شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

مشکلات پرده بکارت، سوال و جواب و راهنمایی

1. azadehov نوشته است: سلام
    اقای دکتر خواهشا راهنماییم کنید پسری هستم 25 ساله. نامزدی دارم همسن خودم.
    دیروز با نامزدم معاشقه داشتیم. ببخشید انقدر واضح میگم چون میخوام کاملا شرایط رو متوجه شوید. تنها رابطه پایین تنه ای که داشتیم این بود که در حد 10 ثانیه از روی شلوار (همینطور که لباسمان تنمان بود کاملا) از پشت سر کمی ژست دخول از پشت رو انجام دادیم و کمی مالش ایجاد کردیم که شاید 10 ثانیه هم نشد. در حد 3 ثانیه هم من با دستم، باز هم از روی شلوار ، آلت تناسلی نامزدم رو مالیدم. (ببخشید از ادبیاتم). همچنین آخر معاشقمون ایشون همانطور که شلوارش کاملا به پا داشت ، نشست روی پاهای من (من هم شلوار کاملا پوشیده بودم) و در حد 5 ثانیه روی پایه من مالیده شد تا من ارضا شدم. اما تاکید میکنم شلوار و لباس زیر هردومون پایمان بود.
    حالا دیشب که نامزدم رفته خونشون، میگه یه قطره خون کوچیک در حد یک سکه 50 تومنی در لباس زیرش دیده. امروز صبحم که لباس زیرش رو عوض کرده میگه یه قطره دیگه البته خیلی کوچیک تر نسبت به قطره ای که دیشب دیده، باز مشاهده کرده. البته مورد قطره خونی که دیشب دیده نمیدونه دقیقا برای چه زمانی بوده چون که از ظهر که ما معاشقه داشتیم تا شب ، پیش نیامده بود که بره دستشویی.
    اما خودش میگه هم قطره خون دیشبی و هم قطره خون ناچیزتره امروزی، تازه به نظر نمیاد ولی این قطره ریزتر امروزی میگه یکمی تیره تره.
    پریود نامزدم هم دو سه هفته پیش بود. میگه خودش درد نداره ولی حال و هوای پریود یکمممممممممی داره.
    آیا پرده اش آسیبی دیده؟ آخه هیچ رفتار پرخطری که ناشی از ورود یا دخول مستقیم باشه نداشتیم. هرچی هم بوده  و توضیح دادم از روی شلوار (اونم شلوار زخیم لی ) بوده.
    آیا دلیل دیگه ای میتونه این دو قطره خون کوچیک داشته باشه؟ ایا پرده نامزدم آسیبی دیده؟
    از معاینه دکتر هم خجالت داره. اطمینان قلبی هم به هم داریم و خجالت از معاینه تنها یک خجالت دخترونه است.
    ممنون میشم پاسخم رو بدید.

دوست عزیز با توجه به نوع رابطه شما امکان آسیب به بکارت نامزدتون وجود نداره
    نگران نباشید

2. azadehov نوشته است: سلام
    اقای دکتر خواهشا راهنماییم کنید پسری هستم 25 ساله. نامزدی دارم همسن خودم.
    دیروز با نامزدم معاشقه داشتیم. ببخشید انقدر واضح میگم چون میخوام کاملا شرایط رو متوجه شوید. تنها رابطه پایین تنه ای که داشتیم این بود که در حد 10 ثانیه از روی شلوار (همینطور که لباسمان تنمان بود کاملا) از پشت سر کمی ژست دخول از پشت رو انجام دادیم و کمی مالش ایجاد کردیم که شاید 10 ثانیه هم نشد. در حد 3 ثانیه هم من با دستم، باز هم از روی شلوار ، آلت تناسلی نامزدم رو مالیدم. (ببخشید از ادبیاتم). همچنین آخر معاشقمون ایشون همانطور که شلوارش کاملا به پا داشت ، نشست روی پاهای من (من هم شلوار کاملا پوشیده بودم) و در حد 5 ثانیه روی پایه من مالیده شد تا من ارضا شدم. اما تاکید میکنم شلوار و لباس زیر هردومون پایمان بود.
    حالا دیشب که نامزدم رفته خونشون، میگه یه قطره خون کوچیک در حد یک سکه 50 تومنی در لباس زیرش دیده. امروز صبحم که لباس زیرش رو عوض کرده میگه یه قطره دیگه البته خیلی کوچیک تر نسبت به قطره ای که دیشب دیده، باز مشاهده کرده. البته مورد قطره خونی که دیشب دیده نمیدونه دقیقا برای چه زمانی بوده چون که از ظهر که ما معاشقه داشتیم تا شب ، پیش نیامده بود که بره دستشویی.
    اما خودش میگه هم قطره خون دیشبی و هم قطره خون ناچیزتره امروزی، تازه به نظر نمیاد ولی این قطره ریزتر امروزی میگه یکمی تیره تره.
    پریود نامزدم هم دو سه هفته پیش بود. میگه خودش درد نداره ولی حال و هوای پریود یکمممممممممی داره.
    آیا پرده اش آسیبی دیده؟ آخه هیچ رفتار پرخطری که ناشی از ورود یا دخول مستقیم باشه نداشتیم. هرچی هم بوده  و توضیح دادم از روی شلوار (اونم شلوار زخیم لی ) بوده.
    آیا دلیل دیگه ای میتونه این دو قطره خون کوچیک داشته باشه؟ ایا پرده نامزدم آسیبی دیده؟
    از معاینه دکتر هم خجالت داره. اطمینان قلبی هم به هم داریم و خجالت از معاینه تنها یک خجالت دخترونه است.
    ممنون میشم پاسخم رو بدید.

دوست عزیز
    با توجه به نوع رابطه شما امکان آسیب به بکارت نامزدتون وجود نداره
    نگران نباشید
    به احتمال زیاد اون لکه بخاطر نزدیک بودن به پریودیشون هست

3. سلامو سته نباشد تشکر از سایت خوبتون یخواستم بدونم بعداز اینک عمل پرده بکارت انحام شد در اولین نزدیکی خونی مشاهده میشه یا ن؟ این ک خون دیده بشه بعد از عمل ب چی بستگی داره

4. golben نوشته است: سلامو سته نباشد تشکر از سایت خوبتون یخواستم بدونم بعداز اینک عمل پرده بکارت انحام شد در اولین نزدیکی خونی مشاهده میشه یا ن؟ این ک خون دیده بشه بعد از عمل ب چی بستگی داره

سلام
    بله...اندک خونی مشاهده میشه.
    مشاهده خون به این بستگی داره که پرده بکارت به تازگی ترمیم شده باشه مثلا یک هفته یا کمتر از ترمیم آن گذشته باشه.

5. عرض سلام و خدا قوت، ببخشید من دختری بیست و دو ساله هستم و حدود 4 یا 5 سال پیش بدون اینکه اطلاعی از وجود پرده و این بحث ها داشته باشم در حمام چند بار انگشتم رو خیلی کم داخل مهبل و واژن کردم و با وجود اینکه دو هفته پیش یا کمتر از از وقوع قضیه پریود شده بودم روز بعدش خونریزی کردم و سه روز خونریزی داشتم و متوجه نشدم که هنگام داخل کردن چند بار انگشت تا حدودی داخل مهبل ، خونریزی هم زمان صورت گرفت یا نه! میخواستم بدونم آیا به پرده بکارت من آسیبی رسیده و کامل برداشته شده است؟ خیلی نگرانم و چند سال است که فکرم درگیر این مسئله هست، ممنون میشم که پاسخ بدین، در پناه خدا ، یاعلی

6. سلام خسته نباشید عذرخواهی میکنم من یه دختر 30 ساله با پرده بکارت نیمه حلقوی.با نامزدم یک رابطه سطحی و به اصطلاح لاپایی داشتم در حین ارتباط احساس کردم واسه یه لحظه خیلی کوتاه التشون به سر وازنم برخورد کرد و هیچ دخولی نداشتیم فقط یه مقدار درد داشتم وقتی با دستمال تمیز کردم خودم رو یه قطره خون صورتی رنگ روی دستمال ظاهر شد.به نظرتون پرده بکارتم پاره شده.تورو خدا من رو راهنمایی کنید.ممنون

7. drzp1372 نوشته است: عرض سلام و خدا قوت، ببخشید من دختری بیست و دو ساله هستم و حدود 4 یا 5 سال پیش بدون اینکه اطلاعی از وجود پرده و این بحث ها داشته باشم در حمام چند بار انگشتم رو خیلی کم داخل مهبل و واژن کردم و با وجود اینکه دو هفته پیش یا کمتر از از وقوع قضیه پریود شده بودم روز بعدش خونریزی کردم و سه روز خونریزی داشتم و متوجه نشدم که هنگام داخل کردن چند بار انگشت تا حدودی داخل مهبل ، خونریزی هم زمان صورت گرفت یا نه! میخواستم بدونم آیا به پرده بکارت من آسیبی رسیده و کامل برداشته شده است؟ خیلی نگرانم و چند سال است که فکرم درگیر این مسئله هست، ممنون میشم که پاسخ بدین، در پناه خدا ، یاعلی

سلام
    والا تا جایی که من میدونم فک نمیکنم پارگی یا آسیب بکارت سه روز خونریزی داشته باشه
    برای اطمینان از سلامت بکارتتون بهتره پیش متخصص زنان یا مامای مجرب معاینه شوید

8. hananeh1212 نوشته است: سلام خسته نباشید عذرخواهی میکنم من یه دختر 30 ساله با پرده بکارت نیمه حلقوی.با نامزدم یک رابطه سطحی و به اصطلاح لاپایی داشتم در حین ارتباط احساس کردم واسه یه لحظه خیلی کوتاه التشون به سر وازنم برخورد کرد و هیچ دخولی نداشتیم فقط یه مقدار درد داشتم وقتی با دستمال تمیز کردم خودم رو یه قطره خون صورتی رنگ روی دستمال ظاهر شد.به نظرتون پرده بکارتم پاره شده.تورو خدا من رو راهنمایی کنید.ممنون

سلام
    اگر دخولی صورت نگرفته ممکن است علت خونریزی کم، آسیب پوستی نواحی اطراف و لبه های حساس واژنتون بوده
    جهت اطمینان کامل باید توسط متخصص معاینه شوید

9. سلام من مدتی نامزد داشته ام و علی رغم اینکه محرم بودیم داشتن رابطه جنسی از نظر خانواده ها ممنوع بود. من و نامزدم از طریق عدم دخول با هم رابطه داشتیم و یکبار بعد از ارتباط ما بعد از چند ساعت ترشحاتی که به نظر میرسید حاوی خون است در لباس زیری که بعد از رابطه پوشیده بودم دیدم و این ترشحات تا یکی دو روز ادامه پیدا کرد. بازهم تکراز میکنم که دخول صورت نگرفت تنها فشاری به واژن وارد شد که درد کمکی به همراه داشت و به محض ایجاد درد ادامه داده نشد و خونریزی در ان موقع اتفاق نیفتاد. آن زمان چون نامزد بوده و قصد ازدواج داشتیم به این مسئله توجهی نکردم اما الان احتمال برهم خوردگی نامزدی هست و من نگزان از دست دادن بکارت هستم... ممنون میشوم راهنمایی کنید که اگر ترشحات همراه با خون بعد از چند ساعت شروع و تا یکی دو روز ادامه پیدا کند میتواند نشانه از بین رفتن بکارت باشد یا نه؟ ممنون

10. Migol نوشته است: سلام من مدتی نامزد داشته ام و علی رغم اینکه محرم بودیم داشتن رابطه جنسی از نظر خانواده ها ممنوع بود. من و نامزدم از طریق عدم دخول با هم رابطه داشتیم و یکبار بعد از ارتباط ما بعد از چند ساعت ترشحاتی که به نظر میرسید حاوی خون است در لباس زیری که بعد از رابطه پوشیده بودم دیدم و این ترشحات تا یکی دو روز ادامه پیدا کرد. بازهم تکراز میکنم که دخول صورت نگرفت تنها فشاری به واژن وارد شد که درد کمکی به همراه داشت و به محض ایجاد درد ادامه داده نشد و خونریزی در ان موقع اتفاق نیفتاد. آن زمان چون نامزد بوده و قصد ازدواج داشتیم به این مسئله توجهی نکردم اما الان احتمال برهم خوردگی نامزدی هست و من نگزان از دست دادن بکارت هستم... ممنون میشوم راهنمایی کنید که اگر ترشحات همراه با خون بعد از چند ساعت شروع و تا یکی دو روز ادامه پیدا کند میتواند نشانه از بین رفتن بکارت باشد یا نه؟ ممنون

سلام
    خیر....اگر پرده بکارت از نوعی باشه که با پارگی خونریزی کنه، خونش در حد چند قطره و قرمز رنگ و در همان لحظه پارگی اتفاق میفته و تمام میشه.
    ترشحات همراه با خون ممکنه علت دیگری مثل نزدیک بودن پریودی یا عفونت یا غیره داشته باشه....به هیچوجه ربطی به بکارت نداره.
    پرده شما سالمه...خیالت راحت.

11. سلام خسته نباشید من چند ماه پیش بانامزدم رابطه داشتم ناخواسته دخول انجام شد روز اخر پریودیم بود ی خون قهوه ای مثل خون اخر پریودی دیدم.پیش دوتا دکتر رفتم یکی گفت سالمه پردت یکی گفت سالم نیس.من دارم دیوونه میشم خانوادم شدیدا اصرار دارن برم گواهی بگیرم حتی بخاطر ی سری مسایل امکان بهم خوردن نامزدی هست هیچی بعید نیس.زندگیم جهنم شده خیلی میترسم چرا دکترا نظرات مختلف داشتن؟من تصمیم ب ترمیم گرفتم چقد امکانش هست جای ترمیم نمونه و بم گواهی بدن؟اگه پردم حلقوی یاارتجاعی بوده باشه بازم میشه ترمیمش کرد؟لطفا کمکم کنید شماچی واسم صلاح میدونید.خانواده من خیلی به این موارد حساسن.ممنون

12. shelin

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام .تو رو خدا زود جوابم و بدین.
    من با نامزدم رابطه جنسی دهانی داشتیم اما من در حین رابطه جنسی دیدم کمی خون از واژنش اومد ولی هیچ درد و سوزشی نداشت .که سریع رابطه جنسی و قطع کردیم.

امکانش هس با توجه اینکه آلت داخل نرفته پرده پاره شده باشه؟؟

13. shelin نوشته است: سلام .تو رو خدا زود جوابم و بدین.
    من با نامزدم رابطه جنسی دهانی داشتیم اما من در حسن رابطه جنسی دیدم کمی خون از واژنش اومد ولی هیچ درد و سوزشی نداشت .که سریع رابطه جنسی و قطع کردیم.

سلام
    نگرانی شما بی مورد است
    احتمالا نزدیک های پریودیشون بوده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. shelin

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    badomak نوشته است:
    shelin نوشته است: سلام .تو رو خدا زود جوابم و بدین.
    من با نامزدم رابطه جنسی دهانی داشتیم اما من در حین رابطه جنسی دیدم کمی خون از واژنش اومد ولی هیچ درد و سوزشی نداشت .که سریع رابطه جنسی و قطع کردیم.

سلام
    نگرانی شما بی مورد است
    احتمالا نزدیک های پریودیشون بوده

آخه دو سه روز از پریودش گذشته بود.بعد منم احساس کردم که دندونم محکم به واژن خورد

15. سلام خسته نباشید
    کمک کنید من دیروز با دوستم رابطه داشتم بدبختانه نمیخواستم  پاره بشه اما شد .
    پردش پاره شد .اما هنوز بعد از حدود 20 ساعت از موقع دخول و ازبین رفتن پرده بازم خونریزی داره شدید.دکترم همون دیروز رفتیم گفت ازبین رفته.
    حالا با این خونریزی باید چه کرداصلا این همه خونریزی عادی هست؟ توروخدا کمک کنید زودتر
    میشه قرصی چیزی خورد خون بند بیاد؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 16 از 40
رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید