شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 33 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. با سلام
    معذرت میخوام بار سومی هست که من این سوالو میپرسم ولی جوابی نگرفتم اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه ممنون میشم....آیا روش پیشگری مردانه که با تزریق پلیمرهای با بارالکتریکی صورت میگیره در ایران انجام میشه یا نه ؟ اگه در این مورد اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید...
    ممنون

2. سلام. ببخشید من یه دختر باکره با پریود نامنظم هستم که تاریخ اخرین زمان پریودم 7تیرماه بوده .با نامزدم در روزهای 25-26-27 تیر ارتباط سطحی.لای پا و مالیدن بوده که در هر بار منی روی باسن و کمرم خالی کردن از پیشاب و یا اینکه اسپرمی به واژنم رسیده باشه شک دارم اما روز 28تیر ساعت 10 شب یه قرص لونژین 1.5 خوردم.احتمال بارداری وجود داره؟ تورو خدا جواب بدبد.ممنون

3. ensina نوشته است: با سلام  به دوستان. 33ساله هستم، دوره ی پریودیم 26 روزه هست، و 7 روز طول میکشه. و بسیار مرتب هست. آخرین بار که پریود شدم 14 تیر بود و 27تیر رابطه ی کامل محافظت نشده داشتم ( بخاطر بیماری معده که داشتم کلا تاریخ رو از دست داده بودم!!) یعنی دقیقا روز 13 وسط سیکل رابطه داشتم بعد از تقریبا 55 ساعت که متوجه شدم از روش اورژانسی استفاده کردم ( قرص لوونورژسترول) بعد از یکی دو ساعت از خوردن قرص دوم دیدم که تاریخ انقضا قرص 2.2015 بوده. فورا یه قرص دیگه گرفتم و به همون ترتیب استفاده کردم( در واقع اولین قرص تاریخدار رو 72 یا 73 ساعت بعد ار رابطه خوردم) الان کمر درد شدید مثل پریودی دارم ولی حتا لک بینی هم ندارم. حالا سوالم اینه که احتمال بارداریم زیاده؟ الان چه روش جلوگیری میتونم استفاده کنم؟ آیا با توجه به اینکه 9مرداد باید پریود بشم اگر زودتر آزمایش تیتر بدم چیزی مشخص میشه؟ تازه ازدواج کردم و نه از لحاظ روحی و نه جسمی آماده ی بچه دار شدن نیستم. لطفا زودتر تا دیوونه نشدم
    راهنمایی کنید.

با تشکر

سلام
    دوست عزیز نگرانی شما کاملا بی مورده....هیچ احتمال حاملگی برای شما وجود نداره...شما بالاخره قرص دوم تاریخ دار را در دقیقه نود مصرف کردید و این کار تا 99 درصد از حاملگی جلوگیری میکنه....البته باید ببینید کدام دوز از این قرص را مصرف کردید....  با دوز 1/5 فقط یک عدد و با دوز 0/75 دو عدد با فاصله 12 ساعت باید مصرف شود.  
    کمر درد شدید شبیه پریودی از عوارض قرص هست و طبیعیه....عجله نکنید شما هنوز فرصت برای پریودی دارید....تا 14 روز بعد از مصرف قرص این فرصت وجود داره.
    هیچ روش پیشگیری دیگه یا آزمایشی لازم نیست....فقط آرام باشید و خونسردی خودتون را حفظ کنید.
    همین علامت کمردرد نشان از این داره که قرص تاثیر خود را داشته و بزودی لکه بینی یا خونریزی رخ میده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. hananeh1212 نوشته است: سلام. ببخشید من یه دختر باکره با پریود نامنظم هستم که تاریخ اخرین زمان پریودم 7تیرماه بوده .با نامزدم در روزهای 25-26-27 تیر ارتباط سطحی.لای پا و مالیدن بوده که در هر بار منی روی باسن و کمرم خالی کردن از پیشاب و یا اینکه اسپرمی به واژنم رسیده باشه شک دارم اما روز 28تیر ساعت 10 شب یه قرص لونژین 1.5 خوردم.احتمال بارداری وجود داره؟ تورو خدا جواب بدبد.ممنون

سلام
    خیر.....احتمال بارداری در این نوع رابطه ها صفر هست....با این وجود شما از روش اورژانسی بطور صحیح استفاده کرده اید و این کار احتمال بارداری را به زیر صفر میبره.

5. سلام خسته نباشید ، من با نامزدم یک رابطه کامل داشتیم که حین آمیزش کاندوم پاره شد ، البته قبل از ریخته شدن اسپرم و نگرانیه ما بارداری از طریق پیشاب بود که احتمال داشت حین پارگی کاندوم داخل واژن ریخته شده باشد، 3تا 4 بار بیبی چک گرفتیم منفی شد ، بعد از 40 روز آزمایش خون دادیم باز هم منفی شد ( مقدار بتا 1.4 ) ، تاخیر پریود هم نداشتن ، میخواستم بدونم آیا باز امکان بارداری هستش ؟ پیشاپیش ممنونم
    پ.ن : من قبل از آمیزش ادرار کرده بودم

6. bnimanima نوشته است: سلام خسته نباشید ، من با نامزدم یک رابطه کامل داشتیم که حین آمیزش کاندوم پاره شد ، البته قبل از ریخته شدن اسپرم و نگرانیه ما بارداری از طریق پیشاب بود که احتمال داشت حین پارگی کاندوم داخل واژن ریخته شده باشد، 3تا 4 بار بیبی چک گرفتیم منفی شد ، بعد از 40 روز آزمایش خون دادیم باز هم منفی شد ( مقدار بتا 1.4 ) ، تاخیر پریود هم نداشتن ، میخواستم بدونم آیا باز امکان بارداری هستش ؟ پیشاپیش ممنونم
    پ.ن : من قبل از آمیزش ادرار کرده بودم

سلام
    خیر....با این همه دلیل محکم و موثق بر عدم بارداری جای هیچ بحثی باقی نميمونه.

7. سلام
    من و نامزدم یه رابطه سطحی روز 12 پریودی ایشون داشتیم  که منی اصلا با ایشون برخوردی نداشت ولی پیشاب شاید اون در حد تماس نه داخل واژن<الان بعد گذشت یک هفته از رابطمون ایشون دردایی مثل دردای قبل پریودی دارن در حالی 12 یا 13 روز تا زمان پریودشون مونده.میخواستم دلیل این دردارو بهم بگین.
    با تشکر

8. behiovic نوشته است: سلام
    من و نامزدم یه رابطه سطحی روز 12 پریودی ایشون داشتیم  که منی اصلا با ایشون برخوردی نداشت ولی پیشاب شاید اون در حد تماس نه داخل واژن<الان بعد گذشت یک هفته از رابطمون ایشون دردایی مثل دردای قبل پریودی دارن در حالی 12 یا 13 روز تا زمان پریودشون مونده.میخواستم دلیل این دردارو بهم بگین.
    با تشکر

سلام
    احتمال بارداری با توجه به نوع رابطه شما وجود نداره
    نگران نباشید
    اون دردا هرچیزی باشه به بارداری ارتباطی نداره

9. سلام.عذر خواهی میکنم.با توجه به پریود نامنظمم و رابطه به صورت لاپایی که هر بار تخلیه منی روی باسن و کمر بوده فرمودید احتمال بارداری صفر هست اما فراموش کردم توضیح بدم که زمان شروع پریودم 7تیر به مدت 6 روز که در روزهای 25-26-27- به صورت لاپایی بوده.که در روز 25 نزدیکی(لاپایی) دو بار با فاصله 10 دقیقه بوده که بین ارتباطمون دستشویی نرفتن واسه تخلیه.البته من قرص لونژین هم روز 28 که روز چهارم محسوب میشه خوردم.ایا این روزای ارتباطمون روز های پر خطر من نبوده؟ پیشابشون خطری ایجاد نمیکنه؟ احتمال بارداری داره؟ تورو خدا راهنمایی کنید منو.ممنون

10. hananeh1212 نوشته است: سلام.عذر خواهی میکنم.با توجه به پریود نامنظمم و رابطه به صورت لاپایی که هر بار تخلیه منی روی باسن و کمر بوده فرمودید احتمال بارداری صفر هست اما فراموش کردم توضیح بدم که زمان شروع پریودم 7تیر به مدت 6 روز که در روزهای 25-26-27- به صورت لاپایی بوده.که در روز 25 نزدیکی(لاپایی) دو بار با فاصله 10 دقیقه بوده که بین ارتباطمون دستشویی نرفتن واسه تخلیه.البته من قرص لونژین هم روز 28 که روز چهارم محسوب میشه خوردم.ایا این روزای ارتباطمون روز های پر خطر من نبوده؟ پیشابشون خطری ایجاد نمیکنه؟ احتمال بارداری داره؟ تورو خدا راهنمایی کنید منو.ممنون

با توجه به نامنظمی پریود شما نمیشه روزهای پرخطر رو دقیقا مشخص کرد
    اما با توجه به اینکه دخولی صورت نگرفته احتمالا بارداری نیست

11. سلام ممنونم از پاسخ دوستان ، من 2تا سوال دیگه داشتم ،
    آیا بعد گذشت 40 روز از نزدیکی آزمایش خون جواب قطعی میدهد یا خیر ، و اینکه آیا آز خون هم میتواند مثل بی بیچک جواب منفی کاذب داشته باشد ؟ یا چقدر خطا میتواند در جواب وجود داشته باشد ؟

12. bnimanima نوشته است: سلام ممنونم از پاسخ دوستان ، من 2تا سوال دیگه داشتم ،
    آیا بعد گذشت 40 روز از نزدیکی آزمایش خون جواب قطعی میدهد یا خیر ، و اینکه آیا آز خون هم میتواند مثل بی بیچک جواب منفی کاذب داشته باشد ؟ یا چقدر خطا میتواند در جواب وجود داشته باشد ؟

سلام
    برای کسب مطمئن ترین جواب احتمال حاملگی باید حداقل 14 روز از نزدیکی مشکوک گذشته باشه، اگر قبل از این موقع آزمایش انجام بشه درصد خطا وجود داره،چون هنوز هورمون حاملگی در خون پخش نشده....اما بعد از چهارده روز هورمون حاملگی به وفور در خون یافت میشه....اگر حاملگی وجود داشته باشه بعد از چهل روز حتما علائم اولیه اون خودشونو نشون میدند.

13. سلام
    من 20 سالمه و  پریود تقریبا منظمی دارم 28 یا 30 روزه .دقیقا در روز 14م پریودی با نامزدم رابطه مشکوک بدون دخول داشتیم البته آلت ها بام تماس داشتن واحتمال اینکه مقدار کمی منی روی آلتم ریخته باشه هم هست که نیم ساعت بعد از رابطه آلتم را شستم حدودا 20ساعت بعد 4عدد قرصld و 12ساعت بعدتر 4 عدد دیگه خوردم.میخواستم ببینم احتمال بارداری وجود داره؟ با تشکر

14. hhmmd نوشته است: سلام
    من 20 سالمه و  پریود تقریبا منظمی دارم 28 یا 30 روزه .دقیقا در روز 14م پریودی با نامزدم رابطه مشکوک بدون دخول داشتیم البته آلت ها بام تماس داشتن واحتمال اینکه مقدار کمی منی روی آلتم ریخته باشه هم هست که نیم ساعت بعد از رابطه آلتم را شستم حدودا 20ساعت بعد 4عدد قرصld و 12ساعت بعدتر 4 عدد دیگه خوردم.میخواستم ببینم احتمال بارداری وجود داره؟ با تشکر

سلام
    در رابطه ای با چنین شرایط همراه با مصرف قرص اورژانسی احتمال حاملگی صفر هست.

15. سلام دوباره و ممنونم از جوابتون
    چندتا سوال داشتم از خدمتتون:
    1-اسپرم چه مدت زمانی طول میکشه خودشو به تخمک برسونه در صورتی که نزدیکی زوجین در زمان تخمک گزاری انجام شده باشه؟
    2-اسپرم چه مقدار طول میکشه تا وارد تخمک بشه و تخمک رو بارور کنه؟
    3-تخمک بارور شده حداقل زمانی که لازم داره برای لانه گزینی چه مقدار هست؟
    4روش اورژانسی از کجا به بعد دیگه جواب نمیده؟
    با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 33 از 126
رفتن به صفحه :    ... 33 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید