شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید


به اينستاگرام سايت بپيونديد

به هم ریختگی قاعدگی قرص هورمونی

  1. سلام اقای دکتر

    من  متاهلم و 23سالمه 8ماه پیش رفتم دکتر و تشخیص دادن ک مشکل هورمونی دارم و ازمایش دادم

    اینم جواب ازمایشم:
    T4 8.25

    T3 1.45

    Tsh 1.09

    Free testosterone 3.6

    Dhea-so4 2.6

    Testosterone 1.0

    Prolactin 23.7

    و بعدش قرص اسپیرونولاکتون و فیناستراید دادن که 6ماه مصرف کردم و الان دوماهه که نمیخورم اما بعد اینکه نمیخورم هم قاعدگیم نامنظم شد و هم دردناک تر از قبل و اینکه صورتم خیلی جوش میزنه همچنین چاق شدم میخواستم بدونم علت چاقی و جوشهام همینه؟واینکه ممکنه برگرده لاغریم؟چون من توی 15سالگی 96کیلو بودم و با رژیم شدم 70کیلو دوباره چاق شدم و باز رژیم گرفتمو شدم 70
    همچنین میخوام باردارشم نیاز به راهنماییتون دارم باتوجه ب مسایلی که گفتم
    همچنین میخواستم بدونم که ورم صورت رابطه ای بااین قرصا داره؟احساس میکنم سیستم بدنم کلا بهم ریخته کلا بامصرف این قرصا
     
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1


پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید

Powered by phpBB ©



Forums ©

.: مسئوليت مطالب، تبليغات و محصولات ديگر سايتها به عهده خودشان است :.
.:: برداشت از مطالب اين سايت فقط با کسب مجوز از مدیریت و با ذکر مبنع و آدرس به صورت لینک بلامانع است ::.
.::: کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر رهام صادقی بوده و هرگونه سواستفاده از آن طبق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای قابل پیگیری است :::.






مدت زمان ایجاد صفحه : 0.06 ثانیه (41)