شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

مشکلات پرده بکارت، سوال و جواب و راهنمایی

1. maria64 نوشته است:
    vv12 نوشته است: باسلام.خسته نباشید.من نوزده سالمه چهارپنج سالی خودارضایی داشتم که فقط با مالش بوده.عادت ماهیانم هم هرماه چهارروز میاد جلوتر که جدیدا درتابستون ها هفت روز میاد جلوتر.در این مدت یک باری با شخصی سه چهارروز مونده به عادت ماهیانم رابطه داشتم که هیچگونه دخولی صورت نگرفت فقط ایشون لبه های کناری سوراخ رو از هم فاصله دادن تابتونن پرده رو ببینن.اما بعد ازپایان رابطه حداقل بعد ده مین یا ی ربع مقداری خونریزی داشتم که شب قطع شد و فرداش دوباره خونریزی شروع شد که مثل خونریزی عادت ماهیانم بود وبه همون مدت که عادت ماهیانم تموم میشد طول کشید تاتموم بشه و بعدازاتمام خونریزی تا ماه بعد عادت ماهیانه نشدم.ایا پردم بااینکه دخولی صورت نگرفته بود اسیب دیده؟ویا خونریزی عادت ماهیانم بوده که زمانش جلوتر اومده بود؟

سلام
    دوست عزیز، مشاهده پرده کار شما یا شریک جنسيتون نیست، با این کار و با کوچکترین اشتباه ممکنه ناخواسته به پرده آسیب وارد بشه.
    اگر خودتون مطمئنيد که هیچ نوع دخول حتی دخول انگشت هم به واژن نبوده پس پرده سالمه و اون خون پريودي بوده که طبق سابقه ای که داشتید جلو افتاده.

باسلام خیلی ممنون بابط راهنماییاتون واقعاخیالمو راحت کردین.بله اطمینان دارم دخولی انجام نشده حتی باانگشت.و اما سوالات دیگری هم ازتون داشتم ایا موقع استحمام امکان ورود شامپو وصابون و یا اب به داخل وازن هست؟و چه اسیب هایی به وازن وارد میکنه؟و ممکنه باعث اسیب دیدن پرده بشن؟ممنون میشم بازم راهنمایی کنید.

2. vv12 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    vv12 نوشته است: باسلام.خسته نباشید.من نوزده سالمه چهارپنج سالی خودارضایی داشتم که فقط با مالش بوده.عادت ماهیانم هم هرماه چهارروز میاد جلوتر که جدیدا درتابستون ها هفت روز میاد جلوتر.در این مدت یک باری با شخصی سه چهارروز مونده به عادت ماهیانم رابطه داشتم که هیچگونه دخولی صورت نگرفت فقط ایشون لبه های کناری سوراخ رو از هم فاصله دادن تابتونن پرده رو ببینن.اما بعد ازپایان رابطه حداقل بعد ده مین یا ی ربع مقداری خونریزی داشتم که شب قطع شد و فرداش دوباره خونریزی شروع شد که مثل خونریزی عادت ماهیانم بود وبه همون مدت که عادت ماهیانم تموم میشد طول کشید تاتموم بشه و بعدازاتمام خونریزی تا ماه بعد عادت ماهیانه نشدم.ایا پردم بااینکه دخولی صورت نگرفته بود اسیب دیده؟ویا خونریزی عادت ماهیانم بوده که زمانش جلوتر اومده بود؟

سلام
    دوست عزیز، مشاهده پرده کار شما یا شریک جنسيتون نیست، با این کار و با کوچکترین اشتباه ممکنه ناخواسته به پرده آسیب وارد بشه.
    اگر خودتون مطمئنيد که هیچ نوع دخول حتی دخول انگشت هم به واژن نبوده پس پرده سالمه و اون خون پريودي بوده که طبق سابقه ای که داشتید جلو افتاده.

باسلام خیلی ممنون بابط راهنماییاتون واقعاخیالمو راحت کردین.بله اطمینان دارم دخولی انجام نشده حتی باانگشت.و اما سوالات دیگری هم ازتون داشتم ایا موقع استحمام امکان ورود شامپو وصابون و یا اب به داخل وازن هست؟و چه اسیب هایی به وازن وارد میکنه؟و ممکنه باعث اسیب دیدن پرده بشن؟ممنون میشم بازم راهنمایی کنید.

سلام
    خواهش میکنم...وظیفه بود
    خیر...به خودی خود آب و ... به داخل واژن نمیره اما تا اونجایی که ممکنه بهتره که کف حمام ننشینید یا مثلا از چهارپایه استفاده کنید تا میکروب کمتر جذب واژن بشه.
    اگر به هر دلیلی این چیزا وارد واژن بشه ممکنه باعث التهاب یا بیماری قارچی یا عفونت و خارش بشه اما به پرده هیچ آسیبی وارد نمیکنه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام
    من دختری 27 ساله هستم
    حدود 5 سال پیش یک سفر مکه رفتم که با وجو مصرف قرص LD لک دیدم.معینه کاروان به من گفتند که می توانی برای انجام اعمال یک دستمال در محل ورودی خون قراردهی و برای هر عملی وضو بگیری.با مشورت با مادرم این کار را انجم دادم.
    اون روز با توجه به اینکه من قبلش فقط لک می دیدم خونریزیم بیشتر شد.با توجه به این که پرده بکارتم شبیه هیچ کدام از عکس های قرار داده شده نیست خیلی میترسم که علت اون خوریزی پارگی پرده بکارت باشد.
    من دختری هستم که تا به حال رابطه جنسی نداشته ام.خیلی میترسم.لطفا راهنماییم کنید.

4. anaband نوشته است: با سلام
    من دختری 27 ساله هستم
    حدود 5 سال پیش یک سفر مکه رفتم که با وجو مصرف قرص LD لک دیدم.معینه کاروان به من گفتند که می توانی برای انجام اعمال یک دستمال در محل ورودی خون قراردهی و برای هر عملی وضو بگیری.با مشورت با مادرم این کار را انجم دادم.
    اون روز با توجه به اینکه من قبلش فقط لک می دیدم خونریزیم بیشتر شد.با توجه به این که پرده بکارتم شبیه هیچ کدام از عکس های قرار داده شده نیست خیلی میترسم که علت اون خوریزی پارگی پرده بکارت باشد.
    من دختری هستم که تا به حال رابطه جنسی نداشته ام.خیلی میترسم.لطفا راهنماییم کنید.

سلام
    خیر....اون خون مربوط به مصرف قرص ال دی بوده...منظور اینکه بعد از مصرف این نوع قرص لکه بینی و به دنبال اون خونریزی مختصری بوجود میاد.
    تا زمانی که چیزی داخل واژن نشه پرده سالم میمونه....این موضوع را بارها بطور مفصل در جواب سوالات دوستان توضیح دادیم که میتونید در بایگانی مشاهده کنید.
    پرده بکارت هیچ دختری شبیه به دیگری نیست....این عکسها نمونه هایی از رایج ترین شکلهای هایمن هست.

5. afson101 نوشته است: سلام.وقتتون بخیر.من با نامزدم چندبار بدون دخول رابطه داشتیم که متاسفانه باردار شدم و هفته6بارداری متوجه شدم که باردارم وبا قرص سقط کردم و لخته های خونی و گوشتی ازم خارج شد میخواستم بپرسم ایا با سقط جنین 45روزه پرده بکارت از بین میره یا نه.ممنون میشم واضح جواب بدید

سلام
    اگر بصورت لخته های خونی و گوشتی خارج شده باشه پرده سالم میمونه مشروط بر اینکه پرده از قبل آسیب ندیده باشه.
    لخته های خونی شبیه خون پریودی از سوراخ پرده بکارت رد میشوند و به پرده آسیبی وارد نمیکنند.

6. ruyaa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام

ی روز با دوسام رفته بودیم شنا دریا موج بود لب ساحل نشسته بودیم  من پاهام باز بود ک موج اومد خورد ب  وسط پاهام درد عجیبی احساس کردم تو رحمم
    ایا پردم پاره شده یا ن ؟؟؟؟؟

7. ruyaa نوشته است: با سلام

ی روز با دوسام رفته بودیم شنا دریا موج بود لب ساحل نشسته بودیم  من پاهام باز بود ک موج اومد خورد ب  وسط پاهام درد عجیبی احساس کردم تو رحمم
    ایا پردم پاره شده یا ن ؟؟؟؟؟

سلام
    خیر....سوالاتی مشابه سوال شما را بارها پاسخ دادیم که در بایگانی موجوده....لطفا مطالعه بفرمائید.

8. سلام.مرسی از پاسختون.لخته های که ازم خارج شدن تقریبا اندازه ای میشد که چهارتا انگشتمو کنار
    هم بزارم .لخته گوشتی بود  برا همین  میگم نکنه پرده م از بین رفته باشه

9. با سلامث و خسته نباشید ....
    من امروز در طی رابطه جنسی و دخول کامل بدون اطلاع از نوع بکارتم فشار ززیاد بود یعنی من درد اولین دخول و احساس تنگی رو داشتم احساس این که به سختی دخول داره انجام میشه اما هیچ خونی ما ندیدیما البته همسرم خوشحال بود که انقد خوب این کار و کرده خون نیامده حال علت چیه؟ خودم کاملا مطمینم که باکره بودم الانم فقط در قسمت تناسلی درد دارم زیاد نیست....فقط بار اول کاندم نداشت اما دخول کامل با کاندم بود من ۴ شنبه پریودم تموم شد احتمال بارداری هس؟دخول اول کاندم نداشتیم البته کامل هم داخل نبود پیش ابم در کار نبود

10. Queensktwo نوشته است: با سلامث و خسته نباشید ....
    من امروز در طی رابطه جنسی و دخول کامل بدون اطلاع از نوع بکارتم فشار ززیاد بود یعنی من درد اولین دخول و احساس تنگی رو داشتم احساس این که به سختی دخول داره انجام میشه اما هیچ خونی ما ندیدیما البته همسرم خوشحال بود که انقد خوب این کار و کرده خون نیامده حال علت چیه؟ خودم کاملا مطمینم که باکره بودم الانم فقط در قسمت تناسلی درد دارم زیاد نیست....فقط بار اول کاندم نداشت اما دخول کامل با کاندم بود من ۴ شنبه پریودم تموم شد احتمال بارداری هس؟دخول اول کاندم نداشتیم البته کامل هم داخل نبود پیش ابم در کار نبود

سلام
    اینکه خونی در مورد ازاله بکارت مشاهده نکردید به احتمال زیاد پرده شما از نوع ارتجاعی بدون خونریزی بوده...برای اطمینان بیشتر باید توسط پزشک معاینه بشید.
    اگر دخول و تخلیه منی با کاندوم بوده احتمال بارداری وجود نداره...ضمن اینکه رابطه بعد از اتمام پریودی قبلی بوده و این یعنی احتمال حاملگی صفر هست.

11. سلام ببخشید من خیلی نگران هستم لطفا کمکم کنید ایا ممکنه بعداز نزدیکی برای بار اول هیچ خونی نیاد؟ واینکه اگر من به دکتر مراجعه کنم و بگن که بکارت نداشتم ایا میتونن متوجه بشن که من رابطه هم داشتم یا نه متوجه نمیشن ممنونم.

12. ELAMI نوشته است: سلام ببخشید من خیلی نگران هستم لطفا کمکم کنید ایا ممکنه بعداز نزدیکی برای بار اول هیچ خونی نیاد؟ واینکه اگر من به دکتر مراجعه کنم و بگن که بکارت نداشتم ایا میتونن متوجه بشن که من رابطه هم داشتم یا نه متوجه نمیشن ممنونم.

سلام
    بله....اگر پرده از نوع ارتجاعي باشه خونریزی نداره چون اصلا پاره نمیشه.
    بله...دکتر با معاینه دقیق تشخیص میده که شما بکارت داری یا داشتي، دخول داشتی یا نه...حتی میتونند تخمین بزنند که اولین دخول به تازگی انجام شده یا مدتها پیش.

13. سلام ايا بعد از پاره شدن پرده بكارت در دخترها رشد بدنش بيشتر شده واندامش درشت تر خواهد بود لطفا اطلاعات دقيق ترى ارائه بدهيد؟

14. سلام ايا بعد از پاره شدن پرده بكارت در دخترها رشد بدنش بيشتر شده واندامش درشت تر خواهد بود لطفا اطلاعات دقيق ترى ارائه بدهيد؟

15. سلام
    اقای دکتر خواهشا راهنماییم کنید پسری هستم 25 ساله. نامزدی دارم همسن خودم.
    دیروز با نامزدم معاشقه داشتیم. ببخشید انقدر واضح میگم چون میخوام کاملا شرایط رو متوجه شوید. تنها رابطه پایین تنه ای که داشتیم این بود که در حد 10 ثانیه از روی شلوار (همینطور که لباسمان تنمان بود کاملا) از پشت سر کمی ژست دخول از پشت رو انجام دادیم و کمی مالش ایجاد کردیم که شاید 10 ثانیه هم نشد. در حد 3 ثانیه هم من با دستم، باز هم از روی شلوار ، آلت تناسلی نامزدم رو مالیدم. (ببخشید از ادبیاتم). همچنین آخر معاشقمون ایشون همانطور که شلوارش کاملا به پا داشت ، نشست روی پاهای من (من هم شلوار کاملا پوشیده بودم) و در حد 5 ثانیه روی پایه من مالیده شد تا من ارضا شدم. اما تاکید میکنم شلوار و لباس زیر هردومون پایمان بود.
    حالا دیشب که نامزدم رفته خونشون، میگه یه قطره خون کوچیک در حد یک سکه 50 تومنی در لباس زیرش دیده. امروز صبحم که لباس زیرش رو عوض کرده میگه یه قطره دیگه البته خیلی کوچیک تر نسبت به قطره ای که دیشب دیده، باز مشاهده کرده. البته مورد قطره خونی که دیشب دیده نمیدونه دقیقا برای چه زمانی بوده چون که از ظهر که ما معاشقه داشتیم تا شب ، پیش نیامده بود که بره دستشویی.
    اما خودش میگه هم قطره خون دیشبی و هم قطره خون ناچیزتره امروزی، تازه به نظر نمیاد ولی این قطره ریزتر امروزی میگه یکمی تیره تره.
    پریود نامزدم هم دو سه هفته پیش بود. میگه خودش درد نداره ولی حال و هوای پریود یکمممممممممی داره.
    آیا پرده اش آسیبی دیده؟ آخه هیچ رفتار پرخطری که ناشی از ورود یا دخول مستقیم باشه نداشتیم. هرچی هم بوده  و توضیح دادم از روی شلوار (اونم شلوار زخیم لی ) بوده.
    آیا دلیل دیگه ای میتونه این دو قطره خون کوچیک داشته باشه؟ ایا پرده نامزدم آسیبی دیده؟
    از معاینه دکتر هم خجالت داره. اطمینان قلبی هم به هم داریم و خجالت از معاینه تنها یک خجالت دخترونه است.
    ممنون میشم پاسخم رو بدید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 15 از 40
رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید