شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 19 ...   

احتمال بارداری ..

1. باد کردن سینه ها در هفته چهارم قاعدگی قبل از زمان قاعدگی بعدی نشانه چیست اگر منی روی آلت نامزدم بدون دخول و با سالم بودن پرده بکارت و در روز پنجم قاعدگی اتفاق افتاده باشد

2. با سلام. با توجه به سوال قبلیم من امروز 18 تیر پریود شدم در صورتی که باید 2 مرداد پریود می شدم.آیا مشکلی پیش می آید؟
    آقای دکتر خونریزی من خیلی شدید است .اگر ادامه داشته باشد خطرناک است؟لطفا زودتر جواب بدهید

3. نقل قول: سلام اقای دکتر.من روز 21 خرداد رابطه جنسی داشتم.دقیقا روز سوم پریودم بود.دوره ی پریود من 7روزست.23 روز گذشته و من هنوز پریود نشدم.خیلی نگرانم .امکان بارداری وجود داره؟؟؟؟؟
    ترشحاتم زیاده و لثه هام خیلی حساس شده...هیچ قرصیم مصرف نکردم.در ضمن رابطه جنسی کامل نبوده.فقط  منی اطراف واژن ریخته.عادت ماهانم  تقریبا منظم.
    الان هم امکان داره با قرص جلوگیری کنم؟؟؟یا اگر نه چه روشی پیشنهاد می کنید؟

سلام
    امکان بارداری صفر است. اطمینان داشته باشید.
    احتمالا اضطزاب شدید دوره پریودتان را به هم ریخته است.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با تشکر مجدد
    پیرو سوال قبلی من خانم امروز که باید پریود میشدن فقط یک سری لکه دیدن. آیا هنوز احتمال هست یا خیر؟

ممنون

5. shahabsat نوشته است: باد کردن سینه ها در هفته چهارم قاعدگی قبل از زمان قاعدگی بعدی نشانه چیست اگر منی روی آلت نامزدم بدون دخول و با سالم بودن پرده بکارت و در روز پنجم قاعدگی اتفاق افتاده باشد

سلام،
    حساسیت و تورم پستانها قبل از شروع خونریزی (در دوره پیش از قاعدگی) طبیعی است و به دلیل تغییرات هورمونی رخ می دهد.
    احتمال بارداری در موردی که ذکر کردید بسیار ضعیف است.

6. mahdisa نوشته است: با سلام. با توجه به سوال قبلیم من امروز 18 تیر پریود شدم در صورتی که باید 2 مرداد پریود می شدم.آیا مشکلی پیش می آید؟
    آقای دکتر خونریزی من خیلی شدید است .اگر ادامه داشته باشد خطرناک است؟لطفا زودتر جواب بدهید

سلام،
    مشکلی نیست، این حالات به دلیل مصرف قرص است.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. navidm نوشته است: با تشکر مجدد
    پیرو سوال قبلی من خانم امروز که باید پریود میشدن فقط یک سری لکه دیدن. آیا هنوز احتمال هست یا خیر؟

ممنون

سلام،
    با لکه بینی نمی توان نظر قطعی داد چون ممکن است به دلیل لانه گزینی و یا شروع خونریزی بدون رخ دادن بارداری باشد، چند روز صبر کنید اگر خونریزی رخ نداد با آزمایش خون پیگیری کنید.

8. با عرض سلام و خسته نباشید ...
    اول از همه باید ازتون تشکر کنم به خاطر سایت بسیار عالی تون ...!!

خوب بریم سر اصل مطلب ، من سعی می کنم سوالم رو کامل بپرسم ..

من و نامزدم که دارای پرده بکارت است در روز 8 تیر رابطه جنسی محافظت نشده داشتیم که البته به هیچ وجه آلت تناسلی ما با هم برخورد نداشته و فقط مقداری از منی روی دستم ریخته و من آن را با دستمال پاک کردم ولی برای ارضا کردن نامزدم او را از طریق مالیدن واژن به ارگاسم رساندم ..

روز اول قاعدگی ایشون 22 خرداد بوده و همون طور که گفتم ما 8 تیر عمل رابطه جنسی رو داشتیم ،قاعدگی های ایشون منظم بوده و باید طبق معمول در روز 18 تیر عادت ماهیانشون شروع می شد .. اما الان بعد از 4 روز هنوز اتفاقی نیفتاده ..

می خواستم بدونم آیا امکان داره بارداری صورت گرفته باشه ... و اگه گرفته ما باید چیکار کنیم ..
    ایشون از هیچ راه پیشگری استفاده نکردن ... و این اولین رابطه جنسی ما بوده ...

لطفا ما رو راهنمائی کنید

با تشکر

9. با سلام خدمت آقای دکتر
    سوالی داشتم:
    اگر در چند روز قبل از پریود نزدیکی صورت بگیرد و چند روز بعد قاعدگی مطابق معمول همیشه رخ دهد آیا میتوان گفت که لقاح صورت گرفته اما چون با زمان پریود تداخل پیدا کرده است خونریزی رخ داده؟
    ممنون از شما

10. [quote="lili_b"]با سلام خدمت آقای دکتر
    سوالی داشتم:
    اگر در چند روز قبل از پریود نزدیکی صورت بگیرد و چند روز بعد قاعدگی مطابق معمول همیشه رخ دهد آیا میتوان گفت که لقاح صورت گرفته اما چون با زمان پریود تداخل پیدا کرده است خونریزی رخ داده؟
    با سلام و با اجازه آقای دکتر . 1:نزدیک به دوره پریود بعدی  یعنی اواخر دوره که تخمک گذاری نیست احتمال حاملگی نیست.2 : معمولا با لانه گزینی کسی پریود نمیشود که البته اینکه شما میفرماییدامکان دارد ولی یه مورد غیر معمول میباشد و خیلی  استثناست. البته  دیده شده که خانومی بوده که  2ماهگی جنین پریود میشده که در این موارد باید برای پیشگیری سریعتر به دکتر متخصص مراجعه شود

11. اول از همه ممنونم از شما به خاطر پاسخ کاملتون
    اما سوالی دیگر برام پیش اومده:
    من همیشه فکر میکردم تا خونریزی پریود صورت نگیرد تخمک ها قابل بارور شدن هستند
    شما فرمودید اواخر دوره  باروری وجود ندارد پس تخمک درست شده چی به سرش اومده؟
    ممنون میشم بازهم جواب منو بدهید

12. با سلام
    من همچنان منتظر پاسخ هستم........
    ممنون میشم که جواب بدهید

13. سلام. من حدود 3 روز پیش با همسرم یک نزدیکی ساده و بدون دخول داشتم که منجر به ریختن مایع منی در اطراف واژن شد و با توجه به اینکه پریود من نامنظم و در زمان نزدیکی لکه بینی اندکی داشتم آیا احتمال حاملگی وجود دارد یا خیر؟

14. lili_b نوشته است: اول از همه ممنونم از شما به خاطر پاسخ کاملتون
    اما سوالی دیگر برام پیش اومده:
    من همیشه فکر میکردم تا خونریزی پریود صورت نگیرد تخمک ها قابل بارور شدن هستند
    شما فرمودید اواخر دوره  باروری وجود ندارد پس تخمک درست شده چی به سرش اومده؟
    ممنون میشم بازهم جواب منو بدهید

سلام به شما کاربر گرامی  و  با اجازه آقای دکتر: معمولا  تخمک گذاری در اواسط سیکل میباشد ( به عنوان مثال  روز 14 برای یک دوره 28 روزه یعنی 14 روز بعد از شروع پریود) و اینکه شما میگویید چه بلایی سر تخمک میاد. یه تخمک بعد از آزاد سازی حدود 12 تا 48 ساعت قابلیت باروری داره و بعد از آن دفع میشود.یعنی تقریبا به طور قطع میتوان گفت (معمولا]
    از روز19 تا 28 که شروع پریود بعدی میباشد احتمال بارداری نزدیک به صفر میباشد.

15. سلام
    خسته نباشید
    من خرداد ماه روز 26 ام پریود شده بودم. و روز 16 تیر ماه یه رابطه جنسی سطحی و بدون دخول داشته ام.
    می خواستم بدونم با توجه به بکارت و دوره پریود امکان حاملگی وجود داره یا نه؟
    البته بگم من دو روز بعد از اون هر 12 ساعت 2 تا قرص Ld به مدت 4 روز مصرف کردم
    و الان باید پریود می شدم و لی نشدم.
    لطفا راهنمایی کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 19 از 57
رفتن به صفحه :    ... 19 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید