شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 44 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. lonjoker

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    badomak نوشته است:
    lonjoker نوشته است: سلام
    من و خانمم در روز 2 شنبه 16 شهریور رابطه داشتیم که به هیچ عنوان دخول صورت نگرفت ولی احتمال برخورد دست آلوده به منی خشک شده با واژن رو میدیم. (باکره است خانمم)
    خانومم کیست تخمدان داره، و تا قبل از کیست تخمدان پریود منظم داشت ولی دکتر براشون قرص ال دی تجویز کرده بوند و به خاطر همین نزدیک به یک ماه و نیم پریود نشدن و سرانجام روز 4 شهریور پریود شدن و 14 شهریور تموم شد پریودشون، از صبح 4 شنبه 18 شهریور لکه های تقریبا قهوه ای رنگ دیده میشه که تا همین امشب هم به صورت نامنظم پدیدار میشن، من خونده بودم که لکه بینی بارداری از 6 تا 12 روز بعد از رابطه دیده میشن، ولی این دو روز بعد بوده فقط!
    خیلی خیلی خیلی خیلی نگرانیم Sad خواهش میکنم زود جوابمو بدید که چقدر امکان داره این لکه ها مربوط به بارداری باشه؟ کلا چقدر امکان بارداری هست با این شرایطی که گفتم
    اگر باردار باشن و بخوایم جلوگیری کنیم چجوری میشه؟

سلام
    با این شرایط احتمال بارداری نیست.
    نگران نباشید

سلام، ممنون از پاسختون که مارو تا حد زیادی آروم کردین.
    امروز 26 شهریور و لکه ها هنوز ادامه دارن تا پریروز که رنگشون عوض شد فک میکنم، مثل عفونت شده رنگشون! اینم بگم که اصلا دردی حس نمیکنه خانومم. هروقتم که عصبی یا ناراحت میشه انگار لکه ها بیشتر میشن.

به نظرتون هنوز احتمال بارداری هست؟

2. lonjoker نوشته است:
    badomak نوشته است:
    من و خانمم در روز 2 شنبه 16 شهریور رابطه داشتیم که به هیچ عنوان دخول صورت نگرفت ولی احتمال برخورد دست آلوده به منی خشک شده با واژن رو میدیم. (باکره است خانمم)
    خانومم کیست تخمدان داره، و تا قبل از کیست تخمدان پریود منظم داشت ولی دکتر براشون قرص ال دی تجویز کرده بوند و به خاطر همین نزدیک به یک ماه و نیم پریود نشدن و سرانجام روز 4 شهریور پریود شدن و 14 شهریور تموم شد پریودشون، از صبح 4 شنبه 18 شهریور لکه های تقریبا قهوه ای رنگ دیده میشه که تا همین امشب هم به صورت نامنظم پدیدار میشن، من خونده بودم که لکه بینی بارداری از 6 تا 12 روز بعد از رابطه دیده میشن، ولی این دو روز بعد بوده فقط!
    خیلی خیلی خیلی خیلی نگرانیم Sad خواهش میکنم زود جوابمو بدید که چقدر امکان داره این لکه ها مربوط به بارداری باشه؟ کلا چقدر امکان بارداری هست با این شرایطی که گفتم

سلام
    نگران نباشید

امروز 26 شهریور و لکه ها هنوز ادامه دارن تا پریروز که رنگشون عوض شد فک میکنم، مثل عفونت شده رنگشون! اینم بگم که اصلا دردی حس نمیکنه خانومم. هروقتم که عصبی یا ناراحت میشه انگار لکه ها بیشتر میشن.

سلام دوست عزیز...

با اجازه اساتید سایت ٬‌ بنده پزشکی می خونم ... دارو های شیمیایی مداخله کننده در امر بارداری مانند LD و HD روی رنگ و میزان و حتی روز های پریود تاثیر می ذارن ...

نگرانی شما بی مورده

موفق باشید

3. با سلام....
    نامزم سوم یا چهارم هر ماه عادت میشه و طول عادت ایشون هم 6 روز هست......ما 19 شهریور باهم نزدیکی کامل داشتیم اولش بدون کاندوم بود و دخول هم انجام شد ولی بعد کاندم گذاشتم و کاملا داخل کاندوم ارضا شدم.....22 شهریور از ایشون تست تخمک گذاری گرفتیم که 2 خط تقریبا کامل پر شد و نشون میداد که تخمک گذاری کردن...25 شهریور هم رابطه ی کامل داشتیم که البته با کاندوم بود ولی چون کاندوم بیرون اومد یه قرص 1.5 لرژسترون خوردن.......سوالم اینجاست که آیا رابطه 19 شهریور ما رابطه خطرناکی بوده؟؟با توجه به اینکه کاملا تو کاندوم ارضا شدم و فقط اولش بدون کاندوم بود و 2  یا 3 روز قبل تخمک گذاری بوده؟؟چقدر احتمال بارداری وجود داره....قرص رو برای رابطه آخر خوردن ک البته 3 روز از تخمک گذاریشون میگذشته یعنی 25 شهریور...
    اگه ممکنه جواب رو کامل بدید چون یه مقدار استرس دارم .ممنون

4. kemel57

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خسته نباشید
    من به مدت یک ساله که عقد کرده ام و دراین دوران به طور مستمر نه ولی حدودا ماهی یکبار رابطه جنسی داشتم
    که تمام اینها هم با کاندوم بوده و در مواقعی که مشکوک بودیم هم از روش اورژانسی استفاده کرده ام  در جند ماه اخیر به  واسطه وسواس فکری همسرم هر سیکل از روش اورژانسی استفاده کرده ام در تاریخ 26 تیر نردیکی داشتم و اورزانسی مصرف کردم  و یک هفته بعد در تاریخ 2 مرداد پریود شدم  
    بعد از اون در تاریخ 11 و 12 مرداد نزدیکی داشتم و 13 مرداد اورژانسی خوردم و در تاریخ 28 مرداد پریود شدم
    در تاریخ های 18 و 23 شهریور که دوره ی تخمک گذاری  هم تموم شده بود نزدیکی محافظت شده با کاندوم داشتم... در تاریخ 22 و 23 یه خاطر کمر درد شدید قرص بروفن و ژلوفن به عنوان مسکن مصرف کردم روزی 2 الی 3 عدد
    و طبق تاریخ باید 26 شهریور پریود میشدم که نشدم
    میخواستم از شما راهنمایی بخوام که علت چی میتونه باشه ممکنه تاثیر قرص های مسکن باشه ؟
    ممنون

5. saman68h نوشته است: با سلام....
    نامزم سوم یا چهارم هر ماه عادت میشه و طول عادت ایشون هم 6 روز هست......ما 19 شهریور باهم نزدیکی کامل داشتیم اولش بدون کاندوم بود و دخول هم انجام شد ولی بعد کاندم گذاشتم و کاملا داخل کاندوم ارضا شدم.....22 شهریور از ایشون تست تخمک گذاری گرفتیم که 2 خط تقریبا کامل پر شد و نشون میداد که تخمک گذاری کردن...25 شهریور هم رابطه ی کامل داشتیم که البته با کاندوم بود ولی چون کاندوم بیرون اومد یه قرص 1.5 لرژسترون خوردن.......سوالم اینجاست که آیا رابطه 19 شهریور ما رابطه خطرناکی بوده؟؟با توجه به اینکه کاملا تو کاندوم ارضا شدم و فقط اولش بدون کاندوم بود و 2  یا 3 روز قبل تخمک گذاری بوده؟؟چقدر احتمال بارداری وجود داره....قرص رو برای رابطه آخر خوردن ک البته 3 روز از تخمک گذاریشون میگذشته یعنی 25 شهریور...
    اگه ممکنه جواب رو کامل بدید چون یه مقدار استرس دارم .ممنون

سلام
    دوست عزیز در رابطه اول بهتر بود که از ابتدای نزدیکی کاندوم استفاده میشد...اما با این حال احتمال بارداری با پیشاب خیلی ضعیفه اما صفر نیست.
    در رابطه دوم هم که فرمودید قرص اورژانسی مصرف شده....جای نگرانی نیست....احتمال بارداری نیست...اما پریود بعدیش ممکنه با تاخیر اتفاق بیفته.

6. سلام
    25 ساله هستم
    دختر هستم و عقد کردم
    21 خرداد 22 تیر و 19 مرداد پریود شدم
    8 شهریور لکه بینی داشتم ولی پریود کامل نشدم
    19 تا 22 شهریور رابطه سطحی داشتم. دخول یا ریختن منی روی واژن نداشتم. از کاندوم استفاده کردیم. اما تماس سطحی با آب اولیه بوده. پرده دارم.
    22ام دوتا قرص اورژانس خوردم و 24 ساعت بعد هم دوتای دیگه.
    هنوز پریود نشدم
    نمیخوام باردار بشم
    چیکار کنم
    خواهش میکنم کمکم کنید
    :'(

7. samyamsam نوشته است: سلام
    25 ساله هستم
    دختر هستم و عقد کردم
    21 خرداد 22 تیر و 19 مرداد پریود شدم
    8 شهریور لکه بینی داشتم ولی پریود کامل نشدم
    19 تا 22 شهریور رابطه سطحی داشتم. دخول یا ریختن منی روی واژن نداشتم. از کاندوم استفاده کردیم. اما تماس سطحی با آب اولیه بوده. پرده دارم.
    22ام دوتا قرص اورژانس خوردم و 24 ساعت بعد هم دوتای دیگه.
    هنوز پریود نشدم
    نمیخوام باردار بشم
    چیکار کنم
    خواهش میکنم کمکم کنید
    :'(

امکان بارداری برای شما وجود نداره نگران نباشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام
    بعد خوردن قرص به صورت اورزانسی قرص اچ دی بعد ۷ روز دچار خونریزی لخته شدم وتموم شد اما الان دل درد بدی دارم خصوصا ناحیه دور نافم
    این نشونه چیه

9. lonjoker

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    alidehghanian نوشته است:
    lonjoker نوشته است:
    badomak نوشته است:

سلام
    نگران نباشید

سلام دوست عزیز...

با اجازه اساتید سایت ٬‌ بنده پزشکی می خونم ... دارو های شیمیایی مداخله کننده در امر بارداری مانند LD و HD روی رنگ و میزان و حتی روز های پریود تاثیر می ذارن ...

نگرانی شما بی مورده

موفق باشید

مصرف قرص ها خیلی مدت پیش بوده، تاریخ هارو نوشتم من تو پست ها
    هنوز لکه ها هستن و همونطور که گفتم رنگشون عوض شده، این لکه ها واسه چی میتونه باشه؟ میتونه واسه لانه گزینی رنگشون عوض شده باشه؟

10. badomak نوشته است:
    mirzayiazin نوشته است: سلام
    حدود 6 ماه از قرص <a><a>سیپروترون</a></a> کامپاند جهت جلوگیری استفاده می کردم در ماه 6 پس از اتمام بسته قرص و 7 روز استراحت در روز هشتم فراموش کردم قرص مصرف کنم (که پریود هم بودم ) و در واقع بجای 7 روز استراحت 12 روز قرص مصرف نکردم که دقیق روز 12 که یادم اومد رابطه محافظت نشده داشتم که منی داخل ریخته شد بلافاصله یادم افتاد روز 8 قرص مصرف نکردم و سریع 2 تااچ دی خوردم و 12 ساعت بعد هم 2 قرص اچ دی و همون شب هم روال قرص <a><a>سیپروترون</a></a> هم شروع کردم...آیا احتمال حاملگی وجود دارد؟؟بعد مصرف اورژانسی باید پریود بشم ؟؟(چون زمانی که اورژانسی مصرف کردم 2 روز بود که پریودم تموم شده بود)..الان بعد مصرف اورژانسی 9 روز گذشته و پریود نشدم ..لطفا جواب منو بدید

سلام
    بهتره این ماه رابطه هاتون محافظت شده باشه
    در مورد مصرف اورژانسی هم به نظر میرسه که بتونه از بارداری جلوگیری کنه در ضمن اینکه روزهای نزدیکیتونم پرخطر نبوده
    در ضمن دلیلی نداره حتما ده روز بعد از مصرف قرص ها پریود شوید.اگر در تاریخ خودتون پریود نشدین و یک هفته تاخیر بوجود آمد بهتره جهت اطمینان تست خون بتا بدید

سلام ، قبلا به سوال من پاسخ دادید الان سوال دیگه داشتم ..26 همین ماه تاریخ پریودیم قبل از فراموشی قرص سیپروترون و مصرف قرص اورژانسی بود(دوره منظم 28 روزه داشتم همیشه) البته بگم که تو این ماه دوبار از روش اورژانسی استفاده کردم ..امروز 3  روز از موعد اصلی  پریودیم گذشته ولی هنوز شروع نشده و هیچ علائمی هم ندارم البته دوره های قبل هم دقیقا روز پریودی علائم ظاهر میشد خیلی نگرانم ..آیا احتمال بارداری وجود داره الان استفاده از بی بی چک نشون میده یا نه؟

11. باسلام وعرض ادب خدمت دوستان گرامی
    بسیار سپاسگذارم اگه زودتر جواب سووال من رو بفرمایید..چون بسیار ضروری هستش
    روش جلوگیری من کاندومه...اما پنج شب پیش در زمان سیزدهم سیکلم به دلیل داشتن یک رابطه حفاظت نشده مجبور به خوردن سه عدد قرص ال دی و دوازده ساعت بعد هم سه عدد دیگه شدم. .
    متاسفانه امشب هم همان اتفاق تکرار شد...
    حالا نمیدونم ایا دوباره باید روش اورژانسی رو تکرار کنم یا امکان داره اثر اون قرصه بعد از پنج روز وجود داشته باشه ومانع بارداری بشه...
    خواهش میکنم تا دیر نشده جواب من رو بدید...من نمیخوام فعلا باردار شم

12. سلام بر بزرگان وپزشکان گرامی
    ببخشید من سوالم رو مطرح کردم اما جوابی نگرفتم من 32سالمه بانامزدم رابطه از پشت داشتم غیرحفاظت شده روز ششم پریودی که نامنظم وسی ویک
    روزست مایع منی رو در پشتم خالی کردن وبالباس زیرم پاکش کردن به دلیل هراسی که داستم حواسم نبود ولباس زیرم وشیدم
    سوال من اینه احتمال بارداری هست ؟خیلی نگرانم لطفا جواب بدین درضمن من قرصdupbaston هم مصرف میکنم قبل از خوردن قرص
    سنوگرافی تمبلی تخمدان نشان دادوالان دودوره این قرص رو میخورم . باتشکر فراوان از شما لطفا جواب بدین

13. سلام من با نامزدم تقريبا اوايل شهريور نزديكي كرديم همش با كاندوم بود و هيچ اب مني به داخل نرفت ولي پريودي من عقب افتاده و سه روز بعد از نزديكي لكه سرخي ديدم تا الان هم علايم بارداري رو ندارم ايا احتمال بارداري هست؟

14. Bb19 نوشته است: سلام من با نامزدم تقريبا اوايل شهريور نزديكي كرديم همش با كاندوم بود و هيچ اب مني به داخل نرفت ولي پريودي من عقب افتاده و سه روز بعد از نزديكي لكه سرخي ديدم تا الان هم علايم بارداري رو ندارم ايا احتمال بارداري هست؟

سلام
    اگه پریود منظم دارید بهتره تست بارداری بدید

15. سلام
    خانم 24 ساله هستم پریودم منظمه و هفت روزست فاصله بین پریودام 28 روزست در روز پنجم پریودم دستم که به منی  همسرم آلوده شده بود رو بعداز حدود دو ساعت در دستشویی که میخواستم آلتم رو بشویم به خودم زدم حالا امکان بارداری هست آیا یا نه؟ باید از روش پیشگیری اورژانسی استفاده کنم یا نه لازم نیست خیلی نگرانم کمکم کنید تو دوره عقدم مهمه😯😯😯

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 44 از 126
رفتن به صفحه :    ... 44 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید