرم پیش یک متخصص زنان برو تا بفهمی در چه وضعی قرار داری و از نگرانی درمیای

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 21 از 40
رفتن به صفحه :    ... 21 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید