شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مصرف زیاد مسکن ایپوبروفن واستامینوفن و کافئیک اسید

1. سلام 27 سال دارم از بعد بلوغ دچار درد بدن و درد های قاعدگی بودم شروع به مصرف استامینفن کدئین، در سنین بالاتر ژلوفن کردم در شرایط عادی شدت درد برای من بیشتره. تحمل من نسبت به درد کمتره .
    الان مسکن مورد استفاده من  اسفین است  که شامل ایپوبروفن واستامینوفن و کافئیک اسید  مصرف من در مواقع خاص و لازم هست اما احساس میکنم معتاد دارم میشم ممنون میشم به من توضیح بدین که من دکتر برم چی بگم ؟
    بیماری ندارم اما مثله افرادی نیستم که فقط با یک کدئین درد شدیدشون خوب میشه  به شدت قهوه میخورم مزاج من بلغم است
    ممنون از هم فکری شما

2. sanaz288 نوشته است: سلام 27 سال دارم از بعد بلوغ دچار درد بدن و درد های قاعدگی بودم شروع به مصرف استامینفن کدئین، در سنین بالاتر ژلوفن کردم در شرایط عادی شدت درد برای من بیشتره. تحمل من نسبت به درد کمتره .
    الان مسکن مورد استفاده من  اسفین است  که شامل ایپوبروفن و<a>استامینوفن</a> و کافئیک اسید  مصرف من در مواقع خاص و لازم هست اما احساس میکنم معتاد دارم میشم ممنون میشم به من توضیح بدین که من دکتر برم چی بگم ؟
    بیماری ندارم اما مثله افرادی نیستم که فقط با یک کدئین درد شدیدشون خوب میشه  به شدت قهوه میخورم مزاج من بلغم است
    ممنون از هم فکری شما

سلام
    دوست عزیز به دلیل وابستگی به مسکن ها پاسخ بدن شما به این داروها کاهش پیدا کرده بهتر است مصرف مسکن ها را قطع و یا به حد اقل برسانید
    برای کنترل درد های قائدگی به جای مصرف مسکن ها  میتوانید از 2و سه روز مانده به شروع پریود صبح ها یک قاشق چای خوری پودر زنجبیل دریک لیوان  شیر حل کرده و با کمی عسل میل نمایید اثر ضد درد زنجبیل از نظر علمی ثابت شده است
    همچنین میتوانید از کپسول فنلین برای کاهش درد استفاده نمایید .( روزی 3 عدد )

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. sanaz288 نوشته است: سلام 27 سال دارم از بعد بلوغ دچار درد بدن و درد های قاعدگی بودم شروع به مصرف استامینفن کدئین، در سنین بالاتر ژلوفن کردم در شرایط عادی شدت درد برای من بیشتره. تحمل من نسبت به درد کمتره .
    الان مسکن مورد استفاده من  اسفین است  که شامل ایپوبروفن و<a>استامینوفن</a> و کافئیک اسید  مصرف من در مواقع خاص و لازم هست اما احساس میکنم معتاد دارم میشم ممنون میشم به من توضیح بدین که من دکتر برم چی بگم ؟
    ممنون از هم فکری شما

سلام
    همانطور که دوست خوبم جناب کاوه فرمودند واکنش بدن شما در مقابل مسکن بدلیل مصرف زیاد کم شده، در ادامه فرمایشات ایشون میخواستم عرض کنم که دم کرده زیره یا دم کرده آویشن همچنین خوردن یک قاشق چایخوری پودر تخم کتان هر روز صبح تاثیر چشمگیری در کاهش دردهای قاعدگی داره.

4. سلام ممنونم دوستان به توصیه های شما عمل کردم اما الان که دوره تموم شده حالت تهوع و درد زیر شکم همچنین خستگی دارم ایا این علائم عدم مصرف مسکن است ؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید