شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکوک به سقط جنین

1. سلام
    من 33 سالمه و از اول بلوغ کیست تخمدان داشتم و سالها پریودهای شدید و طولانی. مدت 6 سال بود که دیگه مشکل نداشتم و به طور منظم هر 23 روز پریود می شدم. تا اینکه پارسال کمی نامرتب شد و فهمیدم فیبرون دارم. 12 اردیبهشت یه رابطه مشکوک داشتم و 2 ماه بعدش پریودم همون سر وقت بود ولی خیلی کم شاید کمی بیشتر از لک. ماه قبل بعد از 1 هفته لک خونریزی شدید داشتم و سونوگرافی کردم گفت "اکوی هتروژن و فیبرون و وجود یک ناحیه گرد اکوفری به قطر 39*35 بدون سپتاسیون و یا وژتاسیون داخلی منطبق بر تخمدان که مطرح کننده کیست ساده تخمدان است ضخامت اندو 11". دکتر برای کیست HD داد و برای قطع خونریزی آمپول ویتامین K .بعد 1 هفته مصرف یه سونو دیگه کردم که اون هم اکو رو هتروژن و فیبروماتو گفت و گفت فیبروم داری ولی اصلا کیست نداری ولی فولیکول 18 در تخمدان راست و 17 در تخمدان چپ داری ضخامت اندو 9. 3 روز بعد اتمام قرص یعنی دیروز پریود شدم که با لک تیره شروع شد. دیشب درد کمر و زیر شکم شدید داشتم و شب هم تب کرده بودم.صبح درد خوب بود تا بعدالظهر که یکدفعه یه درد شدید زیر شکمم گرفتم که نیم ساعت اشک منو درآورد بعد یه دفعه انگار چیزی از من خارج شد رفتم دستشویی یه چیز اندازه کف دست که مخلوطی از خون و یه تکه های سفید بود و بعدش دردم بلافاصله آروم شد. خیلی ترسیدم از اون چیزی که خارج شد. می خوام ببینم  با وجود این سونو ها ممکنه سقط باشه؟؟ و اینکه اگه سقطه از کجا بفهمم رحمم کامل پاک شده و چیزی توش نمونده؟؟ آخه من ازدواج نکردم و رابطه ام رو به دکتر نگفتم. الان می ترسم چیزی داخل رحم مونده باشه و باعث عفونت یا مشکلی برام بشه. باید چی کار کنم؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید