شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال حاملگی با خودارضایی

1. سلام من یه سوال دارم که خیلی ذهنمو درگیر کرده میدونم شاید مسخره به نظر برسه اما دارم دیوونه میشم من چند وقت پیش با بردم شی به درون واژن خودارضایی کردم حالا هم می ترسم که حامله باشم نمی دونم چرا این فکرای بی خودی رو میکنم اما چند وقته که علائمی شبیه به حاملگی دارم مثلا 2 و 3 هفته هستش که تنگی نفس دارم و انگار طرف راست بدنم محل قرار گیری رحم سنگین هست و حس میکنم چیزی وجود داره و در همین قسمت شکمم حس میکنم نبض داره و در ضمن چند وقتی هم هست که سر درد و سرگیجه دارم و در پریودم تاخیر افتاده تو رو خدا کمکم کنید .

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. سلام
    منم مثل شما به این انجمن تازه واردم ولی در حد دانش خودم راهنماییتون میکنم
    اول ـ باید بدونین با چیزیایی ک نوشتین احتمال بارداری صفره
    دوم ـ اصلا به خودتون تلقین نکنین و افکار غیر منطقیو از ذهنتون دور کنید
    سوما ـ اگه این فکر خیلی آزارتون میده به آزمایشگاه مراجعه کنید و نتیجه آزمایشو ببینین تا مطمئن بشین
    .
    به همین سادگی

3. دوست عزیز برای حامله شدن تخمک ها باید برای باردار شدن با اسپرم های یک جنس نر ملاقات کنند ... در غیر این صورت احتمال بارداری صفر است نگران نباش

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام.خوهشا کمکم کنید.من تازه نامزد کردم و نگرانم بابت تیرگی مقعدم.چیکار کنم که این تیرگی رفع بشه

5. farahnaz1375 نوشته است: سلام.خوهشا کمکم کنید.من تازه نامزد کردم و نگرانم بابت تیرگی مقعدم.چیکار کنم که این تیرگی رفع بشه

این لینک و ی نگاه بنداز شاید کمکت کنه
    http://www.roham.ws/web/ftopict-2428.html

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید