شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 19 ...   

مشکلات پرده بکارت، سوال و جواب و راهنمایی

1. ruyaa نوشته است: سلام خسته نباشین
    دوتا سوال داشتم ازتون دکتر
    اول اینکه وقتی خود ارضای میکنی و ارضا میشین ابی.ک بیرون  چ رنگی هستش چون من پرسیدم گفتن اگه سفید رنگ باشه یعنی پرده نداری پاره شده
    این حقیقت داره؟
    دومی سوال اگه خود ارضای کنی  ارضا بشین چ مقدار منی بیرون  میاد اگه خیلی زیاد باشه   ربطی ب نداشتن پرده داره؟؟

خیر هیچ کدوم از این موارد ارتباطی به وضعیت بکارت نداره.
    در مورد میزان ترشحات، برای افراد مختلف متفاوته و هر شخص هم بسته به میزان تحریک و شرایط روحی روانی زمان تحریک، مصرف دارو و تغییرات هورمونی و ... این میزان تغییر می‌کنه.
    در مورد رنگ هم باز بسته به عوامل مختلف از جمله تغذیه و غیره می‌تونه متفاوت باشه.
    ولی در صورتی که ترشحات سفید و پنیری شکل داشته باشید و علایم دیگری هم مثل سوزش و التهاب، ممکنه مربوط به عفونت باشه.

2. یا سلام مجدد
    ممنون از راهنماییتون
    فقط اینکه با توجه به این حرف دکتر که پرده در ساعت 6 خراش (یا گفت آسیب یادم نیست) و در ساعت 8 پارگی دیده میشه یعنی :
    الان پرده من چه وضعیتی داره؟ خیلی از بین رفته ؟ منظورم اینه که میتونین به آسیبش درصد بدین؟
    سوال دوم این که پزشکی قانونی برم میگه آسیب دیده ولی علتش رو متوجه نمیشه درسته؟ چون آلت فرد مقال من واردش نشده در این حد هست که باعث پارگی ساعت 8 شده باشه
    سوال سوم :این آسیب میتونست در اثر ورزش یا هر اتفاق دیگه ای ایجاد بشه درسته؟
    سوال چهارم اینه که
    خواهش می کنم من رو راهنمایی کنید
    من فعلا در شرف ازدواج نیستم و این اتفاق برام افتاده اصلا باید الان چیکار کنم؟ برم پزشک قانونی خودم؟ یا نه ولش کنم؟
    نمیدونم باید چه اقدامی کنم
    فقط الان فوق العاده افسرده ام و از دست این آدم ناراحت چون فرقی با تجاوز نداشت

3. zahrae نوشته است: یا سلام مجدد
    ممنون از راهنماییتون
    فقط اینکه با توجه به این حرف دکتر که پرده در ساعت 6 خراش (یا گفت آسیب یادم نیست) و در ساعت 8 پارگی دیده میشه یعنی :
    الان پرده من چه وضعیتی داره؟ خیلی از بین رفته ؟ منظورم اینه که میتونین به آسیبش درصد بدین؟
    سوال دوم این که پزشکی قانونی برم میگه آسیب دیده ولی علتش رو متوجه نمیشه درسته؟ چون آلت فرد مقال من واردش نشده در این حد هست که باعث پارگی ساعت 8 شده باشه
    سوال سوم :این آسیب میتونست در اثر ورزش یا هر اتفاق دیگه ای ایجاد بشه درسته؟
    سوال چهارم اینه که
    خواهش می کنم من رو راهنمایی کنید
    من فعلا در شرف ازدواج نیستم و این اتفاق برام افتاده اصلا باید الان چیکار کنم؟ برم پزشک قانونی خودم؟ یا نه ولش کنم؟
    نمیدونم باید چه اقدامی کنم
    فقط الان فوق العاده افسرده ام و از دست این آدم ناراحت چون فرقی با تجاوز نداشت

سلام
    اینکه پرده شما آسیب دیده به این معانست که شما رابطه ای داشته اید و به شما گواهی سلامت نمیدهند
    آسیب از طریق دخول با ضربه در زمان حرکات ورزشی با هم تفاوت داره و قابل تشخیص برای پزشکی قانونی هست
    شما اگه مدرکی دارید میتونید از این شخص شکایت کنید و پزشکی قانونی میتونه گفته شما رو تایید کنه

4. سلام ببخشید اگر کسی شش ماه پیش رابطه جنسی داشته باشد  و الت تا نصف داخل شده باشد. و هیچ خونی هم نیامده است.و به تشخیص دکتر پرده از نوع حلقوی قابل اتساع باشد.و در ناحیه 5 و هشت اسیب دیده باشد. الان این دختر اگر ازدواج کند و با شوهر خود رابطه جنسی کامل داشته باشد و خون نیاید.شوهرش از او میخواهد به دکتر برود.ایا دکتر میفهمد که این فرد شش ماه پیش هم رابطه جنسی داشته.یا اینکه هر اسیبی به پرده وارد شده را میتوان  به شوهر نسبت داد.که شوهرم خراشش داده است.اگر شوهرش بفهمد و ابرویش برود ترجیح میدهد که اصلا ازدواج نکند.در ضمن خود دکتر گفته اصلا پرده ات را ندوز چون از تو پاره نشده و خیلی بد میشه اگر بدوزی

5. aseman22oo نوشته است: سلام ببخشید اگر کسی شش ماه پیش رابطه جنسی داشته باشد  و الت تا نصف داخل شده باشد. و هیچ خونی هم نیامده است.و به تشخیص دکتر پرده از نوع حلقوی قابل اتساع باشد.و در ناحیه 5 و هشت اسیب دیده باشد. الان این دختر اگر ازدواج کند و با شوهر خود رابطه جنسی کامل داشته باشد و خون نیاید.شوهرش از او میخواهد به دکتر برود.ایا دکتر میفهمد که این فرد شش ماه پیش هم رابطه جنسی داشته.یا اینکه هر اسیبی به پرده وارد شده را میتوان  به شوهر نسبت داد.که شوهرم خراشش داده است.اگر شوهرش بفهمد و ابرویش برود ترجیح میدهد که اصلا ازدواج نکند.در ضمن خود دکتر گفته اصلا پرده ات را ندوز چون از تو پاره نشده و خیلی بد میشه اگر بدوزی

اگر دچار آسیب شده باشه یا مراجعه به پزشکی قانونی حدود زمانش مشخص میشه که جدید هست یا مال گذشته

6. سلام آقای دکتر من دختری 20 ساله و مجرد هستم که چند وقت پیش از درون رحمم باد با فشار بسیار خارج میشد به طوریکه احساس درد در پرده بکارتم داشتم ومن فکر میکردم پردم در اثر فشار هوا پاره بشه به همین دلیل از روی نادانی و وسواس فکری ای که گرفته بودم چند بار در حالت قرار گیری در توالت پردم رو نگاه کردم البته جوانب احتیاط را رعایت کردم اما حالا نگرانم که با باز کردن لب های کوچک الت تناسلی ام پردم اسیب دیده باشه وهمچنین من شراط رفتن به دکتر را ندارم خواهش میکنم فقط اینو به من بگید که باز کردن لبهای کوچک پرده اسیب دیده یانه؟

7. 1374ov نوشته است: سلام آقای دکتر من دختری 20 ساله و مجرد هستم که چند وقت پیش از درون رحمم باد با فشار بسیار خارج میشد به طوریکه احساس درد در پرده بکارتم داشتم ومن فکر میکردم پردم در اثر فشار هوا پاره بشه به همین دلیل از روی نادانی و وسواس فکری ای که گرفته بودم چند بار در حالت قرار گیری در توالت پردم رو نگاه کردم البته جوانب احتیاط را رعایت کردم اما حالا نگرانم که با باز کردن لب های کوچک الت تناسلی ام پردم اسیب دیده باشه وهمچنین من شراط رفتن به دکتر را ندارم خواهش میکنم فقط اینو به من بگید که باز کردن لبهای کوچک پرده اسیب دیده یانه؟

خیر، اگر انگشت یا چیز دیگه‌ای وارد نکرده باشید آسیبی ندیده.

8. سلام آقای دکتر ممنون که به سوالات خیلی زود جواب میدید من چند سوال دارم خواهش میکنم به این سوالاتم پاسخ بدید:
    1- آیا پرده بکارت فقط از طریق داخل کردن چیزی در ان پاره میشود یعنی راه های دیگری هم هست که پرده پاره بشه مثلا کشیدن لبهای کوچک یا خارج شدن هوا از رحم؟
    2-سوراخ پرده بکارت مثلثی تقریبا در حالت معمعول چه اندازه هست و شبیه مثلث هست؟
    3-من بعد دوره ی پریودم در ناحیه تناسلی احساس سوزش و خارش داشتم آیا این نشانه ی عفونت هست ؟
    4- برای درمان عفونت پزشکان چه دارویی تجویز میکنند؟

9. 1374ov نوشته است: سلام آقای دکتر ممنون که به سوالات خیلی زود جواب میدید من چند سوال دارم خواهش میکنم به این سوالاتم پاسخ بدید:
    1- آیا پرده بکارت فقط از طریق داخل کردن چیزی در ان پاره میشود یعنی راه های دیگری هم هست که پرده پاره بشه مثلا کشیدن لبهای کوچک یا خارج شدن هوا از رحم؟
    2-سوراخ پرده بکارت مثلثی تقریبا در حالت معمعول چه اندازه هست و شبیه مثلث هست؟
    3-من بعد دوره ی پریودم در ناحیه تناسلی احساس سوزش و خارش داشتم آیا این نشانه ی عفونت هست ؟
    4- برای درمان عفونت پزشکان چه دارویی تجویز میکنند؟

۱. خدمتتون عرض کردم، بدون ورود چیزی به واژن آسیبی به بکارت وارد نمی‌شه. واضحه که این یعنی به شکل دیگری آسیب نمی‌بینه، فقط با ورود به واژن‌ آسیب می‌بینه.
    ۲. پرده بکارت تغییر اندازه نمی‌ده. مثلثی هم شکلش مثلثیه ولی شما قادر به معاینه‌ و دیدن بکارت خودتون نیستید که شکلش هم بتونید تشخیص بدید یا بررسی کنید.
    ۳. می‌تونه از نشانه‌های عفونت باشه ولی نه الزاماً. اگر سوزش و خارش ادامه داشت و خصوصاً اگه نشانه‌های دیگه‌ای مثل ترشح رنگی و بدبو داشتید حتماً به پزشک مراجعه کنید.
    ۴. تجویز دارو بدین صورت انجام نمی‌شه و ملاک قرار دادن تجویزهایی که برای دیگران صورت گرفته هم کار اشتباهیه. همه‌ی عفونت‌ها یکسان نیستند و لازمه که شما معاینه بشید و با توجه به اون در صورت نیاز دارویی تجویز بشه.

10. سلام .من 20 سالمه از سر کنجکاوی دستمو وارد واژنم کردم  نه درد داشت ونه خون امد  تازه فهمیدم این کار باعث پارگی پرده میشه تورو خدا جواب منو بدین

11. سلام وخسته نباشید
    راستش یکی از دوستایمن که با دوستش رابطه داشته(پسر)با خوردن قرص انرژی زا باعث شده شهوتشون برانگیخته بشه و دست به این عمل بزنن راستش بعد از انجام دخول که میگه ازش یکم بعد خون اومده رنگ هم تیره شده وبعد از اون پریود شده ایا امکان داره که پرده بکارتش پاره شده باشه یا نه فقط خراش خورده لطفا ج بدین

12. rrrrrov نوشته است: سلام .من 20 سالمه از سر کنجکاوی دستمو وارد واژنم کردم  نه درد داشت ونه خون امد  تازه فهمیدم این کار باعث پارگی پرده میشه تورو خدا جواب منو بدین

سلام
    احتمال داره پرده شما از نوع حلقوی باشه که در اینصورت انگشت شما از سوراخ پرده رد شده...البته این فقط یه احتماله و پزشک با معاینه شما میتونه جواب قطعی به سوالتون بده.
    در مورد این نوع پرده اطلاعات کامل در بایگانی وجود داره....مطالعه بفرمایید.

13. faezeh607 نوشته است: سلام وخسته نباشید
    راستش یکی از دوستای من که با دوستش رابطه داشته(پسر)با خوردن قرص انرژی زا باعث شده شهوتشون برانگیخته بشه و دست به این عمل بزنن راستش بعد از انجام دخول که میگه ازش یکم بعد خون اومده رنگ هم تیره شده وبعد از اون پریود شده ایا امکان داره که پرده بکارتش پاره شده باشه یا نه فقط خراش خورده لطفا ج بدین

سلام
    با انجام دخول پرده حتما آسیب میبینه حتی اگر بطور کامل پاره نشه.
    اون خون ممکنه در اثر پارگی پرده باشه...ممکن هم هست آغاز پریودی بوده باشه....درهرصورت ایشون فقط با معاینه پزشک میتونه مطمئن بشه که بکارتش الان در چه وضعیتی هست.

14. سلام میشه واسم در مورده بکارت دندانه دار نیمه ارتجاعی یکم صحبت  کنید چندجا مراجعه کردم  ولی چیزیدست گیرم نشده ممنون میشم.

15. سلام ممنون میشم جوابمو بدین
    من تا حالا با کسی رابطه ای نداشتم هیچ نوع رابطه ای دوسال پیش چند بار خود ارضایی مالش کلیتورس داشم که بعد اینکه فهمیدم گناهه ترکش کردم خداروشکر و تمام
    با اینکه خیلی زیاد گفتین که اسیب نمیزنه این حالت ولی نمیدونم چرا یه مدت هست که همش نگرانم .سر هیچی به هیچی دارم دغون میکنم خودمو همش گذشتمو درو میکنم ولی هیچی پیدا نمیکنی آیا این مشکل من مشکل روانشناختی هست؟؟یا باید بهش اهمیت ندم
    همش پیش خودممیگم اگه برم دکتر گه آسیب دده چی؟بعد میگم خب تو که کاری نکردی...
    و یه سوال دیگه آیا اگررر اسیبی باشه میشه فهمید که بر اثر دخول و رابطه جنسی نبوده؟؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 19 از 40
رفتن به صفحه :    ... 19 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید