شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 54 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. Zari1534 نوشته است: سلام من 23 سالمه چند وقت پیش برای اولین بار با نامزدم رابطه داشتیم بدون دخول و انزال ولی آلت هامون کمی تماس داشتن راجب پیشاب و بارداری بدون دخول شنیدم خیلی استرس بهم وارد شده پریودیم هم تقریبا منظمه رابطمون 10 روز قبل تاریخ پریود الان بود. همیشه پریودم با درد بعضا شدید و دل درد و سردرد و حالت تهوع و خونریزی. 22 ساعت بعد رابطه دوتا قرص HD خوردم و 12 ساعت بعد دوتای دیگه از استرس زیاد. این آخر پریود که شدم مثل قبلا درد نداشتم اصلا و رنگ خون هم قهوه ای شده بود الان هم که دیگه خونریزی تمام شده یه روز در میون دل دردای خفیف دارم خیلی استرس بهم وارد شده ممکنه حامله باشم؟ کلا تا امروز 17 روز از رابطمون و 7 از روز از شروع خون ریزیم گذشته.

سلام
    دوست عزیز بارها مشابه سوال شما را پاسخ دادیم...لطفا بایگانی سایت را مطالعه بفرمایید تا استرستون کاملا از بین بره.

در مورد رابطه شما هیچ احتمال بارداری نبوده...بارداری با رابطه سطحی بدون دخول فقط با پیشاب تقریبا صفره...با این حال شما قرص اورژانسی را صحیح مصرف کردید و این احتمال را به زیر صفر بردید..بعد از اون هم که میگید پریود شدید...پس این استرس بی جهت بابت چیه؟
    قرصهای اورژانسی بر زمان و کیفیت و مقدار پریودهای بعدی تاثیر مستقیم میذارند و بعد از دو الی سه دوره دوباره به نظم سابق بازمیگردند.
    این نوع خونریزی که گفتی از عوارض قرص محسوب میشه که طبیعی هم هست...جای نگرانی نیست...به زندگیت برس و این افکارو از خودت دور کن.

2. maria64 نوشته است:
    Taranehii نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    Taranehii نوشته است: سلام خسته نباشید
    سیکل پریودی منظم داشتم چون از روش اورژانس قبلا استفاده کردم دوره هام بهم ریخته قبلا ۲۸ روزه بود. ۶ مهر پریود شدم ۲۴ مهر رابطه ی سطحی بدون دخول داشتم مایع منی خارج نشد ترس از پیشاب دارم ۴۵ ساعت بعد از رابطه یه لونژیل و ۱۲ ساعت بعد یه لونژیل دیگه خوردم.چند روزه خوابم و اشتهام زیاد شده و در گودی کمرم درد دارم میخواستم ببینم احتمال بارداری هست اینا علایم بارداریه؟

خیر با مصرف قرص‌ها شما روش اورژانسی رو به درستی انجام دادید و بارداری منتفیه.

پس این علایم چیه خستگی پرخوابی پرخوری کمر درد
    ۶ ابان باید پریود شم اما هیچ علامتی از پریود را ندارم
    از خوردن قرص ۷ روز میگذره اما پریود نشدم تا کی باید منتظر بمانم؟

سلام
    یه سری از این علایم از عوارض قرص هست و بقیه ناشی از استرستون میشه...علایم بارداری به این زودی ظاهر نمیشند.
    تا 10 الی 14 روز بعد از مصرف قرص فرصت لکه بینی و خونریزی مختصر وجود داره.

شرمنده اما به خدا من خیلی استرس دارم نمیدونم چیکار کنم از زندگیم افتادم ۱۰روز از خوردن قرصا میگذره اما هیچ خبری نیست احتمال بارداری وجود داره؟؟

3. tamana477tamana نوشته است: با سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر
    من دوروز بعد از پریودی با نامزدم رابطه سطحی داشتم بدون دخول ایشون هم انزال نشد اما ی مایع بیرنگ(پیشاب)از التشون اومد و روی الت من بود اما انزال صورت نگرفت بعدهم شستم
    عایا احتمال بارداری هست???
    ممنون میشم اگ سریع جوابمو بدید

سلام
    خیر...دو روز بعد از اتمام پريودي از روزهای امن برای نزدیکی محسوب میشه...ضمن اینکه رابطه شما سطحی بدون دخول و فقط با پیشاب بوده...این یعنی احتمال بارداری صفر هست.

4. Taranehii نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    Taranehii نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    Taranehii نوشته است: سلام خسته نباشید
    سیکل پریودی منظم داشتم چون از روش اورژانس قبلا استفاده کردم دوره هام بهم ریخته قبلا ۲۸ روزه بود. ۶ مهر پریود شدم ۲۴ مهر رابطه ی سطحی بدون دخول داشتم مایع منی خارج نشد ترس از پیشاب دارم ۴۵ ساعت بعد از رابطه یه لونژیل و ۱۲ ساعت بعد یه لونژیل دیگه خوردم.چند روزه خوابم و اشتهام زیاد شده و در گودی کمرم درد دارم میخواستم ببینم احتمال بارداری هست اینا علایم بارداریه؟

خیر با مصرف قرص‌ها شما روش اورژانسی رو به درستی انجام دادید و بارداری منتفیه.

پس این علایم چیه خستگی پرخوابی پرخوری کمر درد
    ۶ ابان باید پریود شم اما هیچ علامتی از پریود را ندارم
    از خوردن قرص ۷ روز میگذره اما پریود نشدم تا کی باید منتظر بمانم؟

سلام
    یه سری از این علایم از عوارض قرص هست و بقیه ناشی از استرستون میشه...علایم بارداری به این زودی ظاهر نمیشند.
    تا 10 الی 14 روز بعد از مصرف قرص فرصت لکه بینی و خونریزی مختصر وجود داره.

شرمنده اما به خدا من خیلی استرس دارم نمیدونم چیکار کنم از زندگیم افتادم ۱۰روز از خوردن قرصا میگذره اما هیچ خبری نیست احتمال بارداری وجود داره؟؟

سلام
    خیر...احتمال بارداری با خوردن قرص اورژانسی تا 99 درصد منتفی میشه.
    تا 4 روز دیگه صبر کنید...اگر هیچ علامتی ندیدید با پزشک در ميون بذاريد.

5. سلام خسته نباشید
    دوره ی نا منظم دارم اخرین پریودم ۵ مهر بود ۲۷ مهر رابطه سطحی بدون دخول داشتم شک کردم که پیشاب برخورد داشته باشه ۵۰ ساعت بعد رابطه لونژیل خوردم ۱۲ ساعت بعدم یه لونژیل خوردم  
    امروز خیلی خیلی خیلی کم خونریزی داشتم که رنگ صورتی داشت و رقیق بود ایا این خونریزی خونه لانه گزینیه احتمال بارداری هست؟

6. Sara71m

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    maria64 نوشته است:
    Sara71m نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    Sara71m نوشته است: سلام خسته نباشيد تورو خدا اگه ميشه زودتر جواب سوال منو بديد من دارم از استرس به مرض خودكشي ميرسم ، من تو روز ١٨ پريودم با نامزدم كه تازه دو ماه نامزد كرديم رابطه داشتم باكره هستم و از پشت رابطه داشتيم من پريود هام منظمه و معمولا ٢٨ تا ٣٠ روز ه هست دورم و ٥ روز هم طول ميكشه هر دو ماه قبل رو ٦ ام پريود شدم ، من احساس ميكنم كمي از مني ايشون به واژن من خورد دو بار ارضا شد هردو بار رو من روي شكم خوابيده بودم خودش ميگه حواسش بوده و نريخته پايين من چون نديدم مطمئن نيستم چون روي شكم دراز كشيده بودم ، ٥ ساعت بعد از رابطه قرص لونژيل ١.٥ يه دونه خوردم خيلي استرس دارم همش حالت تهوع دارم خيلي ها ميگن تا دخول تو واژن نباشه احتمال بارداري نيست اما بعضي هام ميگن تو دوره نا امن بودي پس احتمالش هست . با توجه به مصرف قرص شما فكر ميكنين من ميتونم باردار بشم ؟ احتمالش هست ؟ ٤ روز به پريودم مونده من از استرس دارم رواني ميشم . اين دومين بار بود كه ما رابطه داشتيم اولين بارمون به صورت لاپايي بود و بعدشم من پريود شدم اما اينبار دارم از استرس ميمميرم توروخدا كمك كنين .

خیر شما باردار نیستید.
    مصرف قرص هر گونه بارداری رو منتفی کرده.
    برای این که این نگرانی‌ها ایجاد نشه از کاندوم استفاده کنید در رابطه‌هاتون.
    الان هم ممکنه به خاطر زیاد بودن استرس پریودتون جابه‌جا بشه. نگران نشید.

پس احتياجي نيست من آزمايش بدم ؟! خيلي استرس دارم و حالم بده هر شب دارم كابوس ميبينم ، آخه چون تو روز هاي تخمك گذاري بوده خيلي ميترسم ، روز ١٨ پريود خطرناكه درسته ؟ من پريود هام ٣٠ روزه و منظمه . خيالم راحت باشه ؟ Sad((((( ببخشيد تورو خدا دوباره ميپرسم آخه خيلي نگرانم واقعا زندگيم بهم ريخته .

سلام
    دوست عزیز به زندگیتون برسید و دست از این افکار وسواسی بردارید...هیچ احتمال بارداری نبوده با این وجود با خوردن قرص اورژانسی این احتمال را به زیر صفر بردید...هیچ نیازی به آزمایش نیست...تنها کاری که باید بکنید اینکه استرس را هرجه زودتر از خودتون دور کنید وگرنه دیوونتون میکنه.
    در صورت پریود منظم روزهای پرخطر تخمک گذاری بازه روز 11 تا 16 سیکل میشه و روز 18 از روزای پرخطر محسوب نمیشه.
    چون قرص خوردید بخاطر اختلال در نظم هورمونها ممکنه پریودتون تا یک هفته عقب بیفته که کاملا طبیعیه و جای هیچ نگرانی نیست.

سلام واقعا ممنون جواب شما حال من رو خيلي خوب كرد و استرسم رو از بين برد كه باعث شد امروز دقيقا به وقتش مثل ماه قبل كه ٦ ام پريود شدم ، پريود بشم . فقط يه سوال كوچيك ديگه ازتون دارم اونم اينه كه حالا ديگه بارداري منتفي شده با پريود ؟ و اينكه خون ريزيم بر خلاف هميشه اينبار كم هستش اين كه خدايي نكرده لانه گزيني نيست ؟ چون دردم هم كمتر از هميشه هست فقط سرگيجه و حالت تهوع دارم .

7. سلام
    همسر من 3 ماهه از قرص ال دی به طور منظم استفاده میکنه...تو این سه ماه از روش منقطع هم به طور همزمان استفاده میکردیم...یک روز بعد از اتمام بسته سوم قرص ما یه رابطه داشتیم که منی وارد واژن شد..همسر من نگران بود برای همین 4 عدد قرص ال دی مصرف کرد و 12 ساعت بعد هم 4 عدد دیگه ..الان پنج روز پریود همسر تاخیر داشته..به خاطر همین تا خیر هم  شب قبل باید بسته چهارم قرص رو شروع میکرد که شروع نکرده تا بلکه پریود بشه .احتمال بارداری با توجه به تاخیر پریود وجود داره؟ همسرم خیلی نگران  اینه که باردار باشه...ممنون میشم از پاسختون

8. با سلام منو نامزدم شب توی ماشین مشغول عشق بازی شدیم بعد از اینکه نامزدم آلت تناسلی من رو خورد و مکید من دستمو رو روی واژن نامزدم گذاشتم بعد دستمو دوباره به الت تناسلی خودم زدم بعدش دستامو به هم مالیدمو خشکش کردم به لباس نامزدمم هم دستتمو مالیدم بعد دوباره دستمو برای مدت کوتاهی به واژن نامزدم مالیدم ایا احتمال بارداری وجود داره.من فقط دستمو به بدنه الت تناسلی خودم زدم در ضمن الت من کاملا به اب دهان نامزدم اغشته بوده اخرش هم به وسیله خود ارضایی ابم رو تو دستمال ریختم و نامزدم کامل لباس پوشیده بود و بهش دست نزدمع

9. maria64 نوشته است:
    arshiac457 نوشته است: سلام من و همسرم  9 مهر در اخرین روز قاعدگی رابطه داشتیم که منی داخل واژن ریخته شد و بعد از اون هم دیگه خون یا لکه ای دیده نشد 3 مهر قاعدگی ایشون شروع شده بود و هرماه 3 روز جلو تر میامد و طبیعتا باید تقریبا 1 ابان دوباره شروع میشد که نشد احتمال بارداری هستش اگه هست چطور باید جلوشو گرفت متشکرم

سلام
    روز آخر قاعدگی از روزهای پرخطر سیکل محسوب نمیشه..چون تخمکی در رحم وجود نداره.
    لطفا یه بررسی داشته باشید ببینید بعد از رابطه 9 مهر باز رابطه پرخطری بوده یا نه...اگر نبوده پس بهتره آزمایش بده.

امروز همسرم رفت ازمایش داد و هنوز جواب کتبیشو نگرفتیم ولی از ااونجایی که کارمندش دوستمون بود زنگ زد و گفت باردار نیستی خیالت راحت حالا سوال اینه که پس چرا هنوز همسرم خون ندیده فقط از جمعه یه مقدار کمر درد داره

10. سلام من دختری 29 ساله باکره هستم حدود 1ماه پیش روز 4 مهر روز 8 پریودیم با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم منی روی واژنم نریخت بعد از 48 ساعت2 عدد قرص لونژیل خوردم 10 روز بعد لکه بینی داشتم بعد از 2 روز خونریزی داشتم به مدت 3 روز.  روز 18 مهر شروع خونریزی بود.  الان حدود 1 هفته هست که احساس میکنم یه چیزی مثل نبض تو  شکمم میزنه. ایا احتمال بارداری هست؟

11. Mero نوشته است: سلام من دختری 29 ساله باکره هستم حدود 1ماه پیش روز 4 مهر روز 8 پریودیم با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم منی روی واژنم نریخت بعد از 48 ساعت2 عدد قرص لونژیل خوردم 10 روز بعد لکه بینی داشتم بعد از 2 روز خونریزی داشتم به مدت 3 روز.  روز 18 مهر شروع خونریزی بود.  الان حدود 1 هفته هست که احساس میکنم یه چیزی مثل نبض تو  شکمم میزنه. ایا احتمال بارداری هست؟

سلام
    خیر
    جای نگرانی نیست
    بارداری منتفیه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. با سلام خدمت شما اعضا و دوستان گرامی

یه سوال خدمتتون داشتن خواهش میکنم کمکم کنید!

من دختری 23 ساله هستم، 3 روز بعد از اتمام پریودم با نامزدم در حد معاشقه رابطه داشتیم!آلت ایشون به هیچ وجه با آلت من تماس پیدا نکرد ولی انگشتان من کمی با مایه پیش آب ایشون تماس پیدا کرد و بلا فاصله بعد از آن دستم را ضدعفونی کردم! برای بار دوم به آلت ایشون دست زدم ولی دستم به هیچ مایعی آلوده نشد تا جایی که به خاطر دارم!بعد از آن به علت تحریک شدید و خارج شدن آب از من با همان دست که نمیدانم آغشته به پیش آب بود یا نه بوسیله دستمال کاغذی واژنم را خشک کردم! بار اول پیش آب ایشون خیلی کم به دستم آغشته شد که بعد ضدعفونی کردم!برای باردوم نگرانم و فکر و خیال های ناگوار به سرم زده و زندگی ام را مختل کردهSad

حالا سوال من اینه که با وجود دوره نامنظم قاعدگی و این پیش آمد ها احتمال بارداری در من هست یانه؟

توروخدا جواب من رو بدیدSad

13. Hadiseh71 نوشته است: سلام خسته نباشید
    دوره ی نا منظم دارم اخرین پریودم ۵ مهر بود ۲۷ مهر رابطه سطحی بدون دخول داشتم شک کردم که پیشاب برخورد داشته باشه ۵۰ ساعت بعد رابطه لونژیل خوردم ۱۲ ساعت بعدم یه لونژیل خوردم  
    امروز خیلی خیلی خیلی کم خونریزی داشتم که رنگ صورتی داشت و رقیق بود ایا این خونریزی خونه لانه گزینیه احتمال بارداری هست؟

سلام
    خیر....با مصرف قرص اورژانسی احتمال حاملگی تا 99 درصد از بین میره...ضمن اینکه در رابطه سطحی فقط با پیشاب احتمال حاملگی تقریبا صفره.
    خیر...این خونریزی، پریود این سیکل شما محسوب میشه و دلیل اینگونه بودنش هم مصرف قرص لونژیل هست.
    در مورد خون لانه گزینی توضیحات مفصلی در بایگانی همین سایت وجود داره که توصیه میکنم حتما مطالعه کنید...در مورد شما خون لانه گزینی صدق نمیکنه.

14. Sara71m نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    Sara71m نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    Sara71m نوشته است: سلام خسته نباشيد تورو خدا اگه ميشه زودتر جواب سوال منو بديد من دارم از استرس به مرض خودكشي ميرسم ، من تو روز ١٨ پريودم با نامزدم كه تازه دو ماه نامزد كرديم رابطه داشتم باكره هستم و از پشت رابطه داشتيم من پريود هام منظمه و معمولا ٢٨ تا ٣٠ روز ه هست دورم و ٥ روز هم طول ميكشه هر دو ماه قبل رو ٦ ام پريود شدم ، من احساس ميكنم كمي از مني ايشون به واژن من خورد دو بار ارضا شد هردو بار رو من روي شكم خوابيده بودم خودش ميگه حواسش بوده و نريخته پايين من چون نديدم مطمئن نيستم چون روي شكم دراز كشيده بودم ، ٥ ساعت بعد از رابطه قرص لونژيل ١.٥ يه دونه خوردم خيلي استرس دارم همش حالت تهوع دارم خيلي ها ميگن تا دخول تو واژن نباشه احتمال بارداري نيست اما بعضي هام ميگن تو دوره نا امن بودي پس احتمالش هست . با توجه به مصرف قرص شما فكر ميكنين من ميتونم باردار بشم ؟ احتمالش هست ؟ ٤ روز به پريودم مونده من از استرس دارم رواني ميشم . اين دومين بار بود كه ما رابطه داشتيم اولين بارمون به صورت لاپايي بود و بعدشم من پريود شدم اما اينبار دارم از استرس ميمميرم توروخدا كمك كنين .

خیر شما باردار نیستید.
    مصرف قرص هر گونه بارداری رو منتفی کرده.
    برای این که این نگرانی‌ها ایجاد نشه از کاندوم استفاده کنید در رابطه‌هاتون.
    الان هم ممکنه به خاطر زیاد بودن استرس پریودتون جابه‌جا بشه. نگران نشید.

پس احتياجي نيست من آزمايش بدم ؟! خيلي استرس دارم و حالم بده هر شب دارم كابوس ميبينم ، آخه چون تو روز هاي تخمك گذاري بوده خيلي ميترسم ، روز ١٨ پريود خطرناكه درسته ؟ من پريود هام ٣٠ روزه و منظمه . خيالم راحت باشه ؟ Sad((((( ببخشيد تورو خدا دوباره ميپرسم آخه خيلي نگرانم واقعا زندگيم بهم ريخته .

سلام
    دوست عزیز به زندگیتون برسید و دست از این افکار وسواسی بردارید...هیچ احتمال بارداری نبوده با این وجود با خوردن قرص اورژانسی این احتمال را به زیر صفر بردید...هیچ نیازی به آزمایش نیست...تنها کاری که باید بکنید اینکه استرس را هرجه زودتر از خودتون دور کنید وگرنه دیوونتون میکنه.
    در صورت پریود منظم روزهای پرخطر تخمک گذاری بازه روز 11 تا 16 سیکل میشه و روز 18 از روزای پرخطر محسوب نمیشه.
    چون قرص خوردید بخاطر اختلال در نظم هورمونها ممکنه پریودتون تا یک هفته عقب بیفته که کاملا طبیعیه و جای هیچ نگرانی نیست.

سلام واقعا ممنون جواب شما حال من رو خيلي خوب كرد و استرسم رو از بين برد كه باعث شد امروز دقيقا به وقتش مثل ماه قبل كه ٦ ام پريود شدم ، پريود بشم . فقط يه سوال كوچيك ديگه ازتون دارم اونم اينه كه حالا ديگه بارداري منتفي شده با پريود ؟ و اينكه خون ريزيم بر خلاف هميشه اينبار كم هستش اين كه خدايي نكرده لانه گزيني نيست ؟ چون دردم هم كمتر از هميشه هست فقط سرگيجه و حالت تهوع دارم .

سلام
    بله...احتمال بارداری کاملا با این خونریزی منتفی میشه...این خونریزی ماهانه شماست.
    دلیل کم بودن و حتی حالاتی که الان دارید مربوط به قرص اورژانسی میشه...چون این قرصها تا چند دوره بر زمان کیفیت و مقدار خونریزی پریودی تاثیر مستقیم دارند و دلیلش هم اختلالی هست که توسط این قرصها در هورمونهای جنسی وارد میشه که البته طبیعیه و خودبخود به نظم سابق برمیگرده.
    پس خیالتون راحت...به زندگیتون برسید و شاد باشید.

15. Mr_13661366 نوشته است: سلام
    همسر من 3 ماهه از قرص ال دی به طور منظم استفاده میکنه...تو این سه ماه از روش منقطع هم به طور همزمان استفاده میکردیم...یک روز بعد از اتمام بسته سوم قرص ما یه رابطه داشتیم که منی وارد واژن شد..همسر من نگران بود برای همین 4 عدد قرص ال دی مصرف کرد و 12 ساعت بعد هم 4 عدد دیگه ..الان پنج روز پریود همسر تاخیر داشته..به خاطر همین تا خیر هم  شب قبل باید بسته چهارم قرص رو شروع میکرد که شروع نکرده تا بلکه پریود بشه .احتمال بارداری با توجه به تاخیر پریود وجود داره؟ همسرم خیلی نگران  اینه که باردار باشه...ممنون میشم از پاسختون

سلام
    بعد از سه ماه مصرف قرص پیشگیری مطمئنا اثربخشی اون صددرصد خواهد بود و ایشون اصلا نباید بعد از اتمام بسته اون قرصهای اضافی را مصرف میکرد...اینجوری نظم مصرف قرصها و همچنین نظم سیکلش را به هم ریخته...درصورتیکه اصلا احتمال بارداری نبوده و هیچ لزومی به مصرف قرصها نبوده.
    تاخیر پریودش هم بخاطر مصرف همون قرصهاست...جای نگرانی نیست...بزودی پریود میشه چون با خوردن این همه قرص احتمال بارداری کاملا منتفیه.
    سعی کنه این قرصها را به منظور پیشگیری از بارداری فقط تحت نظر و تجویز پزشک مصرف کنه و از هرگونه مصرف خودسرانه پرهیز کنه...چون ممکنه نتیجه عکس بده.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 54 از 126
رفتن به صفحه :    ... 54 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید