شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 55 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. Mohammadjavadi نوشته است: با سلام منو نامزدم شب توی ماشین مشغول عشق بازی شدیم بعد از اینکه نامزدم آلت تناسلی من رو خورد و مکید من دستمو رو روی واژن نامزدم گذاشتم بعد دستمو دوباره به الت تناسلی خودم زدم بعدش دستامو به هم مالیدمو خشکش کردم به لباس نامزدمم هم دستتمو مالیدم بعد دوباره دستمو برای مدت کوتاهی به واژن نامزدم مالیدم ایا احتمال بارداری وجود داره.من فقط دستمو به بدنه الت تناسلی خودم زدم در ضمن الت من کاملا به اب دهان نامزدم اغشته بوده اخرش هم به وسیله خود ارضایی ابم رو تو دستمال ریختم و نامزدم کامل لباس پوشیده بود و بهش دست نزدمع

سلام
    خیر...برای بارداری باید شرایط اون فراهم باشه...در صورتیکه در مورد رابطه شما هیچ کدام از شرایط اون فراهم نبوده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. arshiac457 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    arshiac457 نوشته است: سلام من و همسرم  9 مهر در اخرین روز قاعدگی رابطه داشتیم که منی داخل واژن ریخته شد و بعد از اون هم دیگه خون یا لکه ای دیده نشد 3 مهر قاعدگی ایشون شروع شده بود و هرماه 3 روز جلو تر میامد و طبیعتا باید تقریبا 1 ابان دوباره شروع میشد که نشد احتمال بارداری هستش اگه هست چطور باید جلوشو گرفت متشکرم

سلام
    روز آخر قاعدگی از روزهای پرخطر سیکل محسوب نمیشه..چون تخمکی در رحم وجود نداره.
    لطفا یه بررسی داشته باشید ببینید بعد از رابطه 9 مهر باز رابطه پرخطری بوده یا نه...اگر نبوده پس بهتره آزمایش بده.

امروز همسرم رفت ازمایش داد و هنوز جواب کتبیشو نگرفتیم ولی از ااونجایی که کارمندش دوستمون بود زنگ زد و گفت باردار نیستی خیالت راحت حالا سوال اینه که پس چرا هنوز همسرم خون ندیده فقط از جمعه یه مقدار کمر درد داره

سلام
    همون کمردرد خبر از وقوع پریودی در روزهای آینده میده...تاخیر در پریودی از عوامل زیادی نشأت میگیره مثل استرس هیجان مسافرت و تغییرات آب و هوا تغییرات غذایی و ...

3. Mehrana_ نوشته است: با سلام خدمت شما اعضا و دوستان گرامی

یه سوال خدمتتون داشتن خواهش میکنم کمکم کنید!

من دختری 23 ساله هستم، 3 روز بعد از اتمام پریودم با نامزدم در حد معاشقه رابطه داشتیم!آلت ایشون به هیچ وجه با آلت من تماس پیدا نکرد ولی انگشتان من کمی با مایه پیش آب ایشون تماس پیدا کرد و بلا فاصله بعد از آن دستم را ضدعفونی کردم! برای بار دوم به آلت ایشون دست زدم ولی دستم به هیچ مایعی آلوده نشد تا جایی که به خاطر دارم!بعد از آن به علت تحریک شدید و خارج شدن آب از من با همان دست که نمیدانم آغشته به پیش آب بود یا نه بوسیله دستمال کاغذی واژنم را خشک کردم! بار اول پیش آب ایشون خیلی کم به دستم آغشته شد که بعد ضدعفونی کردم!برای باردوم نگرانم و فکر و خیال های ناگوار به سرم زده و زندگی ام را مختل کردهSad

حالا سوال من اینه که با وجود دوره نامنظم قاعدگی و این پیش آمد ها احتمال بارداری در من هست یانه؟

توروخدا جواب من رو بدیدSad

سلام
    خیر...به هیچوجه احتمال بارداری برای شما وجود نداره....برای بارداری باید شرایط اون فراهم باشه...در رابطه ای که هیچ تماسی بین آلتها نبوده و فقط فرضا دست آغشته به پیشاب باشه چطور ممکنه حاملگی بوجود بیاد؟......محاااااله.

4. سلام
    با اینکه تمامی نظرات خوندم ولی ترجیح میدم بازم سوالم و بپرسم.من ۲۵شهریور پریود شدم تا ۳۱م که پاک شدم و همون روز رابطه بدون دخول داشتیم فقط لاپایی بعد من شب یکی قرص ال دی خوردم و ۴م دوباره پریود شدم تا ۹م بعد دهم رابطه داشتیم به شیوه قبل...من باید با این.محاسبات تا به روز حتما پریود میشدم و باز نشدم تا که دیروز یعنی هفتم باز رابطه داشتیم.البته رابطمون فقط لاپایی و یا از پشت می باشد و من باکره ام.ایا امکان بارداری هست ؟؟؟؟

5. shokoofeee نوشته است: سلام
    با اینکه تمامی نظرات خوندم ولی ترجیح میدم بازم سوالم و بپرسم.من ۲۵شهریور پریود شدم تا ۳۱م که پاک شدم و همون روز رابطه بدون دخول داشتیم فقط لاپایی بعد من شب یکی قرص ال دی خوردم و ۴م دوباره پریود شدم تا ۹م بعد دهم رابطه داشتیم به شیوه قبل...من باید با این.محاسبات تا به روز حتما پریود میشدم و باز نشدم تا که دیروز یعنی هفتم باز رابطه داشتیم.البته رابطمون فقط لاپایی و یا از پشت می باشد و من باکره ام.ایا امکان بارداری هست ؟؟؟؟

سلام
    احتمال بارداری در چند روز قبل و بعد از خونریزی پریودی صفر هست.
    احتمال بارداری در رابطه سطحی و بدون دخول تازه فقط با پیشاب و مخصوصا اگر در روزهای امن باشه منفی هست.
    تاخیر در پریودتون بخاطر مصرف قرص هست که البته هیچ لزومی هم نداشته.
    در چنین رابطه هایی لزومی به مصرف قرص نیست...اگر هم خواستید مصرف کنید لطفا به شیوه صحیح مصرف کنید.
    (اطلاعات مفصلی راجع به روش صحیح مصرف قرصهای اورژانسی در بایگانی همین سایت وجود داره).

6. سلام.
    دختری 29 ساله هستم باکره. 4 مهر روز 8 پریودیم  با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم فقط التهامونو بهم مالیدیم منی روی واژنم نریخت 48 ساعت بعد 2 عدد قرص لونژیل خوردم بعد از 10 روز لکه بینی داشتم 2 روز بعد یعنی 18 مهر خونریزیم شروع شد به مدت 3 روز.الان چند وقتی هست میکنم یه چیزی مثل نبض تو شکمم میزنه. ماه قبلی ترشحاتم زیاد بود ولی این ماه ترشحاتم کمه نزدیک زمان پریودیم هست ولی فقط کمی دل درد دارم با سینه هام درد میکنه ولی ترشح ندارم خیلی استرس دارمم میترسم باردار باشم. ایا احتمال بارداری هسست؟ ایا خونریزی لانه گزینی نبوده؟

7. Mero نوشته است: سلام.
    دختری 29 ساله هستم باکره. 4 مهر روز 8 پریودیم  با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم فقط التهامونو بهم مالیدیم منی روی واژنم نریخت 48 ساعت بعد 2 عدد قرص لونژیل خوردم بعد از 10 روز لکه بینی داشتم 2 روز بعد یعنی 18 مهر خونریزیم شروع شد به مدت 3 روز.الان چند وقتی هست میکنم یه چیزی مثل نبض تو شکمم میزنه. ماه قبلی ترشحاتم زیاد بود ولی این ماه ترشحاتم کمه نزدیک زمان پریودیم هست ولی فقط کمی دل درد دارم با سینه هام درد میکنه ولی ترشح ندارم خیلی استرس دارمم میترسم باردار باشم. ایا احتمال بارداری هسست؟ ایا خونریزی لانه گزینی نبوده؟

سلام
    همانطور که دوست خوبم فرمودند در مورد شما احتمال بارداری کاملا منتفیه.
    با مالش آلتها به هم هیچ اسپرم و تخمکی لقاح نمیکنند...پس این افکار وسواسی را از خودتون دور کنید.
    قرص اورژانسی را کاملا بی جهت مصرف کردید و با این کار تعادل هورمونی خود را به هم زدید و در نظم عملکرد تخمدانها اختلال وارد کردید.
    اون خونریزی کم و تمام حالات و علایمی که بعد از خونریزی و الان داشتید و دارید از عوارض قرص ناشی میشه حتی همون حس نبض که دارید...همه این علایم به مرور برطرف میشه.
    خیر...خون لانه گزینی اینگونه نیست...در بایگانی همین سایت مطالب مربوط به لانه گزینی را مطالعه بفرمایید.

8. سلام من حدود ٢٤ سالمه قد و وزن معمولي دارم، من و نامزدم ماه پيش در روز ٤ پريودم باهم مقاربت داشتيم ولي دخول انجام نشد
    اما من ترسيدم و شك داشتم كه آب مني نامزدم روي آلتم ريخته باشه سريعا پاك كردم.
    سيكل من بين ٢٩ تا ٣١ گاها ٣٢ روز بوده تقريبا اما الان ٤٠ روزه كه پريود نشدم واقعا ميترسم كه باردار شده باشم،
    خيلي نگرانم و حتي ميترسم دكتر برم 😔 علائم پريودم زياد ندارم ، روزا سختيه
    ميشه كامل راهنماييم كنين كه چيكار كنم ؟ خيلي نگرانم؟ ميترسم نكنه ....
    كي خوب ميشم؟

9. از کاربر maria64 کمال تشکررادارم،تمایل دارم پاسخگوی این سوال من هم باشند چون در جریان سوال قبلم بودند.

ببخشید که باز هم سوال میکنم! من تقریبا  روز 10 بعد از پریودم دچادر درد شدید در ناحیه زیر دل و کمرم  شدم! این همان مربوط به تخمک گذاریست درست است؟ ...حالا استرس دارم که این درد ها برای بارداریست(که گفتید امکان ندارد) یا تخمک گذاری! چون امانم را بریده! آیا مصرف رازیانه برای درد این دوره مفیده یا ضرر دارد؟
    ایا درد دراین زمان طبیعیست؟ چه زمانی به پزشک مراجعه کنم؟

10. سلام من و دوستم چند روز پیش یه رابطه کوچیک در حده مالش و اینا داشتیم و من التمو چند بار به الت  اون مالیدم ولی هیچ گونه دخولی نداشتیم. از زمان پریود ایشون هم 2 روز گذشته بود یعنی دوروز دیر کرده بود.الان روزه هفتم هست که دیر کرده و هنوز عادت نشده و ما داریم از نگرانی میمیریم چون دوستم کمر درد داره لطفا  بگین که در این صورت احتمال بارداری هست یا نه>؟ در ضمن من هم فقط کمی پیشابم بیرون امده بود و ارضاع نشدم /در ضمن دوره اون نامنظمه ومیگه  دهانه رحمم از اونروز تنگ ترشده/خواهشا به سوالام کامل جواببدین ممنونم

11. sasa1234 نوشته است: سلام من حدود ٢٤ سالمه قد و وزن معمولي دارم، من و نامزدم ماه پيش در روز ٤ پريودم باهم مقاربت داشتيم ولي دخول انجام نشد
    اما من ترسيدم و شك داشتم كه آب مني نامزدم روي آلتم ريخته باشه سريعا پاك كردم.
    سيكل من بين ٢٩ تا ٣١ گاها ٣٢ روز بوده تقريبا اما الان ٤٠ روزه كه پريود نشدم واقعا ميترسم كه باردار شده باشم،
    خيلي نگرانم و حتي ميترسم دكتر برم 😔  علائم پريودم زياد ندارم ، روزا سختيه
    ميشه كامل راهنماييم كنين كه چيكار كنم ؟ خيلي نگرانم؟ ميترسم نكنه ....
    كي خوب ميشم؟

سلام
    اگر روز چهارم پریودی که رابطه انجام شده شما هنوز خونریزی داشتید که احتمال حاملگی کاملا محاله...اگر هم بعد از اتمام قاعدگی بوده باز هم احتمال حاملگی صفر هست...ضمن اینکه در کل احتمال حاملگی در رابطه سطحی بدون دخول و با پیشاب تقریبا صفر هست.
    تاخیر در قاعدگی این دوره شما عوامل زیاد جسمی و روحی میتونه داشته باشه که بزرگترینش همین استرسی هست که دارید..چون استرس تاثیر مستقیم بر هورمونهای جنسی میذاره و در کار آنها اختلال ایجاد میکنه و باعث میشه خونریزی رخ نده.
    خیالت کاملا راحت...فکرتو آزاد کن...زعفرون و چیزای گرم بخور تا قاعدگی باز بشه.

12. Mehrana_ نوشته است: از کاربر maria64 کمال تشکررادارم،تمایل دارم پاسخگوی این سوال من هم باشند چون در جریان سوال قبلم بودند.

ببخشید که باز هم سوال میکنم! من تقریبا  روز 10 بعد از پریودم دچادر درد شدید در ناحیه زیر دل و کمرم  شدم! این همان مربوط به تخمک گذاریست درست است؟ ...حالا استرس دارم که این درد ها برای بارداریست(که گفتید امکان ندارد) یا تخمک گذاری! چون امانم را بریده! آیا مصرف رازیانه برای درد این دوره مفیده یا ضرر دارد؟
    ایا درد دراین زمان طبیعیست؟ چه زمانی به پزشک مراجعه کنم؟

سلام
    خیر...دردها مربوط به حاملگی اصلا نیست...اگر دوره های شما منظم هست و در دوره های قبل تقریبا همین روزا دچار این حالات میشدید پس حتما تخمک گذاری بوده...در هر صورت هر چی که هست بارداری نیست...خیالتون راحت.
    رازیانه حاوی ماده ای شبیه به هورمون زنانه هست که برای کاهش درد موثره...کرفس عرق گزنه دمنوش زیره هم خیلی خوبه.
    معمولا تخمک گذاری درد چندانی نداره یه سری دردهای خفیف در ناحیه تخمدان بوجود میاد که سریع هم رفع میشه.
    اگر درد شما زیاد و طولانیه ممکنه عفونت باشه...همین روزا اگر درد دارید به پزشک میتونید مراجعه کنید.

13. Mr_vrojak نوشته است: سلام من و دوستم چند روز پیش یه رابطه کوچیک در حده مالش و اینا داشتیم و من التمو چند بار به الت  اون مالیدم ولی هیچ گونه دخولی نداشتیم. از زمان پریود ایشون هم 2 روز گذشته بود یعنی دوروز دیر کرده بود.الان روزه هفتم هست که دیر کرده و هنوز عادت نشده و ما داریم از نگرانی میمیریم چون دوستم کمر درد داره لطفا  بگین که در این صورت احتمال بارداری هست یا نه>؟ در ضمن من هم فقط کمی پیشابم بیرون امده بود و ارضاع نشدم /در ضمن دوره اون نامنظمه ومیگه  دهانه رحمم از اونروز تنگ ترشده/خواهشا به سوالام کامل جواببدین ممنونم

سلام
    خیر...احتمال بارداری در چند روز قبل و بعد از خونریزی پریودی صفر هست و این روزها از روزهای امن برای نزدیکی محسوب میشه.
    ضمن اینکه رابطه سطحی بدون دخول و بدون ارضاشدن بوده...بنظرتون حاملگی با این وضع چطور ممکنه!!!!!!
    منظورتون از دهانه رحم احتمالا دهانه واژن باید باشه (چون دهانه رحم داخل هست و قابل مشاهده نیست)...این گفته صحت نداره و از وسواس فکری ایشون ناشی میشه.
    در دوره های نامنظم همیشه این مشکل هست و شخص با به تاخیر افتادن پریود انواع فکرها و تخیلات سراغش میاد...کمر دردی که داره خبر از خونریزی تا چند روز آینده را به ایشون میده.

14. با سلام
    با دوستم رابطه داشتم ایشون یک روز دیگه به پاکیشون باقی مونده بود یعنی 6 روز پیش خون ریزی شروع شده بود و ما در روز 6 ام دخول کردیم فرداش هم پریود تمام میشد . تمام منی داخل واژن ریخته شده . ایشون قرص تاموکسیفن  مصرف میکنن از روز سوم خون ریزی تا روز آخر خون ریزی به دستور پزشکشون آیا باید از روش اورژانسی استفاده کنند تا دیر نشده یا چون یک روز به اتمام پریود مونده نیازی نیست؟
    سابقه کیست دارن و به غیر تاموکسیفن یه چیزه دیگه هم میخورن که نمیدونم چیه

15. با سلام خدمت شما دکتر گرامی
    دختری 26 ساله هستم که هنوز ازدواج نکردم
    ورزش بیلاتس انجام میدادم که با دردزیر شکم به بزشک مراجعه کردم.سونوگرافیم به شرح زیر بود:رحم به ابعاد77*36*26وضخامت اندومتر4mm با اکوی میومتریال نرمال مشاهده شد.یک کیست به سایز78*48 mmحاوی internal low level echo وچنئ کانون اکوزن کوجک در جدار ان در تخمدان راست دیده میشود که میتوان مطرح کننده اندومتریوما وبااحتمال کمتر کیست همورازیک باشد.یک کیست به سایز 34*30 mmحاوی نواحی اکوزن داخلی در تخمدان چپ دیده میشود که برای ان نیز اندومتریوما یا کیست همورازیک در تشخیص افراقی قرار دارد.
    بعد از خوردن 5 بسته قرص ال دی وگذشت 6 ماه سونو جدید بدین شرح میباشد:
    رحم به ابعاد و اکوی نرمال در وضعیت Anteversion رویت گردید.ut=77*38*44 mm ضخامت اندومتر 2.7mm است.cul-de-sac خلفی ازاد و تخمدان راست حاوی یک کیست با جدار نازک وتوام با اکوی یکنواخت داخلی به اقطار تقریبی 71*56 mm وتخمدان جپ نیز حاوی یک کیست مشابه به اقطار تقریبی 24*27 mm است.
    کنترل سونوگرافی پس از یک دوره درمان مدیکال ازنظر افراق کیست همورازیک باسایر توده های پاتولوزیک تخمدانی نظیر Endometerioma  توصیه میشود.
    در ازمایش ابتدا CA19-9  934.3 U/ML     UP TO 37
    CA125    2872 U/ML     UP TO 35   گزارش شد که بعد از 5 ماه و ازمایش دوباره CA19-9     80.87 U/ML     UP TO 37
    CA125    160.1 U/ML       UP TO 35 گزازش شد.
    پزشکم برام سه تا امپولDecupeptile 3.75
    28 تا قرص Metrony progestrone 5 g و 30 تا قرص کلسیم د تجویز کرده.ایا امپول ها خطرناک نیس برای من؟؟؟؟؟
    با توجه به اینکه مجردم و قصد ازدواج و بارداری در اینده دارم ایا این موضوع مشکلی ایجاد میکنه برام؟نمیخام عمل کنم چون از عوارض بعدش وناباروری میترسم...تروخدا راهنماییم کنید خیلی سردرگمم بخدا

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 55 از 126
رفتن به صفحه :    ... 55 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید