شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 37 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام ميخواستم بدونم كه اگه آميزش باركاندوم صورت بگيره ولي مرد به انزال برسه و فقط پيش آب باشه ولي دو روز قبل تخمك گزاري باشه بازم امكان بارداري هست؟

2. m_s_r نوشته است: با سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر. من با همسرم در دوران عقدم. چندروز پیش با همسرم نزدیکی داشتم، قبلش از اسپری بیحسی استفاده کردم و دخول هم انجام شده بود در حین دخول احساس کردم منی ام بیرون می آید بلافاصله بیرون آوردم و با دستم جلوی منی را گرفتم ولی بعدش دیدم یکمی از منی ام اطراف واژن ریخته است، سریع همسرم شسته است ولی الان بعد چندوز همسرم کمردرد و دل درد شدیدی مانند دوران قاعدگی دارد؛ احتمال بارداری وجود دارد؟ بدجوری نگرانم. در ضمن دو سه روز بعداز دوران پریود شدن بوده. خواهش میکنم سریع جواب بدید. ممنونم.

اگر رابطه شما یکی دو روز بعد از پاکی ایشون صورت گرفته امکان بارداری نیست
    البته باید توجه داشت که عادت ماهانه منظم داشته باشند
    در غیر اینصورت بهتره ایشان در صورت تاخیر پریود در زمان مقرر تست خون بتا بدهند
    در مورد دل درد .... که گفتید هیچ کدام نمیتونه دلیل قاطعی برای بارداری باشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. Paaniiz نوشته است: سلام ميخواستم بدونم كه اگه آميزش باركاندوم صورت بگيره ولي مرد به انزال برسه و فقط پيش آب باشه ولي دو روز قبل تخمك گزاري باشه بازم امكان بارداري هست؟

اگر از اول رابطه تا آخرش کاندوم استفاده شده که امکان بارداری نیست
    اما اگر اول رابطه بدون کاندوم بوده و فقط موفع انزال کاندوم استفاده شده و در حوالی روزهای تخمک گذاری رابطه داشتید احتمال بارداری تا حدودی وجود داره

4. سلام خسته نباشيد
    ٢٢خرداد پريود شدم چند روز بعد به صورت اورژانس لونژيل مصرف كردم اما مصرفم اشتباه و زياد بود به همين دليل تير ماه پريود نشدم و ١٦ مرداد پريود شدم از روز پنجم پريودم كه ١٩ مرداد ميشد شروع به خوردن ال دى روزانه كردم روز ٢١ ام نزديكى داشتم كه منى داخل واژن ريخته شد
    ايا قرص اورژانس مصرف كنم يا به خوردن ال دى به صورت روزانه ادامه بدم؟
    توروخدا تا قبل از اينكه مهلته ٧٢ساعتم تموم شه جواب بدين ممنون

5. Mania_2089 نوشته است: سلام خسته نباشيد
    ٢٢خرداد پريود شدم چند روز بعد به صورت اورژانس لونژيل مصرف كردم اما مصرفم اشتباه و زياد بود به همين دليل تير ماه پريود نشدم و ١٦ مرداد پريود شدم از روز پنجم پريودم كه ١٩ مرداد ميشد شروع به خوردن ال دى روزانه كردم روز ٢١ ام نزديكى داشتم كه منى داخل واژن ريخته شد
    ايا قرص اورژانس مصرف كنم يا به خوردن ال دى به صورت روزانه ادامه بدم؟
    توروخدا تا قبل از اينكه مهلته ٧٢ساعتم تموم شه جواب بدين ممنون

سلام، برای احتیاط از روش اورژانسی به طور صحیح استفاده کنید.
    برای پیشگیری با قرص LD حداقل باید 1 ماه از زمان مصرف روزانه گذشته باشه.

6. سلام خسته نباشید ....
    دو روز بعد از تمام شدن پریودم که همیشه منظم است فکر میکنم تقریبا ۲۸ روزه هست رابطه جنسی داشتم ...سوال من اینه که پیشاب چندبار خارج میشه ؟؟؟؟
    همیشه همون اولای رابطه یه اب تقریبا شفافی از همسرم خارج میشه که خیلی مقدارش کمه خیلی  ابتدا رابطه مقعدی داشتیم بعد بلا فاصله که شستشو انجام شد رابطه واژینال داشتیم که چون اولین بار بود بلد نبودیم به یه قسمت که داخل نمیشد فشار وارد میکرد ممکن دوباره پیشاب خارج بشه ؟دخول کامل با کاندوم بود تخلیه کاملا خارج در محیط بیرون بود کاملا دکتر رفتم چون خون ریزی نداشتم گفت بکارت سالمه ممکن پیشاب دوباره خارج بشه و حامله شم ؟رابطه دو روز بعد از اتمام پریود بوده

7. دوستان میشه پاسخ منو بدید؟ صفحه 36 مونده هنوز

8. Queensktwo نوشته است: سلام خسته نباشید ....
    دو روز بعد از تمام شدن پریودم که همیشه منظم است فکر میکنم تقریبا ۲۸ روزه هست رابطه جنسی داشتم ...سوال من اینه که پیشاب چندبار خارج میشه ؟؟؟؟
    همیشه همون اولای رابطه یه اب تقریبا شفافی از همسرم خارج میشه که خیلی مقدارش کمه خیلی  ابتدا رابطه مقعدی داشتیم بعد بلا فاصله که شستشو انجام شد رابطه واژینال داشتیم که چون اولین بار بود بلد نبودیم به یه قسمت که داخل نمیشد فشار وارد میکرد ممکن دوباره پیشاب خارج بشه ؟دخول کامل با کاندوم بود تخلیه کاملا خارج در محیط بیرون بود کاملا دکتر رفتم چون خون ریزی نداشتم گفت بکارت سالمه ممکن پیشاب دوباره خارج بشه و حامله شم ؟رابطه دو روز بعد از اتمام پریود بوده

با توجه به پریودی منظم شما بارداری منتفیه
    چون ابتدای ازدواج هستید و تصمیم بارداری ندارید بهتره از کاندوم با قرص استفاده کنید که دچار استرس نشوید

9. با سلام
    دوره سیکل قاعدگی قبلی نامزدم 22 روزه بود. دوره جدید ایشون در تاریخ 10 یا 11 مرداد شروع شد ولی سه روز قبلش هم ترشحات قهوه ای داشتند. برای اولین بار تصمیم گرفتیم که از روش تزریقی ضد بارداری استفاده کنیم. ایشون آمپول مدروکسی پروژسترون را در تاریخ 13 مرداد تزریق کردند و بعد از تزریق هم دیگه خونریزی نداشتند. در تاریخ 16 مرداد نزدیکی داشتیم ولی متاسفانه کاندوم پاره شد.

میخواستم بدونم آیا احتمال بارداری وجود داره؟
    اولین روز سیکل ماهیانه روز داشتن ترشحات هست و یا روز خونریزی؟
    آیا با وجود تزریق آمپول، پریود شدن میتواند دلیلی بر عدم بارداری باشد؟

10. سلام دکتر

من با نامزدم حدود 2هفته بعد از شروع قاعدگی رابطه بدون دخول داشتم یعنی بطور قطع پرده سالمه و بعداز ارضای جنسی دستام مقداری به منی آغشته شد... و چند دقیقه بعد از پایان کار دستم رو روی واژن همسرم قرار دادم و ماساژش دادم..

حالا 2روز از زمان قاعدگی بعدیش میگذره ولی پریود نشده حالااین میتونه نشونی بر بارداری باشه؟؟!!!ضمنا حدود یک هفته قبل از زمان قاعدگی جدید هم استرس و فشار عصبی زیادی بهش وارد شد بدلیل مسایل خانوادگی..

ممنون بابت کمکاتون خدا خیرتون بده

11. با سلام به شما دوستان عزیز .
    دوست دختر من در تاریخ ۲۵ام ماه قبل(تیر) پریود شدند و آخرین روز خونریزیشون ۲۸ام بودش
    ما در تاریخ ۳ مرداد باهم رابطه ی بدون دخول و مالش آلت به آلت در حالیکه سر آلت من با قسمت ابتدایی واژن ایشون برخورد داشتند و من ۲بار به انزال رسیدم و هیچکدوم حتی با بدنشون هم برخورد نداشته و ایشون خیلی حالت تعوع پیدا کرده بودن و اینکه در روز ۱۵ مرداد نیز یک رابطه ی بدون دخول دیگر با مالش آلت به آلت با تعداد دفعات بالا و طولانی مدت داشتیم که ترشحات زیادی نیز داشتند و بنده به علت محدود بودن زمان به انزال نرسیدم یعنی ۲بار نزدیک به انزال بودم که جلوشو گرفتم هر بار و بعد از دقیقه ای دوباره شروع میکردیم و اخر سر هم به انزال نرسیدم ... میخواستم بدونم آیا اصلا امکان حاملگی وجود داره با پیشاب ؟ ایشون خیلی استرس دارند و پریود نامنظمی هم دارند چون دوره ی قبلیشون از لونژیل ۱.۵ استفاده کردند آخرین روز خونریزیه پریودشون ۲۸ تیر بوده و شروعش هم ۲۵ بوده امروز ۲۴ مرداده و هنوز پریود نشدند و علائم پریودی هم دارند کمر و دل درد زیادی دارند همراه با درد تخمدان.. بعد از چه مدتی من نگران بشم و تست بتا بگیرم با توجه به اینکه هم ۳ام رابطه داشتیم هم ۱۵ام؟اگه ایشون باردار باشن من میتونم با حفظ پرده ی بکارت ایشون سقط کنم ؟ قرص و آمپول تا چه موقعی عمل سقط و انجام میدن و بعدش بی اثر میشن؟ آیا قرص ۱۰۰٪ موجب سقط میشه یا خیر؟

دوستان با دقت جواب بدید لطفا

12. ErfanNasiry نوشته است: با سلام به شما دوستان عزیز .
    دوست دختر من در تاریخ ۲۵ام ماه قبل(تیر) پریود شدند و آخرین روز خونریزیشون ۲۸ام بودش
    ما در تاریخ ۳ مرداد باهم رابطه ی بدون دخول و مالش آلت به آلت در حالیکه سر آلت من با قسمت ابتدایی واژن ایشون برخورد داشتند و من ۲بار به انزال رسیدم و هیچکدوم حتی با بدنشون هم برخورد نداشته و ایشون خیلی حالت تعوع پیدا کرده بودن و اینکه در روز ۱۵ مرداد نیز یک رابطه ی بدون دخول دیگر با مالش آلت به آلت با تعداد دفعات بالا و طولانی مدت داشتیم که ترشحات زیادی نیز داشتند و بنده به علت محدود بودن زمان به انزال نرسیدم یعنی ۲بار نزدیک به انزال بودم که جلوشو گرفتم هر بار و بعد از دقیقه ای دوباره شروع میکردیم و اخر سر هم به انزال نرسیدم ... میخواستم بدونم آیا اصلا امکان حاملگی وجود داره با پیشاب ؟ ایشون خیلی استرس دارند و پریود نامنظمی هم دارند چون دوره ی قبلیشون از لونژیل ۱.۵ استفاده کردند آخرین روز خونریزیه پریودشون ۲۸ تیر بوده و شروعش هم ۲۵ بوده امروز ۲۴ مرداده و هنوز پریود نشدند و علائم پریودی هم دارند کمر و دل درد زیادی دارند همراه با درد تخمدان.. بعد از چه مدتی من نگران بشم و تست بتا بگیرم با توجه به اینکه هم ۳ام رابطه داشتیم هم ۱۵ام؟اگه ایشون باردار باشن من میتونم با حفظ پرده ی بکارت ایشون سقط کنم ؟ قرص و آمپول تا چه موقعی عمل سقط و انجام میدن و بعدش بی اثر میشن؟ آیا قرص ۱۰۰٪ موجب سقط میشه یا خیر؟

دوستان با دقت جواب بدید لطفا

سلام
    با توجه به نوع رابطه ای که وصف کردید بارداری در شما منتفیه
    نگران نباشید

13. majid12345j نوشته است: سلام دکتر

من با نامزدم حدود 2هفته بعد از شروع قاعدگی رابطه بدون دخول داشتم یعنی بطور قطع پرده سالمه و بعداز ارضای جنسی دستام مقداری به منی آغشته شد... و چند دقیقه بعد از پایان کار دستم رو روی واژن همسرم قرار دادم و ماساژش دادم..

حالا 2روز از زمان قاعدگی بعدیش میگذره ولی پریود نشده حالااین میتونه نشونی بر بارداری باشه؟؟!!!ضمنا حدود یک هفته قبل از زمان قاعدگی جدید هم استرس و فشار عصبی زیادی بهش وارد شد بدلیل مسایل خانوادگی..

ممنون بابت کمکاتون خدا خیرتون بده

سلام
    بارداری منتفیه
    فشار و سترس می تونه زمان پریود رو تغییر بده
    بهتره در رابطه های بعدی جهت جلوگیری از استرس از کاندوم استفاده کنید

14. سلام
    چند سوال خیلی مهم داشتم دوستان
    لطفا پاسخ بدید
    فوریییییییییییییییییییییی لطفا
    میخواستم بدونم اگر خانومی دستش به پیش اب مردی خورده باشه و هیچ گونه دخول و یا انزالی صورت نگفته باشد((((بدون دخول-بدون خارج شدن اسپرم-بدون قرار گیری الت های تناسلی روی یکدیگر))) و تنها پیش اب از بدن مرد خارج شده باشد و اون خانوم بعد از دست زدن به آلت مرد و بعد از چند دقیقه که پیش اب روی دستش خشک شده بره دستشویی و دستشو به آلت تناسلیش که خیسه بزنه و آلت تناسلیشو با اب بشوره احتمال بارداری هست یا خیر ؟؟؟؟؟؟؟؟
    ایا اگر در پیش اب اسپرمی بوده باشه زنده میمونه یا خیر؟؟؟
    اسپرم خشک شده در پیش اب بعد از برخورد دوباره با آب زنده میشه یا خیر؟؟؟
    اگر عادت ماهانه اتفاق بیفته خطر به طور کامل رفع میشه یا خیر؟؟؟(چون تو ماه قبل در همین روزها این خانوم پریود شده بودن*حدود 22-23 مرداد*)
    یعنی پریود شدن خطر بارداری را از بین میبرد؟؟
    تهوع و درد شکم و باد کردن شکم در روز بعد از این تماس نشانه چیست؟؟؟ چون حالت تهوع داشتن در روز بعد با سر درد
    نشانه بارداریه یا پریود شدن که قراره اتفاق بیوفته؟؟؟؟؟
    در کل احتمال بارداری هست یا خیر؟؟؟
    لطفا راهنمایی کنید

در ضمن حدود 48 ساعت بعد از این رابطه ای که بالا گفتم ساعت ( 8 شب) 2 عدد قرص لونژیل 75 خوردن و 12 ساعت بعد هم یک عدد
    خیلی مهمه

ممنمون میشم اگه پاسخ کاملی بدید و خیال مارو راحت کنید
    احتمال بارداری هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون از زحماتتون                              

خواهش میکنم کمک کنید
    سوال قبلیمو کسی جواب نداد

15. saayeee

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام...من 12روز پیش که دوره تخمک گذاریم هم بود یه رابطه ی محافظت نشده داشتم...البته منی بیرون تخلیه شد ولی مطمئن نیستم روی واژنم ریخته یا نه!!!
    همین روزا تاریخ پریودمه...دل دردو کنر دردو اینارم دارم اما نمیدونم علائم پریوده یا بارداری!!!!
    چون خیلی استرس داشتم امروز یه تست بتا دادم اما ازمایشگاه بهم جوابو نگفت!!!
    میشه شما راهنماییم کنید و منفی یا مثبت بودنشو بهم بگید؟؟؟
    اینم جواب ازمایش:
    Beta hcg.    <0.1
    Non_pregnant women:up to 5.3
    Postmenopausal women:up to 8.3
    Men:up to 2.6
    Remarks:(Ecl),a highly sensitive method,has been used

اگه مثبته بعد از 12 روز میشه یجوری جلوشو گرفت؟؟؟!!!
    تروخرا زودجواب بدید تا از استرس نمردم!!!!
    مرسییییییی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 37 از 126
رفتن به صفحه :    ... 37 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید