شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 36 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. behiovic نوشته است: با عرض سلام و تشکر از دوستای خوبم
    میخواستم بدونم استرس و حالت بد روحی تا چند روز میتونه پریودو به تاخیر بندازه؟

سلام
    هرچه استرس بیشتر باشه پریود هم بیشتر به تعویق میفته...از دو روز تا چند هفته متغیر هست.

2. alidehghanian نوشته است: سلام خسته نباشید

در روز هشتم سیکل با نامزدم رابطه مقعدی داشتیم که انزال درون مقعد به طور کامل انجام شد. سپس اطراف این ناحیه رو برای اطمینان با دستمال تمیز کردم...

آیا احتمال حاملگی وجود دارد ؟؟ اگر هست ٬‌چقدر ؟

ممنونم

سلام
    صرفاً با رابطه مقعدی احتمال بارداری وجود نداره...اما اگر منی بتونه از مقعد خارج بشه و به سمت واژن حرکت و نفوذ کنه احتمال بارداری بالا میره.

3. ms_shali نوشته است: سلام.من یه خانم 27ساله هستم .دوماهه عقدکردم.یه ماهه ازدواج کردم.بخاطرترس ازپاره شدن بکارت رابطه من وهمسرم بدون دخول انجام میشه ولی بسشترمواقع مانع منع روی واژن من ریخته میشه.حالاسوال من اینجاست ک من ماه قبل دوبارعادت شدم.اول واخرماه...ازتاریخ یکم این ماه مدام سرگیجه وردرد وحالت تهوع من شروع شده.کم اشنهایی به غذا.اصلانمیتونم چیزی بخورم.حالت تهوع شدیددارم.میخواستم ببینم باوجودپرده بکارت امکان بارداری من بااین حالات من وجودداره؟

سلام
    بله...با وجود پرده بکارت امکان بارداری صد درصد وجود داره...فقط کافیه منی در دهانه رحم ریخته بشه و شما هم در روزای تخمک گذاری باشی...اسپرم خیلی راحت از سوراخ پرده رد میشه و خودشو به تخمک میرسونه و لقاح انجام میشه.
    بهتره زودتر تست بیبی چک را امتحان کنید و بعد هم آزمایش بدید....احتمال حاملگی شما با چنین رابطه و چنین حالاتی خیلی زیاده.

4. سلام دکتر. ممنون از اینکه سوالات رو پاسخ میدین.
    من 23 سالمه و زمان پریود ثابتی ندارم. مثلا در ماه های گذشته شروع پریودم تو این تاریخ ها بوده: 24 بهمن 93، 7 فروردین 94، 21 اردیبهشت، 8 تیر. و این ماه هنوز پریود نشدم. پریودهامم 7 روزه است. شب 1شنبه 11 مرداد با نامزدم رابطه جنسی مقعدی داشتم که طبق گفته خودش مایع منی رو داخل مقعد ریخت و به بیرون ریخته نشد. برای کاهش درد از کرم استفاده کرده بودیم. بعد از ارضا شدن نامزدم من روی شکم خوابیدم و اون منطقه رو با دستمال پاک کردم. به نظرتون احتمال وارد شدن اسپرم به واژن هست؟
    من از روش اورژانسی هم استفاده نکردم. بابت تاخیر پریودم خیلی نگرانم. ورزش هم زیاد میکنم.
    خواهش میکنم سریع تر جوابمو بدین. خیلی نگرانم.
    مرسی.

5. سلام
    اگر کسی پریود منظم داشته باشه ، بعد از پایان پریود تا چند روز میتونه رابطه بی خطرداشته باشه ؟ و اینکه این روزهای بی خطر در طول بالا رفتن سن تغییر میکنه ؟ اگه میشه حداکثر و حداقل مدتش رو بگید .
    یه سوال دیگه داشتم و اینکه دکتر به همسرم گفته قرص زلفت مانع بارداری میشه ، خواستم بدونم شما هم همین نظر رو دارید ؟
    پیشاپیش ممنونم

6. mary1992 نوشته است: سلام دکتر. ممنون از اینکه سوالات رو پاسخ میدین.
    من 23 سالمه و زمان پریود ثابتی ندارم. مثلا در ماه های گذشته شروع پریودم تو این تاریخ ها بوده: 24 بهمن 93، 7 فروردین 94، 21 اردیبهشت، 8 تیر. و این ماه هنوز پریود نشدم. پریودهامم 7 روزه است. شب 1شنبه 11 مرداد با نامزدم رابطه جنسی مقعدی داشتم که طبق گفته خودش مایع منی رو داخل مقعد ریخت و به بیرون ریخته نشد. برای کاهش درد از کرم استفاده کرده بودیم. بعد از ارضا شدن نامزدم من روی شکم خوابیدم و اون منطقه رو با دستمال پاک کردم. به نظرتون احتمال وارد شدن اسپرم به واژن هست؟
    من از روش اورژانسی هم استفاده نکردم. بابت تاخیر پریودم خیلی نگرانم. ورزش هم زیاد میکنم.
    خواهش میکنم سریع تر جوابمو بدین. خیلی نگرانم.
    مرسی.

سلام در صورتیکه منی به واژن نرسه رابطه مقعدی نمیتونه باعث بارداری بشه
    در رابطه های بعدی بهتره از کاندوم استفاده کنید

7. با سلام خدمت شما متخصصین محترم
    از جوابهای شما برای سوال ها ذهنم جواب پیدا کردم ولی به خاطر حساسیت موضوع میخوام کامل قانع شم
    بنده ۵ ماه نامزد کردم ، همسرم در تاریخ ۱۹ تیر پریود شروع کرده و ۲۳ پریود تمام شد
    ما در تاریخ ۱۲ مرداد یعنی ۲۰ روز پس از اتمام پریود (۲۴ روز پس از شروع ریود اخر) معاشقه داشتیم ولی بدون دخول و همچنین همسرم لباس زیر و نوار بهداشتی داشتن (پریود نبودند) بعد معاشقه احساس کردیم که خیسی روی لباس زیر موجود هست برای همین صبح روز بعد تقریبا ۱۳ ساعتبعد از معاشقه ۲ عدد قرص اچ دی و بعد ۱۴ ساعت (دو ساعت تاخیر) ۲ عدد قرص اچ دی دیگر خوردند
    اکنون ۷ روز از زمان روش اورژانسی گذشته ( ۲۷ روز پس از اتمام اخرین پریود) ولی پریود نشده اند فقط امشب پس از ۷ روز از روش اورژانسی همسرم لک بینی مشاهده کرده
    سوال اصلی با شرایط فوق ایا امکان بارداری هست ؟ ایا لک بینی باعث رفع احتنال حاملگی میباشد یا دلیل حاملگی میباشد؟
    شرمنده طولانی شد در صورت امکان هر چه سریع تر جواب تخصصی بنده را بفرمایین

8. با سلام

چند سوال خیلی مهم داشتم

لطفا کمک کنید

فوریییییییییییییییییییییی لطفا

میخواستم بدونم اگر خانومی دستش به پیش اب مردی خورده باشه و هیچ گونه دخول و یا انزالی صورت نگفته باشد((((بدون دخول-بدون خارج شدن اسپرم-بدون قرار گیری الت های تناسلی روی یکدیگر))) و تنها پیش اب از بدن مرد خارج شده باشد و اون خانوم بعد از چند دقیقه که پیش اب روی دستش خشک شده بره دستشویی و دستشو به آلت تناسلیش که خیسه بزنه و آلت تناسلیشو با اب بشوره احتمال بارداری هست یا خیر ؟؟؟؟؟؟؟؟

ایا اگر در پش اب اسپرمی بوده باشه زنده میمونه یا خیر؟؟؟

بعد از برخورد دوباره با آب زنده میشه یا خیر؟؟؟

اگر عادت ماهانه اتفاق بیفته خطر به طور کامل رفع میشه یا خیر؟؟؟

9. سلام خیلی فوری نیاز به پاسخ دارممممممممممممم

لطفن کمک کنید

حدود یک هفته پیش در حین رابطه منی من روی دست دوستم ریخت. (هیچگونه تماسی بین آلت های تناسلی برقرار نشد) فقط منی من آخر روی دستش ریخت. حدود 5 دقیقه بعد رفت دستشویی و دستش به واژنش میزنه
    (هفته پیش که این اتفاق افتاد یکی دو هفته از زمان قاعدگی قبلیش میگذشت)
    دیشب حالش بد بود. برای همین ما ترسیدیم

آیا احتمال بارداری هست؟
    آیا بیبی چک الان نتیجه رو میگه؟

چیکار باید بکنیم ؟

خیییییییییلیییییییییییی ممنووووووون

10. parva17 نوشته است: سلام خیلی فوری نیاز به پاسخ دارممممممممممممم

لطفن کمک کنید

حدود یک هفته پیش در حین رابطه منی من روی دست دوستم ریخت. (هیچگونه تماسی بین آلت های تناسلی برقرار نشد) فقط منی من آخر روی دستش ریخت. حدود 5 دقیقه بعد رفت دستشویی و دستش به واژنش میزنه
    (هفته پیش که این اتفاق افتاد یکی دو هفته از زمان قاعدگی قبلیش میگذشت)
    دیشب حالش بد بود. برای همین ما ترسیدیم

آیا احتمال بارداری هست؟
    آیا بیبی چک الان نتیجه رو میگه؟

چیکار باید بکنیم ؟

خیییییییییلیییییییییییی ممنووووووون

اینو اضافه کنم که داشته خودشو میشسته که متوجه لزجی دستش میشه و سعی میکنه بشوره و این اتفاقات

11. سلام ،
    من با نامزدم یه رابطه کامل داشتم ؛ پریود های ایشون منظمه ، الان 3 ماهه که پریود هاشون سروقت اتفاق افتاده( مثل همیشه 6 روز شدید ) ، خواستم بپرسم آیا احتمال بارداری بازم هست ؟ آیا خونریزی هایی که در بعضی زنان باردار رخ میده رو میشه به این پریود ها نسبت داد ؟
    افرادی که در برخی انجمن ها ی متفرقه مینویسن فلانی تا 4 ماهگی پریود میشد ، آیا واقعا پریوده یا خونریزیه که با پریود اشتباه میگیرن؟
    یه سوال دیگه داشتم که خواهش میکنم دقیق جواب بدید ؛ خونریزی هایی که در بعضی زنان باردار رخ میده آیا دقیقا در زمانی که باید پریود بشن رخ میده یا در هر روزی از بارداری ممکنه ؟

12. bmaziar71 نوشته است: سلام ،
    من با نامزدم یه رابطه کامل داشتم ؛ پریود های ایشون منظمه ، الان 3 ماهه که پریود هاشون سروقت اتفاق افتاده( مثل همیشه 6 روز شدید ) ، خواستم بپرسم آیا احتمال بارداری بازم هست ؟ آیا خونریزی هایی که در بعضی زنان باردار رخ میده رو میشه به این پریود ها نسبت داد ؟
    افرادی که در برخی انجمن ها ی متفرقه مینویسن فلانی تا 4 ماهگی پریود میشد ، آیا واقعا پریوده یا خونریزیه که با پریود اشتباه میگیرن؟
    یه سوال دیگه داشتم که خواهش میکنم دقیق جواب بدید ؛ خونریزی هایی که در بعضی زنان باردار رخ میده آیا دقیقا در زمانی که باید پریود بشن رخ میده یا در هر روزی از بارداری ممکنه ؟

رابطه کامل پرخطر با بی خطر؟
    در چه بازه زمانی؟
    اگه پریود شدند که بارداری منتفیه
    در بعضی موارد استثنا هم وجود داره که فرد با توجه به بارداری پریود هم میشه
    به هرحال اگه شک دارید میتونید نست خون بتا بدید

13. با سلام
    دوره سیکل قاعدگی قبلی نامزدم 22 روزه بود. دوره جدید ایشون در تاریخ 10 یا 11 مرداد شروع شد ولی سه روز قبلش هم ترشحات قهوه ای داشتند. برای اولین بار تصمیم گرفتیم که از روش تزریقی ضد بارداری استفاده کنیم. ایشون آمپول مدروکسی پروژسترون را در تاریخ 13 مرداد تزریق کردند و بعد از تزریق هم دیگه خونریزی نداشتند. در تاریخ 16 مرداد نزدیکی داشتیم ولی متاسفانه کاندوم پاره شد.

میخواستم بدونم آیا احتمال بارداری وجود داره؟
    اولین روز سیکل ماهیانه روز داشتن ترشحات هست و یا روز خونریزی؟
    آیا با وجود تزریق آمپول، پریود شدن میتواند دلیلی بر عدم بارداری باشد؟

14. kaveh000kaveh نوشته است:
    Mania_2089 نوشته است:
    kaveh000kaveh نوشته است:
    Mania_2089 نوشته است: سلام خسته نباشيد
    ٢٢خرداد لك بينى پريود و ٢٥ام خونريزى ام شروع شد
    ٢٧ام نزديكى داشتم كه دو قرص لونژيل ٠.٧٥ همزمان خوردم ٢٩ هم نزديكى داشتم و باز هم دوقرص همزمان خوردم روز ٨تيرماه نزديكى داشتم  ولى  منى داخل ريخته نشد منم قرصى مصرف نكردم تا امروز پريود نشدم ٢٠ تيرماه ازمايش بتا دادم و منفى بود ايا احتمال باردارى هست يا از جواب ازمايش مطمءن باشم ؟

سلام
    دوست عزیز احتمال بارداری وجود ندارد .
    اگر تاخیر در پریود داشتید به دلیل مصرف قرص های اورژانسی بوده است
    ضمنا مد نظر داشته باشید در هر دوره فقط یکبار مجاز به استفاده از این روش هستید .

ممنون از جوابتون ببخشيد من امروز هم نزديكى داشتم متاسفانه همسرم به هيچ عنوان راضى به استفاده از كاندوم نشد ولى منى را داخل واژن نريخت نميدونم بايد قرص مصرف كنم يا نه
    اين استرس باعث شده عصبى بشم و رابطه با همسرم تاثير گذاشته

سلام
    دوست عزیز
    مصرف قرص باری بار سوم مجاز نیست با توجه به عدم تخلیه مایع منی در واژن و همچنین مصرف این قرص ها در روز های قبل احتمال بارداری پایین است نگران نباشید .
    اما راه حل :
    اگر به هیچ عنوان راضی به استفاده از کاندوم نمیشوند شما به صورت مرتب قرص جلوگیری مصرف کنید بین قرص های ضد بارداری قرص یاز عوارض کمتری دارد منتها ماه اول پس از مصرف علاوه بر مصرف قرص از تخلیه منی در واژن جلوگیری کنید و ماه بعد راحت باشن .
    اما بهتر است با گوشزد کردن عوارض احتمالی این قرص ها به ایشان استفاده از کاندوم را پیش بگیرند.

سلام
    با توجه به توضيحات قبل من ١٦ مرداد ماه پريود شدم روز ٢١ ام نزديكى داشتم از روز ١٩ام شروع به خوردن قرص ال دى كردم هم به عنوان پيشگيرى هم به عنوان تنظيم پريود اما روز ٢١ام نزديكى داشتم متاسفانه منى داخل واژن ريخته شد ايا لازمه قرص اورژانس مصرف كنم ؟ يا به خوردن روزانه ال دى ادامه بدم؟

15. با سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر. من با همسرم در دوران عقدم. چندروز پیش با همسرم نزدیکی داشتم، قبلش از اسپری بیحسی استفاده کردم و دخول هم انجام شده بود در حین دخول احساس کردم منی ام بیرون می آید بلافاصله بیرون آوردم و با دستم جلوی منی را گرفتم ولی بعدش دیدم یکمی از منی ام اطراف واژن ریخته است، سریع همسرم شسته است ولی الان بعد چندوز همسرم کمردرد و دل درد شدیدی مانند دوران قاعدگی دارد؛ احتمال بارداری وجود دارد؟ بدجوری نگرانم. در ضمن دو سه روز بعداز دوران پریود شدن بوده. خواهش میکنم سریع جواب بدید. ممنونم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 36 از 126
رفتن به صفحه :    ... 36 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید