شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 39 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام خسته نباشید من تقریبا از دو سه روز بعد از رابطه تکرر ادرار دارم ممکنه از بارداری باشه ؟یا عفونته؟

2. سلام خسته نباشید. من یه دختر باکره هستم با پریودی منظم. روز 6 مرداد پریود شدم و رور 11 مرداد تمام شد پریودم .16 روز بعد از پایان پریودم(26 مرداد) رابطه سطحی و به اصطلاح لاپایی داشتیم هیچ دخولی نداشتیم و منی هم روی شکمم خالی کردن و بعداز 3 ساعت قرص لونژیا 1.5 خوردم.روز 27 هم ارتباط سطحی داشتم ولی قرص نخوردم.29 هم ارتباط سطحی داشتم که باز هم روی شکمم خالی کردن ولی با دستمال شکمم رو تمیز نکردم و رفتم زیر دوش حمام با اب شستم بعد از شکمم واژن و اطراف واژنم رو با اب شستم.خیلی نگرانم از اینکه منی با اب روانتر شده باشه و خودش رو به واژنم رسونده باشه. چون 26 قرص لونژیل 1.5 خوردم نمیدونم دوباره استفاده کنم یا خیر؟ تورو خدا احتمال بارداری هست؟ترس از پیشاب هم دارم.نمیدونم توروزای پر خطرم بوده یا نه؟ تورو خدا راهنمایی کنید منو.خوتهش میکنم.

3. hesipesi نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    سوالی داشتم که خواهش میکنم جواب بدين
    من چند روزه پیش با نامزدم رابطه داشتم
    که هیچگونه دخولي صورت نگرفت
    ایشون باکره هستند
    فقط من کمي التم را به معقد ايشون مالش دادم
    میخواستم بيبينم با توجه به اينکه اسپرم تو پيش آب هم ميتونه باشه
    و با توجه به حرکت اسپرم
    احتمال بارداری هست?

سلام
    جواب سوالتون خیر هست

4. hananeh1212 نوشته است: سلام خسته نباشید. من یه دختر باکره هستم با پریودی منظم. روز 6 مرداد پریود شدم و رور 11 مرداد تمام شد پریودم .16 روز بعد از پایان پریودم(26 مرداد) رابطه سطحی و به اصطلاح لاپایی داشتیم هیچ دخولی نداشتیم و منی هم روی شکمم خالی کردن و بعداز 3 ساعت قرص لونژیا 1.5 خوردم.روز 27 هم ارتباط سطحی داشتم ولی قرص نخوردم.29 هم ارتباط سطحی داشتم که باز هم روی شکمم خالی کردن ولی با دستمال شکمم رو تمیز نکردم و رفتم زیر دوش حمام با اب شستم بعد از شکمم واژن و اطراف واژنم رو با اب شستم.خیلی نگرانم از اینکه منی با اب روانتر شده باشه و خودش رو به واژنم رسونده باشه. چون 26 قرص لونژیل 1.5 خوردم نمیدونم دوباره استفاده کنم یا خیر؟ تورو خدا احتمال بارداری هست؟ترس از پیشاب هم دارم.نمیدونم توروزای پر خطرم بوده یا نه؟ تورو خدا راهنمایی کنید منو.خوتهش میکنم.

سلام
    در هر دوره فقط یکبار میشه از روش اورژانسی استفاده کرد
    احتمال بارداری در شما خیلی کمه
    نگران نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. Queensktwo نوشته است: سلام خسته نباشید من تقریبا از دو سه روز بعد از رابطه تکرر ادرار دارم ممکنه از بارداری باشه ؟یا عفونته؟

سلام
    علایمی که گفتید نشانه قطعی بارداری نیست
    درصورتیکه رابطه پرخطر داشتید و عادت ماهانه تون به تاخیر افتاده آز خون بدید

6. Mr_Rasad

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام، خسته نباشيد. من با نامزدم 23 با عادت نامنظم ١٤ روز بعد پريودى ايشون نزديكى سطحى داشتيم و تماس پيشاب سطحى بوده، روز بعد ايشون پريود شدن كه خونويزى تا ١٣ روز ادامه داشت، با استرس زياد رفتيم سنوگرافى مشخص شد كه كيست دارن! دكترشون يه سرى قرص براشون تجويز كردن. بعد يك هفته مصرف داروها ديشب از خواب پريدن با حالت تهوع و بعد تهوع ( حدود ساعت ٢:٣٠ بامداد).
    سؤال: • دليل تهوع ايشون چى هست، باردارى يا اينكه بخاطر كيستها بوده؟ شايدم ربطى به اين مسئله نداشته!
    نميدونم خيلى استرس داريم Sad باردار باشن!
    با تشكر از شما.

7. سلام من روز ١٣،١٢ پريودي رابطه سطحي داشتم،  كه به احتمال خيلي كم پيشاب تماس داشت، شك كردم همون روز ١٣. ٤ تا ld خوردم بعد ١١ ساعت ٤ تاي بعدي رو خوردم كه حدود ٥ساعت بعدش ٢،٣ ساعت پشت سر هم حال تهوع داشتم، ٣ روز بعد ٢ روز فقط لكه ي قهوه اي ديدم كه كم بود   ، الان كه ٩ روز از خوردن قرصا ميگذره هنوز پريود نشدم، ميخواستم ببينم احتمال بارداري هست؟

8. سلام خسته نباشید . من یه دختر باکره با پریود منظم هستم . اخرین زمان پریودم 6 مرداد بوده و 11 مرداد هم تمام شد. 16 روز پس از اتمام پریودم رابطه سطحی و به اصلاح لاپایی داشتم که هیچ دخولی نداشتیم و منی روی شکمم خالی شده و بعد از 3 ساعت قرص لونژیل 1.5 خوردم.در روز 27 مرداد یعنی یه روز بعداز رابطمون هم ارتباط سطحی داشتم باز هم منی روی شکمم خالی شد اما در روز 29 مرداد ارتباط سطحی داشتم منی روی شکمم خالی شد اما با دستمال شکمم رو تمیز نکردم و رفتم زیر دوش با اب شستم با دستم اول شکمم رو و بعد اطراف واژنم الان خیلی نگرانم مبدا دستم الوده به منی بوده و واژنم رو شستم؟ البته چون در هر دوره یه بار بیشتر نمیشه لونژیل مصرف کرد دیگه استفاده نکردم.در ضمن پریودم منظمه و باید روز 6 شهریور پریود میشدم اما هنوز پریود نشدم و سه روز از پریودم گذشته.تمام علایم پریود رو دارم سینه درد و دلدرد و ترشح اما پریود نشدم هنوز.البته در هر بار رابطه من ارضا نشدم.الان ترس از پیشاب و دست الوده خودم به منی دارم.تورو خدا منو راهنمایی کنید.ایا من باردارم؟

9. سلام

من  از  قرص  ال  دی  استفاده  می  کنم  6  ماه  حدودا   فعلا  هم  مشکلی  نداشتم  نه  حالت  تهوع  نه سر  درد  و  نه افزاش  وزن  البته  کاهش  وزن  داشتم  نمی  دونم  به  خاطر  قرص  یا  نه؟؟

اما  جدیدا  شنیدم  که  دوز  قرص ال  دی  و  بقیه  قرص  های  ضد  بارداری  رو آوردن  پایین به خاطر  افزایش  جمعیت؟؟؟؟

10. sahar8080 نوشته است: سلام

من  از  قرص  ال  دی  استفاده  می  کنم  6  ماه  حدودا   فعلا  هم  مشکلی  نداشتم  نه  حالت  تهوع  نه سر  درد  و  نه افزاش  وزن  البته  کاهش  وزن  داشتم  نمی  دونم  به  خاطر  قرص  یا  نه؟؟

اما  جدیدا  شنیدم  که  دوز  قرص ال  دی  و  بقیه  قرص  های  ضد  بارداری  رو آوردن  پایین به خاطر  افزایش  جمعیت؟؟؟؟

سلام
    این حرفا شایعه هست باور نکنید

11. hananeh1212 نوشته است: سلام خسته نباشید . من یه دختر باکره با پریود منظم هستم . اخرین زمان پریودم 6 مرداد بوده و 11 مرداد هم تمام شد. 16 روز پس از اتمام پریودم رابطه سطحی و به اصلاح لاپایی داشتم که هیچ دخولی نداشتیم و منی روی شکمم خالی شده و بعد از 3 ساعت قرص لونژیل 1.5 خوردم.در روز 27 مرداد یعنی یه روز بعداز رابطمون هم ارتباط سطحی داشتم باز هم منی روی شکمم خالی شد اما در روز 29 مرداد ارتباط سطحی داشتم منی روی شکمم خالی شد اما با دستمال شکمم رو تمیز نکردم و رفتم زیر دوش با اب شستم با دستم اول شکمم رو و بعد اطراف واژنم الان خیلی نگرانم مبدا دستم الوده به منی بوده و واژنم رو شستم؟ البته چون در هر دوره یه بار بیشتر نمیشه لونژیل مصرف کرد دیگه استفاده نکردم.در ضمن پریودم منظمه و باید روز 6 شهریور پریود میشدم اما هنوز پریود نشدم و سه روز از پریودم گذشته.تمام علایم پریود رو دارم سینه درد و دلدرد و ترشح اما پریود نشدم هنوز.البته در هر بار رابطه من ارضا نشدم.الان ترس از پیشاب و دست الوده خودم به منی دارم.تورو خدا منو راهنمایی کنید.ایا من باردارم؟

احتمال بارداری در شما کمه
    در صورت تاخیر پریودی بیش از یک هفته آز خون بدید

12. Anijabri نوشته است: سلام من روز ١٣،١٢ پريودي رابطه سطحي داشتم،  كه به احتمال خيلي كم پيشاب تماس داشت، شك كردم همون روز ١٣. ٤ تا ld خوردم بعد ١١ ساعت ٤ تاي بعدي رو خوردم كه حدود ٥ساعت بعدش ٢،٣ ساعت پشت سر هم حال تهوع داشتم، ٣ روز بعد ٢ روز فقط لكه ي قهوه اي ديدم كه كم بود   ، الان كه ٩ روز از خوردن قرصا ميگذره هنوز پريود نشدم، ميخواستم ببينم احتمال بارداري هست؟

خیر
    بارداری منتفیه

13. Mr_Rasad نوشته است: سلام، خسته نباشيد. من با نامزدم 23 با عادت نامنظم ١٤ روز بعد پريودى ايشون نزديكى سطحى داشتيم و تماس پيشاب سطحى بوده، روز بعد ايشون پريود شدن كه خونويزى تا ١٣ روز ادامه داشت، با استرس زياد رفتيم سنوگرافى مشخص شد كه كيست دارن! دكترشون يه سرى قرص براشون تجويز كردن. بعد يك هفته مصرف داروها ديشب از خواب پريدن با حالت تهوع و بعد تهوع ( حدود ساعت ٢:٣٠ بامداد).
    سؤال: • دليل تهوع ايشون چى هست، باردارى يا اينكه بخاطر كيستها بوده؟ شايدم ربطى به اين مسئله نداشته!
    نميدونم خيلى استرس داريم Sad باردار باشن!
    با تشكر از شما.

بارداری منتفیه
    احتمال داره حالت تهوع بخاطر مصرف قرص ها باشه
    در صورت تکرار با پزشکشون مشورت کنند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. سلام دوستان شریک من آمپول دپوپروورا با مدروکسی پروجسترونه 150 میلی گرم تزریق کرده این آمپول یه ماه از بارداری جلوگیری میکنه یا سه ماه ؟
    چند روز بعد از تزریق میشه با خیال راحت رابطه جنسی کرد ؟
    با ریختن منی درون واژن امکان حامله شدن هستش با این روش ؟

15. سلام
    ممنون میشم سریع جواب بدید
    پریود ها معمولا یا ۳۰ روزاست یا ۳۲ روز ویک شهریور پریود شده وهفتم شهریور پاک شده دیروز تاریخ ۱۰ شهریور رابطه داشته که البته دخول صورت نگرفته اما تماس داشته از مقعد و پبشاب هم بهش خورده اما بعد طرف مقابل دور از واژان ارضا شده
    حدود ۲ ساعت یعد از روش اورژانسی قرص اچ دی استفاده کرده نوبت اول دوتا و۱۲ ساعت بعد ۲ تا چقدر احتمال بارداری هست و چند روز دیگه بعد مصرف قرص دچار خونريزی میشه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 39 از 126
رفتن به صفحه :    ... 39 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید