شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 29 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. maria64 نوشته است:
    Ms_arya نوشته است: نامزده من قاعدگی منظمی داره
    هر 25 روز  پریود میشه
    دوره خونریزیش 5 روز
    آخرین بار دورو بره 1 تیر خونریزیش شروع شد
    از یه هفته قبل یعنی 13 روز بعد از شروع پریودش رابطه کنترل نشده داشتیم که البته فقط پیش آب وارد واژنش شد
    که بعدش از قرصایه جفتی بصورت 12 ساعته استفاده کرد
    تقریبا سه روز بعد از اون قرصا شروع کرد به خوردنه قرص ال دی الان یه 5 روزی میگذره
    من اصلا نمیتونم از کاندوم استفاده کنم چون دیر انزال هستم زانوهام داغون میشن و خیلی خسته میشم تقریبا 40 دیقه باید برا یه بار انذالم وقت بذارم البته این جدا از معاشقه و ... هستش
    هر نوع کاندمی چه معمولی چه فوق العاده نازک هم امتحان کردم نشد فقط اعصابم خورد میشد
    برا همین دیروز که روز 4 قرص ال دی خوردنشم بود باز بدون کاندوم رابطه داشتیم که باز از ریختن منی رویه واژن و داخل جلوگیری کردم طبیعی

احتمال بارداری هستش ؟

مطالب انجمن رو خوندم و یه سری اطلاعات خیلی خوب بدست آوردم ولی واقعا گیح شدم
    و اینکه نامزدم تو اون زمان 5 پریودش یا روز اول پریودش قرص ضد بارداری نخورده و تو روز 13 از دورش 13  اولین قرص اورژانسی خورده و از روز 16 شروع کرده قرص ال دی خوردن بمدت 5 روز تا الان هستش آیا اصلا تاثیری داره ؟!

سلام
    دوست عزیز، من چند بار متن سوال شما را خواندم اما راستش درست متوجه منظورتون نشدم...آخه شما در اوایل متنتون فرمودید که نامزدتون بعد از رابطه از قرصهای جفتی استفاده کرده اما در پایان متن گفتید از روز 13 سیکلش قرص خورده...
    من در کل عرض میکنم که احتمال بارداری با پیشاب خیلی کمه و اگر ایشون از روش اورژانسی صحیح یا طبق تجویز پزشک از قرصها استفاده کرده باشه جای هیچ نگرانی نیست.

منظوره من این بود من چندین بار رابطه جنسی کردم با نامزدم
    یه بار که در همون روز 13 دورش بود که روش اورژانسی استفاده کرد
    بعد از گذشت دو روز که از روش اورژانسی استفاده کرد بطور منظم و سر ساعت 5 روزه که قرص ال دی میخوره و تو این مدت دوبار دیگه رابطه جنسی داشتیم و تو این مدت اصلا منی وارد واژن نشد و اگه چیزی وارد واژن شده بوده فقط پیش آب بوده
    حالا با این اوصاف امکان حاملگیش چند درصدی میشه ؟
    قویه یا ضعیف اینو میخواستم بدونم

2. Ms_arya نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    Ms_arya نوشته است: نامزده من قاعدگی منظمی داره
    هر 25 روز  پریود میشه
    دوره خونریزیش 5 روز
    آخرین بار دورو بره 1 تیر خونریزیش شروع شد
    از یه هفته قبل یعنی 13 روز بعد از شروع پریودش رابطه کنترل نشده داشتیم که البته فقط پیش آب وارد واژنش شد
    که بعدش از قرصایه جفتی بصورت 12 ساعته استفاده کرد
    تقریبا سه روز بعد از اون قرصا شروع کرد به خوردنه قرص ال دی الان یه 5 روزی میگذره
    من اصلا نمیتونم از کاندوم استفاده کنم چون دیر انزال هستم زانوهام داغون میشن و خیلی خسته میشم تقریبا 40 دیقه باید برا یه بار انذالم وقت بذارم البته این جدا از معاشقه و ... هستش
    هر نوع کاندمی چه معمولی چه فوق العاده نازک هم امتحان کردم نشد فقط اعصابم خورد میشد
    برا همین دیروز که روز 4 قرص ال دی خوردنشم بود باز بدون کاندوم رابطه داشتیم که باز از ریختن منی رویه واژن و داخل جلوگیری کردم طبیعی

احتمال بارداری هستش ؟

مطالب انجمن رو خوندم و یه سری اطلاعات خیلی خوب بدست آوردم ولی واقعا گیح شدم
    و اینکه نامزدم تو اون زمان 5 پریودش یا روز اول پریودش قرص ضد بارداری نخورده و تو روز 13 از دورش 13  اولین قرص اورژانسی خورده و از روز 16 شروع کرده قرص ال دی خوردن بمدت 5 روز تا الان هستش آیا اصلا تاثیری داره ؟!

سلام
    دوست عزیز، من چند بار متن سوال شما را خواندم اما راستش درست متوجه منظورتون نشدم...آخه شما در اوایل متنتون فرمودید که نامزدتون بعد از رابطه از قرصهای جفتی استفاده کرده اما در پایان متن گفتید از روز 13 سیکلش قرص خورده...
    من در کل عرض میکنم که احتمال بارداری با پیشاب خیلی کمه و اگر ایشون از روش اورژانسی صحیح یا طبق تجویز پزشک از قرصها استفاده کرده باشه جای هیچ نگرانی نیست.

منظوره من این بود من چندین بار رابطه جنسی کردم با نامزدم
    یه بار که در همون روز 13 دورش بود که روش اورژانسی استفاده کرد
    بعد از گذشت دو روز که از روش اورژانسی استفاده کرد بطور منظم و سر ساعت 5 روزه که قرص ال دی میخوره و تو این مدت دوبار دیگه رابطه جنسی داشتیم و تو این مدت اصلا منی وارد واژن نشد و اگه چیزی وارد واژن شده بوده فقط پیش آب بوده
    حالا با این اوصاف امکان حاملگیش چند درصدی میشه ؟
    قویه یا ضعیف اینو میخواستم بدونم

با سلام
    دوست عزیز
    روش استفاده از قرص های اورژانسی بارداری توسط شما به درستی صورت نگرفته است
    روش صحیح در مورد قرص ال دی به این صورت است که تا 72 ساعت بعد از رابطه محافظت نشده 4 عدد قرص ال دی با هم مصرف شود و 12 ساعت بعد مجدد تکرار شود .
    در هنگام دخول حتی در صورت عدم تخلیه مایع منی در واژن احتمال بارداری به دلیل وجود اسپرم در مایع پیشاب وجود دارد .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با عرض سلام و خسته نباشید
    آقای دکتر آیا روش جدید پیشگیری از بارداری که با تزریق در مردان انجام میشه و اگه اشتباه نکنم نامش RISUG هست در ایران انجام میشه یا نه ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید

(معذرت میخوام سابقه کاربری سوال کننده در جواب دادن شما موثره؟)

4. با سلام من با نامزدم در تاريخ ٩٤/٤/١٠ نزديكي داشتيم آب مني داخل ريخته نشد اما برأي پيشگيري من بعد از نيم ساعت ١عدد قرص لونژيل١.٥مصرف كردم و من بايد در تاريخ ٩٤/٤/٢٠پريود ميشدم اما الان هنوز با گذشت ٢روز پريود نشدم أيا احتمال بارداري هست؟در صورتي ك من الان ١روزه علايم پريودي مثل كمر درد را دارم أيا احتمال بارداري هست؟
    لطفا ج بديد

5. سلام خسته نباشيد
    ٢٢خرداد لك بينى پريود و ٢٥ام خونريزى ام شروع شد
    ٢٧ام نزديكى داشتم كه دو قرص لونژيل ٠.٧٥ همزمان خوردم ٢٩ هم نزديكى داشتم و باز هم دوقرص همزمان خوردم روز ٨تيرماه نزديكى داشتم  ولى  منى داخل ريخته نشد منم قرصى مصرف نكردم تا امروز پريود نشدم ٢٠ تيرماه ازمايش بتا دادم و منفى بود ايا احتمال باردارى هست يا از جواب ازمايش مطمءن باشم ؟

6. سلام خسته نباشيد
    ٢٧ام نزديكى داشتم كه دو قرص لونژيل ٠.٧٥ همزمان خوردم ٢٩ هم نزديكى داشتم و باز هم دوقرص همزمان خوردم روز ٨تيرماه نزديكى داشتم  ولى  منى داخل ريخته نشد منم قرصى مصرف نكردم تا امروز پريود نشدم ٢٠ تيرماه ازمايش بتا دادم و منفى بود ايا احتمال باردارى هست يا از جواب ازمايش مطمءن باشم ؟

7. badomak نوشته است:
    blue_tube_2003 نوشته است: سلام،
    نامزد من 29 سال داره :
    آخرین بار 12-03-94 خونریزی شروع شد.  در تاریخ 04-04-94 یک رابطه جنسی داشتیم که محافظت نشده بود اما منی داخل واژن تخلیه نشد.
    در تاریخ 10-04-94 پریود صورت نگرفت و سه روز بعد تست خون داده شد که منفی اعلام شد. یک روز بعد دو آمپول <a><a>پروژسترون</a></a> زده شد. تا امروز فقط کمردرد داشته و پریود اتفاق نیفتاده.

احتمال بارداری در ایشون چقدره؟
    آیا درسته که اگه پریود نشه کارکرد آمپول <a><a>پروژسترون</a></a> بازدارنده سقط خواهد بود؟

با توجه به نتیجه آز خون باردارب منتفیه
    در ضمن نگفتید ایشون پریود منظم دارند یا نامنظم؟

سلام و خسته نباشید
    همچنین تشکر بابت سایت بسیار خوبتون

معمولا پریود ایشون همیشه بین دهم تا پانزدهم هر ماه اتفاق میفته
    ضمناً مجددا تست خون در تاریخ 22-04-94 منفی بوده. که براشون سونوگرافی نوشتن.
    هنوز هم پریود نشده.

با توجه به این موارد ارزیابی تون  چیه؟

8. beh_zad نوشته است: سلام
    من و نامزدم یکی دو روز قبل از پریودشون باهم رابطه داشتیم بدون دخول و بصورت لاپایی . منی هم بین پاهاشون ( ران پا ) خالی شد که با دستمال پاک شد . الان 7 روز از موعد پریودشون میگذره و هنوز پریود نشدن . ممکنه باردار باشن ؟

سلام
    خیر.

9. Ms_Negari نوشته است: با سلام من با نامزدم در تاريخ ٩٤/٤/١٠ نزديكي داشتيم آب مني داخل ريخته نشد اما برأي پيشگيري من بعد از نيم ساعت ١عدد قرص لونژيل١.٥مصرف كردم و من بايد در تاريخ ٩٤/٤/٢٠پريود ميشدم اما الان هنوز با گذشت ٢روز پريود نشدم أيا احتمال بارداري هست؟در صورتي ك من الان ١روزه علايم پريودي مثل كمر درد را دارم أيا احتمال بارداري هست؟
    لطفا ج بديد

سلام
    دوست عزیز با توجه به مصرف صحیح قرص ها  امکان بارداری وجود ندارد .
    علت تاخیر در پریود به احتمال زیاد مربوط به بهم خوردن تعادل هورمونی شما به دنبال مصرف قرص های اورژانس بارداری بوده است.
    نگران نباشد .

10. Mania_2089 نوشته است: سلام خسته نباشيد

سلام
    دوست عزیز احتمال بارداری وجود ندارد .
    اگر تاخیر در پریود داشتید به دلیل مصرف قرص های اورژانسی بوده است
    ضمنا مد نظر داشته باشید در هر دوره فقط یکبار مجاز به استفاده از این روش هستید .

11. mahla27

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    maria64 نوشته است:
    mahla27 نوشته است: سلام
    بنده دوره پریودی منظمی دارم
    در روز 29 خرداد رابطه ای داشتم که سطحی بود ولی شک به برخورد منی با واژن داریم
    29 خرداد پریودی من چند روزی بود که تموم شده بود (فک کنم حدود سه روز یا بیشتر)
    من باید 20 تیر پری میشدم که چند روز زودتر پری شدم یعنی روز 15 تیر
    نمیدونم چرا.... هیچ استرس یا نگرانی از این بابت نداشتم
    ولی پریودی من کیفیتش با قبل خ فرق داشت
    حجم خونریزی خیلی کم بود
    همیشه سه روز خونریزی داشتم ولی این دفه 2 روز بود و روز سوم در حد لک بود همون دوروز هم حجمش کم بود
    بنده روز 17 تیر آز بتا دادم و منفی شد(کمتر از 1 بود)
    با این حال خیلی نگرانم
    چون در سایت ها خوندم گاها اتفاق افتاده که با وجود آز منفی باز هم طرف باردار بوده
    باتوجه به اینکه خونریزی من بسیار کم بود میترسم خونریزی ناشی از لانه گزینی بوده باشه
    ممنون میشم راهنماییم کنید خیلی نگرانم که خدای نکرده ........
    در ضمن بنده حالت تهوع دارم و سینه ها کمی دردناک هستند....
    اینا منو بیشتر میترسونه
    ؟
    با این توصیف ها ممکنه بارداری رخ داده باشه؟

یه سوال دیگه....
    مییدونم کار اشتباهی هست ولی اگر الان از روش ارژانسی استفاده کنم و باردار هم نباشم
    باطبع باید خونریزی اتفاق بیافته؟درسته

سلام
    1. هر مطلبی را هر جا خوندید دلیل بر صحت موضوع نیست، منظور اون مطلب این بوده که بعضی مواقع خانمهایی هستند که بلافاصله بعد از رابطه میرند آزمایش حاملگی میدند، در این مرحله احتمال خطا خیلی زیاده چون هنوز هورمون حاملگی در خون پخش نشده اما اگر حداقل 10 روز از رابطه مشکوک گذشته باشه و شخص آزمایش بده درصد خطا تقریبا صفر هست چون در این مرحله و بعد از آن هورمون حاملگی به وفور در خون مشاهده میشه....در مورد شما که روز 17 آزمایش دادید و منفی بوده جواب صد درصد مطمئن و عاری از خطا هست.
    2. خون لانه گزینی فقط در حد چند لکه صورتی رنگ هست که 24 ساعت تا نهایتا 48 ساعت طول میکشه.
    3. جلو یا عقب افتادن پریود یا کم شدن حجم آن دلایل زیاد روحی و جسمی داره از قبیل هیجان مسافرت استرس تغذیه و ....
    4. حالت تهوع و حالات دیگه هم علت دیگری خواهند داشت که اگر ادامه پیدا کرد یا تشدید شد حتما با پزشک در میان بذارید.
    5. روش اورژانسی از اسمش مشخصه که بعد از رابطه مشکوک فوری و اضطراری باید استفاده بشه....در مورد شما الان که مدتها از رابطه میگذره مصرف این قرص غیر از ضرر چیز دیگری برای شما نخواهد داشت و برعکس ممکنه خونریزیتون را این ب اار چندین روز به تعویق بیندازه....چون با خوردن قرص نظم هورمونها به هم میریزه.

سلام
    ممنونم دوست خوبم از توضیحات دلگرم کننده  و کاملتون
    راستش من یه سری علائمی در خودم میبینم که نگرانم میکنه
    همین حالت تهوع.....
    تکرر ادرار
    و عدم ریزش مو!!!!!!
    و همچنین تشنگی!!!!
    من خودم کسی بودم که موهام زیاد میریخت ولی الان میبینم نسبت به قبل خ  خ کم شده و میتونم بگم ریزش مو ندارم
    اخه تو نت خوندم در دوران بارداری موها پر پشت میشن....به دلیل ترشح برخی هورمونهاو...
    و اینکه تشنگی هم متاسفانه از علائمش هست.....
    اون آز بتا هم تو یه سایتی بود که مادر ها پست میذارن و یکی از مادر ها نوشته بود بعد از دوبار آز بتا دادن و منفی بودن دفعه سوم مشخص شد که باردارم
    و یکی هم نوشته  بود اگر جنسیت پسر باشه آز دیر نشون میده بارداری
    حالا شما به من بگین که در هر صورتی ، 17 روزبعد از رابطه نتیجه آز بتا قطعی هست؟
    خواهشا هر کسی اطلاعاتی داره دراختیارم بذاره خیلی نگرانم
    دارم به مرز دیونگی میرسم
    ممنون از کمکتون

12. kaveh000kaveh نوشته است:
    Mania_2089 نوشته است: سلام خسته نباشيد

سلام

ممنون از جوابتون ببخشيد من امروز هم نزديكى داشتم متاسفانه همسرم به هيچ عنوان راضى به استفاده از كاندوم نشد ولى منى را داخل واژن نريخت نميدونم بايد قرص مصرف كنم يا نه
    اين استرس باعث شده عصبى بشم و رابطه با همسرم تاثير گذاشته

13. kaveh000kaveh نوشته است:

سلام

ممنون از جوابتون ببخشيد من امروز هم نزديكى داشتم متاسفانه همسرم به هيچ عنوان راضى به استفاده از كاندوم نشد ولى منى را داخل واژن نريخت نميدونم بايد قرص مصرف كنم يا نه

14. Mania_2089 نوشته است:
    kaveh000kaveh نوشته است:

سلام

ببخشيد مدام سوال ميپرسم امروز از كيت تخمك گذارى استفاده كردم و دو خط صورتى  ظاهر شد توروخدا به من بگين چيكار كنم قرص بخورم ؟

15. Mania_2089 نوشته است:
    kaveh000kaveh نوشته است:

سلام

سلام
    دوست عزیز
    مصرف قرص باری بار سوم مجاز نیست با توجه به عدم تخلیه مایع منی در واژن و همچنین مصرف این قرص ها در روز های قبل احتمال بارداری پایین است نگران نباشید .
    اما راه حل :
    اگر به هیچ عنوان راضی به استفاده از کاندوم نمیشوند شما به صورت مرتب قرص جلوگیری مصرف کنید بین قرص های ضد بارداری قرص یاز عوارض کمتری دارد منتها ماه اول پس از مصرف علاوه بر مصرف قرص از تخلیه منی در واژن جلوگیری کنید و ماه بعد راحت باشن .
    اما بهتر است با گوشزد کردن عوارض احتمالی این قرص ها به ایشان استفاده از کاندوم را پیش بگیرند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 29 از 126
رفتن به صفحه :    ... 29 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید