شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 20 ...   

مشکلات پرده بکارت، سوال و جواب و راهنمایی

1. parisaaa1234 نوشته است: سلام ممنون میشم جوابمو بدین
    من تا حالا با کسی رابطه ای نداشتم هیچ نوع رابطه ای دوسال پیش چند بار خود ارضایی مالش کلیتورس داشم که بعد اینکه فهمیدم گناهه ترکش کردم خداروشکر و تمام
    با اینکه خیلی زیاد گفتین که اسیب نمیزنه این حالت ولی نمیدونم چرا یه مدت هست که همش نگرانم .سر هیچی به هیچی دارم دغون میکنم خودمو همش گذشتمو درو میکنم ولی هیچی پیدا نمیکنی آیا این مشکل من مشکل روانشناختی هست؟؟یا باید بهش اهمیت ندم
    همش پیش خودممیگم اگه برم دکتر گه آسیب دده چی؟بعد میگم خب تو که کاری نکردی...
    و یه سوال دیگه آیا اگررر اسیبی باشه میشه فهمید که بر اثر دخول و رابطه جنسی نبوده؟؟؟

سلام
    جواب سوالتون رو خودتون دادید
    وقتی چیزی وارد نشده پس آسیبی هم ندیده
    برای رهایی از این فکر بزای معاینه به پزشک مراجعه کنید

2. سلام میشه لطفا کمکم کنید من دوماهه ازدواج کردم اما هنوز موفق نشدیم دخول صورت بگیره یعنی من نمیزارم میترسم شوهرم خیلی صبوری میکنه با ناخن توواژنم کرده ولی برا التش اجازه نمیدم احساس میکنم خیلی درد میکشم شوهرم دیشب بهم گفت دیگه هیچوقت رابطه جنسی نمیخواد خیلی ناراحت شدم تو رو خدا جواب بدید من نمیخوام شوهرم ازم سرد بشه

3. pari1990 نوشته است:
    سلام

من با نامزدم معاشقه داشتم و حین معاشقه آلتوشون به الت من خورد و ی مقدار خون روی الت من اومد. بعد هر دو بررسی کردیم شکل پرده با قبلش هیچ فرقی نکرده بود رینگش کامل وجود داره و پاره هم نشده. اما من پیش یه ماما که رفتم گفت احتیاج به ترمیم داری 1.200 بهم بده واست تنگش کنم وگرنه دیگه موقع رابطه بعدی خون نمیبینی. میخواستم بپرسم امکان داره اون ماما واسه پول اون حرف رو زده باشه اخه چطور میشه من کاملا پرده رو میبینم هیچ دخولی هم انجام نشده و شکلشم مثه قبله. نامزدم میخواد بهم بزنه و میگه پردت هیچ مشکلی نداره اون ماما دروغ گفته. من موندم این وسط چیکار کنم. الان که از طرف خونوادها این ازدواج منتفیه من روم نمیشه بگم رابطه داشتیم. من چه کار باید بکنم

سلام مجدد
    من به ب دوتا متخصص زنان مراجعه کردم ، اولی گفت پردت کاملا سالمه و از نوع حلقوی ارتجاعیه برو پزشکی قانونی گواهی سلامت بگیر
    ولی دومی گفت پردت کاملا بازه و اگه پزشکی قانونی هم بری میگن پردت بازه،
    من حرف کدومو باور کنم. ی پزشک مورد اعتماد میشه تو اصفهان بهم معرفی کنین. اگه پزشکی قانونی برم میترسم ثبت بشه تو سیستمشون

4. سلام
    من 2ماه عقد کردم با نامزدم ارتباط از جلو داشتم اماچندروز پیش باهم ارتباط برقرار کردیم وفقط سر التش داخل رفت اما خون اومد به مدت 3روز نگرانم یعنی پرده ام پاره شده کمک لطفا

5. goli26 نوشته است: سلام
    من 2ماه عقد کردم با نامزدم ارتباط از جلو داشتم اماچندروز پیش باهم ارتباط برقرار کردیم وفقط سر التش داخل رفت اما خون اومد به مدت 3روز نگرانم یعنی پرده ام پاره شده کمک لطفا

متوجه نشدم، اون ارتباطی که اول گفتید جدا از همین مورده؟ منظور از «ارتباط از جلو» چیه اگه قبلاً بوده؟
    به هر حال،‌ همین مقداری که گفتید داخل رفته به بکارت آسیب می‌زنه و خون هم نشونه‌ای از همین مسئله است.

6. delsa66 نوشته است: سلام میشه لطفا کمکم کنید من دوماهه ازدواج کردم اما هنوز موفق نشدیم دخول صورت بگیره یعنی من نمیزارم میترسم شوهرم خیلی صبوری میکنه با ناخن توواژنم کرده ولی برا التش اجازه نمیدم احساس میکنم خیلی درد میکشم شوهرم دیشب بهم گفت دیگه هیچوقت رابطه جنسی نمیخواد خیلی ناراحت شدم تو رو خدا جواب بدید من نمیخوام شوهرم ازم سرد بشه

اگر همین سایت رو جستجو کنید در این مورد زیاد صحبت شده.
    مشخصاً تنها مشکل موجود ترس شماست که در واقع نباید ترسی داشته باشید، تصوری که دارید از شدت درد بیشتر از دردیه که در واقع خواهید داشت. توجه داشته باشید که همه‌ی زن‌ها این اتفاق رو تجربه می‌کنن و دردی خارج از سطح تحمل نخواهد بود. از افرادی که این تجربه رو داشتن اگر سؤال کنید (و جستجو کنید در همین سایت قبلاً گفتن در این مورد) می‌بینید که خواهند گفت دردی که تجربه کردند بسیار کمتر از چیزی بوده که تصور می‌کردن.
    بنابراین، سعی کنید این ترس رو از ذهنتون دور کنید که نهایتاً وقتی اجازه‌ی این کار رو هم بدید، اگر توأم با ترس شدید باشه درد بیشتری خواهید داشت. چون به خاطر این ترس عضلات منقبض می‌شن و کلاً سخت‌تر دخول اتفاق می‌افته، از نظر روانی هم چون به درد فکر می‌کنید بیشتر احساس درد خواهید داشت.

پیشنهاد اینه که از بی‌حس‌کننده استفاده کنید. این طوری هم فیزیکی درد ندارید و هم خیالتون راحت خواهد بود و بدون ترس اجازه می‌دید دخول انجام بشه. خوشبختانه همسر شما هم با صبوری برخورد می‌کنن و این طوری بسیار ساده‌تر خواهد بود. مدت پیش‌نوازی بهتره زیاد باشه و شما هم سعی کنید در این فاصله به دخول و درد فکر نکنید.

7. pari1990 نوشته است:
    pari1990 نوشته است:
    سلام

من با نامزدم معاشقه داشتم و حین معاشقه آلتوشون به الت من خورد و ی مقدار خون روی الت من اومد. بعد هر دو بررسی کردیم شکل پرده با قبلش هیچ فرقی نکرده بود رینگش کامل وجود داره و پاره هم نشده. اما من پیش یه ماما که رفتم گفت احتیاج به ترمیم داری 1.200 بهم بده واست تنگش کنم وگرنه دیگه موقع رابطه بعدی خون نمیبینی. میخواستم بپرسم امکان داره اون ماما واسه پول اون حرف رو زده باشه اخه چطور میشه من کاملا پرده رو میبینم هیچ دخولی هم انجام نشده و شکلشم مثه قبله. نامزدم میخواد بهم بزنه و میگه پردت هیچ مشکلی نداره اون ماما دروغ گفته. من موندم این وسط چیکار کنم. الان که از طرف خونوادها این ازدواج منتفیه من روم نمیشه بگم رابطه داشتیم. من چه کار باید بکنم

سلام مجدد
    من به ب دوتا متخصص زنان مراجعه کردم ، اولی گفت پردت کاملا سالمه و از نوع حلقوی ارتجاعیه برو پزشکی قانونی گواهی سلامت بگیر
    ولی دومی گفت پردت کاملا بازه و اگه پزشکی قانونی هم بری میگن پردت بازه،
    من حرف کدومو باور کنم. ی پزشک مورد اعتماد میشه تو اصفهان بهم معرفی کنین. اگه پزشکی قانونی برم میترسم ثبت بشه تو سیستمشون

طبیعیه که نظرات پزشکان با هم متفاوت باشه.
    برای اطمینان به پزشکی قانونی مراجعه کنید. نگران نباشید چیزی جایی ثبت نمی‌شه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام خسته نباشید
    خواستم بدونم پرده بکارت تقریبا در چه فاصله ای از ورودی مهبل قرار داره؟

9. سلام دختری 27 ساله ام. برای گرفتن گواهی سلامت پرده قبل از ازدواج به همراه نامزدم به مطب دکتر متخصص مراجعه کردم. بعد از معاینه گفتند: " در ساعت 9 خراش وجود دارد و پرده نسبتآ گشاد است. " اصلن اسم پارگی نیاوردند. ولی گواهی سلامت برای من صادر نکردند. آیا به خاطر گشادی پرده به من گواهی سلامت ندادند یا به علت خراش؟ من با همسرم معاشقه داشته ام اما هیچ دخولی نداشته ام. یکی از دوستانم با وجود خراش روی ساعت 6 گواهی سلامت برایشان صادر شد. این مساله داره زندگی منو نابود میکنه . میشه لطفن راهنماییم کنید. ممنون و سپاسگزارم.

10. aram69 نوشته است: سلام خسته نباشید
    خواستم بدونم پرده بکارت تقریبا در چه فاصله ای از ورودی مهبل قرار داره؟

سلام
    دوست عزیز در صفحه اول همین تاپیک شکلی نمادین از ورودی واژن و محل قرارگیری پرده بکارت وجود داره...لطفا مطالعه بفرمایید.
    محل قرارگیری بکارت از شخصی به شخصی دیگه فرق میکنه....اما در کل فاصله زیادی از ورودی واژن نداره.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. marjan8584 نوشته است: سلام دختری 27 ساله ام. برای گرفتن گواهی سلامت پرده قبل از ازدواج به همراه نامزدم به مطب دکتر متخصص مراجعه کردم. بعد از معاینه گفتند: " در ساعت 9 خراش وجود دارد و پرده نسبتآ گشاد است. " اصلن اسم پارگی نیاوردند. ولی گواهی سلامت برای من صادر نکردند. آیا به خاطر گشادی پرده به من گواهی سلامت ندادند یا به علت خراش؟ من با همسرم معاشقه داشته ام اما هیچ دخولی نداشته ام. یکی از دوستانم با وجود خراش روی ساعت 6 گواهی سلامت برایشان صادر شد. این مساله داره زندگی منو نابود میکنه . میشه لطفن راهنماییم کنید. ممنون و سپاسگزارم.

سلام
    دوست خوبم نظرات پزشکان در مورد معاینه پرده بکارت با هم فرق داره...تنها مرجعی که میتونه نظر قطعی را بهتون بده فقط پزشکی قانونی هست.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  12. من به دکتر متخصص زنان مراجعه کردم و ایشون گفتن که پردم حلقوی دندانه داره و پاره میشه و خونریزی هم داره ، همراه با درد شدید چون وازنم خیلی تنگه.حالا من دوتا سوال دارم

بعد اپیلاسیون از پایین دهانه وازنم یک قطره خون اومد با سوزش ممکنه پردم اسیب دیده باشه؟
    ممکن ایشون در تشخیص اشتباه کرده باشند و پرده من از نوع ارتجاعی باشه؟

13. teddy نوشته است: من به دکتر متخصص زنان مراجعه کردم و ایشون گفتن که پردم حلقوی دندانه داره و پاره میشه و خونریزی هم داره ، همراه با درد شدید چون وازنم خیلی تنگه.حالا من دوتا سوال دارم

بعد اپیلاسیون از پایین دهانه وازنم یک قطره خون اومد با سوزش ممکنه پردم اسیب دیده باشه؟
    ممکن ایشون در تشخیص اشتباه کرده باشند و پرده من از نوع ارتجاعی باشه؟

سلام
    اپیلاسیون هیچ آسیبی به پرده بکارت وارد نمیکنه..اون قطره خون ممکنه التهاب ناشی از موزدایی باشه.
    نظر پزشکان در مورد معاینه بکارت با هم فرق داره...تنها مرجع مطمئن پزشکی قانونی هست.

14. سلام دختری هسم که خودارضایی میکنم وقبلا بااستفاده ارانگشت وخیاروهویح اینکاررومیکردم بدون اینکه خونی ببینم یکدفعه بااستفاده از2 عددگوش پاک کن درداخل واژن اینکار روکردم وچون پریودبودم متوجه نشدم که ازمن خون امده یانه من به شدت نگرانم وخانواده وکلا شهرمارو پرده داشتن دخترخیلی حساسن من ازازدواج کردن طفره میرم به خاطراین موضوع لطفاراهنمایی فرمایید ازمراجعه به پزشک زنان هم میترسم

15. 09137784505 نوشته است: سلام دختری هسم که خودارضایی میکنم وقبلا بااستفاده ارانگشت وخیاروهویح اینکاررومیکردم بدون اینکه خونی ببینم یکدفعه بااستفاده از2 عددگوش پاک کن درداخل واژن اینکار روکردم وچون پریودبودم متوجه نشدم که ازمن خون امده یانه من به شدت نگرانم وخانواده وکلا شهرمارو پرده داشتن دخترخیلی حساسن من ازازدواج کردن طفره میرم به خاطراین موضوع لطفاراهنمایی فرمایید ازمراجعه به پزشک زنان هم میترسم

سلام
    دوست عزیز اگر خانواده و شهرتون روی باکره بودن شخص خیلی حساسند پس شما چطور با خیار و هویج خودارضایی میکردید؟
    بهتره اینو بدونید که با همون خیار و هویج پرده شما اگر هم کاملا پاره نشده باشه آسیب زیادی دیده...الزاما همراه با پارگی پرده بکارت نباید خونی وجود داشته باشه...بعضی از پرده ها بعد از پارگی خونریزی دارند و بعضی هم ندارند.
    فقط پزشک زنان بعد از معاینه میتونه شما را از وضعیت موجود آگاه کنه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 20 از 40
رفتن به صفحه :    ... 20 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید