شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

مشکلات پرده بکارت، سوال و جواب و راهنمایی

1. با سلام
    من یه پسرم.با دوست دخترم رابطه جنسی داشتم و از پشت .و دوبار التم پشت در اومد .دختره میگه رفت جلوم .اما احساس میکنم دروغ میگه.و اصلا خونی نیومد.حالا میگه ضربه دیده و گوشش تار تار شده..اینو ماما بهش گفته.اما اصلا به اونجاها نرسیده .حالا من احساس میکنم قبلا اینجوری شده و میخواد منو مجبور به ازدواج کنه.اول اینکه اگه این مشکل براش پیش بیاد برای گواهی دچار مشکل میشه؟ و اینکه ایا زمان پاره تا تار شدن یا حالا اسیب دیدن میشه مشخص بشه؟ممنون میشم جوابو زود بهم بدید

2. سلام وقت بخیر
    دوستان من22سالمه سال پیش یکباررابطه جنسی  تقریباکامل داشتم که باعث شدچن قطره خون بیادوقتی به یه ماما که نمیدونم چقدماهربودمراجعه کردم گفت پرده ت حلقوی واین رابطه باعث شده خراشیدگی روش ایجادبشه دیروزهم یه نزدیکی داشتم که نمیدونم ایادخول صورت گرفته یانه امابعدکه پاشدم دیدم خون ازم اومده بنظرتون اون مربوط به پرده ام بوده یانه؟اصلامیشه چن بارخونریزی داشت براپرده؟

3. nimatk نوشته است: با سلام
    من یه پسرم.با دوست دخترم رابطه جنسی داشتم و از پشت .و دوبار التم پشت در اومد .دختره میگه رفت جلوم .اما احساس میکنم دروغ میگه.و اصلا خونی نیومد.حالا میگه ضربه دیده و گوشش تار تار شده..اینو ماما بهش گفته.اما اصلا به اونجاها نرسیده .حالا من احساس میکنم قبلا اینجوری شده و میخواد منو مجبور به ازدواج کنه.اول اینکه اگه این مشکل براش پیش بیاد برای گواهی دچار مشکل میشه؟ و اینکه ایا زمان پاره تا تار شدن یا حالا اسیب دیدن میشه مشخص بشه؟ممنون میشم جوابو زود بهم بدید

سلام
    هر مشکل یا آسیب دیدگی پرده وجود داشته باشه گواهی سلامت داده نمیشه بلکه کاغذی با ذکر همه شرایط و وضعیت فعلی پرده بکارت به شخص داده میشه.
    بله...زمان آسیب دیدن یا پاره شدن پرده بکارت یا اولین دخول را پزشک قانونی و پزشک زنان مجرب و متبحر میتونند تشخیص بدند.
    بهترین کار اینه که دوستتون را پیش یک پزشک زنان به انتخاب خودتون ببرید تا معاینه اش کنه و به سوالاتتون جواب بده.

4. freelove121 نوشته است: سلام وقت بخیر
    دوستان من22سالمه سال پیش یکباررابطه جنسی  تقریباکامل داشتم که باعث شدچن قطره خون بیادوقتی به یه ماما که نمیدونم چقدماهربودمراجعه کردم گفت پرده ت حلقوی واین رابطه باعث شده خراشیدگی روش ایجادبشه دیروزهم یه نزدیکی داشتم که نمیدونم ایادخول صورت گرفته یانه امابعدکه پاشدم دیدم خون ازم اومده بنظرتون اون مربوط به پرده ام بوده یانه؟اصلامیشه چن بارخونریزی داشت براپرده؟

سلام
    پرده بکارت فقط یک بار خونریزی میکنه البته اگر از نوعی باشه که خونریزی داره.
    خونریزی های بعدی ممکنه از التهاب واژن یا پارگی مویرگ یا خراشیدگی یا آغاز پریودی ناشی بشه.
    بنظر میاد پرده شما از نوع حلقوی ارتجاعی اما با خونریزی باشه...با این وجود پرده شما اگر هم کامل از بین نرفته باشه دچار آسیب دیدگی شده.
    بهتره یک بار دیگه پیش پزشک زنان برید تا معاینه و مطمئن بشید.

5. سلام خسته نباشید.  من 4ساله ازدواج کردم و با نامزدم رابطه دارم. اولین باری ک رابطه داشتیم کمی خون اومد و من سریع توی دستشویی رفتمو متاسفانه نامزدم خون ها رو ندید. الان از من خواسته که آزمایش بدم تا مشخص بشه که با شخص دیگه ای رابطه نداشتم. آزمایشی هست که مشخص بشه من فقط با نامزدم رابطه داشتم.پزشکی قانونی میتونه این رو ثابت کنه؟.ممنون میشم راهنماییم کنید.

6. melika_b نوشته است: سلام خسته نباشید.  من 4ساله ازدواج کردم و با نامزدم رابطه دارم. اولین باری ک رابطه داشتیم کمی خون اومد و من سریع توی دستشویی رفتمو متاسفانه نامزدم خون ها رو ندید. الان از من خواسته که آزمایش بدم تا مشخص بشه که با شخص دیگه ای رابطه نداشتم. آزمایشی هست که مشخص بشه من فقط با نامزدم رابطه داشتم.پزشکی قانونی میتونه این رو ثابت کنه؟.ممنون میشم راهنماییم کنید.

پزشکی قانونی می‌تونه زمان تقریبی ازاله‌ی بکارت رو اعلام کنه.

7. خسته نباشید من در دوران پریود هستم تا به حال رابطه ی جنسی با اشیا و افراد نداشته ام پرده ام هیچ فشاری نداشته امروز انگشت خود را در پرده ام فرو بردم و با کمال تعجب انگشتم به طور کامل فرو رفت قبلش از دوستم شنیدم در دوران پریود پرده باز میشود به همین دلیل این کارو کردم خواهش میکنم توضیح بدید این درسته یا نه اگر نیست پرده ام پاره شده یا به علت شکل پرده ام است ممنون

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

8. iline نوشته است: خسته نباشید من در دوران پریود هستم تا به حال رابطه ی جنسی با اشیا و افراد نداشته ام پرده ام هیچ فشاری نداشته امروز انگشت خود را در پرده ام فرو بردم و با کمال تعجب انگشتم به طور کامل فرو رفت قبلش از دوستم شنیدم در دوران پریود پرده باز میشود به همین دلیل این کارو کردم خواهش میکنم توضیح بدید این درسته یا نه اگر نیست پرده ام پاره شده یا به علت شکل پرده ام است ممنون

======
    -----------------

سلام
    با توجه به ورود انگشت به درون واژن حتما بکارت شما دچار آسیب شده
    برای مطلع شدن از میزان آسیب حتما باید به صورت حضوری معاینه شوید
    بهتره به متخصص زنان و زایمان یا یک مامای مجرب مراجعه کنید

9. iline نوشته است: خسته نباشید من در دوران پریود هستم تا به حال رابطه ی جنسی با اشیا و افراد نداشته ام پرده ام هیچ فشاری نداشته امروز انگشت خود را در پرده ام فرو بردم و با کمال تعجب انگشتم به طور کامل فرو رفت قبلش از دوستم شنیدم در دوران پریود پرده باز میشود به همین دلیل این کارو کردم خواهش میکنم توضیح بدید این درسته یا نه اگر نیست پرده ام پاره شده یا به علت شکل پرده ام است ممنون

======
    -----------------

سلام دوست عزیز
    احتمالا پرده شما از نوع حلقوی و یا ارتجاعی میباشد این نوع پرده ها معمولا خونریزی ندارند و با ورود انگشت آسیب خاصی به آن وارد نمیشود.
    اما از تکرار این عمل خودداری کنید .

10. من توی دوران بچگیم خود ارضایی کردم اما هیچ وقت یادم نمیاد چیزی داخل کرده باشم دوسال همش با خودم کلنجار میرم که دکتر برم واسه پردم اما اصلا جرات نکردم میترسم خیلی هیچی  ب ذهنم نمیرسه کمکم کنید

11. باسلام.خسته نباشید.من نوزده سالمه چهارپنج سالی خودارضایی داشتم که فقط با مالش بوده.عادت ماهیانم هم هرماه چهارروز میاد جلوتر که جدیدا درتابستون ها هفت روز میاد جلوتر.در این مدت یک باری با شخصی سه چهارروز مونده به عادت ماهیانم رابطه داشتم که هیچگونه دخولی صورت نگرفت فقط ایشون لبه های کناری سوراخ رو از هم فاصله دادن تابتونن پرده رو ببینن.اما بعد ازپایان رابطه حداقل بعد ده مین یا ی ربع مقداری خونریزی داشتم که شب قطع شد و فرداش دوباره خونریزی شروع شد که مثل خونریزی عادت ماهیانم بود وبه همون مدت که عادت ماهیانم تموم میشد طول کشید تاتموم بشه و بعدازاتمام خونریزی تا ماه بعد عادت ماهیانه نشدم.ایا پردم بااینکه دخولی صورت نگرفته بود اسیب دیده؟ویا خونریزی عادت ماهیانم بوده که زمانش جلوتر اومده بود؟

12. samira_m311 نوشته است: من توی دوران بچگیم خود ارضایی کردم اما هیچ وقت یادم نمیاد چیزی داخل کرده باشم دوسال همش با خودم کلنجار میرم که دکتر برم واسه پردم اما اصلا جرات نکردم میترسم خیلی هیچی  ب ذهنم نمیرسه کمکم کنید

سلام
    با خودارضايي سطحی مثل مالش و....پرده هرگز آسیب نمی بینه.
    تا زمانیکه چیزی داخل واژن نشه پرده سالم میمونه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  13. vv12 نوشته است: باسلام.خسته نباشید.من نوزده سالمه چهارپنج سالی خودارضایی داشتم که فقط با مالش بوده.عادت ماهیانم هم هرماه چهارروز میاد جلوتر که جدیدا درتابستون ها هفت روز میاد جلوتر.در این مدت یک باری با شخصی سه چهارروز مونده به عادت ماهیانم رابطه داشتم که هیچگونه دخولی صورت نگرفت فقط ایشون لبه های کناری سوراخ رو از هم فاصله دادن تابتونن پرده رو ببینن.اما بعد ازپایان رابطه حداقل بعد ده مین یا ی ربع مقداری خونریزی داشتم که شب قطع شد و فرداش دوباره خونریزی شروع شد که مثل خونریزی عادت ماهیانم بود وبه همون مدت که عادت ماهیانم تموم میشد طول کشید تاتموم بشه و بعدازاتمام خونریزی تا ماه بعد عادت ماهیانه نشدم.ایا پردم بااینکه دخولی صورت نگرفته بود اسیب دیده؟ویا خونریزی عادت ماهیانم بوده که زمانش جلوتر اومده بود؟

سلام
    دوست عزیز، مشاهده پرده کار شما یا شریک جنسيتون نیست، با این کار و با کوچکترین اشتباه ممکنه ناخواسته به پرده آسیب وارد بشه.
    اگر خودتون مطمئنيد که هیچ نوع دخول حتی دخول انگشت هم به واژن نبوده پس پرده سالمه و اون خون پريودي بوده که طبق سابقه ای که داشتید جلو افتاده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. سلام.وقتتون بخیر.من با نامزدم چندبار بدون دخول رابطه داشتیم که متاسفانه باردار شدم و هفته6بارداری متوجه شدم که باردارم وبا قرص سقط کردم و لخته های خونی و گوشتی ازم خارج شد میخواستم بپرسم ایا با سقط جنین 45روزه پرده بکارت از بین میره یا نه.ممنون میشم واضح جواب بدید

15. ruyaa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    اگر سر الت مرد فقط بره توش باعث پاره شدن پرده میشود یا ن؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 14 از 40
رفتن به صفحه :    ... 14 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید