شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 34 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. ترو خدا جواب بدید من تا جایی که شد شرح دادم و عذر خواهی میکنم سرتون رو درد آوردم.

با سلام خدمت مدیران سایت به خصوص آقای دکتر روهام صادقی ،
    من یک سوالی داشتم گرچه تکراریه ولی گفتم مطرح کنم که ببینم مدیران چه پیشنهادی میکنند.
    من پسری ۱۸ ساله هستم که با دختری ۱۶ ساله رابطه جنسی داشتم و این امر امری عادی برای ما تلقی میشود و دفعات متعددی است که ما رابطه داشتیم تا کنون، ایشون میانگین طی ۶ماه اخیر پریودی منظم داشتند ، ۶ام هر ماه ایشون پریود میشدند و تا کنون دخولی صورت نگرفته بر اساس محدودیت هایی که وجود دارد. دفعه ی پیش ما یک رابطه ی مشکوک داشتیم که منی من مستقیماً روی آلت ایشون ریخته شد و من خیلی اتفاقی خواستم ببینم که آیا امکان بارداری وجود دارد یا خیر که فهمیدم امکام بارداری وجود دارد ! من از روش اورژانسی استفاده کردم‌و از خطر احتمالی جلوگیری کردم و پریود ایشون نا منظم شد و آخرین بار ۳۰ تیر اخرین روز خونریزیشون بود و دیگر با استفاده از مشاوره های جنسی و پرس و جو های مختلف رابطه ای کنترل شده سعی کردم داشته باشم ولی این سری خودم شک دارم به بارداری ایشون.
    رابطه در ۳مرداد رخ داده است و بدین شرح است : که من بصورت دراز کش و شریکم به صورت نشسته به روی من بودند که سر آلت من تنها به قسمت بالای آلت ایشون و قسمت ابتدایی، بالاتر از کلیتوریس کشیده میشد که بعد از چند دقیقه حالت طرفین جا به جا شد (ایشون دراز کش و من نشسته ) و سر آلت بنده باز هم به قسمت بالای آلت ایشون کشیده میشد سمت شکم ایشون ، با انجام دادن اینکار به مدت ۵ دقیقه من التم رو به سینه ی ایشون میکشوندم که آنجا هم به مدت ۷-۹ دقیقه طول کشید که سرانجام به انزال رسیدم که من آلت خود را با آب شستم و دوباره شروع به فعالیت جنسی کردیم  همان حالت اول که بالاتر ذکر کردم ولی اینبار حتی سر آلت بنده با واژن ایشون برخورد نداشت و من مراقب بودم تا اینکه دوباره جابجا شدیم و من آلت خود را به قسمت ابتداییه واژن ایشون ، سمت شکم کشیدم که بعد به انزال رسیدم که ایندفعه اصلا حتی روی بدن ایشون من منی خود را تخلیه نکردم و بعد نیز دوباره آلت خود را شست و شو دادم با آب و بعد آلت ایشون را با آب دهان فراوان مالش دادم و ترشحات بسیاری داشتن و در آخر ترس من از این است که اگر پیشاب که من تا الان در طی ۱۸ سال زندگیم چیزی از آن ندیدم با واژن ایشون برخورد کرده باشد ممکن است همراه آب دهان به بدن ایشون دخول کرده باشد و ترشحات ایشون آنرا جذب کند ؟؟ این مشکل بنده احتیاج به تجربه ی بالا دارد ، آیا احتمال بارداری وجود دارد ؟ ایشون با توجه به قرص لونژیلی که مصرف کردند و پریودشون نا منظم شد من کی باید انتظار خونریزی ازشون داشته باشم؟ و کی اگر خونریزی نداشتند باید نگران شوم؟ آیا راهی ممکن است وجود داشته باشد برای سقط جنین با حفظ پرده بکارت؟ لطفا این آخریو کامله کامل توضیح دهید

خیییییلی ممنون واقعاا

2. سلام.30 سال سن دارم. قاعدگی منظم دارم.طول دوره معمولا 25 روزه. دوره خونریزی 6 روزه.آخرین بار در تاریخ 94/4/15 شروع خونریزی من بود. در تاریخ 94/4/20 یک رابطه محافظت نشده داشتم و مقداری منی وارد واژن من شد.بلافاصله از روش اورژانسی استفاده کردم.5 روز بعد از استفاده از قرصها 2 روز و نیم خونریزی داشتم. قبل از شروع خونریزی علائم قبل از عادت ماهانه را داشتم.بعد از اتمام خونریزی 3 شب پشت سر هم رابطه محافظت نشده داشتم که منی وارد واژن نشد.الان دو روزه که پریود من عقب افتاده. علائم قبل از عادت ماهانه را دارم. سوال من اینه: ایا ان 2 روز خونریزی پریود خفیفی بوده که بر اثر استفاده از روش اورژانسی ایجاد شده؟ ایا احتمال بارداری وجود داره؟لطفا سریع به من جواب بدید خیلی استرس دارم. ممنونم

3. خانوم مهشید عابدی نگران نباشید ، تا اونجایی که من اطلاعاتم کفاف میکنه شما دفعه ی اول که قرص اورژانسی خوردید به طور معمول بین ۳-۱۰ روز پریود شدید و اون ۲ روز و نیم خونریزی به همین بر میگردد و شما تا ۳ ماه پریودتون بهم میریزه و اون ۳ شبی که رابطه محافظت نشده داشتید و منی وارد نشده باید بگم که تنها بارداری از راه پیشاب امکان پذیره که پیشاب هم فقط ۲۵٪ امکان بارداری برای شما بوجود می آورد . اینکه پریودتون عقب افتاده برمیگرده به قرص و اگر تا ۴ هفته بعد از رابطه ی محافظت نشدتون پریود نشدید تنها راهش آزمایش خون هستش و برای دلگرمی از بیبی چک‌نیز میتوانید استفاده کنید که بعد از ۲بار استفاده جواب نسبتا قطعی ای به شما میدهد .
    نگران زیاد نباشید احتمال بارداری در شما وجود دارد ولی خیلی کم باز هم من به شما پیشنهاد میکنم از ۱۱۸ شماره ی مشاور سلامت دکتر سخاوتی رو بگیرید و برای اطلاعات بیشتر با اونها مشاوره کنید

4. mahshidebadi نوشته است: سلام.30 سال سن دارم. قاعدگی منظم دارم.طول دوره معمولا 25 روزه. دوره خونریزی 6 روزه.آخرین بار در تاریخ 94/4/15 شروع خونریزی من بود. در تاریخ 94/4/20 یک رابطه محافظت نشده داشتم و مقداری منی وارد واژن من شد.بلافاصله از روش اورژانسی استفاده کردم.5 روز بعد از استفاده از قرصها 2 روز و نیم خونریزی داشتم. قبل از شروع خونریزی علائم قبل از عادت ماهانه را داشتم.بعد از اتمام خونریزی 3 شب پشت سر هم رابطه محافظت نشده داشتم که منی وارد واژن نشد.الان دو روزه که پریود من عقب افتاده. علائم قبل از عادت ماهانه را دارم. سوال من اینه: ایا ان 2 روز خونریزی پریود خفیفی بوده که بر اثر استفاده از روش اورژانسی ایجاد شده؟ ایا احتمال بارداری وجود داره؟لطفا سریع به من جواب بدید خیلی استرس دارم. ممنونم

سلام
    خونریزی شما بخاطر مصرف قرص ها بوده.
    به هرحال رابطه بعد از مصرف قرص اورژانسی شما محافظت نشده بوده و احتمال هرچیزی وجود داره
    درصورتیکه پریود شما یک هفته تاخیر داشت آز خون بدید
    گرچه که مصرف قرص اورژانسی نظم قائدگی تون رو بهم میریزه

5. سلام
    در روز 14 پریود ارتباط جنسی داشتم که به علت سریریز شدن از کاندم احتمال اغشته شدن  دهانه الت برام پیش اومد که البته به سرعت شست و شو دادم و ادرار کردم اما قرص نخوردم تا ظهر روز 16 میخام بدونم چون دیر قرص خوردم احتمالش چقدر هست  من نامزد هستم اگه اتفاق بیفته چه کار کنم

6. kkhh نوشته است: سلام
    در روز 14 پریود ارتباط جنسی داشتم که به علت سریریز شدن از کاندم احتمال اغشته شدن  دهانه الت برام پیش اومد که البته به سرعت شست و شو دادم و ادرار کردم اما قرص نخوردم تا ظهر روز 16 میخام بدونم چون دیر قرص خوردم احتمالش چقدر هست  من نامزد هستم اگه اتفاق بیفته چه کار کنم

سلام
    قرص اورژانسی نهایتا تا 72 ساعت بعد از نزدیکی مشکوک باید مصرف بشه و تا 99 درصد میتوان به پیشگیری اون از بارداری مطمئن بود، در غیر این صورت با مصرف قرص بعد از 72 ساعت احتمال بارداري زیاد میشه.
    بهتره یه بررسی کنید و ببینید قرص را در ساعت چندم بعد از رابطه مصرف کردید.

7. درود
    ٥ ٦ روز بعد از رابطم كه ميشه يك هفته زودتر از موعد پريوديم لك ديدم اول فكر كردم پريود شدم ولى خونريزى ادامه پيدا نكرد و فقط 3 روز لك بينى خيلى كم مثل لانه گزينى كه ميگن داشتم  ،، الان ميشه تست خون باردارى بدم يا بايد حتما ١٠ روز بيشتر از زمان رابطه بگذره؟ بي بي چك چى؟

8. سلام، من بعد از گذشت 40 روز از نزدیکیمون آز خون دادیم ، مقدار بتا 1.4 شد . آیا احتمال حاملگی هست ؟ یعنی امکانش هست باردار باشن ولی هنوز خودشو نشون نداده ؟

9. Mehrsalf

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام ببخشید من رور 11 تیر یه رابطه بدون دخول داشتم که مطمعن نیستم منی به واژن برخورد داششته یا نه با خوردن قرصهای دوفاستون به مدت 4روز کامل خونریزی داشتم روز 2 مرداد. از مایش دادم بتا 1.1بود میخوام بدونم ممکنه به خاطره قرص هایی که خوردم رو جواب ازمایش تاثیر گذار باشه من خیالم راحت باشه حامله شکمم اخه یکم بزگ شده

10. Yassov نوشته است: درود
    ٥ ٦ روز بعد از رابطم كه ميشه يك هفته زودتر از موعد پريوديم لك ديدم اول فكر كردم پريود شدم ولى خونريزى ادامه پيدا نكرد و فقط 3 روز لك بينى خيلى كم مثل لانه گزينى كه ميگن داشتم  ،، الان ميشه تست خون باردارى بدم يا بايد حتما ١٠ روز بيشتر از زمان رابطه بگذره؟ بي بي چك چى؟

سلام
    خونریزی لانه گزینی نهایتا 48 ساعت طول میکشه و در حد لکه های صورتی رنگ هست.
    الان میتونید از بیبی چک استفاده کنید اما برای آزمایش بهتره که 14 روز از رابطه مشکوک گذشته باشه تا بتوان به جواب اطمینان کرد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  11. bnimanima نوشته است: سلام، من بعد از گذشت 40 روز از نزدیکیمون آز خون دادیم ، مقدار بتا 1.4 شد . آیا احتمال حاملگی هست ؟ یعنی امکانش هست باردار باشن ولی هنوز خودشو نشون نداده ؟

سلام
    خیر...جواب آزمایش بعد از چهل روز کاملا مطمئنه...ضمن اینکه اگر باردار بودید در این مدت 40 روز حتما علایم اولیه اون خودشو نشون میداد....احتمال حاملگی منتفیه.

12. Mehrsalf نوشته است: سلام ببخشید من رور 11 تیر یه رابطه بدون دخول داشتم که مطمعن نیستم منی به واژن برخورد داششته یا نه با خوردن قرصهای دوفاستون به مدت 4روز کامل خونریزی داشتم روز 2 مرداد. از مایش دادم بتا 1.1بود میخوام بدونم ممکنه به خاطره قرص هایی که خوردم رو جواب ازمایش تاثیر گذار باشه من خیالم راحت باشه حامله شکمم اخه یکم بزگ شده

سلام
    با وقوع خونریزی پریودی احتمال حاملگی از شما کاملا رفع میشه...برخی داروها در جواب آزمایش تاثیر میذارند اما این قرص شامل اونا نمیشه.
    احتمال حاملگی منتفیه...بزرگ شدن شکم ممکنه از تصورات ذهنی و وسواس فکری شما ناشی بشه یا مربوط به موارد دیگه مثل نفخ و... بشه.

13. ErfanNasiry نوشته است: ترو خدا جواب بدید من تا جایی که شد شرح دادم و عذر خواهی میکنم سرتون رو درد آوردم.

من یک سوالی داشتم گرچه تکراریه ولی گفتم مطرح کنم که ببینم مدیران چه پیشنهادی میکنند.
    من پسری ۱۸ ساله هستم که با دختری ۱۶ ساله رابطه جنسی داشتم و این امر امری عادی برای ما تلقی میشود و دفعات متعددی است که ما رابطه داشتیم تا کنون، ایشون میانگین طی ۶ماه اخیر پریودی منظم داشتند ، ۶ام هر ماه ایشون پریود میشدند و تا کنون دخولی صورت نگرفته بر اساس محدودیت هایی که وجود دارد. دفعه ی پیش ما یک رابطه ی مشکوک داشتیم که منی من مستقیماً روی آلت ایشون ریخته شد و من خیلی اتفاقی خواستم ببینم که آیا امکان بارداری وجود دارد یا خیر که فهمیدم امکام بارداری وجود دارد ! من از روش اورژانسی استفاده کردم‌و از خطر احتمالی جلوگیری کردم و پریود ایشون نا منظم شد و آخرین بار ۳۰ تیر اخرین روز خونریزیشون بود و دیگر با استفاده از مشاوره های جنسی و پرس و جو های مختلف رابطه ای کنترل شده سعی کردم داشته باشم ولی این سری خودم شک دارم به بارداری ایشون.
    رابطه در ۳مرداد رخ داده است و بدین شرح است : که من بصورت دراز کش و شریکم به صورت نشسته به روی من بودند که سر آلت من تنها به قسمت بالای آلت ایشون و قسمت ابتدایی، بالاتر از کلیتوریس کشیده میشد که بعد از چند دقیقه حالت طرفین جا به جا شد (ایشون دراز کش و من نشسته ) و سر آلت بنده باز هم به قسمت بالای آلت ایشون کشیده میشد سمت شکم ایشون ، با انجام دادن اینکار به مدت ۵ دقیقه من التم رو به سینه ی ایشون میکشوندم که آنجا هم به مدت ۷-۹ دقیقه طول کشید که سرانجام به انزال رسیدم که من آلت خود را با آب شستم و دوباره شروع به فعالیت جنسی کردیم  همان حالت اول که بالاتر ذکر کردم ولی اینبار حتی سر آلت بنده با واژن ایشون برخورد نداشت و من مراقب بودم تا اینکه دوباره جابجا شدیم و من آلت خود را به قسمت ابتداییه واژن ایشون ، سمت شکم کشیدم که بعد به انزال رسیدم که ایندفعه اصلا حتی روی بدن ایشون من منی خود را تخلیه نکردم و بعد نیز دوباره آلت خود را شست و شو دادم با آب و بعد آلت ایشون را با آب دهان فراوان مالش دادم و ترشحات بسیاری داشتن و در آخر ترس من از این است که اگر پیشاب که من تا الان در طی ۱۸ سال زندگیم چیزی از آن ندیدم با واژن ایشون برخورد کرده باشد ممکن است همراه آب دهان به بدن ایشون دخول کرده باشد و ترشحات ایشون آنرا جذب کند ؟؟ این مشکل بنده احتیاج به تجربه ی بالا دارد ، آیا احتمال بارداری وجود دارد ؟ ایشون با توجه به قرص لونژیلی که مصرف کردند و پریودشون نا منظم شد من کی باید انتظار خونریزی ازشون داشته باشم؟ و کی اگر خونریزی نداشتند باید نگران شوم؟ آیا راهی ممکن است وجود داشته باشد برای سقط جنین با حفظ پرده بکارت؟ لطفا این آخریو کامله کامل توضیح دهید

خیییییلی ممنون واقعاا

14. maria64 نوشته است:
    ErfanNasiry نوشته است: ترو خدا جواب بدید من تا جایی که شد شرح دادم و عذر خواهی میکنم سرتون رو درد آوردم.

خیییییلی ممنون واقعاا

سلام
    دوست عزیز جواب تمام سوالات شما در بایگانی سایت موجوده...کافی بود چند دقیقه وقت بذارید و مطالعه کنید تا از نگرانی در بیاید.
    احتمال حاملگی با پیشاب در رابطه سطحی بدون دخول تقریبا صفر هست...بعد از مصرف قرص اورژانسی تا 10 الی 14 روز فرصت هست که شخص دچار لکه بینی و خونریزی بشه...اگر تا این مدت این اتفاق نیفتاد باید از بیبی چک یا آزمایش استفاده کنه.
    بنده اطلاعات زیادی راجع به سقط جنین ندارم اما فکر میکنم در مراحل اولیه با مصرف یه سری قرص خاص (البته تحت نظر پزشک) جنین سقط و دفع بشه.

15. maria64 نوشته است:
    Yassov نوشته است: درود

سلام
    خونریزی لانه گزینی نهایتا 48 ساعت طول میکشه و در حد لکه های صورتی رنگ هست.
    الان میتونید از بیبی چک استفاده کنید اما برای آزمایش بهتره که 14 روز از رابطه مشکوک گذشته باشه تا بتوان به جواب اطمینان کرد.

درود
    ديروز كلا خونريزى قطع بود حتى لك هم نبود ، امروز خونريزيم شروع شد ولى بازم كمه ديگه نميخواد آزمايش بدم ؟؟ اشتباه حدس زده بودم؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 34 از 126
رفتن به صفحه :    ... 34 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید