شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نامنظم بودن پریود و خودارضایی

1. paryman

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ruyaa نوشته است: سلام
    من حدودن ی سال پیش واسه کنکور میخوندم  ی ماه مونده بود ب کنکورم پریود نشدم فقط یه لکه واسه اومد و رفت
    حدودا چند ماه پیش هم تو امتحان دانشگاه اینجوری شدم فقط یه ذره لکه خون اومد
    ایا این ب استرس ربط داره یا ن ؟

سلام عزیزم  مطمئن باش به خاطر استرس بوده .
    استرس باعث عقب افتادن پریودی و حتی در بعضی افراد هم زودتر از تاریخشون اتفاق میوفته.
    اکثر اوقات باعث کم شدن حجم خونریزی میشه .وگاهی هم در بعضی افراد  باعث زیاد شدن حجم خونریزی میشه.

اصلا جای نگرانی نیست دوره های بعد که استرسی نباشه مشکل حل میششه و فکر نکنم دارویی نیاز باشه.
    میتونی در زمان امتحانات که استرس داری زعفرون و گل گاوزبان بخوری.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام.خسته نباشید.من 4 دوره است پریودهای نامنظم دارم.قبلش همیشه منظم بود.در این 4 دوره خونریزیم خیلی هم کم است.فواصل شروع  این 4 پریودم  به شرح ذیل بوده است.40-40-21-17
    من 28 سالمه و متاهل هستم.من 2 سال پیش خارج از رحم داشتم.سونو دادم کیست ندارم .تیرویید ندارم.دلیل این بی نظمی ها چیست؟ تروخدا زود جوابمو بدید خیلی نگرانم.

3. zahrame63 نوشته است: سلام.خسته نباشید.من 4 دوره است پریودهای نامنظم دارم.قبلش همیشه منظم بود.در این 4 دوره خونریزیم خیلی هم کم است.فواصل شروع  این 4 پریودم  به شرح ذیل بوده است.40-40-21-17
    من 28 سالمه و متاهل هستم.من 2 سال پیش خارج از رحم داشتم.سونو دادم کیست ندارم .تیرویید ندارم.دلیل این بی نظمی ها چیست؟ تروخدا زود جوابمو بدید خیلی نگرانم.

سلام
    دوست عزیز ممکنه دلیل بی نظمی های شما مشکلات روحی روانی باشه...وجود کیست یکی از عوامل متعدد بی نظمی هست.
    مشکلات و دغدغه های روحی روانی هم تاثیر مستقیم بر عملکرد هورمونهای جنسی دارند....ممکنه اون حاملگی خارج از رحم تاثیرات منفی زیادی بر روی شما داشته که هنوز بهش فکر میکنید و...
    البته اینا همه حدسیات ما هست...من پیشنهاد میکنم ذهنتون را از اتفاقات ناخوشایند گذشته خالی کنید و استرس را از خودتون دور کنید تا ببینید شرایط بهتر میشه یا نه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام خسته نباشيد
    من 20 سالمه مجرد و معمولا پريود هاي نا منظم دارم اما اين بار بعد از سه روز تاخیر لکه ی قهوه ای ديدم و ديگه چيزي نيومده  اما سينه هام درد مي کنن
    من خيلي نگران و ناراحتم براي اين که توي اينترنت خوندم کسايي هستن که ادعا مي کنن بدون هيچ نوع رابطه ی جنسي باردار شدن
    و از اين مي ترسم که شايد از طريق اسپرم پدرم که شايد تو حمام يا رختخوابشون باقي مونده باردار شده باشم
    آخه همه جا هم نوشته شده لکه در زمان پريود نشانه بارداری هست ممکن هست که باردار باشم من خيلي ناراحتم اگر نيستم اين لکه بيني به جاي پريود
    چه معنايي داره پريود هام نا منظم بوده اما همچين چيزي سابقه نداشته

5. Zahra73ii نوشته است: سلام خسته نباشيد
    من 20 سالمه مجرد و معمولا پريود هاي نا منظم دارم اما اين بار بعد از سه روز تاخیر لکه ی قهوه ای ديدم و ديگه چيزي نيومده  اما سينه هام درد مي کنن
    من خيلي نگران و ناراحتم براي اين که توي اينترنت خوندم کسايي هستن که ادعا مي کنن بدون هيچ نوع رابطه ی جنسي باردار شدن
    و از اين مي ترسم که شايد از طريق اسپرم پدرم که شايد تو حمام يا رختخوابشون باقي مونده باردار شده باشم
    آخه همه جا هم نوشته شده لکه در زمان پريود نشانه بارداری هست ممکن هست که باردار باشم من خيلي ناراحتم اگر نيستم اين لکه بيني به جاي پريود
    چه معنايي داره پريود هام نا منظم بوده اما همچين چيزي سابقه نداشته

سلام دوست عزیز نگران نباشید ظرف چند روز آینده پریود میشوید.

6. با سلام خودارضایی در طولانی مدت می تونه باعث تغییراتی در رنگ و شکل آلت بشه ولی همه این تغییرات طبیعی بوده و به هیچ عنوان ناهنجاری یا ایراد یا اشکال به حساب نمیاد و اصولا جز خودتون، توسط شخص دیگری هم قابل تشخیص نیست..

7. با سلام خسته نباشید می خواستم بپرسم یک ماه پیش با دوستم رابطه داشتم رابطه در حد کشیدن آلتش  روی آلتم و وقتی ارضا شدن فکر نمکنم مایعی روم ریخته باشه ولی الان پریودیم به صورت لک بینی و د رحد خیلی کم خونریزی بود خیلی میترسم آیا به این صورت هم امکان بارداری هست و آیا با بی بی چک مشخص میشه و آیا حاملگی خراج ازرح درد در هر دو ناحیه گردن و کتف هست یا خیر لطفا سرعیتر جوابم بدید خیلی نگران با تشکر یک دنیا ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید