شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

برجستگی غیر طبیعی آلت تناسلی

1. سلام حدود 1 ساله خودارضایی نکردم قبلا بصورت تحریک کلیتوریس بود.این برجستگیا بعد عید تشکیل شدن.بدون خارشودردن.خیلیم سفتن.

توروخدا بگین چیکارکنم ؟ باسرکه و باک کننده هام میشورم ولی فایده نداره.کلیم تخقیق کردم ولی به نتیجه نرسیدم.

فقط قسمت داخلی لب بزرگه.انگاری بیشتر اونجاها که مرطوبن.هیج رابطه جنسیم نداشتم که بگم زگیلن..ازتون خاهش میکنم راه درمانشو بگین نرم دکتر.روم نمیشه برم.منتظر جوابتونم.

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: حذف تصویر
    -----------------

2. maleki65 نوشته است: سلام حدود 1 ساله خودارضایی نکردم قبلا بصورت تحریک کلیتوریس بود.این برجستگیا بعد عید تشکیل شدن.بدون خارشودردن.خیلیم سفتن.

توروخدا بگین چیکارکنم ؟ باسرکه و باک کننده هام میشورم ولی فایده نداره.کلیم تخقیق کردم ولی به نتیجه نرسیدم.

فقط قسمت داخلی لب بزرگه.انگاری بیشتر اونجاها که مرطوبن.هیج رابطه جنسیم نداشتم که بگم زگیلن..ازتون خاهش میکنم راه درمانشو بگین نرم دکتر.روم نمیشه برم.منتظر جوابتونم.

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: حذف تصویر پورن
    -----------------

سلام

من فکر می‌کنم Fordyce's Spot باشن که قبلا در تاپیک زیر در موردش لکچر دادم.

برجستگی در ناحیه‌ی ختنه‌گاه

پ.ن: تصویری که گذاشته بودید مناسب نبود و حذف گردید! قبل از هرگونه فعالیتی در تالار، قوانین رو حتما مطالعه بفرمایید دوست من. در صورت تکرار، مطابق قوانین فروم با شما برخورد خواهد شد!

3. سلام..خسته نباشید.بعد از برطرف کردن زگیل تناسلی با محلول ایا امکان رابطه جنسی دهانی وجود دارد؟ من و همسرم مبتلا هستیم و با محلول برطرف شدند...در صورت برطرف شدن ایا باز احتمال وازد شدن به دهان وجود دارد؟

4. با سلام و عرض خسته نباشید
    یک سالی هست دور آلت تناسلی ام یعنی دور گردن سر آلت دونه های ریز به تعداد بالا زده رنگ پوست هم هست و به نظر گوشتی هست دردی هم نداره که عکسش رو براتون میذارم چند سالی هم هست خود ارضایی میکنم اما به تعداد کم و کنترل شده نمیدونم شاید به اون ربط داره  اگه میشه یه کرم هم برای روشن کردن رنگ ناحیه تناسلی بدین

تو این سایت خارجی یه عکس هم گذاشته که دقیقا مال من هم همین شکل هستم
    گویا سایت داره یه دارویی تبلیغ میکنه اگه میشه توضیح بدین

لطفا کمکم کنید  تا بتونم درمان کنم خجالت میکشم برای مداوا به دکتر برم
    با تشکر

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. abolfazl1369 نوشته است: با سلام و عرض خسته نباشید
    یک سالی هست دور آلت تناسلی ام یعنی دور گردن سر آلت دونه های ریز به تعداد بالا زده رنگ پوست هم هست و به نظر گوشتی هست دردی هم نداره که عکسش رو براتون میذارم چند سالی هم هست خود ارضایی میکنم اما به تعداد کم و کنترل شده نمیدونم شاید به اون ربط داره  اگه میشه یه کرم هم برای روشن کردن رنگ ناحیه تناسلی بدین

با تشکر

سلام دوست من. اولا دکتر رفتن هیچ خجالتی نداره. خود من تا حالا چندین بار متخصص اورولوژیست رفتم و آلت تناسلیم بارها معاینه شده. بهر حال سلامتی آدم خجالتی نمیشناسه. در مورد عوامل مشکل شما مسائل مختلفی ممکنه باشه. آیا شما رابطه جنسی داشتید؟ آیا نظافت آلت تناسلی و دستگاه تناسلیتو رعایت میکنی؟ شاید در حالت کلی نشه اظهار نظر کرد اما بهترین کار اینه که در اسرع وقت به متخصص اورولوژیست مراجعه کنید.

6. fairlygirl نوشته است: سلام..خسته نباشید.بعد از برطرف کردن زگیل تناسلی با محلول ایا امکان رابطه جنسی دهانی وجود دارد؟ من و همسرم مبتلا هستیم و با محلول برطرف شدند...در صورت برطرف شدن ایا باز احتمال وازد شدن به دهان وجود دارد؟

دوست عزیز به نظر من ریسک خیلی بالایی داره. به نظر من قبل از این کار حتما با یه متخصص اورولوژی مشورت کنید. چون اگر کوچکترین آثار حتی میکروسکوپیک باقی مانده باشه و به دهان منتقل بشه عواقب خوبی به همراه نخواهد داشت.

7. سلام من دو روز پیش با همسرم رابطه ی جنسی داشتم و دوران قاعدگی رو سپری میکردم از روز بعدش خارش های شدید در ناحیه وازن و ناحیه تناسلی ایجاد شده و روز بعدش به صورت برجستگی و توده دراومدن. میخواستم بدونم میشه از پماد های ضد خارش استعاده کرد؟ و چه نوع داروهایی میتونم مصرف کنم؟

8. سلام . من یه نوجوان19 ساله هستم امروز صبح بعد از اینکه رفتم ورزش کردم و رفتم حموم  یه لحظه خود ارضایی کردم متاسفانه اما مشکل من از اینجا به بعد شروع میشه بعد از خود ارضایی دیدم که ا ناحیه نزدیک به سر التم ورم کرده دردی نداره اما کل دورش ورم کرده یه جور هایی باد کارده کل قسمت ختنه گاه آلتم، آلتم به حالت طبیعی بر گشته اما اون قسمت هنوز باد کرده لطفا منو هر چه زود تر راهنمایی کنید خیلی نگرانم خجالت میشکم به خانواده هم بگم ایا باید به پزشک مارجعه کنم لطفا فورا جواب بدید خیلیجا ها رو گشتم اما چیزی پیدا نکردم در این مورد نگرانم تو بعضی از سایت در مورد بعضی چیز ها نوشته بود که باید فورا به پزشک مراجعه شود آیا اینم از اون مورد ها هست؟

9. هول نشو...
    وقتی با فشر زیاد دست و با سرعت این کار رو انجام میدی مقداری از پلاسما از دیواره رگها خارج میشه و باعث تورم بافت و خارش پوست میشه بخصوص این قسمت که پر از رگه و بعد از چند ساعت دوباره جذب میشه و به حالت عادی برمیگرده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. abolfazl1369 نوشته است: با سلام و عرض خسته نباشید

با تشکر

سلام منم دقیقا مورد شما رو دارم دکترم رفتم دید گفت مشکلی نیست و بعضی الت ها همینجوری هستن به اصرار پمادی AEROTEX بهم داد  من چن روزی اصتفاده کردم دیگه نزدم هنوزم به همین شکله
    دوستان این پماد یه پماد عادیه الرژیه درسته؟

11. سلام.من و همسرم زگیل داشتیم.الان 6 ماهه ک درمان کردیم و دیگه از اونموقع در نیومده.هنوز هم یکس دهانی برای ما خطرناکه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید