شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 35 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. Yassov نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    Yassov نوشته است: درود
    ٥ ٦ روز بعد از رابطم كه ميشه يك هفته زودتر از موعد پريوديم لك ديدم اول فكر كردم پريود شدم ولى خونريزى ادامه پيدا نكرد و فقط 3 روز لك بينى خيلى كم مثل لانه گزينى كه ميگن داشتم  ،، الان ميشه تست خون باردارى بدم يا بايد حتما ١٠ روز بيشتر از زمان رابطه بگذره؟ بي بي چك چى؟

سلام
    خونریزی لانه گزینی نهایتا 48 ساعت طول میکشه و در حد لکه های صورتی رنگ هست.
    الان میتونید از بیبی چک استفاده کنید اما برای آزمایش بهتره که 14 روز از رابطه مشکوک گذشته باشه تا بتوان به جواب اطمینان کرد.

درود
    ديروز كلا خونريزى قطع بود حتى لك هم نبود ، امروز خونريزيم شروع شد ولى بازم كمه ديگه نميخواد آزمايش بدم ؟؟ اشتباه حدس زده بودم؟

سلام
    با وقوع این خونریزی همه احتمالات حاملگی از شما رفع ميشه...نیازی به آزمایش نیست....همه چی آرومه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام لطفا منو راهنمایی کنید
    من توی یک ماه خیلی قرص اورژانسی به خاطر رابطه به ناچار استفاده کردم تاریخ پریودای من با قرص های اورژانسی 24 خرداد و 4 تیر و 16 تیر و 31 تیر میباشد به طوری که کلا نظم پریود من بهم خورد. من بعد از خوردن قرص اورژانس در آخرین رابطم در تاریخ 31 تیر پریود شدم .....ولی بعد از یه هفته از تموم شدن پریودم که تقریبا مثل همیشه بود، حالت تهوع و درد زیر شکم و حالت های قبل از پریودی دارم......با توجه به اینکه تازه از پریود قبلیم میگذره این حالت ها نشانه چیست؟؟؟؟؟
    آیا من باردارم؟؟؟

3. سلام،خسته نباشید.من23سالمه.پریودم همیشه منظم نیست،2یا3 روز زودتر یا دیرتره.28تیر پریود شدم و 2مرداد تموم شد و 5 مرداد یه رابطه سطحی داشتم.بدون دخول.حتی منی ایشون اطراف یا نزدیک واژنم ریخته نشد.فقط چون از پیشاب میترسیدم خیلیم استرس داشتم تقریبا1روز بعد4تاld خوردم و12ساعت بعدشم4تا دیگه.چون تو همین سایت خوندم که احتمال بارداری با پیشابم هست.حالا به نظر شما با این شرایط احتمال بارداری هست؟؟
    خواش میکنم اگه میشه زودتر جواب بدین خیلی خیلی استرس دارم.

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

4. niloofar88 نوشته است: با سلام لطفا منو راهنمایی کنید
    من توی یک ماه خیلی قرص اورژانسی به خاطر رابطه به ناچار استفاده کردم تاریخ پریودای من با قرص های اورژانسی 24 خرداد و 4 تیر و 16 تیر و 31 تیر میباشد به طوری که کلا نظم پریود من بهم خورد. من بعد از خوردن قرص اورژانس در آخرین رابطم در تاریخ 31 تیر پریود شدم .....ولی بعد از یه هفته از تموم شدن پریودم که تقریبا مثل همیشه بود، حالت تهوع و درد زیر شکم و حالت های قبل از پریودی دارم......با توجه به اینکه تازه از پریود قبلیم میگذره این حالت ها نشانه چیست؟؟؟؟؟
    آیا من باردارم؟؟؟

سلام
    دوست عزیز شما اینو باید بدونيد که اگر در طول یک سیکل بیش از یک مرتبه از روش اورژانسی استفاده کرديد، ممکنه نتیجه عکس بده و نه تنها هیچ جلوگیری انجام نده بلکه باعث حاملگی هم بشه.
    با این همه قرص که مصرف کردید مسلما تا مدت زیادی درگیر عوارض اون خواهید بود که حالات و علائمی که الان دارید از همین مورد ناشی میشه...
    نگران نباشید....خونریزی آخر همه احتمالات حاملگی را از شما رفع میکنه، قرص زیاد تعادل هورمونی شما بطرز وحشتناک به هم ريخته، بهتره تا مدتی از یک روش پیشگیری دیگه استفاده کنید و قرص پیشگیری نخورید تا هورمونها به تعادل قبل باز گردند و سيکلتون منظم بشه.

5. nasimsharifi نوشته است: سلام،خسته نباشید.من23سالمه.پریودم همیشه منظم نیست،2یا3 روز زودتر یا دیرتره.28تیر پریود شدم و 2مرداد تموم شد و 5 مرداد یه رابطه سطحی داشتم.بدون دخول.حتی منی ایشون اطراف یا نزدیک واژنم ریخته نشد.فقط چون از پیشاب میترسیدم خیلیم استرس داشتم تقریبا1روز بعد4تاld خوردم و12ساعت بعدشم4تا دیگه.چون تو همین سایت خوندم که احتمال بارداری با پیشابم هست.حالا به نظر شما با این شرایط احتمال بارداری هست؟؟

با اوصاف بالا به نظر من جای نگرانی وجود نداره. برای اطمینان میتونید تا دوره بعدی پریودت صبر کنی. خیلی بعید میدونم احتمال حاملگی وجود داشته باشه. در هر صورت شما تمام کارهای لازم برا جلوگیری از بارداری رو انجام دادی.

6. nasimsharifi نوشته است: سلام،خسته نباشید.من23سالمه.پریودم همیشه منظم نیست،2یا3 روز زودتر یا دیرتره.28تیر پریود شدم و 2مرداد تموم شد و 5 مرداد یه رابطه سطحی داشتم.بدون دخول.حتی منی ایشون اطراف یا نزدیک واژنم ریخته نشد.فقط چون از پیشاب میترسیدم خیلیم استرس داشتم تقریبا1روز بعد4تاld خوردم و12ساعت بعدشم4تا دیگه.چون تو همین سایت خوندم که احتمال بارداری با پیشابم هست.حالا به نظر شما با این شرایط احتمال بارداری هست؟؟

سلام
    دوست خوبم احتمال حاملگی با پیشاب زمانی وجود داره که رابطه با دخول کامل باشه و شما در روزهای تخمک گذاری قرار داشته باشی.
    با پیشاب در رابطه سطحی احتمال حاملگی تقریبا صفر هست...ضمن اینکه بر فرض اگر هم صفر نباشه شما از روش اورژانسی بطور صحیح استفاده کردید و این کار احتمال حاملگی را منفی میکنه....جای نگرانی اصلا وجود نداره.

7. سلام.
    من و دوس دخترم  27تیر ماه که روز هفتم پریودش بود  با هم تنها بودیم.هیچ دخولی صورت نگرفت.حتی اب منی من نزدیک واژن هم نریخت چه اب چه پبشاب کاملن فاصله داشت با واژنش.و نزدیک ترین جا که ریخت بالای باسن روی کمرش بود که با دسمال پاک کردم و بعد دستشویی کاملا اب گرفتیم که شسته شه.
    حالا که 2 هفته گذشته تو دهنش یکبار اب جمع شد و خیلی اشتهاش باز شده و چندروز تکرر ادرار که میگن نشونه بارداری هست.تورو خدا به من جواب بدین حاملست یا چون حساس شدیم این فکرارو میکنیم? مگه میشه از رو کمر حرکت کنه اخه اونم وقتی شستیم کامل?
    تورو خدا جواب بدین

8. سلام
    ممنونم از خانم ماریا بخاطر پاسخ و  عذرخواهی میکنم بخاطر سوالات زیادم
    یه سوال دیگه داشتم ، اگه صفحه قبل رو بخونید گفته بودم بعد از 40 روز از نزدیکی بتا 1.4 شده ، آیا امکانش هست کسی باردار باشه اما بخاطر سرعت کم رشد هورمون hcg بعد از 40 روز هنوز مقدارش زیر 5 باشه ؟
    پیشاپیش ممنون

9. mamarezaaaaa13 نوشته است: سلام.
    من و دوس دخترم  27تیر ماه که روز هفتم پریودش بود  با هم تنها بودیم.هیچ دخولی صورت نگرفت.حتی اب منی من نزدیک واژن هم نریخت چه اب چه پبشاب کاملن فاصله داشت با واژنش.و نزدیک ترین جا که ریخت بالای باسن روی کمرش بود که با دسمال پاک کردم و بعد دستشویی کاملا اب گرفتیم که شسته شه.
    حالا که 2 هفته گذشته تو دهنش یکبار اب جمع شد و خیلی اشتهاش باز شده و چندروز تکرر ادرار که میگن نشونه بارداری هست.تورو خدا به من جواب بدین حاملست یا چون حساس شدیم این فکرارو میکنیم? مگه میشه از رو کمر حرکت کنه اخه اونم وقتی شستیم کامل?
    تورو خدا جواب بدین

سلام
    با توجه به نوع رابطه شما امکان بارداری نیست

10. bnimanima نوشته است: سلام
    ممنونم از خانم ماریا بخاطر پاسخ و  عذرخواهی میکنم بخاطر سوالات زیادم
    یه سوال دیگه داشتم ، اگه صفحه قبل رو بخونید گفته بودم بعد از 40 روز از نزدیکی بتا 1.4 شده ، آیا امکانش هست کسی باردار باشه اما بخاطر سرعت کم رشد هورمون hcg بعد از 40 روز هنوز مقدارش زیر 5 باشه ؟
    پیشاپیش ممنون

سلام
    خیر...رشد هورمون hcg سرعت کم و زیاد نداره....بر فرض محال اگرم اینطور بود بعد از چهل روز قطعا مشخص میشد.
    خیالتون راحت.....بارداری در مورد شما کاملا منتفیه.

11. پیرو سوالم توی پست 518 میشه بم بگین پس این علایم که اومده سراغش واسه ی چیه? اشتهای زیاد،اب اوردن دهان و تکرر ادرار منظورمه.
    خواهشا به من بگین میشه بعد از پاک کردن کمرش کاملا با دسمال بعد ک با اب شستیم چیزی مونده باشه که بره با اب به سمته واژنش?

12. با عرض سلام و تشکر از دوستای خوبم
    میخواستم بدونم استرس و حالت بد روحی تا چند روز میتونه پریودو به تاخیر بندازه؟

13. سلام خسته نباشید

در روز هشتم سیکل با نامزدم رابطه مقعدی داشتیم که انزال درون مقعد به طور کامل انجام شد. سپس اطراف این ناحیه رو برای اطمینان با دستمال تمیز کردم...

آیا احتمال حاملگی وجود دارد ؟؟ اگر هست ٬‌چقدر ؟

ممنونم

14. mamarezaaaaa13 نوشته است: پیرو سوالم توی پست 518 میشه بم بگین پس این علایم که اومده سراغش واسه ی چیه? اشتهای زیاد،اب اوردن دهان و تکرر ادرار منظورمه.
    خواهشا به من بگین میشه بعد از پاک کردن کمرش کاملا با دسمال بعد ک با اب شستیم چیزی مونده باشه که بره با اب به سمته واژنش?

سلام
    دوست عزیز هر گردی گردو نیست...تجمع آب در دهان یا تکرر ادرار ممکنه علت دیگری داشته باشه...ممکنه از کلیه هاش باشه...نمیتونیم فقط با مشاهده این علایم بگیم ایشون قطعا باردار هست.
    طبق توصیفاتی که در مورد رابطه کردید همونطور که دوست خوبم فرمودند احتمال بارداری وجود نداره...اسپرم در محیط خارج از بدن نمیتونه زیاد زنده بمونه، حالا اگه با دستمال پاک بشه که دیگه کاملا نابود میشه و هیچ اثری ازش نمیمونه...پس این وسواس فکری را از خودتون دور کنید.
    بهتره این علایمی که دوستتون الان داره را جایی دیگه بررسی کنید...هیچ ربطی به بارداری نداره.
    میتونه برای اطمینان بیشتر از یک تست بیبی چک استفاده کنه.

15. سلام.من یه خانم 27ساله هستم .دوماهه عقدکردم.یه ماهه ازدواج کردم.بخاطرترس ازپاره شدن بکارت رابطه من وهمسرم بدون دخول انجام میشه ولی بسشترمواقع مانع منع روی واژن من ریخته میشه.حالاسوال من اینجاست ک من ماه قبل دوبارعادت شدم.اول واخرماه...ازتاریخ یکم این ماه مدام سرگیجه وردرد وحالت تهوع من شروع شده.کم اشنهایی به غذا.اصلانمیتونم چیزی بخورم.حالت تهوع شدیددارم.میخواستم ببینم باوجودپرده بکارت امکان بارداری من بااین حالات من وجودداره؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 35 از 126
رفتن به صفحه :    ... 35 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید