شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 48 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. Jm1820

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    badomak نوشته است:
    Jm1820 نوشته است: ببخشید نامزد من باکره بود و رابطه بدون دخول داشتیم پیشاب من با واژن برخورد کرد پریودشون نامنظم بود و ده روز بعد شروع پریودشون رابطه داشتیم الان ده روز مونده ب موعد پریودشون امکان بارداری هست؟ ایا با بارداری امکان پریود هست؟

اگر رابطه شما سطحی بوده که امکان بارداری وجود نداره

ببخشید بله رابطه بدون دخول بوده و فقط برخورد پیشاب بوده
    پس چطور داخل سایت گفتن انکان داره؟؟؟ یعنی بارداری در این صورت رخ نمیده؟ بعد در صورت بارداری امکان داره پریود رخ بده؟

2. Jm1820 نوشته است:
    badomak نوشته است:
    Jm1820 نوشته است: ببخشید نامزد من باکره بود و رابطه بدون دخول داشتیم پیشاب من با واژن برخورد کرد پریودشون نامنظم بود و ده روز بعد شروع پریودشون رابطه داشتیم الان ده روز مونده ب موعد پریودشون امکان بارداری هست؟ ایا با بارداری امکان پریود هست؟

اگر رابطه شما سطحی بوده که امکان بارداری وجود نداره

ببخشید بله رابطه بدون دخول بوده و فقط برخورد پیشاب بوده
    پس چطور داخل سایت گفتن انکان داره؟؟؟ یعنی بارداری در این صورت رخ نمیده؟ بعد در صورت بارداری امکان داره پریود رخ بده؟

نگران نباش

3. سلام، چرا کسی جواب منو نمیده آخه
    بازم میپرسم
    خدمتتون عنوان کرده بودم که با شوهرم رابطه داشتم، چهارده ساعت بعد از رابطه یک قرص لوونورژسترل، بیست و شش ساعت بعد از رابطه یک یا دو قرص لوونورژسترل و هفتاد و دو ساعت بعد از رابطه هم یک قرص لوونورژسترل مصرف کردم،در کل سه یا چهار قرص لوونورژسترل750.
    الان دقیقا یک هفته از رابطه میگذره،  گفته بودین به علت مصرف قرص ها ممکن هست پریود بعدی حتی تا دو هفته عقب بیفته، باید چهار پنج روز دیگه پریود میشدم اما الان پریود شدم،چرا؟ ممکن هست لانه گزینی باشه و باردار باشم؟ نیاز به انجام آزمایش هست؟
    خواهش میکنم جواب بدین خیلی نگرانم

4. rahammm نوشته است: سلام، چرا کسی جواب منو نمیده آخه
    بازم میپرسم
    خدمتتون عنوان کرده بودم که با شوهرم رابطه داشتم، چهارده ساعت بعد از رابطه یک قرص لوونورژسترل، بیست و شش ساعت بعد از رابطه یک یا دو قرص لوونورژسترل و هفتاد و دو ساعت بعد از رابطه هم یک قرص لوونورژسترل مصرف کردم،در کل سه یا چهار قرص لوونورژسترل750.
    الان دقیقا یک هفته از رابطه میگذره،  گفته بودین به علت مصرف قرص ها ممکن هست پریود بعدی حتی تا دو هفته عقب بیفته، باید چهار پنج روز دیگه پریود میشدم اما الان پریود شدم،چرا؟ ممکن هست لانه گزینی باشه و باردار باشم؟ نیاز به انجام آزمایش هست؟

خیر. شما قطعاً باردار نیستید.
    اولاً مصرف بیش از حد قرص تأثیری در کاهش احتمال بارداری نداره و فقط باعث به هم ریختن سیستم بدن شما می‌شه.
    معمولاً طی یک هفته بعد از استفاده از روش اورژانسی پریود اتفاق می‌افته. ولی از اون‌جایی که شروع پریود به عوامل متعددی وابسته است ممکنه زودتر و یا دیرتر اتفاق بیفته.
    ولی در هر صورت، استفاده از روش اورژانسی در زمان و به شیوه‌ی صحیح بارداری رو منتفی می‌کنه.
    و هر زمانی هم که پریود رخ بده به معنی عدم بارداریه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. lonjoker

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من فقط یه سوال کوچیک دارم ، ممنون میشم یه جواب ساده به من بدید

آیا لکه بینی تیره و زیاد بین دو پریود میتونه پریود بعدی رو به تاخیر بندازه؟ نگران باردار بودن خانمم هستم

خواهش میکنم جواب بدید

6. سلام
    پرده بکارت من از نوع دندانه دار و نیمه ارتجاعی هست  هنوز با شوهرم رابطه نداشتیم  میخوام بدونم اگه منی شوهرم  بهم ریخت ممکنه ابا این نوع بکارت باردار بشم؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. سلام میخوام بدونم اگه کسی پرده بکارت داشته باشه ولی منی مرد نزدیک الت تناسلی زن بریزه امکان بارداری هست?

8. lonjoker نوشته است: من فقط یه سوال کوچیک دارم ، ممنون میشم یه جواب ساده به من بدید

آیا لکه بینی تیره و زیاد بین دو پریود میتونه پریود بعدی رو به تاخیر بندازه؟ نگران باردار بودن خانمم هستم

خواهش میکنم جواب بدید

ممکنه این لکه‌بینی همون پریود باشه، با توجه به این که فرمودید «زیاد».
    دلایل مختلفی هم می‌تونه داشته باشه که زودتر اتفاق افتاده باشه. از جمله مصرف قرص‌های اورژانسی.
    در این حالت طبیعتاً فاصله تا پریود بعدی از زمان این پریود باید در نظر گرفته بشه.

ولی اگر لکه‌بینی مقدارش کم باشه و در فاصله‌ی ۲ تا ۴ روز پس از لقاح اتفاق افتاده باشه ممکنه مربوط به لانه‌گزینی باشه.

شما اطلاعات خاصی در مورد علت نگرانی از بارداری ندادید بنابراین نمی‌شه قطعی نظر داد. با این حال با توجه به این که گفتید «زیاد» احتمال حالت اول بیشتره.

9. saba721212 نوشته است: سلام
    پرده بکارت من از نوع دندانه دار و نیمه ارتجاعی هست  هنوز با شوهرم رابطه نداشتیم  میخوام بدونم اگه منی شوهرم  بهم ریخت ممکنه ابا این نوع بکارت باردار بشم؟

بله ممکنه.
    بارها و بارها عنوان شده و توضیح داده شده که داشتن بکارت هیچ گونه ارتباطی با باردار شدن نداره. و بنابراین نوعش هم تأثیری نداره.
    در صورت برخورد منی با واژن، در زمان تخمک‌گذاری ممکنه بارداری صورت بگیره.

10. sabasabaghan72 نوشته است: سلام میخوام بدونم اگه کسی پرده بکارت داشته باشه ولی منی مرد نزدیک الت تناسلی زن بریزه امکان بارداری هست?

همون طوری که در پاسخ دوست قبلی گفتم و بارها هم گفته شده و با یک جستجوی ساده پاسخ رو می‌یافتید، بله امکانش هست.
    البته نه «نزدیک» واژن بلکه به شکلی که منی با واژن تماس پیدا بکنه.

11. iman_prs نوشته است:
    rahammm نوشته است: سلام، چرا کسی جواب منو نمیده آخه
    بازم میپرسم

خیر. شما قطعاً باردار نیستید.
    اولاً مصرف بیش از حد قرص تأثیری در کاهش احتمال بارداری نداره و فقط باعث به هم ریختن سیستم بدن شما می‌شه.
    معمولاً طی یک هفته بعد از استفاده از روش اورژانسی پریود اتفاق می‌افته. ولی از اون‌جایی که شروع پریود به عوامل متعددی وابسته است ممکنه زودتر و یا دیرتر اتفاق بیفته.
    ولی در هر صورت، استفاده از روش اورژانسی در زمان و به شیوه‌ی صحیح بارداری رو منتفی می‌کنه.
    و هر زمانی هم که پریود رخ بده به معنی عدم بارداریه.

ممنون که جواب دادین، یادم رفت بگم روزانه دو عدد قرص توپیرامات 100 هم مصرف میکنم، واسه همینم قرص بیشتر مصرف کردم، آخه شنیدم اثر دارو های جلوگیری رو کم میکنه و اینکه پریود سه روز بیشتر نشد، بازم جواب همون عدم بارداری هست؟

12. lonjoker

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    iman_prs نوشته است:
    lonjoker نوشته است: من فقط یه سوال کوچیک دارم ، ممنون میشم یه جواب ساده به من بدید

خواهش میکنم جواب بدید

ممکنه این لکه‌بینی همون پریود باشه، با توجه به این که فرمودید «زیاد».
    دلایل مختلفی هم می‌تونه داشته باشه که زودتر اتفاق افتاده باشه. از جمله مصرف قرص‌های اورژانسی.
    در این حالت طبیعتاً فاصله تا پریود بعدی از زمان این پریود باید در نظر گرفته بشه.

ولی اگر لکه‌بینی مقدارش کم باشه و در فاصله‌ی ۲ تا ۴ روز پس از لقاح اتفاق افتاده باشه ممکنه مربوط به لانه‌گزینی باشه.

شما اطلاعات خاصی در مورد علت نگرانی از بارداری ندادید بنابراین نمی‌شه قطعی نظر داد. با این حال با توجه به این که گفتید «زیاد» احتمال حالت اول بیشتره.

ممنون از زحماتتون!

۴ شهریور اتمام دوره ماهانه بود ، دو روز بعد رابطه سطحی صورت گرفت که حتی احتمال اینکه آلت ها با یکدیگر برخورد کرده باشند هم بسیار کمه ، فقط احتمال برخورد ، مالش واژن با دست آلوده به منی رو میدم
    ۲ روز بعد از این رابطه لکه بینی های تیره شروع شد که مدام تیره تر نیز میشدند تا چند روز قبل که تموم شد 1-2 روز آخر رنگش مثل عفونت شده بود

1. با توجه به اینکه مدت زیادی گذشته از رابطه آیا در صورت بارداری علایم باید تا الان ظاهر میشد؟
    2. امروز 10  مهره ، هنوز عادت ماهانه نشدن! آیا لکه بینی های زیاد میتونه بهم بزنه نظم قاعدگی رو؟

*تا قبل از این جریانات خانوم من هورموناش میزون نبود و کیست نیز داشت، که دکتر چند قرص ال دی تجویز کرده بود که ۱.۵ ماه بعد عادت شدن (همین دوره آخر)

13. Baran_nd

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام ، تورو خدا کمکم کنید، من دو تا آزمایش بتا دادم ، یکی 21روز بعد رابطه مشکوک و یکی  حدودا 40 روز بعد رابطه، تو این مدت عادت شدم اما 2روز و خیلی خیلی کم واسه همین شک کردم که این عادت نباشه اصلا حدود 3ماهه اینجوری خونریزی داشتم، رابطه هم سطحی بود بدون دخول و از روش اورژانسی استفاده کرده بودم اما الان تکرر ادرار دارم و ترشحات و سینه هام دردناک شده و کمر درد میکنه، ممکنه آزمایش بتا اشتباه باشه؟ یا باوجود منفی بودن حاملگی خارج رحمی بوده باشه و آزمایش تشخیص نداده؟ جواب آزمایش اولی 1.2 بود و دومی 0.6
    الان 2ماهه قرص سیپروتون کامپاند میخورم ،ممکنه عوارض اون باشه؟ و ایا
    ممکنه حاملگی خارج رحمی بوده و آزمایش تشخیص نداده؟  اصلا با آزمایش بتا قابل تشخیص هست؟
    خواهش میکنم کمکم کنید دارم دیوونه میشم

14. سلام
    من مطالب رو خوندم ولی موفق به حساب کردن روز تخمک گذاری نشدم
    1- با خانمی رابطه داشتم سه شنبه 17 شهریور پریودشون تموم شد و جمعه 20 شهریور رابطه داشتیم با کاندوم بود ولی بار دوم بدون کاندوم با فاصله یک ربع بعد دوباره رابطه داشتیم که وسط رابطه نشد ادامه بدیم  و ارضا نشدم . میخواستم بدونم یک هفته بعد پریود و یک هفته قبل پریود احتمال بارداری هست؟ ایشون فرص تاموکسیفن هم مصرف میکنن . هرماه برای پریودشون سر درد داشتن و بعدش پریود میشدن ولی اینبار دوروز سردرد داشتن ولی الان دیگه علایمی ندارن . دوره اشونم نمیدونم دقیق 28 هست یا 21 اگر میشه با فرض هر دو جوابمو بدید

15. Baran_nd نوشته است: سلام ، تورو خدا کمکم کنید، من دو تا آزمایش بتا دادم ، یکی 21روز بعد رابطه مشکوک و یکی  حدودا 40 روز بعد رابطه، تو این مدت عادت شدم اما 2روز و خیلی خیلی کم واسه همین شک کردم که این عادت نباشه اصلا حدود 3ماهه اینجوری خونریزی داشتم، رابطه هم سطحی بود بدون دخول و از روش اورژانسی استفاده کرده بودم اما الان تکرر ادرار دارم و ترشحات و سینه هام دردناک شده و کمر درد میکنه، ممکنه آزمایش بتا اشتباه باشه؟ یا باوجود منفی بودن حاملگی خارج رحمی بوده باشه و آزمایش تشخیص نداده؟ جواب آزمایش اولی 1.2 بود و دومی 0.6
    الان 2ماهه قرص سیپروتون کامپاند میخورم ،ممکنه عوارض اون باشه؟ و ایا
    ممکنه حاملگی خارج رحمی بوده و آزمایش تشخیص نداده؟  اصلا با آزمایش بتا قابل تشخیص هست؟
    خواهش میکنم کمکم کنید دارم دیوونه میشم

چه کمکی میشه به شما کرد؟
    رابطه شما اصلا جوری نبوده که باعث نگرانی بشه نمیدونم چرا اینقدر دچار استرس شدی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 48 از 126
رفتن به صفحه :    ... 48 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید