شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 32 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. سلام
    سوالی داشتم و اون اینکه آیا در فاصله پس از پایان هردوره تخمک گذاری و تا آغاز پریود بعدی اگر رابطه محافظت نشده ای وجود داشته باشه میشه از عدم باردار شدن مطمئن بود؟

2. mpmp نوشته است: سلام
    سوالی داشتم و اون اینکه آیا در فاصله پس از پایان هردوره تخمک گذاری و تا آغاز پریود بعدی اگر رابطه محافظت نشده ای وجود داشته باشه میشه از عدم باردار شدن مطمئن بود؟

سلام
    خیر....روز تخمک گذاری معمولا در اواسط سیکل هست اما از روز 12 تا 16 سیکل را روزهاي پرخطر تخمک گذاری در نظر میگیرند که در این بازه زمانی احتمال حاملگی فوق العاده بالاست....در روزهای قبل و بعد از این بازه تا وقوع پريودي بعدی احتمال حاملگی بالا نیست اما صفر هم نیست.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. Jm1820

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام خوبین جناب دکتر خداقوت جناب دکتر رابطه لاپایی با نامزدم داشتم چهارروز پس از پاکیش و اتمام پریود ایشون لباس زیر داشتن ولی من نه مطمئنم منی بهشون نخورد ولی ایشون میگه خیس بوده لباس زیرشون آیا امکان بارداری هست؟؟؟ ؟

4. Mehrsalf

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام اقای دکتر علت قطع شدن ترشحات میتونی نشانه بارداری باشه چون من رابطه سطحی بدون دخول داشتم و با توجه به شرح حال شما گفتین بارداری منتفیه اما چند روز بعد اون تا لان همش سینه هام تیر میکشه و بزگتر شده واینکه ترشحاتم قطع شده قطع شدن ترشحات میتونه نشانه بارداری باشه تو رو خدا جوال بدین

5. Jm1820 نوشته است: سلام خوبین جناب دکتر خداقوت جناب دکتر رابطه لاپایی با نامزدم داشتم چهارروز پس از پاکیش و اتمام پریود ایشون لباس زیر داشتن ولی من نه مطمئنم منی بهشون نخورد ولی ایشون میگه خیس بوده لباس زیرشون آیا امکان بارداری هست؟؟؟ ؟

سلام
    خیر....خیس بودن لباس زیر ایشون در اثر ترشحات خودش بوده یا ممکنه ترشحات و پیشاب شما بوده باشه که در هر حال با این شرایط احتمال بارداری کاملا منتفيه.
    ضمن اینکه جناب دکتر صادقی در صفحه اول از همین تاپيک توضیح دادند که حاملگی از روی لباس زیر غیرممکنه....لطفا بایگانی این بخش را مطالعه بفرمائید.

6. Mehrsalf نوشته است: سلام اقای دکتر علت قطع شدن ترشحات میتونی نشانه بارداری باشه چون من رابطه سطحی بدون دخول داشتم و با توجه به شرح حال شما گفتین بارداری منتفیه اما چند روز بعد اون تا لان همش سینه هام تیر میکشه و بزگتر شده واینکه ترشحاتم قطع شده قطع شدن ترشحات میتونه نشانه بارداری باشه تو رو خدا جوال بدین

سلام
    خیر....ترشحات در همه خانمها یکسان نیست ممکنه خانمی فقط در روزاي تخمک گذاری ترشح داشته باشه و بقیه روزاي سیکل هیچ ترشحی نبينه یا ممکنه خانمی کل سیکل ترشح داشته باشه و در روزاي تخمک گذاری بیشتر باشه....پس صرفا فقط با توجه به قطع شدن ترشحات نمی تونیم نظری راجع به امکان حاملگی بدیم ضمن اینکه این قطع شدن ترشحات ممکنه علت دیگری داشته باشه.
    اگر با توجه به شرح حالتون دوستان گفتند احتمال بارداری براتون وجود نداره پس،مطمئن باشید که همینطوره و درد سینه هم ممکنه از عوارض قرصهای پیشگیری باشه البته اگر مصرف کرده باشید یا اینکه در روزاي تخمک گذاری باشید.
    ميتونيد برای اطمینان خاطر خودتون از  یک تست بیبی چک استفاده و نتیجه را مشاهده کنید.

7. maria64 نوشته است:
    Alireza30 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    Alireza30 نوشته است: سلام خسته نباشید
    من با زنم رابطه دخول داشتم بار اول از کاندوم استفاده کردم نیم ساعت بعد یا ۴۵ دقیقه باز عمل دخول بدون کاندوم کردم و اسپرم روی واژن ریختم بعدش با دستمال پاک کردم ایا احتمال داره همسرم باردار بشه؟ زنم سه شنبه ۹تیر پریود شد و ۱۳ تیر تمام شد و ۱۸ تیر این اتفاق افتاد فرداش ب جای چهار قرص ال دی دو تا قرص خورده و ۱۴ ساعت بعدش دو تا دیگه خورده ک ب اشتباه روش اورژانسی انجام داده الان ۱۰ روز از اخرین قرص خوردنش میگذره و پریود نشده  ایا خطری هست یا نه ؟ ممنون میشم کمکم کنید

سلام
    در رابطه دوم، اسپرمها مثل دفعه اول قابلیت باروری ندارند اما بیخطر هم نیستند مخصوصا اینکه احتمال اسپرم در پیشاب هم زیاد میشه...از اینکه منی بیرون ریخته شده احتمال بارداری کم میشه...از طرفی همونطور که گفتید همسرتون روش اورژانسی را اشتباه مصرف کرده.
    با همه این تفاسیر احتمال بارداری برای ایشون کم بنظر میرسه اما اگر تا نهایتا 5 روز دیگه هیچ علایمی از قبیل درد تخمدان یا لکه بینی یا خونریزی ندید برای اطمینان خاطر بهتره اول از بیبی چک استفاده کنه و بعد آزمایش بده.

ببخشید ک باز سوال میکنم
    تاریخ هایی ک گفتم ایا بیخطر هستن ؟ پیشاب الان شک دارم چون رابطه دومی که انجام دادم بدون کاندوم میترسم در مجرا چیزی مونده باشه من متوجه نشده باشم ولی اسپرم روی شکم ریختم ک تا دستمال اوردم یک دقیقه طول کشید ریخت رو واژن و سریع پاکش کردم و ۲۴ ساعت بعدش دو تا قرص ال دی خورده و ۱۴ ساعت بعدش دو تا دیگه ک ب اشتباه اورژانسی استفاده کرده و تاریخ ۱۸ تیر ساعت ۹ شب تا امروز ۳۰ تیر پریود نشده تاریخ اولین پریود شدنش ۹ تیر بوده پریودشم منظم بوده ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
    دوست خوبم همانطور که در پستهای پیشین در مورد سوال شما بنده و دوستان دیگر گفتیم پیشاب در رابطه دوم ممکنه خطرساز باشه اما اگر بلافاصله بعد از رابطه اول تخلیه ادرار انجام بشه مجرا از اسپرم و پیشاب پاک میشه و در رابطه دوم خطر به حداقل ميرسه.
    تخمک گذاری تقریبا 14 روز از آغاز پريودي انجام میشه و با تاريخهايي که شما فرمودید ایشون در روزاي پرخطر نبوده...اما این مورد احتمال حاملگی را منفی نمی کنه.
    بعد از مصرف قرص،ایشون تا 14 روز فرصت داره که لکه بيني یا خونریزی داشته باشه و اگه تا 14 روز این اتفاق نیفتاد بهتره حتما بره آزمایش بده.

گفتین بعد از مصرف قرص تا ۱۴ روز فرصت داره ک لکه بینی یا خونریزی داشته باشه ولی ایشون به اشتباه قرص ای دی استفاده کرده دوتا فرداش خورده دوتای دیگش ۱۴ ساعت بعد ک اشتباه مصرف کرده اونوقت چی میشه؟ امروز ۲۵ روز از پریود اولیش رفته و سه روز دیگه مونده ب پریود بعدی هنوز درد کمر نگرفته نظر شما چیه ؟

8. سلام خانم دکتر امروز روز ۲۵ هست ک از پریودش قبلی گذشته دیروز گفت عصبی بودم و سر درد داشتم تا که امروز صبح پریود شده ایا هنوز خطری هست یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید

9. Mehrsalf

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام ببخسید من با خوردن قرص دوفاستون بعد قطع دارو. بعد 3 روز امروز پریود شدم. یعنی دیگه خیالم راحت باشه. باردار نیستم

10. Alireza30 نوشته است: سلام خانم دکتر امروز روز ۲۵ هست ک از پریودش قبلی گذشته دیروز گفت عصبی بودم و سر درد داشتم تا که امروز صبح پریود شده ایا هنوز خطری هست یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
    دوست خوبم در پستهای پیشین مرتب من و دوستان دیگر عرض کردیم که احتمال حاملگی برای همسرتون نیست...الانم که میگید ایشون پریود شده، پس خودتون متوجه شدید که گفته های ما به حقیقت بدل شد...دیگه کاملا خیالتون راحت، هیچ احتمال حاملگی برای ایشون نیست...همه نگرانیهاتون تمام شد.

11. Mehrsalf نوشته است: سلام ببخسید من با خوردن قرص دوفاستون بعد قطع دارو. بعد 3 روز امروز پریود شدم. یعنی دیگه خیالم راحت باشه. باردار نیستم

سلام
    بله خیالتون راحت....هیچ احتمال حاملگی با وقوع پریود برای شما باقی نمیمونه.

12. maria64 نوشته است:
    Alireza30 نوشته است: سلام خانم دکتر امروز روز ۲۵ هست ک از پریودش قبلی گذشته دیروز گفت عصبی بودم و سر درد داشتم تا که امروز صبح پریود شده ایا هنوز خطری هست یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
    دوست خوبم در پستهای پیشین مرتب من و دوستان دیگر عرض کردیم که احتمال حاملگی برای همسرتون نیست...الانم که میگید ایشون پریود شده، پس خودتون متوجه شدید که گفته های ما به حقیقت بدل شد...دیگه کاملا خیالتون راحت، هیچ احتمال حاملگی برای ایشون نیست...همه نگرانیهاتون تمام شد.

ممنون از شما و اقای کاوه ب هر حال شک و استرس زیاد داشتم و سپاسگذارم از سایت خوبتون ک خیلی ب من کمک کرد و اطلاعاتی ک نمیدونستم از سایت شما یاد گرفتم بازم ممنون 🌹

13. Jm1820

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    maria64 نوشته است:
    Jm1820 نوشته است: سلام خوبین جناب دکتر خداقوت جناب دکتر رابطه لاپایی با نامزدم داشتم چهارروز پس از پاکیش و اتمام پریود ایشون لباس زیر داشتن ولی من نه مطمئنم منی بهشون نخورد ولی ایشون میگه خیس بوده لباس زیرشون آیا امکان بارداری هست؟؟؟ ؟

سلام
    خیر....خیس بودن لباس زیر ایشون در اثر ترشحات خودش بوده یا ممکنه ترشحات و پیشاب شما بوده باشه که در هر حال با این شرایط احتمال بارداری کاملا منتفيه.
    ضمن اینکه جناب دکتر صادقی در صفحه اول از همین تاپيک توضیح دادند که حاملگی از روی لباس زیر غیرممکنه....لطفا بایگانی این بخش را مطالعه بفرمائید.

واقعا راست میگین؟ من لباس زیر نداشتما فقط لیشون داشتن چهارروز بعد پاکیشون بود چهار یا سه روز بعد ایشون داشتن لباس زیر من نداشتم لباس زیرشون سریع عوض مردن سوالم اینه حتی اگه منی باعث خیسی بوده احتمال حاملگی هست؟

14. Jm1820 نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    Jm1820 نوشته است: سلام خوبین جناب دکتر خداقوت جناب دکتر رابطه لاپایی با نامزدم داشتم چهارروز پس از پاکیش و اتمام پریود ایشون لباس زیر داشتن ولی من نه مطمئنم منی بهشون نخورد ولی ایشون میگه خیس بوده لباس زیرشون آیا امکان بارداری هست؟؟؟ ؟

سلام

واقعا راست میگین؟ من لباس زیر نداشتما فقط لیشون داشتن چهارروز بعد پاکیشون بود چهار یا سه روز بعد ایشون داشتن لباس زیر من نداشتم لباس زیرشون سریع عوض مردن سوالم اینه حتی اگه منی باعث خیسی بوده احتمال حاملگی هست؟

سلام
    خیر،احتمال حاملگی نیست....چون منی به بافت لباس زیر نفوذ میکنه و قدرت تحرکش را از دست میده و پس از مدت کمی از بین ميره.

15. با سلام  به دوستان. 33ساله هستم، دوره ی پریودیم 26 روزه هست، و 7 روز طول میکشه. و بسیار مرتب هست. آخرین بار که پریود شدم 14 تیر بود و 27تیر رابطه ی کامل محافظت نشده داشتم ( بخاطر بیماری معده که داشتم کلا تاریخ رو از دست داده بودم!!) یعنی دقیقا روز 13 وسط سیکل رابطه داشتم بعد از تقریبا 55 ساعت که متوجه شدم از روش اورژانسی استفاده کردم ( قرص لوونورژسترول) بعد از یکی دو ساعت از خوردن قرص دوم دیدم که تاریخ انقضا قرص 2.2015 بوده. فورا یه قرص دیگه گرفتم و به همون ترتیب استفاده کردم( در واقع اولین قرص تاریخدار رو 72 یا 73 ساعت بعد ار رابطه خوردم) الان کمر درد شدید مثل پریودی دارم ولی حتا لک بینی هم ندارم. حالا سوالم اینه که احتمال بارداریم زیاده؟ الان چه روش جلوگیری میتونم استفاده کنم؟ آیا با توجه به اینکه 9مرداد باید پریود بشم اگر زودتر آزمایش تیتر بدم چیزی مشخص میشه؟ تازه ازدواج کردم و نه از لحاظ روحی و نه جسمی آماده ی بچه دار شدن نیستم. لطفا زودتر تا دیوونه نشدم
    راهنمایی کنید.

با تشکر

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 32 از 126
رفتن به صفحه :    ... 32 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید