شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 38 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام ، ممنونم میشم ج بدید
    چطور میشه پریود و خونریزی در دوران بارداری رو از هم تشخیص داد ؟ آیا در خونریزی بارداری هم از قبلش علایم پریود ( مثل درد کمر و اینا) نمایان میشه یا خیر فقط خون ریزیه ؟؟

2. سلام دکتر آیا ریختن اب مرد ، لای پای دختر  که تنها ساپورت پوشیده باعث حاملگی میشه اخه دکتر این دوستم اینقد دیگه شورشو در آورده که میگه هر چند روز یه با با نامزدم همین کارو میکنم الان هم مدت این کار 6 الب 7 ماه هم میشه
    متشکرم

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

3. سلام خسته نباشید ببخشید این  پیش اب طی رابطه چند بار خارج میشه ؟

4. Polikan نوشته است: سلام دکتر آیا ریختن اب مرد ، لای پای دختر  که تنها ساپورت پوشیده باعث حاملگی میشه اخه دکتر این دوستم اینقد دیگه شورشو در آورده که میگه هر چند روز یه با با نامزدم همین کارو میکنم الان هم مدت این کار 6 الب 7 ماه هم میشه
    متشکرم

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

دوست عزیز هرچند احتمالش وجود داره ٬‌اما به شدت بعیده ! حاملگی به این سادگیا نیست ... و البته این احتمال وقتی مطرحه که تو ایام پرخطر باشین.

5. باسلام خدمت دکتر عزیز
    اول این که من دقیقا یک.روز بعد از اتمام پریودم با نامزدم رابطه داشتم که دخول انجام نشد و منی هم روی آلت من و نزدیک واژن ریخته نشد...ولی الان حدود یک هفته اززمان پریودم گذشته و هنوز پریود نشدم..همین ذهنمو خیلی مشغول کرده
    و دوم ...من چون مطمعن بودم منی با واژن تماس نداشته دو روز پیش دوتا آمپول پروژسترون زدم...اگه بخوام آزمایش بارداری بدم ممکنه تو نتیجه آزمایش تاثیر داشته باشه
    لطفا پاسخ بدید ...شدیدا دچار وسواس فکری شدم

6. سلام.من پریود نامنظم دارم حتی گاهی پیش امده 14 روز ب تاخیر بندازم.ماه گذشته5تیر عادت شدم و ماه قبل ترش 7 ام در واقع استثنا بود ک منطم بود.در مرداد ب دلیل استرس زیادی ک داشتم اصلا علایم پریود نداشتم.یعنی 5مرداد گذشت و من علایم نداشتم در روز 13 مرداد رابطه سطحی بدون  دخول داشتم ک نامزدم ارضا نشد. بعد اون روز هم کلا پریود نشدم ک مجبور ب خوردن زعفران شدم ک الان چن روزیه درد و علایم پریود دارم.اما نمیشم.علت چیه؟باردارم؟

7. سلام
    مي خواستم ببينم اگر دست آلوده به پيشاب مرد به آلت زن تماس پيدا كنه احتياج به روش اورژانسي هست ؟
    ممنون ميشم اگه تا فرصت هست جواب بدين
    با تشكر

8. باسلام وخسته نباشید
    من 2 روز پیش با نامزدم که باکرس رابطه بدون دخول داشتیم زمانیکه من ارضا شدم ابم روی کمر ایشان ریخت وشک کردیم که ایا اب به پایین و روی واژن هم ریخته شد یانه به همین جهت پس از ارتباط محل وازن را شستشو داد و 7ساعت بعد 2قرص اچ دی و 12ساعت بعد 2 قرص دیگر خورد با این تفاسیر وباتوجه به اینکه ایشان در روز8 ام پس از پاک شدن از پریود بودند و پریود نامنظم دارندو طول قاعدگی حدود25روز است ایا احتمالی همچنان برای بارداری هست؟  اگرهست باتوجه به اینکه 72ساعت از ارتباط نگذشته ایا اقدام دیگری میتوان کرد؟ آیا ایشان در دوران خطر قرارداشته؟

9. sd69 نوشته است: باسلام وخسته نباشید
    من 2 روز پیش با نامزدم که باکرس رابطه بدون دخول داشتیم زمانیکه من ارضا شدم ابم روی کمر ایشان ریخت وشک کردیم که ایا اب به پایین و روی واژن هم ریخته شد یانه به همین جهت پس از ارتباط محل وازن را شستشو داد و 7ساعت بعد 2قرص اچ دی و 12ساعت بعد 2 قرص دیگر خورد با این تفاسیر وباتوجه به اینکه ایشان در روز8 ام پس از پاک شدن از پریود بودند و پریود نامنظم دارندو طول قاعدگی حدود25روز است ایا احتمالی همچنان برای بارداری هست؟  اگرهست باتوجه به اینکه 72ساعت از ارتباط نگذشته ایا اقدام دیگری میتوان کرد؟ آیا ایشان در دوران خطر قرارداشته؟

سلام
    امکان بارداری نیست

10. nadem نوشته است: سلام
    مي خواستم ببينم اگر دست آلوده به پيشاب مرد به آلت زن تماس پيدا كنه احتياج به روش اورژانسي هست ؟
    ممنون ميشم اگه تا فرصت هست جواب بدين
    با تشكر

سلام
    اگر تو روزهای پرخطر نبوده که مشکلی نیست
    اگر هم روزهای تخمک گذاری بوده و دستتون سطحی با واژنشون برخورد داشته جای نگرانی نیست

11. Ms_cool نوشته است: سلام.من پریود نامنظم دارم حتی گاهی پیش امده 14 روز ب تاخیر بندازم.ماه گذشته5تیر عادت شدم و ماه قبل ترش 7 ام در واقع استثنا بود ک منطم بود.در مرداد ب دلیل استرس زیادی ک داشتم اصلا علایم پریود نداشتم.یعنی 5مرداد گذشت و من علایم نداشتم در روز 13 مرداد رابطه سطحی بدون  دخول داشتم ک نامزدم ارضا نشد. بعد اون روز هم کلا پریود نشدم ک مجبور ب خوردن زعفران شدم ک الان چن روزیه درد و علایم پریود دارم.اما نمیشم.علت چیه؟باردارم؟

سلام
    وقتی نانزدتون ارضا نشدن که دیگه جای نگرانی نیست
    تاخیر در پریودتون دلایلی غیر از بارداری داره که بهتره با مراجعه به متخصص علتش رو جویا شوید

12. nbeygi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام، خسته نباشید
    من معمولا دوره ی ماهانه ی 30 الی 32 روزه دارم.
    در دوره قبلی در روز نهم مجبور به استفاده از روش اورژانس شدم و 5روز بعد از اون هم پریود شدم و پریودم هم 5روز طول کشید.
    در این دوره ی جدید در روز 16(به احتمال زیاد) تخمک گذاری داشتم و اتفاقا در همون روز هم با همسرم رابطه داشتم که کاندوم داشت ولی از اونجایی که شنیدم پیشاب هم ممکنه حاوی اسپرم باشه یه احتمال کمی برای رسیدن اسپرم به درون واژنم هست.
    از دومین روز بعد از تخمک گذاری تا الان(23دوره) علائم زیر رو دارم:
    احساس میکنم دمای بدنم یه مقدار بالاست، گاهی اوقات دلم درد پریود میگیره، بعضی وقتا حالت تهوع خفیف و بی حالی دارم، روده هام حساس شدن و مدفوع کمی شل
    میخواستم بدونم ممکنه اینا علامت بارداری باشن یا نه؟
    یا به خاطر خوردن قرص های اورژانس در دوره ی قبل الان اینجوریم؟

خیلی ممنون از وقتی که میذارین

13. nbeygi نوشته است: سلام، خسته نباشید
    من معمولا دوره ی ماهانه ی 30 الی 32 روزه دارم.
    در دوره قبلی در روز نهم مجبور به استفاده از روش اورژانس شدم و 5روز بعد از اون هم پریود شدم و پریودم هم 5روز طول کشید.
    در این دوره ی جدید در روز 16(به احتمال زیاد) تخمک گذاری داشتم و اتفاقا در همون روز هم با همسرم رابطه داشتم که کاندوم داشت ولی از اونجایی که شنیدم پیشاب هم ممکنه حاوی اسپرم باشه یه احتمال کمی برای رسیدن اسپرم به درون واژنم هست.
    از دومین روز بعد از تخمک گذاری تا الان(23دوره) علائم زیر رو دارم:
    احساس میکنم دمای بدنم یه مقدار بالاست، گاهی اوقات دلم درد پریود میگیره، بعضی وقتا حالت تهوع خفیف و بی حالی دارم، روده هام حساس شدن و مدفوع کمی شل
    میخواستم بدونم ممکنه اینا علامت بارداری باشن یا نه؟
    یا به خاطر خوردن قرص های اورژانس در دوره ی قبل الان اینجوریم؟

خیلی ممنون از وقتی که میذارین

سلام
    تمامی علایمی رو که گفتید نمیتونه نشانه قطعی برای بارداری باشه
    اگر از اول رابطه کاندوم استفاده نکردید بی احتیاطی بوده و احتمال کمی برای بارداری وجود داره
    در صورتیکه در موقع مقرر خودتون پریود نشدید جهت اطمینان آز خون بدید

14. سلام. ببخشین من تاپیک مناسب این سوالم رو پیدا نکردم و ناچارا اینجا می پرسم ...
    یه مشکل دارم من. دو ماه قبل من لونژیل مصرف کردم و دو بار تا حالا سر وقت پریود شدم و مشکلی توی خود پریودم نداشتم ولی یه مشکل دیگه دارم که نمی دونم ربطی داره به این قرصا یا نه؟!
    ماه بعد مصرف قرص تخمک گذاریم درست یک هفته بعد تموم شدن پریودم اتفاق افتاد و قبلا این جوری نبود. درد سینه ها و حساس بودن و درد تخمدانم از همون بعد پریودم داشتم کلا.
    این ماه که ماه دوم بعد مصرف قرص هست هم دو سه روز بعد از تموم شدن پریودم دردی اطراف سینه م دارم و بیشتر سینه ی راستم و همچنین یکمم کشاله ی رانم... البته لمس که می کنم توده ای احساس نمی کنم. در ضمن هر دو دستمم کمی درد می کنن و عضلات پشتم نزدیک زیر بغل...
    علت این دردها می تونه همون قرص باشه و عوارض اون؟

15. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    سوالی داشتم که خواهش میکنم جواب بدين
    من چند روزه پیش با نامزدم رابطه داشتم
    که هیچگونه دخولي صورت نگرفت
    ایشون باکره هستند
    فقط من کمي التم را به معقد ايشون مالش دادم
    میخواستم بيبينم با توجه به اينکه اسپرم تو پيش آب هم ميتونه باشه
    و با توجه به حرکت اسپرم
    احتمال بارداری هست?

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 38 از 126
رفتن به صفحه :    ... 38 ...