شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 50 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام
    توی گوگل دنبال سوالم بودم که با سایت شما اشنا شدم ، چندتا از سوال جوابها  رو خوندم ولی مطمئن نشدم ترجیح دادم سوالمو همینجا مطرح کنم.
    2ماه پیش عقد کردم. روز پنجم پریودم برای اولین بار قرص ال دی مصرف کردم و یک هفته بعد از مصرف قرص شوهرم از شهرستان اومد و ما چند بار رابطه بدون دخول داشتیم و هربار کمتر از یک دقیقه التشون رو به وازن من مالیدن. و احتمال میدم شاید پیشاب به وازن من برخورد داشته باشه. حالا سوالم اینه احتمال بارداری وجود داره؟ قرص ال دی بعداز یک هفته اثرش شروع شده؟

2. طبق گفته ی شما از بی بی چک استفاده کردم
    دو روز پیش ک 5 روز پریودم دیر شده بود جواب منفی بود
    باز امروز استفاده میکنم
    من سوال دارم در مورد بی بی چک
    رو جلدش نوشته 2 دقیقه تا 5 دقیقه صب کنید
    اگر زودتر از 2 دقیقه جواب داد ممکنه جوابش اشتباه باشه؟
    گفته بی بی چک باید جای مسطح باشه
    توی دستم یکمی مایل به راست بود ممکنه جواب و اشتباه نشون بده؟
    از رابطم حدود 25 روز میگذره و زمان پریود نشدنم 7 روز
    این زمان بی بی چک جواب صحیح رو نشون میده؟
    البته شایان ذکر هست ک من طی یک ماه اخیر استرس شدید داشتم و این 7 روزی ک پریودم عقب افتاده هم خواب و خوراک رو از من گرفته
    طوری ک این 7 روز تپش قلب لحظه ای منو رها نکرده
    و چند ماهی داروهای اشتها اور مصرف کردم ک یک ماهی میشه اونو رها کردم
    ایا این دلایل باعث عقب افتادن پریودم میشه؟
    برای بازگشت پریودم باید چه کار کنم؟

3. Shaparak66 نوشته است: سلام
    توی گوگل دنبال سوالم بودم که با سایت شما اشنا شدم ، چندتا از سوال جوابها  رو خوندم ولی مطمئن نشدم ترجیح دادم سوالمو همینجا مطرح کنم.
    2ماه پیش عقد کردم. روز پنجم پریودم برای اولین بار قرص ال دی مصرف کردم و یک هفته بعد از مصرف قرص شوهرم از شهرستان اومد و ما چند بار رابطه بدون دخول داشتیم و هربار کمتر از یک دقیقه التشون رو به وازن من مالیدن. و احتمال میدم شاید پیشاب به وازن من برخورد داشته باشه. حالا سوالم اینه احتمال بارداری وجود داره؟ قرص ال دی بعداز یک هفته اثرش شروع شده؟

سلام
    با توجه به رابطه بدون دخول شما احتمال بارداری صفره
    قرص ld هم تاثیر خودش رو میزاره
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. Ms_sahell نوشته است: طبق گفته ی شما از بی بی چک استفاده کردم
    دو روز پیش ک 5 روز پریودم دیر شده بود جواب منفی بود
    باز امروز استفاده میکنم
    من سوال دارم در مورد بی بی چک
    رو جلدش نوشته 2 دقیقه تا 5 دقیقه صب کنید
    اگر زودتر از 2 دقیقه جواب داد ممکنه جوابش اشتباه باشه؟
    گفته بی بی چک باید جای مسطح باشه
    توی دستم یکمی مایل به راست بود ممکنه جواب و اشتباه نشون بده؟
    از رابطم حدود 25 روز میگذره و زمان پریود نشدنم 7 روز
    این زمان بی بی چک جواب صحیح رو نشون میده؟
    البته شایان ذکر هست ک من طی یک ماه اخیر استرس شدید داشتم و این 7 روزی ک پریودم عقب افتاده هم خواب و خوراک رو از من گرفته
    طوری ک این 7 روز تپش قلب لحظه ای منو رها نکرده
    و چند ماهی داروهای اشتها اور مصرف کردم ک یک ماهی میشه اونو رها کردم
    ایا این دلایل باعث عقب افتادن پریودم میشه؟
    برای بازگشت پریودم باید چه کار کنم؟

نوع رابطه رو نگفتید
    ولی اگر جواب بی بی چک منفی بوده جای نگرانی نیست

5. با سلام
    یه سوال داشتم که ممنون میشم سریعتر جواب بدین و منو از نگرانی درارین
    من 1ساله عقدم و همسرم از شهر دیگه ای هستن و هر دوماه یه بار به مدت 1ماه پیش همیم بخاطر همین گاهی اوقات هر شب نزدیکی داریم
    چندبار از مدلهای مختلف کاندوم استفاده کردیم اما متاسفانه به مخض استفاده التشون کوچیک میشه واسه همین استفاده نمیکنیم
    پریودام معمولا منطمه یعنی هرماه یه هفته از ماه قبل دیرتر اما اینبار که همسرم 1ماه پیشم بودن حدود 10روز عقب افتاده و خیلی نگرانم که حامله باشم
    چون واقعا شرایط نگهداری بچه رو نداریم موندم چکار کنم 2بار هم بی بی چک خارجی گذاشتم منفی بوده و هیچ علاءمی هم ندارم
    لطفا راهنماییم کنین  خیلی نگرانم

6. Shaparak66 نوشته است: سلام

خواهش میکنم بقیه دوستان هم نظرشونو بگن، خیلی استرس دارم.

و یه سوال دیگه هم دارم. مصرف قرص ال دی باید هماهنگ با روزهایی باشه که روش نوشته؟ یا اینکه از یک ردیف شروع بشه و به همون ترتیب مصرف بشه؟

7. saayeee

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دکتر...ببخشید نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم...
    من حدود دو روز دیگه موعد پریودمه و دقیقا همون موقع برام یه مسافرت خیلی ضروری پیش اومده...میخواستم ببینم با مصرف قرص (مثللا ال دی) میشه قاعدگیو به تاخیر انداخت؟؟؟؟
    خیلی ضروریه اگه ممکنه سریعترر جواب بدین
    مرسیییییی

8. سلام .میخاستم بدونم اگر مرد 2بار ارضا شود و پس از هرکدام ادرار کرده باشه و کامل شستوشو داده باشه ودست هاشو شسته باشه اگر بعدش با واژن تماس پیدا کنه آیا اسپرم امکان داره وجود داشته باشه؟و  بار سوم آیا در پیشاب احتمال وجود اسپرم هست؟بار3 فقط کلاهک با واژن در تماس بوده و قبل از انزال جدا شده.
    در روز 12قاعدگی.در هیچ کدام اصلا دخول صورت نگرفته.
    آیا قرص مصرف کنم؟

9. tinaz100 نوشته است: سلام .میخاستم بدونم اگر مرد 2بار ارضا شود و پس از هرکدام ادرار کرده باشه و کامل شستوشو داده باشه ودست هاشو شسته باشه اگر بعدش با واژن تماس پیدا کنه آیا اسپرم امکان داره وجود داشته باشه؟و  بار سوم آیا در پیشاب احتمال وجود اسپرم هست؟بار3 فقط کلاهک با واژن در تماس بوده و قبل از انزال جدا شده.
    در روز 12قاعدگی.در هیچ کدام اصلا دخول صورت نگرفته.
    آیا قرص مصرف کنم؟

سلام
    با توجه به نوع رابطه تون امکان بارداری نیست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    من نامزدم باید 17 یا حداکثر 18 مهر پریود میشدن ولی الان که چند روز میگذره نشدن.البته ایشون یکی دو روزه سرما خورده ان و یکی دو ماهه ی مقدار ضعیف و لاغر شدن.ما تو این ماه رابطه مشکوکی هم نداشتیم ولی ایشون با وجود گذشت 3 روز از زمان معمولش هنوز پریود نشدن.

11. با سلام
    بنده دختری ۲۸ساله و باکره هستم
    حدودا ۱۴روز پیش رابطه ای با نامزدم داشتم
    که فقط ایشون سر التشو به الت بنده مالید
    وارضا شدنشون جدا بود
    ارضا اول ایشون بود و قبلش ادرار کرده بودن ترس از این دارم که با پیش اب ایشون حامله شده باشم دو ساعت بعد از رابطه قرص دوتایی با هم استفاده کردم
    و الان چند روزی پریودم به تاخیر افتاده خیلی نگران هستم کمکم کنید

12. x222 نوشته است: با سلام
    بنده دختری ۲۸ساله و باکره هستم
    حدودا ۱۴روز پیش رابطه ای با نامزدم داشتم
    که فقط ایشون سر التشو به الت بنده مالید
    وارضا شدنشون جدا بود
    ارضا اول ایشون بود و قبلش ادرار کرده بودن ترس از این دارم که با پیش اب ایشون حامله شده باشم دو ساعت بعد از رابطه قرص دوتایی با هم استفاده کردم
    و الان چند روزی پریودم به تاخیر افتاده خیلی نگران هستم کمکم کنید

نگران نباشید
    امکان بارداری نیست

13. سلام
    یه رابطه ی سطحی دخولی صورت نگرفته داشتم
    پریودیم دیر شد22 روز بعد از رابطه و 5 روز بعد از دیر شدن قاعدگی یه بی بی چک استفاده کردم
    باز 25 روز بعد از رابطه و 8 روز بعد از دیر شدن پریودیم باز یه بار دیگه از بی بی چک استفاده کردم
    هر دو بار منفی بود؟
    با این حال من ک پریودهام منظم بود آیا احتمال داره با اینکه بی بی چک جواب منفی رو نشون داده باز باردار باشم؟

14. سلام به دوستان
    من حسام هستم 22 ساله از تهران
    توی سوال و جواب ها دنبال جواب سوال خودم بودم اما چون مشکل هرکس یه مقدار با بقیه فرق میکنه گفتم بپرسم
    بنده با نامزدم تقریبا 2 هفته پیش رابطه داشتم.نامزدم باکره هستش.
    منی داخل و روی واژن ریخته نشده اما پیشاب روی لباس زیر نامزدم ریخته . احتمالا روی واژن هم ریخته شده باشه ( این رو مطمئن نیستم ).دوره نامزد من همیشه منظمه اما الان 6 روزه عقب افتاده.حالا میخوام بدونم با توجه به اینکه اون لباس زیر رو تنش کرده و پیشاب روی اون لباس بوده و احتمال برخورد پیشاب با واژن هست احتمال داره باردار شده باشه؟
    2-من شنیدم دختر باکره نمیتونه از بیبی چک استفاده کنه.اگه این درسته چجوری باید مطمئن بشیم؟
    پیشاپیش از وقتی که برای پاسخ دهی میذارن خیلی ممنونم

15. سلام..خواهش مبکنم به سوال من پاسخ بدین خیلی نگرانم.
    ماه پیش با دوستم رابطه کامل داشتم که از روش اورژانسی یعنی قرص لونژیل استفاده کرد و 8 روز بعد پریود شدن البته با یکی دو روز تاخیر نیبت به روز اصلیش.اما این ماه 3 روزه از تاریخ پریودش میگذره و هنوز پریود نشدن اما علابم خفیفو گذرایی از حالت پریودی دارن.البته تو این ماه هیچ نزدیکی صورت نگرفته.ایا با وجود ابنکه یه پار پریود شده و بعدش هم نزدیکی صورت نگرفته باز تحتمال بار داری هست؟ سیکلاشون منظم 28 روزس.در همون ماه قبل هم چون استرس زیاد داشتیم 7 روز بعد از رابطه ازمایش بتا دادیم که گفتن 7 شده و زیر 10 هیتش و منفی..ایا قابل اطمینان بوده؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 50 از 126
رفتن به صفحه :    ... 50 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید