شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 41 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام. وقت بخیر.دوره پریودی من 28 روزه است (از شروع خونریزی تا خونریزی بعدی). پریودم 7 روز طول می کشد. 18 مرداد پریود شده و 24 مرداد پاک شدم. 29 مرداد با همسرم رابطه داشتم. همسرم شک داشت که پیشاب داخل واژن ریخته است یا نه. تقریبا یک ساعت بعد از رابطه 4 قرص ال دی یکجا مصرف کردم و 12 ساعت بعد از آن 4 قرص دیگر مصرف کردم. آیا احتمال بارداری وجود دارد؟با تشکر

2. تروووووووووووووو خد جواب بدیددددددددددددددددددددد
    من بسته دوم قرص یاز را شروع کردم روز قبل از پریود و روز 2 و 3 پریودم رابطه داشتم که کل منی وارد واژن شد.
    با وجودخوردن قرص و پریود بارداری امکان دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    خواهش میکنم زود جواب بدید

3. سلام
    حدود 6 ماه از قرص سیپروترون کامپاند جهت جلوگیری استفاده می کردم در ماه 6 پس از اتمام بسته قرص و 7 روز استراحت در روز هشتم فراموش کردم قرص مصرف کنم (که پریود هم بودم ) و در واقع بجای 7 روز استراحت 12 روز قرص مصرف نکردم که دقیق روز 12 که یادم اومد رابطه محافظت نشده داشتم که منی داخل ریخته شد بلافاصله یادم افتاد روز 8 قرص مصرف نکردم و سریع 2 تااچ دی خوردم و 12 ساعت بعد هم 2 قرص اچ دی و همون شب هم روال قرص سیپروترون هم شروع کردم...آیا احتمال حاملگی وجود دارد؟؟بعد مصرف اورژانسی باید پریود بشم ؟؟(چون زمانی که اورژانسی مصرف کردم 2 روز بود که پریودم تموم شده بود)..الان بعد مصرف اورژانسی 9 روز گذشته و پریود نشدم ..لطفا جواب منو بدید

4. سلام آقای دکتر.یه اتفاقی افتاده که منو به شدت نگران کرده.
    یه مدت پیش من و نامزدم باهم دیگه رفتیم حموم.تقریبا تو اخرای استحمام.نامزدم پیشنهاد داد که منو با دست ارضا کنه.هیچ کودوممون هم لباس زیر تنمون نبود و خیس بودیم.تقریبا بعد از چند دقیقه من ارضا شدم و دچار انزال شدم.اما به هیچ وجه اسپرم با بدن نامزدم به غیراز دست راستش تماس پیدا نکرد.بعدش نامزدم دستاشو با صابون کفی کرد و  دستش را نشسته و دارای کف به لبه ی بیرونی الت تناسلیش زد و سریع آن را شست.دستانش را هم شست.حدودا یک هفته هم به شروع دوره قاعدگی نامزدم باقی مانده بود.
    تقریبا یک روز بعد از این اتفاق نامزدم یک امتحان مهم داشت که طبق گفته خودش به شدت استرس داشته برای این امتحان. چند ساعت بعد از امتحان در لباس زیرش لکه های قهوه ای دیده. که حدس میزنم از شدت استرس باشه.اما خودش میگه غیر طبیعیه و این اتفاق براش تا به حال نیوفتاده.
    فردای امتحان دل درد میگیره و و پریود میشه با خون به رنگ قرمز ولی حجم خون دفعیش از دفعه های قاعدگی قبلی کمتر بودش.تقریبا دو روز بصورت طبیعی پریود شدش.و صبح امروز پریودش قطع شدش.
    تا به حال پریود نامنظم نداشته.
    دوره شم 28 روزس.
    هر دوره قاعدگیشم تقریبا هشت روز طول میکشه.
    یک بار هم طبق گفته خودش قبلا دچار حالت استرسی شدش و همین اتفاق براش افتاده و وسط قاعدگیش قطع شد و دوباره دو روز بعد شروع شدش. البته اون لکه های قهوه ای روز قبل پریودش دیده شدن
    حالا آقای دکتر نگرانیم که نامزدم دچار بارداری شده باشه.ما هم به هیچ وجه تو این سن بچه نمیخواهیم.اگر میشه جواب سوال مارو بدین ممنون میشم.

5. voodoo1990 نوشته است:
    سلام آقای دکتر.یه اتفاقی افتاده که منو به شدت نگران کرده.
    یه مدت پیش من و نامزدم باهم دیگه رفتیم حموم.تقریبا تو اخرای استحمام.نامزدم پیشنهاد داد که منو با دست ارضا کنه.هیچ کودوممون هم لباس زیر تنمون نبود و خیس بودیم.تقریبا بعد از چند دقیقه من ارضا شدم و دچار انزال شدم.اما به هیچ وجه اسپرم با بدن نامزدم به غیراز دست راستش تماس پیدا نکرد.بعدش نامزدم دستاشو با صابون کفی کرد و  دستش را نشسته و دارای کف به لبه ی بیرونی الت تناسلیش زد و سریع آن را شست.دستانش را هم شست.حدودا یک هفته هم به شروع دوره قاعدگی نامزدم باقی مانده بود.
    تقریبا یک روز بعد از این اتفاق نامزدم یک امتحان مهم داشت که طبق گفته خودش به شدت استرس داشته برای این امتحان. چند ساعت بعد از امتحان در لباس زیرش لکه های قهوه ای دیده. که حدس میزنم از شدت استرس باشه.اما خودش میگه غیر طبیعیه و این اتفاق براش تا به حال نیوفتاده.
    فردای امتحان دل درد میگیره و و پریود میشه با خون به رنگ قرمز ولی حجم خون دفعیش از دفعه های قاعدگی قبلی کمتر بودش.تقریبا دو روز بصورت طبیعی پریود شدش.و صبح امروز پریودش قطع شدش.
    تا به حال پریود نامنظم نداشته.
    دوره شم 28 روزس.
    هر دوره قاعدگیشم تقریبا هشت روز طول میکشه.
    یک بار هم طبق گفته خودش قبلا دچار حالت استرسی شدش و همین اتفاق براش افتاده و وسط قاعدگیش قطع شد و دوباره دو روز بعد شروع شدش. البته اون لکه های قهوه ای روز قبل پریودش دیده شدن
    حالا آقای دکتر نگرانیم که نامزدم دچار بارداری شده باشه.ما هم به هیچ وجه تو این سن بچه نمیخواهیم.اگر میشه جواب سوال مارو بدین ممنون میشم.

بارداری با توجه به موقع پریودی در ایشون منتفیه
    نگران نباشید

6. 2mb94 نوشته است: سلام. وقت بخیر.دوره پریودی من 28 روزه است (از شروع خونریزی تا خونریزی بعدی). پریودم 7 روز طول می کشد. 18 مرداد پریود شده و 24 مرداد پاک شدم. 29 مرداد با همسرم رابطه داشتم. همسرم شک داشت که پیشاب داخل واژن ریخته است یا نه. تقریبا یک ساعت بعد از رابطه 4 قرص ال دی یکجا مصرف کردم و 12 ساعت بعد از آن 4 قرص دیگر مصرف کردم. آیا احتمال بارداری وجود دارد؟با تشکر

سلام
    روش اورژانسی رو درست استفاده کردید بنابراین بارداری رخ نخواهد داد
    فقط به شما پیشنهاد میکنم در رابطه های بعدی از کاندوم استفاده کنید

7. mirzayiazin نوشته است: سلام
    حدود 6 ماه از قرص <a>سیپروترون</a> کامپاند جهت جلوگیری استفاده می کردم در ماه 6 پس از اتمام بسته قرص و 7 روز استراحت در روز هشتم فراموش کردم قرص مصرف کنم (که پریود هم بودم ) و در واقع بجای 7 روز استراحت 12 روز قرص مصرف نکردم که دقیق روز 12 که یادم اومد رابطه محافظت نشده داشتم که منی داخل ریخته شد بلافاصله یادم افتاد روز 8 قرص مصرف نکردم و سریع 2 تااچ دی خوردم و 12 ساعت بعد هم 2 قرص اچ دی و همون شب هم روال قرص <a>سیپروترون</a> هم شروع کردم...آیا احتمال حاملگی وجود دارد؟؟بعد مصرف اورژانسی باید پریود بشم ؟؟(چون زمانی که اورژانسی مصرف کردم 2 روز بود که پریودم تموم شده بود)..الان بعد مصرف اورژانسی 9 روز گذشته و پریود نشدم ..لطفا جواب منو بدید

سلام
    بهتره این ماه رابطه هاتون محافظت شده باشه
    در مورد مصرف اورژانسی هم به نظر میرسه که بتونه از بارداری جلوگیری کنه در ضمن اینکه روزهای نزدیکیتونم پرخطر نبوده
    در ضمن دلیلی نداره حتما ده روز بعد از مصرف قرص ها پریود شوید.اگر در تاریخ خودتون پریود نشدین و یک هفته تاخیر بوجود آمد بهتره جهت اطمینان تست خون بتا بدید

8. خب اگه طبق اون باشه باید فردا یا پس فردا پریود بشم اما هیچ نشانه ای مثل دل درد ندارم! قبلا 18 پری میشدم

9. من با نامزدم یک ارتباط مشکوک داشتیم. در واقع همسرم از کاندوم استفاده کرد البته ایتدا صبح از یک کاندوم استفاده شد ولی همسرم ارضا نشد. متاسفانه از روی تنبلی ساعت 2 بعدازظهر که ارتباط مجدد داشتین از همون کاندم استفاده شده من الان میترسم که نکنه پیش اب همسرم در کاندوم باقی مونده باشه . ما تجربه مون خیلی پایینه. من شب قبلش دوتا ال دی خوردم. شب بعد یکی و شب بعدیش هم یکی. تقریبا 80 ساعت بعد از ارتباط مشکوک هم قرص لـوونـورجســـتـــــــــــــــرل  رو خوردم  چند روز بعد هم پریود شدم. ولی ههنوز میترسم که باردار بشم. لطفا بهم بگید چند درصد احتمالش هست؟

10. konect نوشته است: من با نامزدم یک ارتباط مشکوک داشتیم. در واقع همسرم از کاندوم استفاده کرد البته ایتدا صبح از یک کاندوم استفاده شد ولی همسرم ارضا نشد. متاسفانه از روی تنبلی ساعت 2 بعدازظهر که ارتباط مجدد داشتین از همون کاندم استفاده شده من الان میترسم که نکنه پیش اب همسرم در کاندوم باقی مونده باشه . ما تجربه مون خیلی پایینه. من شب قبلش دوتا ال دی خوردم. شب بعد یکی و شب بعدیش هم یکی. تقریبا 80 ساعت بعد از ارتباط مشکوک هم قرص لـوونـورجســـتـــــــــــــــرل  رو خوردم  چند روز بعد هم پریود شدم. ولی ههنوز میترسم که باردار بشم. لطفا بهم بگید چند درصد احتمالش هست؟

سلام
    احتمال بارداری با مصرف این همه قرص و وقوع خونریزی کاملا منتفیه.
    این طرز خوردن قرص پیشگیری کاملا اشتباهه...لطفا از مصرف خودسرانه این قرصها به شدت پرهیز کنید.

11. سلام. من حدودا 2 الی 6 روز به زمان پریودم مونده. دیروز با نامزدم از راه مقعد رابطه داشتیم که همونجا مایع منیشو تخلیه کرد. من با دستمال پاک کردم و بعدش هم با آب خودمو شستم. اما اصلا یادم نیست که آیا به دهانه واژنم رسیده یا نه. من حدود 5ساعت بعدش از استرسی که داشتم دوتا قرص اورژانس خوردم. بعدش متوجه شدم 12 ساعت بعد هم بازم باید یک قرص اورژانس خورد. من چون 12 ساعت بعدش قرص اورژانس در دسترسم نبود 2تا قرص hd خوردم. لطفا بگید ایا احتمال بارداریم هست؟؟ بازم لازم 12 ساعت دیگه 2تا دیگه قرص hd بخورم؟؟؟

12. sahar1883 نوشته است: سلام. من حدودا 2 الی 6 روز به زمان پریودم مونده. دیروز با نامزدم از راه مقعد رابطه داشتیم که همونجا مایع منیشو تخلیه کرد. من با دستمال پاک کردم و بعدش هم با آب خودمو شستم. اما اصلا یادم نیست که آیا به دهانه واژنم رسیده یا نه. من حدود 5ساعت بعدش از استرسی که داشتم دوتا قرص اورژانس خوردم. بعدش متوجه شدم 12 ساعت بعد هم بازم باید یک قرص اورژانس خورد. من چون 12 ساعت بعدش قرص اورژانس در دسترسم نبود 2تا قرص hd خوردم. لطفا بگید ایا احتمال بارداریم هست؟؟ بازم لازم 12 ساعت دیگه 2تا دیگه قرص hd بخورم؟؟؟

سلام
    روش اورژانسیتون اشتباه بوده
    اما با توجه به رابطه از پشت بارداری منتفیه
    بهتره در رابطه های بعدی از کاندوم استفاده کنید

13. با سلام، آقای دکتر من با نامزدم رابطه جنسی از مقعد داشتم ايشون منی را در مقعد من ریخت و مقداری از آن روی واژنم ریخت من از روش اورژانسی قرص لونژیل استفاده کردم یکی  همان موقع و یکی ديگه 12 ساعت بعد 12 روز بعد 12 روز بعدمن سر موقع عادت ماهیانه شدم و ماه بعد همان تاریخ عادت ماهیانه شدم اما چند روزی هست احساس میکنم زیر دلم درد میکنم، این به این معنی هست که من باردار هستم یا خیر

14. سلام خسته نباشید من با نامزدم رابطه سطحی به اصطلاح لاپایی داشتم 3روز بعد از اتمام پریودم .که منی روی شکمم خالی شد اما با یه دستمال شکمم و واژنم رو پاک کردم اصلا حواسم نبود الان چیکار کنم 2 ساعت از رابطمون میگذره.احتمال بارداری هست؟ خواهش میکنم سریع به جواب بدید خیلی استرس دارم.ممنون

15. Aseman1234 نوشته است: با سلام، آقای دکتر من با نامزدم رابطه جنسی از مقعد داشتم ايشون منی را در مقعد من ریخت و مقداری از آن روی واژنم ریخت من از روش اورژانسی قرص لونژیل استفاده کردم یکی  همان موقع و یکی ديگه 12 ساعت بعد 12 روز بعد 12 روز بعدمن سر موقع عادت ماهیانه شدم و ماه بعد همان تاریخ عادت ماهیانه شدم اما چند روزی هست احساس میکنم زیر دلم درد میکنم، این به این معنی هست که من باردار هستم یا خیر

سلام
    چون پریود شدید بارداری منتفیه
    نگران نباشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 41 از 126
رفتن به صفحه :    ... 41 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید