شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 49 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. باسلام من و همسرم روز آخر قاعدگی نزدیکی داشتیم ولی هیچ گونه مایعی وارد وازن نشد   و تنها از نظر پیشاب مطمن نیستم و الان 5روز از قاعدگی ایشان میگذرد ولی تنها دردهای سینه دارند و در این مدت چندین بار از بی بی چک استفاده کردیم که همه منفی بود و 5 روز از زمان قاعدگی که گذشت آزمایش بتا دادیم که عدد 1 را نشان داد.در روز 10 از تاخیر مجدد از بی بی چک استفاده کردم و بازم منفی شد.این یعنی منفی بودن بارداری؟ دلیل تعویق قاعدگی پس چیست؟ الان که 11 روز گدشته کماکان اتفاقی نیفتاده.

2. سلام.همسر من روز پنجم قاعدگی قرص دیان را برای اولین بار مصرف کرد،بعد از ۱۶ روز و خوردن منظم قرصها رابطه جنسی بدون دخول داشتیم که کاندوم هم استفاده نکردیم‌.ممکنه منی بر روی الت ریخته شده باشه.میخوام بدیونم قرصا اثرشون دقیقا چند وقت بعد از اولین بار خوردنه.در این مورد امکان بارداری هست؟

3. jav123456 نوشته است: باسلام من و همسرم روز آخر قاعدگی نزدیکی داشتیم ولی هیچ گونه مایعی وارد وازن نشد   و تنها از نظر پیشاب مطمن نیستم و الان 5روز از قاعدگی ایشان میگذرد ولی تنها دردهای سینه دارند و در این مدت چندین بار از بی بی چک استفاده کردیم که همه منفی بود و 5 روز از زمان قاعدگی که گذشت آزمایش بتا دادیم که عدد 1 را نشان داد.در روز 10 از تاخیر مجدد از بی بی چک استفاده کردم و بازم منفی شد.این یعنی منفی بودن بارداری؟ دلیل تعویق قاعدگی پس چیست؟ الان که 11 روز گدشته کماکان اتفاقی نیفتاده.

سلام آقای دکتر میشه جواب مارو بدید؟

4. jav123456 نوشته است: باسلام من و همسرم روز آخر قاعدگی نزدیکی داشتیم ولی هیچ گونه مایعی وارد وازن نشد   و تنها از نظر پیشاب مطمن نیستم و الان 5روز از قاعدگی ایشان میگذرد ولی تنها دردهای سینه دارند و در این مدت چندین بار از بی بی چک استفاده کردیم که همه منفی بود و 5 روز از زمان قاعدگی که گذشت آزمایش بتا دادیم که عدد 1 را نشان داد.در روز 10 از تاخیر مجدد از بی بی چک استفاده کردم و بازم منفی شد.این یعنی منفی بودن بارداری؟ دلیل تعویق قاعدگی پس چیست؟ الان که 11 روز گدشته کماکان اتفاقی نیفتاده.

سلام
    احتمال بارداری برای ایشون نیست.
    تاخیر در پریود عوامل زیاد جسمی و روحی را ممکنه ناشی بشه....تغذیه مسافرت هیجان شوک ناگهانی ورزش سنگین کیست تخمدان عفونت و ....

5. alakimalaki نوشته است: سلام.همسر من روز پنجم قاعدگی قرص دیان را برای اولین بار مصرف کرد،بعد از ۱۶ روز و خوردن منظم قرصها رابطه جنسی بدون دخول داشتیم که کاندوم هم استفاده نکردیم‌.ممکنه منی بر روی الت ریخته شده باشه.میخوام بدیونم قرصا اثرشون دقیقا چند وقت بعد از اولین بار خوردنه.در این مورد امکان بارداری هست؟

سلام
    توصیه میشه ماه اول استفاده از قرصهای پیشگیری برای اطمینان بیشتر از یک روش دیگر مثلا کاندوم استفاده بشه...اما از ماه دوم اثربخشی اون قطعی میشه.
    در نزدیکی سطحی بدون دخول احتمال حاملگی نزدیک به صفر هست.

6. سلام
    واقعا جستوجو کردم و مطالب زیادی هم خواندم و از همه متشکرم ولی بازم چند سوال پرتکرار دارم خواهش میکنم جواب بدید سوال و جواب های قبلی رو هم مطالعه کردم
    اگر خانم در روز سوم و چهارم پریود همبستری داشته باشد و دخول انجام نشده باشد و منی مرد به روی الت تناسلی اون ریخته شود (*شاید* پیش اب مرد وارد شده باشد .  ولی دخول خیر) و بعد از گذشت 5 روز (اخرین روز پریود) خانم احساس دل آشوب و دل درد و حالت تهو داشته باشد (البته سیکل پریود تقریبا منظم بوده و 28 روز میباشد)
    1-ایا امکان بارداری وجود دارد یا خیر ؟
    2- بعد از گذشت چه مدت میتوان از تست های حاملگی  (بیبی چک) در داروخانه استفاده کرد ؟
    3- بعد از چه مدت میتوان به ازمایشگاه جهت دادن ازمایش خون برای تست حاملگی مراجعه کرد؟ایا نسخه پزشک نیاز است؟
    5-احتمال بارداری در زمان دوران پریود چقدر است؟
    6-علائم بارداری از چه تاریخی بعد از  لقاح  رخ میدهد؟
    با استرس فراوان منتظر پاسخ شما
    با تشکر

7. arezoo_feeling نوشته است: سلام
    واقعا جستوجو کردم و مطالب زیادی هم خواندم و از همه متشکرم ولی بازم چند سوال پرتکرار دارم خواهش میکنم جواب بدید سوال و جواب های قبلی رو هم مطالعه کردم
    اگر خانم در روز سوم و چهارم پریود همبستری داشته باشد و دخول انجام نشده باشد و منی مرد به روی الت تناسلی اون ریخته شود (*شاید* پیش اب مرد وارد شده باشد .  ولی دخول خیر) و بعد از گذشت 5 روز (اخرین روز پریود) خانم احساس دل آشوب و دل درد و حالت تهو داشته باشد (البته سیکل پریود تقریبا منظم بوده و 28 روز میباشد)
    1-ایا امکان بارداری وجود دارد یا خیر ؟
    2- بعد از گذشت چه مدت میتوان از تست های حاملگی  (بیبی چک) در داروخانه استفاده کرد ؟
    3- بعد از چه مدت میتوان به ازمایشگاه جهت دادن ازمایش خون برای تست حاملگی مراجعه کرد؟ایا نسخه پزشک نیاز است؟
    5-احتمال بارداری در زمان دوران پریود چقدر است؟
    6-علائم بارداری از چه تاریخی بعد از  لقاح  رخ میدهد؟
    با استرس فراوان منتظر پاسخ شما
    با تشکر

سلام
    وقتتون بخیر
    امکان بارداری در زمان پریود و دو روز بعد از اتمام آن وجود نداره
    البته در صورتیکه پربود شما منظم باشه
    ولی در مورد شما اگه پریود نامنظم هم داشته باشید رابطه تون جوری نبوده که به بلرداری منجر بشه
    پس اصلا نگران نباشید
    جهت اطلاعتون بگم بی بی چک چند روز پس از تاخیر پریودتون می تونید به جوابش اطمینان کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام دوستان خسته نباشید
    میخواستم بدونم علایم ورودمنی بهداخل واژن چیه ؟
    چون من با نامزدم رابطه جنسی معقدی کردم ولی ی مقدار روی واژن ریخت وای ایشون باکره هستن الان میگه واژن میسوزه

9. jammd نوشته است: سلام دوستان خسته نباشید
    میخواستم بدونم علایم ورودمنی بهداخل واژن چیه ؟
    چون من با نامزدم رابطه جنسی معقدی کردم ولی ی مقدار روی واژن ریخت وای ایشون باکره هستن الان میگه واژن میسوزه

سلام
    علایم خاصی نداره
    ولی اگه در روزهای پرخطر بودند و احتمال اینکه منی به واژنشون رسیده هست بهتره از روش اورژانسی استفاده کنند

10. سلاممن عقد کرده هستممن پریودهام بین 4 هفته تا 5 هفته است اخرین پریود من 17 شهریور شروع شد و یک هفته طول کشید و 3 مهر ماه نزدیکی داشتم با اینکه منی داخل ریخته نشد من 12 ساعت بعد قرص لونژیل 1.5 خوردم امروز که ١٦ مهر هست هنوز پریود نشدم و تخمدان هام درد میکنهو بي بي چك هم منفي بوده با توجه به اینکه من شنیدم لونژیل تا 7 روز اثرش رو نشون میده ایا احتمال بارداری وجود داره؟راستی من ورزش سنگین هم میکنمممنون میشم راهنماییم بفرمایید

11. سلام،
    من 23 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 30روز است .12 تا 12 پریود میشدم  3 - دوره خونریزی 5روز است. 4 - آخرین بار 12/6/94خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ -6/24یک رابطه جنسی داشتم.اما چون نامزد هستیم دخولی صورت نگرفته 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و ممکنه منی روی واژنم ریخته باشه
    در هرصورت من شست و شو را انجام دادم .اما امروز 5 روز زمان پریودم میگذره ئ من پریود نشدم
    از قرص هم استفاده نکردم
    احنمال بارداری وجود داره؟
    نه قرصی استفاده کردم نه چیزی
    بعد از اون رابطه با عقب افتادن پریودم شک کردم ممکنه بخاطر بارداری باشه
    آیا ممکنه
    اگه اره راه حل ب من بدید من چ کار کنم ک حامله نشم؟

12. Ms_sahell نوشته است:
    سلام،
    من 23 سال سن دارم :
    1 - قاعدگی منظم دارم. 2 - طول دوره 30روز است .12 تا 12 پریود میشدم  3 - دوره خونریزی 5روز است. 4 - آخرین بار 12/6/94خونریزی من شروع شد. 5 - در تاریخ -6/24یک رابطه جنسی داشتم.اما چون نامزد هستیم دخولی صورت نگرفته 6 - شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده بود و ممکنه منی روی واژنم ریخته باشه
    در هرصورت من شست و شو را انجام دادم .اما امروز 5 روز زمان پریودم میگذره ئ من پریود نشدم
    از قرص هم استفاده نکردم
    احنمال بارداری وجود داره؟
    نه قرصی استفاده کردم نه چیزی
    بعد از اون رابطه با عقب افتادن پریودم شک کردم ممکنه بخاطر بارداری باشه
    آیا ممکنه
    اگه اره راه حل ب من بدید من چ کار کنم ک حامله نشم؟

سلام
    بهتره آز خون بتا بدید
    از بی بی چک هم می تونید استفاده کنید

13. سلام خسته نباشی دکتر
    منو نامزدم دقیقا یک روز بعد از اتمام دوره پریود بودنش نزدیکی داشتیم که مقداری منی وارد واژن شد که حدود 5 ساعت بعد یک قرص اوسیز مصرف کرد و 12 ساعت بعد هم یکی دیگه
    سوالم اینه که احتمال بارداری چقدره و اینکه چقدطول میکشه که باز پریود بشه
    و اینکه اگر نشدن برای جلوگیری از بارداری باید چه بکنیم
    نگرانم ممنون میشم کمکم کنید

14. Akbarkashi نوشته است: سلام خسته نباشی دکتر
    منو نامزدم دقیقا یک روز بعد از اتمام دوره پریود بودنش نزدیکی داشتیم که مقداری منی وارد واژن شد که حدود 5 ساعت بعد یک قرص اوسیز مصرف کرد و 12 ساعت بعد هم یکی دیگه
    سوالم اینه که احتمال بارداری چقدره و اینکه چقدطول میکشه که باز پریود بشه
    و اینکه اگر نشدن برای جلوگیری از بارداری باید چه بکنیم
    نگرانم ممنون میشم کمکم کنید

امکان بارداری وجود نداره.
    احتمالاً زودتر و شاید طی ۱۰ روز آینده پریود اتفاق بیفته.

15. lonjoker

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    lonjoker نوشته است:
    iman_prs نوشته است:
    lonjoker نوشته است: من فقط یه سوال کوچیک دارم ، ممنون میشم یه جواب ساده به من بدید

آیا لکه بینی تیره و زیاد بین دو پریود میتونه پریود بعدی رو به تاخیر بندازه؟ نگران باردار بودن خانمم هستم

خواهش میکنم جواب بدید

ممکنه این لکه‌بینی همون پریود باشه، با توجه به این که فرمودید «زیاد».
    دلایل مختلفی هم می‌تونه داشته باشه که زودتر اتفاق افتاده باشه. از جمله مصرف قرص‌های اورژانسی.
    در این حالت طبیعتاً فاصله تا پریود بعدی از زمان این پریود باید در نظر گرفته بشه.

ولی اگر لکه‌بینی مقدارش کم باشه و در فاصله‌ی ۲ تا ۴ روز پس از لقاح اتفاق افتاده باشه ممکنه مربوط به لانه‌گزینی باشه.

شما اطلاعات خاصی در مورد علت نگرانی از بارداری ندادید بنابراین نمی‌شه قطعی نظر داد. با این حال با توجه به این که گفتید «زیاد» احتمال حالت اول بیشتره.

ممنون از زحماتتون!

۴ شهریور اتمام دوره ماهانه بود ، دو روز بعد رابطه سطحی صورت گرفت که حتی احتمال اینکه آلت ها با یکدیگر برخورد کرده باشند هم بسیار کمه ، فقط احتمال برخورد ، مالش واژن با دست آلوده به منی رو میدم
    ۲ روز بعد از این رابطه لکه بینی های تیره شروع شد که مدام تیره تر نیز میشدند تا چند روز قبل که تموم شد 1-2 روز آخر رنگش مثل عفونت شده بود

1. با توجه به اینکه مدت زیادی گذشته از رابطه آیا در صورت بارداری علایم باید تا الان ظاهر میشد؟
    2. امروز 10  مهره ، هنوز عادت ماهانه نشدن! آیا لکه بینی های زیاد میتونه بهم بزنه نظم قاعدگی رو؟

*تا قبل از این جریانات خانوم من هورموناش میزون نبود و کیست نیز داشت، که دکتر چند قرص ال دی تجویز کرده بود که ۱.۵ ماه بعد عادت شدن (همین دوره آخر)

خواهش میکنم ازتون جواب من رو بدین امروز 17 بود هنوز پریود نشدن Sad خواهش میکنم!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 49 از 126
رفتن به صفحه :    ... 49 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید