شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 47 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام من قرص جلوگیری سیپرون کامپاد مصرف می کنم به طور مرتب اما به ترتیب روزهای پشت جعبه نخوردم یعنی اگر امروز جمعه هست قرص روز 4شنبه رو مصرف کردم .این قرص ها کاملا یک رنگ هستن و من فکر می کردم ممانعتی نداره .می خواستم بپرسم آیا این شیوه که من خوردم اثر آن رو کم کرده؟از بین برده؟

2. ashkanghanbari نوشته است: سلام اقای دکتر ممنون از زحماتتون
    خیلی ممنون میشم اگه زود بهم جواب بدین برام خیلی مهمه
    من در تاریخ 18/6 رابطه کامل داشتیم بطویکه منی تخلیه شد.1 ساعت بعد 1 قرص لونژیل 1.5 مصرف شد و بدلیلی اینکه فردای آنروز مطلع شدیم از تاریخ مصرفش گذشته درحالیکه 33 ساعت از رابطه گذشته بود یک قرص دیکه (1.5) مصرف شد.نامزد من دوره های 28 روزه منظم داشته و در روز رابطه در روز 21 بودن. و بطور طبیعی 7 روز بعد باید پریود میشدن.7 روز بعد در تاریخ گریود طبیعی آزمایش بتا دادیم که منفی بود و دو روز بعدش( یعنی 9 روز بعد از رابطه) ایشون پریود شدن و 6 روز هم ادامه داشت.باید بگم پریودهای ایشون دردناکن( کمر و زیر شکم). در طول زمان 6 روز ایشون میگفتن که علاوه بر کمر درد پریود انگار رگ کمرم گرفته و بسختی میتونم حرکنت کنم.بعد از اتمام پریود مشکلشون برطرف شد و لی چند روزیه دوباره میگن گاهی کمرم تیر میکشه و سوزن سوزن میشه انگار شل میکنه.آیا بازهم خطر بارداری هست؟ و یا از عوارض مصرق قرصه؟؟ یا اصلا ربطی ندارد؟؟
    ممنون میشم

سلام
    بارداری منتفیه
    ممکنه بخاطر پریودی کمردرد گرفتن
    اگر ادامه دار شد با پزشک متخصص مشورت کنید

3. sara102 نوشته است: سلام خسته نباشید من جمعه هفته گذشته پریود شدم تا سه شنبه ک میشد روز پنجم پریودیم شروع کردم ب خوردن قرص <a>سیپروترون</a> کامپاند...بعد فردا عصرش خونه نامزدم بودم رابطه مقعدی باهم داشتیم اونم از هیچ وسیله جلوگیری استفاده نکرد منظورم کاندومه..بعد وقتی ک ارضا شد من حس کردم ک یکم از آبش ریخت رو باسنم البته خودش میگفت ک نریخته منم ب اعتماد حرفش هیچ قرص اورژانسی نخوردم فقط قرصمو ادامه دادم اینم بگم ک من دخترم و تا الان هیچ رابطه واژنی نداشتم قبلنم خیلی قرص اورژانسی خوردم و قرص سیپروهم هی میخوردم و هی ولش میکردم یعنی مرتب نخوردم...حالاسوالم از شما اینه ک ممکنه با این شرایط و این توضیحات توروز ششم من زبونم لال چیزیم شده باشه منظورم حاملگیه؟؟این قرصا از روز اول تاثیرگذاری داره؟؟؟تو رابطه مقعدی ممکنه کسی حامله شه اگر بریزه نزدیک واژن؟؟؟با توجه ب شرایط من ممکنه واسم کامل توضیح بدید؟؟؟اگر براتون مقدوره جواب تمام سوالامو بدید ممنون

با رابطه مقعدی امکان بارداری نیست
    در اون بازه زمانی ک رابطه داشته اید هم تخمکگذاری صورت نمیره
    نگران نباشید

4. yasaman72 نوشته است: سلام،خسته نباشین
    من حدود چهارده ساعت بعد از رابطه با شوهرم یک قرص لوونورژسترل و دوازده ساعت بعد هم یک یا دوتا قرص دیگه لوونورژسترل و هفتاد و دو ساعت بعد از رابطه هم یک قرص لوونورژسترل خوردم (در کل سه یا چهار عدد قرص لوونورژسترل750 خوردم)
    با توجه به اینکه روزی 2 عدد قرص توپیرامات100 میخورم ممکن هست که قرص لوونورژسترل اثر نکنه و باردار بشم؟
    باید چیکار کنم؟
    چند روز پیشم پرسیدم متاسفانه جواب ندادین.
    ممنون میشم زودتر جواب بدین.

5. Jm1820

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ببخشید نامزد من باکره بود و رابطه بدون دخول داشتیم پیشاب من با واژن برخورد کرد پریودشون نامنظم بود و ده روز بعد شروع پریودشون رابطه داشتیم الان ده روز مونده ب موعد پریودشون امکان بارداری هست؟ ایا با بارداری امکان پریود هست؟

6. چرا کسی جوال منو نداد؟؟؟؟؟↓
    سلام  توروخدا راهنمایی کنید. من شب یکشنبه که میشد ۲۲ رابطه داشتم اما هنگام انزال مایع منی روی بدنم ریخته شد و من با دستمال خودم را تمیز کردم.با توجه به اینکه بکارت ندارم خواستم بدؤنم احتمال بارداری وجود داره؟؟؟ ۴شنبه ی همان هفته یعنی ۲۵ ام یک قرص اورژانسی و حدود ۱۳ ساعت بعد قرص دیگر را خوردم. قاعدگی نامنظمی دارم و ماه قبل ۱ مرداد و بعد ۲۵ مرداد بخاطر خوردن قرص باز پریود شدم.اما سری قبل ۶ روز بعد از خوردن قرص پریود شدم اما الان حدود ۱۴روز میگذرد. خواهشا کمک کنید.. الان دو روزه سوزش معده دارم و امروز لکه بینی.بی بی چک هم امروز استفاده کردم اما منفی بود.لطفا جواب بدبد دارم میمیرم از استرس

7. میزان اسهال و استفراغ باید چقدر باشه تا اثر قرص جلوگیری از بین ببره؟؟

8. sh_hdn74 نوشته است: چرا کسی جوال منو نداد؟؟؟؟؟↓
    سلام  توروخدا راهنمایی کنید. من شب یکشنبه که میشد ۲۲ رابطه داشتم اما هنگام انزال مایع منی روی بدنم ریخته شد و من با دستمال خودم را تمیز کردم.با توجه به اینکه بکارت ندارم خواستم بدؤنم احتمال بارداری وجود داره؟؟؟ ۴شنبه ی همان هفته یعنی ۲۵ ام یک قرص اورژانسی و حدود ۱۳ ساعت بعد قرص دیگر را خوردم. قاعدگی نامنظمی دارم و ماه قبل ۱ مرداد و بعد ۲۵ مرداد بخاطر خوردن قرص باز پریود شدم.اما سری قبل ۶ روز بعد از خوردن قرص پریود شدم اما الان حدود ۱۴روز میگذرد. خواهشا کمک کنید.. الان دو روزه سوزش معده دارم و امروز لکه بینی.بی بی چک هم امروز استفاده کردم اما منفی بود.لطفا جواب بدبد دارم میمیرم از استرس

سلام
    سوالتون رو درست متوجه نشدم
    اگر در این سیکلتون فقط یکبار از روش اورژانسی استفاده کرده اید که جای نگرانی نیست
    بهتره روش مطمعن دیگری رو برای جلوگیری انتخاب کنید.مثل کاندوم یا قرص های پیشگیری

9. Jm1820 نوشته است: ببخشید نامزد من باکره بود و رابطه بدون دخول داشتیم پیشاب من با واژن برخورد کرد پریودشون نامنظم بود و ده روز بعد شروع پریودشون رابطه داشتیم الان ده روز مونده ب موعد پریودشون امکان بارداری هست؟ ایا با بارداری امکان پریود هست؟

اگر رابطه شما سطحی بوده که امکان بارداری وجود نداره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. lonjoker

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    ممنون از زحماتتون!
    ۴ شهریور اتمام دوره ماهانه بود ، دو روز بعد رابطه سطحی صورت گرفت که حتی احتمال اینکه آلت ها با یکدیگر برخورد کرده باشند هم بسیار کمه ، فقط احتمال برخورد ، مالش واژن با دست آلوده به منی رو میدم
    ۲ روز بعد از این رابطه لکه بینی های تیره شروع شد که مدام تیره تر نیز میشدند تا چند روز قبل که تموم شد

۱.آیا لکه بینی لانه گزینی بوده؟
    ۲. با توجه به اینکه مدت زیادی گذشته از رابطه آیا در صورت بارداری علایم باید تا الان ظاهر میشد؟
    ۳. امروز ۶ مهره ، هنوز عادت ماهانه نشدن! آیا لکه بینی های زیاد میتونه بهم بزنه نظم قاعدگی رو؟

*تا قبل از این جریانات خانوم من هورموناش میزون نبود و کیست نیز داشت، که دکتر چند قرص ال دی تجویز کرده بود که ۱.۵ ماه بعد عادت شدن (همین دوره آخر)

11. lonjoker

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    lonjoker نوشته است: سلام
    ممنون از زحماتتون!
    ۴ شهریور اتمام دوره ماهانه بود ، دو روز بعد رابطه سطحی صورت گرفت که حتی احتمال اینکه آلت ها با یکدیگر برخورد کرده باشند هم بسیار کمه ، فقط احتمال برخورد ، مالش واژن با دست آلوده به منی رو میدم
    ۲ روز بعد از این رابطه لکه بینی های تیره شروع شد که مدام تیره تر نیز میشدند تا چند روز قبل که تموم شد

۱.آیا لکه بینی لانه گزینی بوده؟
    ۲. با توجه به اینکه مدت زیادی گذشته از رابطه آیا در صورت بارداری علایم باید تا الان ظاهر میشد؟
    ۳. امروز ۶ مهره ، هنوز عادت ماهانه نشدن! آیا لکه بینی های زیاد میتونه بهم بزنه نظم قاعدگی رو؟

*تا قبل از این جریانات خانوم من هورموناش میزون نبود و کیست نیز داشت، که دکتر چند قرص ال دی تجویز کرده بود که ۱.۵ ماه بعد عادت شدن (همین دوره آخر)

عذر میخوام، منی نه! پی
    شاب

12. سلام ،امیدوارم اینبار به سوالم پاسخ بدید ممنون.  من 3ماهه قرص جلوگیری مصرف می کنم . 2روز قبل نزدیکی با نامزدم دچار اسهال شدم  و فردا پس فردا اون قرص رو با یک ساعت تا 2 ساعت تاخیر خوردم ،می خواستم بدونم امکان بارداری وجود داره؟؟؟؟

13. سلام، خدمتتون عنوان کرده بودم که با شوهرم رابطه داشتم، چهارده ساعت بعد از رابطه یک قرص لوونورژسترل، بیست و شش ساعت بعد از رابطه یک یا دو قرص لوونورژسترل و هفتاد و دو ساعت بعد از رابطه هم یک قرص لوونورژسترل مصرف کردم،در کل سه یا چهار قرص لوونورژسترل750.
    الان دقیقا یک هفته از رابطه میگذره،  گفته بودین به علت مصرف قرص ها ممکن هست پریود بعدی حتی تا دو هفته عقب بیفته، باید چهار پنج روز دیگه پریود میشدم اما الان پریود شدم،چرا؟ ممکن هست لانه گزینی باشه و باردار باشم؟ نیاز به انجام آزمایش هست؟
    خواهش میکنم جواب بدین خیلی نگرانم

14. سلام من حدود ۱.۵ ماه پیش بعد از رابطه جنسی مشکوک به بارداری شدم ولی در ماه اول به موقع عادت ماهانه شدم.آیا امکانش هست ماه بعد عادت ماهانه نشوم و باردار باشم؟

15. nasnasnas نوشته است: سلام من حدود ۱.۵ ماه پیش بعد از رابطه جنسی مشکوک به بارداری شدم ولی در ماه اول به موقع عادت ماهانه شدم.آیا امکانش هست ماه بعد عادت ماهانه نشوم و باردار باشم؟

خیر
    بارداری منتفیه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 47 از 126
رفتن به صفحه :    ... 47 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید