شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استفاده از روش اورژانسی یه صورت نادرست

1. با سلام
    من سوالات مشابه را مطالعه کردم ولی جواب نگرفتم!
    من و همسرم روز سوم بعد از قطع خونریزی با هم رابطه سطحی داشتیم که چند قطره از اسپرم روی پایین تنه ریخت و شک کردیم که به واژن رسیده یا نه!
    سپس از روش اورژانسی استفاده کردیم ولی نوبت دوم را به علت فراموشی بیست ساعت بعد مصرف کردیم!
    دوره ها ۳۰ روزه بود ولی این بار روز ۲۴ شروع به حالتی شبیه پریود اتفاق افتاد با این تفاوت که دو روز اول لکه بینی و روز سوم خون ریزی که بسسار قرمز و تازه بود مثل خون جراحات سطحی بدن ! ایا این حالت پریود بوده یا احتمال بارداری هست؟؟؟ ممنون

2. با سلام
    با توجه به عدم امکان ارسال موضوع جدید و اهمیت موضوع، ممنون میشم که اینجا جوابم رو بدید.
    39 ساعت پیش با همسرم نزدیکی بدون دخول داشتیم که منی خارج از محدوده تخلیه شد اما بعد از گذشت 1 الی 2 ساعت دخول صورت گرفت اما انزالی نداشتم و اسپرمی در حالت دخول تخلیه نشد (حدود دو هفته از عادت ماهیانه همسرم میگذره). آیا امکان بارداری وجود داره؟
    ما با فرض براینکه امکان بارداری وجود داره از روش اوژانسی استفاده کردیم و دوز اول 2 قرص اچ دی همراه با قرص ضد تهوع مصرف شد و 12 ساعت بعد دوز دوم به همین ترتیب.اما بعد از دقیقا 3 ساعت از مصرف دوز دوم تهوع شدید همراه با استفراغ بود اما قرصی مشاهده نشد.آیا لازمه که روش اوژانسی تکرار بشه؟
    ممنون میشم جواب بدید.

3. mhossein22 نوشته است: با سلام
    من سوالات مشابه را مطالعه کردم ولی جواب نگرفتم!
    من و همسرم روز سوم بعد از قطع خونریزی با هم رابطه سطحی داشتیم که چند قطره از اسپرم روی پایین تنه ریخت و شک کردیم که به واژن رسیده یا نه!
    سپس از روش اورژانسی استفاده کردیم ولی نوبت دوم را به علت فراموشی بیست ساعت بعد مصرف کردیم!
    دوره ها ۳۰ روزه بود ولی این بار روز ۲۴ شروع به حالتی شبیه پریود اتفاق افتاد با این تفاوت که دو روز اول لکه بینی و روز سوم خون ریزی که بسسار قرمز و تازه بود مثل خون جراحات سطحی بدن ! ایا این حالت پریود بوده یا احتمال بارداری هست؟؟؟ ممنون

سلام
    این خونریزی مربوط به پریود این سیکل ایشون میشه...قرصهای پیشگیری از بارداری باعث اختلال موقت در نظم و کیفیت قاعدگی میشند که البته طبیعیه و جای هیچ نگرانی نیست....احتمال بارداری کاملا منتفی هست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. farid1 نوشته است: با سلام
    با توجه به عدم امکان ارسال موضوع جدید و اهمیت موضوع، ممنون میشم که اینجا جوابم رو بدید.
    39 ساعت پیش با همسرم نزدیکی بدون دخول داشتیم که منی خارج از محدوده تخلیه شد اما بعد از گذشت 1 الی 2 ساعت دخول صورت گرفت اما انزالی نداشتم و اسپرمی در حالت دخول تخلیه نشد (حدود دو هفته از عادت ماهیانه همسرم میگذره). آیا امکان بارداری وجود داره؟
    ما با فرض براینکه امکان بارداری وجود داره از روش اوژانسی استفاده کردیم و دوز اول 2 قرص اچ دی همراه با قرص ضد تهوع مصرف شد و 12 ساعت بعد دوز دوم به همین ترتیب.اما بعد از دقیقا 3 ساعت از مصرف دوز دوم تهوع شدید همراه با استفراغ بود اما قرصی مشاهده نشد.آیا لازمه که روش اوژانسی تکرار بشه؟
    ممنون میشم جواب بدید.

سلام
    قرص بالافاصله در بدن آب میشه و حتی با وجود استفراغ فوری هم شما نمیتونید قرص را مشاهده کنید...ضمن اینکه اگر تا 2 ساعت بعد از مصرف قرص استفراغی صورت نگیره این قرص کاملا جذب شده و هیچ نیازی به مصرف مجدد نیست.
    احتمال بارداری اصلا وجود نداره....به هیچوجه قرص دیگری مصرف نکنید...چون با این کار فقط هورمون اضافی و بی جهت وارد بدن میکنید که عوارض زیادی به دنبال خواهد داشت.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید