شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 46 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام
    من و نامزدم در تاریخ ۴شهریور با هم رابطه ای داشتیم به این صورت که آلتهامون به صورت سطحی با هم مالش داشته و به مقدار خیلی کم دخول هم صورت گرفته و اینکه چند دقیقه قبل از آن ینی حدود نیم ساعت قبلش مایع منی هم خارج شده بود و آلتم احتمالن آغشته به مایع منی بوده. حال سوالم اینه که با توجه به اینکه نامزدم در تاریخ٢١ تا ٢۴شهریور که نوبت عادت ماهانشه مقدار کمی خونریزی هم داشته باز هم احتمال حاملگی وجود دارد یا خیر؟ البته دوره ماهانه نامزدم نامنظم هست و اینکه رابطه در زمان پرخطر رخ داده و مدت زمان مالش سطحیمون هم کوتاه بوده

2. سلام.من مدت ٢سال به علت pcod قرص اسپيرولانكتون و ضد بارداري سيپروترون كامپاند استفاده ميكنم .اما هنگام رابطه جنسي با همسرم مايع مني  واسه اولين باز به طور كامل داخل ريخته شد، قرص سيپروترون دو روزه تموم شده بود و نزديك پريودمه اما اخرين قرص سيپروترونو فراموش كردم بخورم .الان بايد چي كار كنم احتمال حاملگي نيست؟؟؟ يا هست و از قرص اورژانسي استفاده كنم؟؟

3. سلام،خسته نباشین
    من حدود چهارده ساعت بعد از رابطه با شوهرم یک قرص لوونورژسترل و دوازده ساعت بعد هم یک یا دوتا قرص دیگه لوونورژسترل خوردم (در کل دو یا سه عدد قرص لوونورژسترل خوردم)
    با توجه به اینکه روزی 2 عدد قرص توپیرامات100 میخورم ممکن هست که قرص لوونورژسترل اثر نکنه و باردار بشم؟
    ممنون میشم زودتر جواب بدین.

4. ahaa نوشته است: سلام
    من و نامزدم در تاریخ ۴شهریور با هم رابطه ای داشتیم به این صورت که آلتهامون به صورت سطحی با هم مالش داشته و به مقدار خیلی کم دخول هم صورت گرفته و اینکه چند دقیقه قبل از آن ینی حدود نیم ساعت قبلش مایع منی هم خارج شده بود و آلتم احتمالن آغشته به مایع منی بوده. حال سوالم اینه که با توجه به اینکه نامزدم در تاریخ٢١ تا ٢۴شهریور که نوبت عادت ماهانشه مقدار کمی خونریزی هم داشته باز هم احتمال حاملگی وجود دارد یا خیر؟ البته دوره ماهانه نامزدم نامنظم هست و اینکه رابطه در زمان پرخطر رخ داده و مدت زمان مالش سطحیمون هم کوتاه بوده

این مطلب هم اضافه کنم که این خونریزی در زمان پریودی بوده ولی مقدار آن خیلی خیلی کم بوده( البته اینم بگم که این یک ماه نامزدم  فشار عصبی زیادی رو تحمل کرده) ...آیا این خونریزی همان عادت ماهانه بوده یا خونریزی زمان بارداری ؟

5. ahaa نوشته است:
    ahaa نوشته است: سلام

این مطلب هم اضافه کنم که این خونریزی در زمان پریودی بوده ولی مقدار آن خیلی خیلی کم بوده( البته اینم بگم که این یک ماه نامزدم  فشار عصبی زیادی رو تحمل کرده) ...آیا این خونریزی همان عادت ماهانه بوده یا خونریزی زمان بارداری ؟

سلام
    احتمال بارداری وجود نداره
    نگران نباشید

6. سلام خسته نباشید.من 12 شهریور پریود شدم و 16 شهریور تمام شد پریودم.در روزهای 18 و 20 و26و29 شهریور ارتباط سطحی و لاپایی داشتم. از روز 31 شهریور تا الان ترشحات قهوه ای رنگ با موی ماهی مثل پریود ازم خارج میشه البته یه روزش هم همراه با خون بود که دوباره خون قطع شد و همچنان ترشحات قهو های دارم.دکتر رفتم واسم تست بارداری داد که روز 1 مهر ساعت 7 بعدازظهر انجام دادم که منفی نشون داد یعنی بتا رو کمتر از 2 زده بود به تعطیلات خورد و نتونستم جواب رو ببرم پیش دکتر.حالا به نظظرتون انجام تست بارداری با توجه به اخرین ارتباطمون که 29 شهریور بوده و من 1 مهر تست بتا دادم زود نبوده؟ ایا تست بتا بعداز 2-3 روز دقیق جواب میده یا زود بوده؟ البته در نوع ارتباطمون هیچ وقت اطراف واژن ارضضا نشدن و منی در ارتباط ها همیشه روی شکمم خالی میکردن....به نظرتون اشکالی نداشته من تست بتا رو بعدازظهر انجام دادم؟ تورو خدا یکی منو راهنمایی کنه دارم از استرس دیوانه میشم.البته ماه گذشته چون ترس از پیشاب داشتم یه دونه قرص لونژیل 1.5 استفاده کردم.میتونه تاثیر داشته باشه؟ تورو خدا من چیکار کنم؟

7. سلام  توروخدا راهنمایی کنید. من شب یکشنبه که میشد ۲۲ رابطه داشتم اما هنگام انزال مایع منی روی بدنم ریخته شد و من با دستمال خودم را تمیز کردم.با توجه به اینکه بکارت ندارم خواستم بدؤنم احتمال بارداری وجود داره؟؟؟ ۴شنبه ی همان هفته یعنی ۲۵ ام یک قرص اورژانسی و حدود ۱۳ ساعت بعد قرص دیگر را خوردم. قاعدگی نامنظمی دارم و ماه قبل ۱ مرداد و بعد ۲۵ مرداد بخاطر خوردن قرص باز پریود شدم.اما سری قبل ۶ روز بعد از خوردن قرص پریود شدم اما الان حدود ۸ روز میگذرد. خواهشا کمک کنید.

8. saayeee

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام,,من حدود هشت روز پیش که دو روز بعد از پایان پریودم بود یه رابطه محافظت نشده داشتم که منی هم داخل واژن تخلیه شد...با اینکه توی دوران کم خطر بودم ولی چند ساعت بعد محض احتیاط یه قرص 1.5 لونژیل خوردم...
    سه چهار روز بعد خونریزی داشتم که کمتر از دوران پریود همیشگیم بود و مدتشم دو روز بود...(پریودهای من معمولا 6تا 7روزهس)
    نگرانیه من از اینه که نکنه اون خونریزیه لانه گزینی بوده باشه!!!
    اخه قبلا هیچوقت چندروز بعد از مصرف قرص دچار خونریزی نمیشدم..برای همین استرس دارم...
    تا قبل از اینم هیچوقت منی داخل واژنم تخلیه نشده بود...
    من نمیخوام باردار شم!!!!
    لطفا سریع تر جواب بدین..
    مرسیییییی

9. سلام 24 سالمه و 4 روز پیش نزدیکی داشتم و نامزدم از کاندوم استفاده کرد و هنگام ارگاسم آلتشو خارج کرد .با اینکه چک کردیم کاندوم رو اما باز می ترسم سوراخ باشه چون جایی خوندم گاهی سوراخ اصلا معلوم نمیشه .نگرانم در ضمن من 3ماهه قرصه جلوگیری سیپرون کامپاد مصرف می کنم اما متوجه شدم اشتباه مصرف می کردم یعنی به ترتیب روزها روی بسته نمی خوردم مثلا شنبه بود قرص جمعه رو می خوردم.لطفا راهنماییم کنید خیلی می ترسم.

10. sh_hdn74 نوشته است: سلام  توروخدا راهنمایی کنید. من شب یکشنبه که میشد ۲۲ رابطه داشتم اما هنگام انزال مایع منی روی بدنم ریخته شد و من با دستمال خودم را تمیز کردم.با توجه به اینکه بکارت ندارم خواستم بدؤنم احتمال بارداری وجود داره؟؟؟ ۴شنبه ی همان هفته یعنی ۲۵ ام یک قرص اورژانسی و حدود ۱۳ ساعت بعد قرص دیگر را خوردم. قاعدگی نامنظمی دارم و ماه قبل ۱ مرداد و بعد ۲۵ مرداد بخاطر خوردن قرص باز پریود شدم.اما سری قبل ۶ روز بعد از خوردن قرص پریود شدم اما الان حدود ۸ روز میگذرد. خواهشا کمک کنید.

چرا کسی جواب منو نمیده. الان دو روزه سوزش معده دارم و امروز لکه بینی.بی بی چک هم امروز استفاده کردم اما منفی بود.لطفا جواب بدبد دارم میمیرم از استرس

11. hananeh1212 نوشته است: سلام خسته نباشید.من 12 شهریور پریود شدم و 16 شهریور تمام شد پریودم.در روزهای 18 و 20 و26و29 شهریور ارتباط سطحی و لاپایی داشتم. از روز 31 شهریور تا الان ترشحات قهوه ای رنگ با موی ماهی مثل پریود ازم خارج میشه البته یه روزش هم همراه با خون بود که دوباره خون قطع شد و همچنان ترشحات قهو های دارم.دکتر رفتم واسم تست بارداری داد که روز 1 مهر ساعت 7 بعدازظهر انجام دادم که منفی نشون داد یعنی بتا رو کمتر از 2 زده بود به تعطیلات خورد و نتونستم جواب رو ببرم پیش دکتر.حالا به نظظرتون انجام تست بارداری با توجه به اخرین ارتباطمون که 29 شهریور بوده و من 1 مهر تست بتا دادم زود نبوده؟ ایا تست بتا بعداز 2-3 روز دقیق جواب میده یا زود بوده؟ البته در نوع ارتباطمون هیچ وقت اطراف واژن ارضضا نشدن و منی در ارتباط ها همیشه روی شکمم خالی میکردن....به نظرتون اشکالی نداشته من تست بتا رو بعدازظهر انجام دادم؟ تورو خدا یکی منو راهنمایی کنه دارم از استرس دیوانه میشم.البته ماه گذشته چون ترس از پیشاب داشتم یه دونه قرص لونژیل 1.5 استفاده کردم.میتونه تاثیر داشته باشه؟ تورو خدا من چیکار کنم؟

سلام
    باردادی منتفیه
    نگران نباش

12. Samina70 نوشته است: سلام 24 سالمه و 4 روز پیش نزدیکی داشتم و نامزدم از کاندوم استفاده کرد و هنگام ارگاسم آلتشو خارج کرد .با اینکه چک کردیم کاندوم رو اما باز می ترسم سوراخ باشه چون جایی خوندم گاهی سوراخ اصلا معلوم نمیشه .نگرانم در ضمن من 3ماهه قرصه جلوگیری سیپرون کامپاد مصرف می کنم اما متوجه شدم اشتباه مصرف می کردم یعنی به ترتیب روزها روی بسته نمی خوردم مثلا شنبه بود قرص جمعه رو می خوردم.لطفا راهنماییم کنید خیلی می ترسم.

سلام
    اگه از کاندوم با مارک معتبر استفاده کردین که تاریخ مصرفش نگذشته جای نگرانی نیست
    به شایعات توجه نکنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. saayeee نوشته است: سلام,,من حدود هشت روز پیش که دو روز بعد از پایان پریودم بود یه رابطه محافظت نشده داشتم که منی هم داخل واژن تخلیه شد...با اینکه توی دوران کم خطر بودم ولی چند ساعت بعد محض احتیاط یه قرص 1.5 لونژیل خوردم...
    سه چهار روز بعد خونریزی داشتم که کمتر از دوران پریود همیشگیم بود و مدتشم دو روز بود...(پریودهای من معمولا 6تا 7روزهس)
    نگرانیه من از اینه که نکنه اون خونریزیه لانه گزینی بوده باشه!!!
    اخه قبلا هیچوقت چندروز بعد از مصرف قرص دچار خونریزی نمیشدم..برای همین استرس دارم...
    تا قبل از اینم هیچوقت منی داخل واژنم تخلیه نشده بود...
    من نمیخوام باردار شم!!!!
    لطفا سریع تر جواب بدین..
    مرسیییییی

سلام
    خونریزتون بخاطر مصرف قرص بوده و این یعنی باردار نیستید
    نگران نباشید

14. سلام خسته نباشید من جمعه هفته گذشته پریود شدم تا سه شنبه ک میشد روز پنجم پریودیم شروع کردم ب خوردن قرص سیپروترون کامپاند...بعد فردا عصرش خونه نامزدم بودم رابطه مقعدی باهم داشتیم اونم از هیچ وسیله جلوگیری استفاده نکرد منظورم کاندومه..بعد وقتی ک ارضا شد من حس کردم ک یکم از آبش ریخت رو باسنم البته خودش میگفت ک نریخته منم ب اعتماد حرفش هیچ قرص اورژانسی نخوردم فقط قرصمو ادامه دادم اینم بگم ک من دخترم و تا الان هیچ رابطه واژنی نداشتم قبلنم خیلی قرص اورژانسی خوردم و قرص سیپروهم هی میخوردم و هی ولش میکردم یعنی مرتب نخوردم...حالاسوالم از شما اینه ک ممکنه با این شرایط و این توضیحات توروز ششم من زبونم لال چیزیم شده باشه منظورم حاملگیه؟؟این قرصا از روز اول تاثیرگذاری داره؟؟؟تو رابطه مقعدی ممکنه کسی حامله شه اگر بریزه نزدیک واژن؟؟؟با توجه ب شرایط من ممکنه واسم کامل توضیح بدید؟؟؟اگر براتون مقدوره جواب تمام سوالامو بدید ممنون

15. سلام اقای دکتر ممنون از زحماتتون
    خیلی ممنون میشم اگه زود بهم جواب بدین برام خیلی مهمه
    من در تاریخ 18/6 رابطه کامل داشتیم بطویکه منی تخلیه شد.1 ساعت بعد 1 قرص لونژیل 1.5 مصرف شد و بدلیلی اینکه فردای آنروز مطلع شدیم از تاریخ مصرفش گذشته درحالیکه 33 ساعت از رابطه گذشته بود یک قرص دیکه (1.5) مصرف شد.نامزد من دوره های 28 روزه منظم داشته و در روز رابطه در روز 21 بودن. و بطور طبیعی 7 روز بعد باید پریود میشدن.7 روز بعد در تاریخ گریود طبیعی آزمایش بتا دادیم که منفی بود و دو روز بعدش( یعنی 9 روز بعد از رابطه) ایشون پریود شدن و 6 روز هم ادامه داشت.باید بگم پریودهای ایشون دردناکن( کمر و زیر شکم). در طول زمان 6 روز ایشون میگفتن که علاوه بر کمر درد پریود انگار رگ کمرم گرفته و بسختی میتونم حرکنت کنم.بعد از اتمام پریود مشکلشون برطرف شد و لی چند روزیه دوباره میگن گاهی کمرم تیر میکشه و سوزن سوزن میشه انگار شل میکنه.آیا بازهم خطر بارداری هست؟ و یا از عوارض مصرق قرصه؟؟ یا اصلا ربطی ندارد؟؟
    ممنون میشم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 46 از 126
رفتن به صفحه :    ... 46 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید