شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نحوه درمان شپش سر

1. سلام
    لطفا به من کمک کنید من برای چند روز با خانواده رفته بودم مسافرت بعد از برگشت احساس خارش توی سرم داشتم ولی اهمیت ندادم در ضمن اینم بگم که من موهام کوتاهه و به موقع حموم میرم امروز صبح وقتی داشتم از خواب بیدار میشدم دستمو توی موهام کردم و یه موجود شش پای سیاه رنگ از توش در آوردم تو اینترنت سرچ کردم دیدم شپشه سریعا اقدام کردم و با سرکه موهامو شونه کردم ولی دیگه هیچ حیوانی توی موهام نبود حموم رفتم و موهامو شستم بعد سرکه و نعناع رو جوشاندم و سه ساعت گذاشتم روی موهام موند و بازم شونه کردم  ولی ایندفعه یه موجود سفید خیلی کوچولو که دست و پای کوچیکی هم داشت مشاهده کردم فقط یه دونه ، مامانم موهامو نگاه کرد و گفت تک و توک تخم شپش توی موهامه ولی خودش نیست منم شامپو لیندان گرفتم و به موهام طبق دستور روش زدم و شونه کردم هیچ حیوونه زنده ای توی موهام نبود و حتی مرده ولی تخم شپش ها از موهام میریخت حالا من باید چیکار کنم ؟ آیا اگه هفته دیگه ام شامپو بزنم مشکلم بر طرف می شه؟ این مشکل چقدر جدیه؟ خواهشا کامل جواب بدید دارم دیوونه میشم همش گریه میکنم بعد از زدن شامپو ام همش احساس خارش دارم و فکر میکنم چیزی روی سرم راه میره ولی وقتی به بقیه میگم نگاه کنن میگن هیچ چیز نیست، در ضمن لباس ها و ملحفه ها و شونه ها رو شستم تو سر اعضای خانواده شپش یا تخم شپش مشاهده نشد باید چیکار کنم اونا هم نگیرن؟؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید