شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 45 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام ببخشید من روز اول پریودم غروبش با نامزدم رابطه داشتم و 4بار اب منی تو من ریخته شد همون شب خونریزی زیادی داشتم عادی بود فرداش یدونه دوتایی قرص اورژانسی خوردم و شبش هم یدونه دوتایی خوردم اما از دیروز که روز دوم پریودم خونریزیم کم شده نگرانم. امکان بارداری هست؟خوردن قرص ld را از کی شروع کنم بعد تموم شدن پریود؟لطفا راهنماییم کنید
    من خیلی نگرانم نمیخوام باردار شم بتید چی کنم

2. Sani_naz نوشته است: سلام ببخشید من روز اول پریودم غروبش با نامزدم رابطه داشتم و 4بار اب منی تو من ریخته شد همون شب خونریزی زیادی داشتم عادی بود فرداش یدونه دوتایی قرص اورژانسی خوردم و شبش هم یدونه دوتایی خوردم اما از دیروز که روز دوم پریودم خونریزیم کم شده نگرانم. امکان بارداری هست؟خوردن قرص ld را از کی شروع کنم بعد تموم شدن پریود؟لطفا راهنماییم کنید
    من خیلی نگرانم نمیخوام باردار شم بتید چی کنم

سلام
    احتیاجی به خوردن قرص دیگری نیست و شما باردار نخواهید شد نگران نباشید
    اما برای ادامه دوره و پیشگیری یا باید از کاندوم استفاده کنید یا اینکه از روز 5 پریودی قرص ld را به طور مرتب مصرف کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام..لطفا به سوالم جواب بدید ..خواهش میکنم...
    من 6 ماه از قرص جلوگیری استفاده میکنم..در آخرین بسته بعد از استراحت بسته بعدی را با تاخیر شروع کردم به علت فراموشی..یعنی 28 مرداد شروع اولین روز پری من در دوران استراحت 7 روزه بود بسته بعدیم باید 31 مرداد میخوردم که فراموش کردم و 5 شهریور یعنی 2 روز پس از پایان پری خوردم که همون روز رابطه داشتم که هم قرص سیپروترون و خوردم هم مصرف صحیح اورژانسی بلافاصله 2 اچ دی و 12 ساعت بعد 2 اچ دی دیگر..تاریخ تخمک گذاریم هم 9 تا 13 شهریورمیشده یعنی قبل از تخمک گذاری رابطه داشتم (5 شهریور)..و البته تو ماه یک بار دیگه رابطه داشتم که باز هم از اورژانسی استفاده کردم..این ماه باید 25 شهریور پری میشدم امروز که 30 شهریور هست هنوز پری نشدم و علائمی هم ندارم(البته قبلا هم زمان پری علائم نداشتم) 28 و 29 شهریور از بی بی چک استفاده کردم که جواب منفی بو..احتمال حاملگی وجود داره یا خیر؟

4. با سلام
    من پریودهام اصولا 28 روزه هستش و همیشه سروقت پریود میشم
    من 5 شهریور 94 با همسرم نزدیکی داشتم با کاندوم اما حس کردیم شایید ترشح داده باشه
    و من 48 ساعت بعد 1 قرص اورژانسی لوجسترول 1.5 خوردم و دقیقا 15 شهریور ماه که باید پریود میشدم پریود شدم.
    پریودهای من 5 روزه اس
    روز 19 پاک شدم و روز 21 با همسرم رابطه داشتیم و بازم من قرص اورژانسی خوردم
    از اون روز درد زیر دل زیادی دارم و ترشح، اما نه به رنگ قهوه ای اما 7روز بعدش و چون نوار بهداشتی گذاشتم لک دیدم اما خیلی کم
    دکتر هم رفتم، معاینه که کرد گفت عفونت داری و شیاف واژینالی داد و سونو واژینال هم انجام داد و گفت سمت راست کیست خیلی کوچیکی دارم، و گفت رحم من به نظر نمیادش اصلا برای حاملگی آماده باشه.
    میخواستم بدونم با این شرایطی که عرض کردم احتما بارداری هستش؟ من کی آزمایش بتا بدم؟

5. mirzayiazin نوشته است: سلام..لطفا به سوالم جواب بدید ..خواهش میکنم...
    من 6 ماه از قرص جلوگیری استفاده میکنم..در آخرین بسته بعد از استراحت بسته بعدی را با تاخیر شروع کردم به علت فراموشی..یعنی 28 مرداد شروع اولین روز پری من در دوران استراحت 7 روزه بود بسته بعدیم باید 31 مرداد میخوردم که فراموش کردم و 5 شهریور یعنی 2 روز پس از پایان پری خوردم که همون روز رابطه داشتم که هم قرص <a>سیپروترون</a> و خوردم هم مصرف صحیح اورژانسی بلافاصله 2 اچ دی و 12 ساعت بعد 2 اچ دی دیگر..تاریخ تخمک گذاریم هم 9 تا 13 شهریورمیشده یعنی قبل از تخمک گذاری رابطه داشتم (5 شهریور)..و البته تو ماه یک بار دیگه رابطه داشتم که باز هم از اورژانسی استفاده کردم..این ماه باید 25 شهریور پری میشدم امروز که 30 شهریور هست هنوز پری نشدم و علائمی هم ندارم(البته قبلا هم زمان پری علائم نداشتم) 28 و 29 شهریور از بی بی چک استفاده کردم که جواب منفی بو..احتمال حاملگی وجود داره یا خیر؟

سلام
    همانطور که قبلا بارها بیان کردیم در طول یک دوره شما فقط و فقط یک مرتبه مجاز به استفاده از روش اورژانسی هستید و در روابط دیگر در همون دوره باید از روشهای پیشگیری دیگری استفاده کنید.
    با دو بار استفاده از روش اورژانسی شما تعادل هورمونی را بدجور به هم زدید و علت تاخیر در پریود این دوره هم همینه.
    اما جای نگرانی نیست...احتمال حاملگی نیست...طول میکشه تا پریود بشید.

6. elishk نوشته است: با سلام
    من پریودهام اصولا 28 روزه هستش و همیشه سروقت پریود میشم
    من 5 شهریور 94 با همسرم نزدیکی داشتم با کاندوم اما حس کردیم شایید ترشح داده باشه
    و من 48 ساعت بعد 1 قرص اورژانسی لوجسترول 1.5 خوردم و دقیقا 15 شهریور ماه که باید پریود میشدم پریود شدم.
    پریودهای من 5 روزه اس
    روز 19 پاک شدم و روز 21 با همسرم رابطه داشتیم و بازم من قرص اورژانسی خوردم
    از اون روز درد زیر دل زیادی دارم و ترشح، اما نه به رنگ قهوه ای اما 7روز بعدش و چون نوار بهداشتی گذاشتم لک دیدم اما خیلی کم
    دکتر هم رفتم، معاینه که کرد گفت عفونت داری و شیاف واژینالی داد و سونو واژینال هم انجام داد و گفت سمت راست کیست خیلی کوچیکی دارم، و گفت رحم من به نظر نمیادش اصلا برای حاملگی آماده باشه.
    میخواستم بدونم با این شرایطی که عرض کردم احتما بارداری هستش؟ من کی آزمایش بتا بدم؟

سلام
    خیر...احتمال بارداری نیست.
    اون علایم درد و ترشح از عوارض قرص اورژانسی هست...اگر کیست دارید هرچه زودتر درمان را شروع کنید.
    ازمایش بتا تقریبا 14 روز بعد از نزدیکی جواب مطمئن را به شما میده.

7. lonjoker

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    lonjoker نوشته است:
    alidehghanian نوشته است:
    lonjoker نوشته است:
    badomak نوشته است:
    lonjoker نوشته است: سلام
    من و خانمم در روز 2 شنبه 16 شهریور رابطه داشتیم که به هیچ عنوان دخول صورت نگرفت ولی احتمال برخورد دست آلوده به منی خشک شده با واژن رو میدیم. (باکره است خانمم)
    خانومم کیست تخمدان داره، و تا قبل از کیست تخمدان پریود منظم داشت ولی دکتر براشون قرص ال دی تجویز کرده بوند و به خاطر همین نزدیک به یک ماه و نیم پریود نشدن و سرانجام روز 4 شهریور پریود شدن و 14 شهریور تموم شد پریودشون، از صبح 4 شنبه 18 شهریور لکه های تقریبا قهوه ای رنگ دیده میشه که تا همین امشب هم به صورت نامنظم پدیدار میشن، من خونده بودم که لکه بینی بارداری از 6 تا 12 روز بعد از رابطه دیده میشن، ولی این دو روز بعد بوده فقط!
    خیلی خیلی خیلی خیلی نگرانیم Sad خواهش میکنم زود جوابمو بدید که چقدر امکان داره این لکه ها مربوط به بارداری باشه؟ کلا چقدر امکان بارداری هست با این شرایطی که گفتم
    اگر باردار باشن و بخوایم جلوگیری کنیم چجوری میشه؟

سلام
    با این شرایط احتمال بارداری نیست.
    نگران نباشید

سلام، ممنون از پاسختون که مارو تا حد زیادی آروم کردین.
    امروز 26 شهریور و لکه ها هنوز ادامه دارن تا پریروز که رنگشون عوض شد فک میکنم، مثل عفونت شده رنگشون! اینم بگم که اصلا دردی حس نمیکنه خانومم. هروقتم که عصبی یا ناراحت میشه انگار لکه ها بیشتر میشن.

به نظرتون هنوز احتمال بارداری هست؟

سلام دوست عزیز...

با اجازه اساتید سایت ٬‌ بنده پزشکی می خونم ... دارو های شیمیایی مداخله کننده در امر بارداری مانند LD و HD روی رنگ و میزان و حتی روز های پریود تاثیر می ذارن ...

نگرانی شما بی مورده

موفق باشید

مصرف قرص ها خیلی مدت پیش بوده، تاریخ هارو نوشتم من تو پست ها
    هنوز لکه ها هستن و همونطور که گفتم رنگشون عوض شده، این لکه ها واسه چی میتونه باشه؟ میتونه واسه لانه گزینی رنگشون عوض شده باشه؟

متاسفانه کسی جواب من رو نداد!
    لکه ها بعد از اینکه رنگشون عوض شد، یه 2 روزی میشه که قطع شدن و چیزی ندیدم
    من هنوز ترس از باردار بودنشون رو دارم اگر امکان داره لطفا پاسخ من رو بدید

8. kemel57

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشید

من سوالمو مطرح کردم ولی جوابی داده نشده

من حدود یک ساله که عقد کرده ام و دراین دوران به طور مستمر نه ولی حدودا ماهی یکبار رابطه جنسی داشتم
    که تمام اینها هم با کاندوم بوده و در مواقعی که مشکوک بودیم هم از روش اورژانسی استفاده کرده ام  در جند ماه اخیر به  واسطه وسواس فکری همسرم هر سیکل از روش اورژانسی استفاده کرده ام در تاریخ 26 تیر نردیکی داشتم و اورزانسی مصرف کردم  و یک هفته بعد در تاریخ 2 مرداد پریود شدم  
    بعد از اون در تاریخ 11 و 12 مرداد نزدیکی داشتم و 13 مرداد اورژانسی خوردم و در تاریخ 28 مرداد پریود شدم
    در تاریخ های 18 و 23 شهریور که دوره ی تخمک گذاری  هم تموم شده بود نزدیکی محافظت شده با کاندوم داشتم... در تاریخ 22 و 23 یه خاطر کمر درد شدید قرص بروفن و ژلوفن به عنوان مسکن مصرف کردم روزی 2 الی 3 عدد
    و طبق تاریخ باید 26 شهریور پریود میشدم که نشدم

روز شنبه 28 شهریور آزمایش بتا دادم و منفی بود
    میخواستم از شما راهنمایی بخوام که علت چی میتونه باشه ممکنه تاثیر قرص های مسکن باشه یا اینکه قرص های اورژانسی ؟
    ممنون

9. من قاعدگی نامنظم دارم
    کوتاه ترین دوره 27 روز
    بلندترین39 روز در 6 ماه گذشته است
    94/05/29اخرین تاریخ شروع قاعدگی
    22شهریور رابطه بدون محافطت داشتم منی داخل وازن دیخته شد قرص لونزسترول خوردم
    27شهریور بار دیگر رابطه بدون محافطت منی داخل وازن ریخته شد و قرص لونزسترول دوباره مصرف کردم
    از روز 28 درد در ناحیه شکم احساس میکنم
    هنوز پریود نشدم
    ایا احتمال بارداری وجود دارد؟باتشکر

10. kemel57 نوشته است: سلام خسته نباشید

من سوالمو مطرح کردم ولی جوابی داده نشده

من حدود یک ساله که عقد کرده ام و دراین دوران به طور مستمر نه ولی حدودا ماهی یکبار رابطه جنسی داشتم
    که تمام اینها هم با کاندوم بوده و در مواقعی که مشکوک بودیم هم از روش اورژانسی استفاده کرده ام  در جند ماه اخیر به  واسطه وسواس فکری همسرم هر سیکل از روش اورژانسی استفاده کرده ام در تاریخ 26 تیر نردیکی داشتم و اورزانسی مصرف کردم  و یک هفته بعد در تاریخ 2 مرداد پریود شدم  
    بعد از اون در تاریخ 11 و 12 مرداد نزدیکی داشتم و 13 مرداد اورژانسی خوردم و در تاریخ 28 مرداد پریود شدم
    در تاریخ های 18 و 23 شهریور که دوره ی تخمک گذاری  هم تموم شده بود نزدیکی محافظت شده با کاندوم داشتم... در تاریخ 22 و 23 یه خاطر کمر درد شدید قرص بروفن و ژلوفن به عنوان مسکن مصرف کردم روزی 2 الی 3 عدد
    و طبق تاریخ باید 26 شهریور پریود میشدم که نشدم

روز شنبه 28 شهریور آزمایش بتا دادم و منفی بود
    میخواستم از شما راهنمایی بخوام که علت چی میتونه باشه ممکنه تاثیر قرص های مسکن باشه یا اینکه قرص های اورژانسی ؟
    ممنون

سلام
    قرصهای مسکن تاثیری در روند قاعدگی ندارند...تاثیر و عوارض قرصهای اورژانسی دلیل تاخیر ممکنه باشه.
    البته اگر کمردرد ناشی از نزدیکی باشه ممکنه دچار عفونت شده باشید.
    درهرصورت اگر درد کمر مداوم و بیشتر شد و پریودی هم رخ نداد بهتره به پزشک مراجعه کنید.

11. Mr_asall نوشته است: من قاعدگی نامنظم دارم
    کوتاه ترین دوره 27 روز
    بلندترین39 روز در 6 ماه گذشته است
    94/05/29اخرین تاریخ شروع قاعدگی
    22شهریور رابطه بدون محافطت داشتم منی داخل وازن دیخته شد قرص لونزسترول خوردم
    27شهریور بار دیگر رابطه بدون محافطت منی داخل وازن ریخته شد و قرص لونزسترول دوباره مصرف کردم
    از روز 28 درد در ناحیه شکم احساس میکنم
    هنوز پریود نشدم
    ایا احتمال بارداری وجود دارد؟باتشکر

سلام
    دوست عزیز بارها بیان شده که در هر دوره شما فقط و فقط یک مرتبه مجاز به استفاده از روش اورژانسی هستید....مصرف مجدد ممکنه نتیجه عکس به دنبال داشته باشه.
    روش مصرف شما کاملا اشتباه بوده و با این کار فقط نظم و تعادل هورمونهای جنسی را بدجور به هم زدید...دلیل درد شکم و تاخیر هم همینه.
    احتمال بارداری نیست....اما طول میکشه که پریود بشید...چون هورمونها به تدریج به تعادل قبل باز میگردند.
    پیشنهاد میکنم بایگانی روش اورژانسی را حتما مطالعه بفرمایید.

12. سلام.عذرخواهی میکنم.من یه دختر باکره هستم که تاریخ شروع پریودم12 شهریور بود و روز 16 شهریور تمام شد. روز 27 شهریور و 29 شهریور رابطه سطحی و لاپایی داشتم که اب منی اصلا اطراف واژنم خالی نشد اب منی روی شکمم تخلیه شد.چند روزی هست که ترشحلت قهوه ای دارم اما امروز احساس کردم روی شرتم خون کم رنگ و رقیق هست.بین قهوه ای و صورتی رنگ هست رنگ لکه روی شرتم.ایا این خون لانه گزینی هست؟ احتمال بارداری دارم؟ تورو خدا سریع جواب بدید.خیلی استرس دارم.

13. hananeh1212 نوشته است: سلام.عذرخواهی میکنم.من یه دختر باکره هستم که تاریخ شروع پریودم12 شهریور بود و روز 16 شهریور تمام شد. روز 27 شهریور و 29 شهریور رابطه سطحی و لاپایی داشتم که اب منی اصلا اطراف واژنم خالی نشد اب منی روی شکمم تخلیه شد.چند روزی هست که ترشحلت قهوه ای دارم اما امروز احساس کردم روی شرتم خون کم رنگ و رقیق هست.بین قهوه ای و صورتی رنگ هست رنگ لکه روی شرتم.ایا این خون لانه گزینی هست؟ احتمال بارداری دارم؟ تورو خدا سریع جواب بدید.خیلی استرس دارم.

سلام
    دوست عزیز هر گردی که گردو نیست....با چنین رابطه ای احتمال بارداری منفیه...ضمن اینکه بر فرض محال اگر این لکه لانه گزینی باشه به این زودی که اتفاق نمیفته.
    لکه بینی بین دو پریودی دلایل زیاد روحی و جسمی ممکنه داشته باشه....دلیل روحی مثل هیجان استرس شوک ناگهانی و دلیل جسمی مثل ورزش و کار سنگین عفونت و ...
    اگر خودبخود برطرف شد جای نگرانی نیست...اما اگر ادامه پیدا کرد حتما به پزشک مراجعه کنید.

14. سلام
    23 ساله هستم
    یک ماه دیگه عروسیمه
    باکره هستم
    طبق شش دوره ای که یادداشت کردم کمترین سیکل 31 و بیشترین 34 روز هست
    سوالم اینه که میتونم دو سه روز قبل از پریود رابطه ی جنسی به این صورت داشته باشیم که همسرم برای از بین بردن پرده بکارت از کاندوم استفاده نکنه(امکان ورود پیش آب) و فقط در آخر از کاندوم استفاده کنه تا مایع اصلی منی وارد واژن نشه؟
    از قرص های جلوگیری هم استفاده نخواهم کرد و تنها راه جلوگیری که خواهیم داشت کاندوم خواهد بود.
    آیا اون روشی که گفتم احتمال بارداری رو به صفر خواهد رسوند؟
    (البته فقط برای روز اول و پاره کردن پرده بکارت بدون کاندوم عمل خواهیم کرد)
    پیشاپیش ممنونم از پاسختون و وقتی که میذارید

15. maralazarbaijan نوشته است: سلام
    23 ساله هستم
    یک ماه دیگه عروسیمه
    باکره هستم
    طبق شش دوره ای که یادداشت کردم کمترین سیکل 31 و بیشترین 34 روز هست
    سوالم اینه که میتونم دو سه روز قبل از پریود رابطه ی جنسی به این صورت داشته باشیم که همسرم برای از بین بردن پرده بکارت از کاندوم استفاده نکنه(امکان ورود پیش آب) و فقط در آخر از کاندوم استفاده کنه تا مایع اصلی منی وارد واژن نشه؟
    از قرص های جلوگیری هم استفاده نخواهم کرد و تنها راه جلوگیری که خواهیم داشت کاندوم خواهد بود.
    آیا اون روشی که گفتم احتمال بارداری رو به صفر خواهد رسوند؟
    (البته فقط برای روز اول و پاره کردن پرده بکارت بدون کاندوم عمل خواهیم کرد)
    پیشاپیش ممنونم از پاسختون و وقتی که میذارید

سلام
    دو سه روز قبل از پریودی و دو سه روز بعد از اتمام اون از روزهای امن برای نزدیکی محسوب میشه...ضمن اینکه احتمال حاملگی با پیشاب مخصوصا در این روزهایی که عرض کردم صفر خواهد بود.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 45 از 126
رفتن به صفحه :    ... 45 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید