شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 26 ...   

نمی خواهم باردار بشوم (عدم حاملگی)، سوال و جواب و راهنمایی

1. willi نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    willi نوشته است:
    badomak نوشته است:
    willi نوشته است: سلام ببخشید نامزدم سمت راست شکمش خیلی درد میکنه
    الان نزدیک پریودشم هست علایم پریودم داره مثه لک بینی قهوه ای قبل از پریود و درد زیر شکم
    اما هنوز پریود نشدن تقریبا 20روز از رابطمون میگذره احتمال بارداری خارج از رحم هست؟
    اون درد سمت راست مربوط به بارداری خارج از رحمی هست؟
    آیا بعد از پریود احتمال هر نوع بارداری منتفی است؟

نوع رابطه شما؟
    حالا چرا بارداری خارج رحمی؟
    اگه پریود شوند بارداری منتفیه

نوع رابطه سطحی بود که فقط احتمال برخورد پیشاب به آلتشون میرفت...
    ایشون پریود شدن اما 2روز اول خونریزی داشتن اما الان دیگه خونریزیشون قطع شده معمولا همیشه خونریزیشون 3روز طول میکشید
    ایشون خیلی درد داشتن دیروز یه دگزا زدن قط خونریزیشون برای این است؟
    با این تفاسیر احتمال بارداری است هنوز؟

سلام
    دوست عزیز، من متوجه نشدم ایشون از روش اورژانسی بعد از رابطه استفاده کرده یا نه...اما اگر مصرف کرده پریود دو روزه ایشون و دردهایی که الان داره از عوارض قرص هست و جای نگرانی نیست...خودبخود برطرف میشه.
    در کل در ارتباط سطحی و تماس با پیشاب احتمال بارداری خیلی ضعیف و نزدیک به صفر هست...ضمن اینکه ایشون بعد رابطه پریود شده و این یعنی ختم ماجرا.
    احتمال بارداری وجود نداره...اما برای درد شکمش بهتره به دکتر مراجعه کنه تا علت اصلیش مشخص بشه.

سلام خیر ایشون از روش اورژانسی اسفاده نکردن

روز اول و دوم پریودشون خونریزی داشتن روز سوم به اندازه یک انگشت فقط تو کل روز ازشون خون اومد ولی باز هم امروز بعد از ظهر که روز چهارم است باز هم خونریزی  داشتند ضمن اینکه پریودشونم 26 روزس و سر وقتش پریود شدن روز اول و دوم مثل همیشه بود خونریزی اما روز سوم که قطع شد مارو به شک انداخته..
    ضمن اینکه ماه پیش ک پریود شدن خیلی ازشون خون کم اومد و خیلی اذیت شدن چند روز لک بینی داشتند
    دلیلش میتونه برا کم خونی بود یا برای قلیون کشیدن زیاد باشه؟
    و اینبارم که یروز وسط پریودشون قطع شد خونریزی دلیلش چی میتونه باشه؟
    به هر نحو الان احتمال بارداری منتفی هست دیگه؟

سلام
    دوست عزیز هر اتفاقی که ميفته را به حاملگی ربط ندید.....شرایط قاعدگی ایشون ممکنه ده ها علت داشته باشه از جمله کیست احتمالی تخمدان، عفونت، قارچ و.....
    احتمال حاملگی اصلا و ابدا نیست چون ایشون به هر حال خونریزی بعد از رابطه داشته....اما بهتره درد شکم و شرایط فعليش را حتما با دکتر در میون بذاره تا درمان لازم انجام بشه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام خسته نباشید
    من 24 سال دارم پریودیم منظمه مدت پریودیم 10 روزس در روز 28 ماه قبل پریود شدم در روز 7 این ماه پریودیم تموم شد در روز 13 یا 14 این ماه نزدیکی بدون مراقبت داشتم
    من و نامزدم از طریق لاپایی رابطه برقرار کردیم کاندومش پاره شد و فکر می کنم ذره ای آبش روی آلتم ریخت با دستمال پاک کردم و 10 ساعت بعدش 4 قرص ال دی خوردم ولی 12 ساعت بعدش نخوردم می خواستم بدون امکان بارداری وجود داره؟لطفا زود جوابمو بدید استرس دارم

3. fatemeh69ii نوشته است: سلام خسته نباشید
    من 24 سال دارم پریودیم منظمه مدت پریودیم 10 روزس در روز 28 ماه قبل پریود شدم در روز 7 این ماه پریودیم تموم شد در روز 13 یا 14 این ماه نزدیکی بدون مراقبت داشتم
    من و نامزدم از طریق لاپایی رابطه برقرار کردیم کاندومش پاره شد و فکر می کنم ذره ای آبش روی آلتم ریخت با دستمال پاک کردم و 10 ساعت بعدش 4 قرص ال دی خوردم ولی 12 ساعت بعدش نخوردم می خواستم بدون امکان بارداری وجود داره؟لطفا زود جوابمو بدید استرس دارم

سلام
    خیر...احتمال بارداری نیست.
    در رابطه سطحی بدون دخول احتمال بارداری خیلی ضعیفه....البته شما روش اورژانسی را صحیح مصرف نکردید و باید 12 ساعت بعد 4 عدد دیگه ميخورديد اما با این حال خطری شما را تهدید نميکنه.

4. مرسی از جوابتون
    من از پریروز یعنی 13ام شروع کردم به خوردن چای زعفرون غلیظ، اویشن، پونه، زرشک.. طوری که تو دو روز فقط 4_5لیوان زعفرون دم کرده ی غلیظ خوردم..  شدیدا زیر شکم و کمر و سینه م درد داره اما هنوز پریود نشدم. حالت تهوع هم دارم. هیچوقت حالت های قبل از پریودم تا این حد طولانی نبوده. دیروز مدام حس میکردم پریوذ شدم اما اینطور نبود.  فقط یه بار یه مقدار خیلی زیادی ترشح دیدم... با وجود همه ی اینا، بازم پریود نشدنم هنوز عادیه و ممکنه بیشتر زمان ببره؟یا باید به فکر بیبی چک و بتا باشم؟! سپاس...

maria64 نوشته است:
    man_94 نوشته است: سلام
    من 24سال دازم و سیکل پریودم تا ماه پیش 27روز بود و در ماه های اردیبهشت و خرداد 13ام پریود شدم. 9تیر مسافر بودم و چون نمیخواستم پریود شم، ساعت 7صبح یه قرص اچ دی خوردم و ساعت 10شب هم یکی دیگه خوردم که از فردا شبش مرتب بخورم تا برگشتنم. اما اونقدر حالت تهوع داشتم که دیگه نخوردم از فرداش(10تیر).  روزهای 10-11تیر چهار بار رابطه داشتم بدون دخول. نامزدم میگه مطمئنه که حتی پیشابش هم نریخته روی سطحش اما من مطمئن نیستم.  از ترس تهوع هم اورژانسی قرص نخوردم. امروز 14امه و هنوز خبری از پریود نیست. مدت پریودم هم 3روزه معمولا.  چقدر احتمال بارداری هست با توجه به نامنظم خوردن قرص ها این تعویق پریود طبیعیه؟ از کی میتونم برای از بین بردن نطفه ی احتمالی اقدام کنم!؟ سپاسگزارم.

سلام
    نطفه ای در کار نیست دوست عزیز....احتمال بارداری کاملا منتفيه.
    در رابطه سطحی بدون دخول حتی با برخورد پیشاب احتمال بارداری تقریبا صفر هست....در مورد شما که نامزدت میگه مطمئنه تماسی با پیشاب نبوده احتمال بارداری به زیر صفر ميرسه.
    تاخیر در پریود شما بخاطر همون قرص اچ دی هست که بی جهت خوردی،اچ دی هورمون زیادی یه دفعه به بدن وارد میکنه و باعث بر هم خوردن تعادل هورمونی و به تبع اون اختلال در قاعدگی میشه.
    جای هیچ نگرانی نیست....بزودی دچار لکه بینی یا خونریزی مختصر ميشيد که پریود این سیکل شما محسوب میشه.

5. سلام.
    خانمی 19 ساله هستم. دوره ی پریودی منظم دارم هر  ماه یکبار. آخرین بار 16-3-94 پریود شدم. دوره ی پریودم  شش روز است. روز 7-4-94 نزدیکی بدون پیشگیری داشتم و منی داخل واژن ریخته شد. بعد از آن هم چند بار  نزدیکی بدون پیشگیری داشتیم. نزدیک8 روز است بیشتر علایم بارداری را دارم: ضعف شدید.،سردرد،حالت تهوع صبحگاهی، تکرر ادرار، دردهایی شبیه درد پریود، کمر درد.
    امروز باید پریود میشدم که نشدم. و صبح آزمایش بتای بارداری دادم اما منفی آمد.
    آیا ممکن است باردار باشم و آزمایش تشخیص نداده باشد؟ برای آزمایش بعدی چقدر باید صبر کنم؟
    ممنونم

6. سلام
    من شروع مصرف قرص ال دی رو دو روز بعد ازاتمام پریودم شروع کردم ،بسته ی اول تموم شد و پریود شدم
    درحال مصرف بسته ی دوم هستم که میخوام اولین رابطمو داشته باشم
    چون شنیدم در ماه اول مصرف قرص امکان بارداری وجود داره ،میخواستم بدونم چون بسته ی اول رو از روز پنجم پریود شروع نکردم ایا در طول مصرف بسته ی دوم پیشگیری انجام میشه؟

7. man_94 نوشته است: مرسی از جوابتون
    من از پریروز یعنی 13ام شروع کردم به خوردن چای زعفرون غلیظ، اویشن، پونه، زرشک.. طوری که تو دو روز فقط 4_5لیوان زعفرون دم کرده ی غلیظ خوردم..  شدیدا زیر شکم و کمر و سینه م درد داره اما هنوز پریود نشدم. حالت تهوع هم دارم. هیچوقت حالت های قبل از پریودم تا این حد طولانی نبوده. دیروز مدام حس میکردم پریوذ شدم اما اینطور نبود.  فقط یه بار یه مقدار خیلی زیادی ترشح دیدم... با وجود همه ی اینا، بازم پریود نشدنم هنوز عادیه و ممکنه بیشتر زمان ببره؟یا باید به فکر بیبی چک و بتا باشم؟! سپاس...

maria64 نوشته است:
    man_94 نوشته است: سلام
    من 24سال دازم و سیکل پریودم تا ماه پیش 27روز بود و در ماه های اردیبهشت و خرداد 13ام پریود شدم. 9تیر مسافر بودم و چون نمیخواستم پریود شم، ساعت 7صبح یه قرص اچ دی خوردم و ساعت 10شب هم یکی دیگه خوردم که از فردا شبش مرتب بخورم تا برگشتنم. اما اونقدر حالت تهوع داشتم که دیگه نخوردم از فرداش(10تیر).  روزهای 10-11تیر چهار بار رابطه داشتم بدون دخول. نامزدم میگه مطمئنه که حتی پیشابش هم نریخته روی سطحش اما من مطمئن نیستم.  از ترس تهوع هم اورژانسی قرص نخوردم. امروز 14امه و هنوز خبری از پریود نیست. مدت پریودم هم 3روزه معمولا.  چقدر احتمال بارداری هست با توجه به نامنظم خوردن قرص ها این تعویق پریود طبیعیه؟ از کی میتونم برای از بین بردن نطفه ی احتمالی اقدام کنم!؟ سپاسگزارم.

سلام
    نطفه ای در کار نیست دوست عزیز....احتمال بارداری کاملا منتفيه.
    در رابطه سطحی بدون دخول حتی با برخورد پیشاب احتمال بارداری تقریبا صفر هست....در مورد شما که نامزدت میگه مطمئنه تماسی با پیشاب نبوده احتمال بارداری به زیر صفر ميرسه.
    تاخیر در پریود شما بخاطر همون قرص اچ دی هست که بی جهت خوردی،اچ دی هورمون زیادی یه دفعه به بدن وارد میکنه و باعث بر هم خوردن تعادل هورمونی و به تبع اون اختلال در قاعدگی میشه.
    جای هیچ نگرانی نیست....بزودی دچار لکه بینی یا خونریزی مختصر ميشيد که پریود این سیکل شما محسوب میشه.

سلام
    همه چیز طبیعیه...یعنی اکثر خانمها با مصرف قرص اچ دی چنین علایمی مشاهده میکنند.
    بله...ممکنه زمان بیشتری ببره و اینکه بعد از این همه علایم و حالت، پریودی شما فقط در حد لکه یا خونریزی خیلی کم باشه اما بازم جای نگرانی نیست.

8. hoseyni75 نوشته است: سلام.
    خانمی 19 ساله هستم. دوره ی پریودی منظم دارم هر  ماه یکبار. آخرین بار 16-3-94 پریود شدم. دوره ی پریودم  شش روز است. روز 7-4-94 نزدیکی بدون پیشگیری داشتم و منی داخل واژن ریخته شد. بعد از آن هم چند بار  نزدیکی بدون پیشگیری داشتیم. نزدیک8 روز است بیشتر علایم بارداری را دارم: ضعف شدید.،سردرد،حالت تهوع صبحگاهی، تکرر ادرار، دردهایی شبیه درد پریود، کمر درد.
    امروز باید پریود میشدم که نشدم. و صبح آزمایش بتای بارداری دادم اما منفی آمد.
    آیا ممکن است باردار باشم و آزمایش تشخیص نداده باشد؟ برای آزمایش بعدی چقدر باید صبر کنم؟
    ممنونم

سلام
    احتمال بارداری در شما زیاده....اما بهترین زمان برای انجام آزمایش 14 روز بعد از نزدیکی حفاظت نشده هست.
    بهتره بعد از این مدت زمان بیبی چک استفاده کنید یا باز آزمایش انجام بدید.

9. maria64 نوشته است:
    fatemeh69ii نوشته است: سلام خسته نباشید

سلام
    در رابطه سطحی بدون دخول احتمال بارداری خیلی ضعیفه....البته شما روش اورژانسی را صحیح مصرف نکردید و باید 12 ساعت بعد 4 عدد دیگه ميخورديد اما با این حال خطری شما را تهدید نميکنه.

سلام خسته نباشید با توجه به اینکه 4 قرص ال دی مصرف کردم اولش امکان هست پریودیم عقب بیفته یا لکه بینی کنم؟

10. fatemeh69ii نوشته است:
    maria64 نوشته است:
    fatemeh69ii نوشته است: سلام خسته نباشید

سلام

سلام خسته نباشید با توجه به اینکه 4 قرص ال دی مصرف کردم اولش امکان هست پریودیم عقب بیفته یا لکه بینی کنم؟

سلام
    بله امکانش هست....بهرحال هورمون اضافی هرچند کم وارد بدنتون شده و این تعادل هورمونی را واسه مدتی بر هم میزنه و این نوسان خود را بصورت لکه بینی و اختلال موقت در سیکل قاعدگی بروز میده.

11. maria64 نوشته است:
    javad74 نوشته است: سلام خسته نباشید

دوستم باکره است و یک روز قبل پریودش رابطه دستی داشتیمو انگشتمو بعد از حدود 10 دقیقه تا نزدیکی پرده داخل بردم (دستم خشک شده بود)..شاید دستم از طریق دستمال مرطوب شده باشه ... اگه مرطوب شده باشه ایا امکان حاملگی هست؟با همون فرداش هم پریود شده

علائم بارداری از روز چندم مشخص میشن ...

تورو خدا زود جواب بدین ...
    ممنون

سلام
    نگران نباشید...وقوع خونریزی همه نگرانیها را برطرف میکنه ضمن اینکه چند روز قبل و بعد از پريودي از روزاي امن برای نزدیکی محسوب میشه.
    علائم اولیه بارداری تقریبا 14 روز بعد از نزدیکی کم کم نمایان میشه (البته در صورت انجام لقاح) .

سلام خسته نباشید..ببخشید رمز عبور اون یکی کاربریمو فراموش کردم رمز جدید هم ک میداد باز نمیشد وارد بشم ...

الان 27روز از زمان رابطه گذشته ... ولی دوستم هنوز پریود نشده ... دقیق نمیدونه دوره اش چند روزه اس .(احتمال میده حدودا 25 روزه اس).. نمیتونه ازمایش یا تست حاملگی هم بده ... خیلی استرس داره...
    هیچکدوم از علائم بارداری رو نداشته ... دو روز بعد شروع پریودش هم ی مسافرت ی شبه داشته
    15 ساعت بعد رابطه دستی پریود شد و ب مدت 6 روز خونریزی داشتن...
    بعد از حدود 10 یا 15 دقیقه ..و بعد از اینکه کلی دستم ب لباس و بدنش خورده و کاملا خشک بود تا نزدیک پردش بردم ...
    ایا امکان داره حامله باشه؟البته شک داریم ک اصلا دستم از طریق دستمال مرطوب شده یا ن...

12. سلام
    خاهش ميكنم كمكم كنيد جوابمو تورو خدا بديدمن چند ماهه كه نامزد كردم با نامزدم رابطه داشتم كه آخرين بار پنج روز مونده بود به پريودى نزديكى داشتيم و نامزدم از اينكه مايع منى ريخته توو واژن زياد مطمئن نيست البته باردوم انزالش بود و پيشاب توى واژن ريخته بعد از پنج روز پريود شدم و هميشه خونريزى چهار روز براى من طول ميكشيد اين بار هشت روز شد بعد از تمومى پريودى حدود دو هفته بعد ترشحات قهوه اى رنگ تيره كه به خون ميزنه ازم ميادو بند نمياد الان ده روز يا شايدم بيشتر اين ترشحاتو دارم و گاهى زير شكم و گاهى طرفين شكمم درد ميگيره يعنى باردارم يا نشونه كيسته؟؟تورو خدا كمكم كنيد بخدا جرات نميكنم دكتر برم جوابمو بدين خاهشا

13. با سلام
    من سيكل ٢٨-٢٩ روزه دقيق دارم و روز ١٤ سيكلم با همسرم رابطه با كاندوم ultra safe داشتم ولى  شك داشتم كه شايد اتفاقي افتاده باشه (همسرم شك نداشت) يك ربع بعدش ، دو عدد قرص اووسيز باهم مصرف كردم. ١٥ روز گذشته و ديروز روز ٢٩ سيكلم بود و من پريود نشدم. بيبي چك هم استفاده كردم منفي بوده. ميخواستم بدونم كه احتمال باردارى هست؟ و اگر نيست چرا من پريود نشدم و بايد چكار كنم؟ چون شنيده بودم كه تا ١٠ روز بعد از مصرف قرص اگر پريود نشدم بايد امپول تزريق كنم. باتشكر

14. Saharah نوشته است: با سلام
    من سيكل ٢٨-٢٩ روزه دقيق دارم و روز ١٤ سيكلم با همسرم رابطه با كاندوم ultra safe داشتم ولى  شك داشتم كه شايد اتفاقي افتاده باشه (همسرم شك نداشت) يك ربع بعدش ، دو عدد قرص اووسيز باهم مصرف كردم. ١٥ روز گذشته و ديروز روز ٢٩ سيكلم بود و من پريود نشدم. بيبي چك هم استفاده كردم منفي بوده. ميخواستم بدونم كه احتمال باردارى هست؟ و اگر نيست چرا من پريود نشدم و بايد چكار كنم؟ چون شنيده بودم كه تا ١٠ روز بعد از مصرف قرص اگر پريود نشدم بايد امپول تزريق كنم. باتشكر

سلام
    با توجه به نوع رابطه و همچنین مصرف قرص احتمال بارداری وجود نداره
    نگران نباشید که خود استرس باعث به تاخیر افتادن پریودتون میشه

15. سلام
    من و نامزدم مدتی قبل رابطه نسبتا مشکوکی داشتیم که بعد اون نامزدم در موعد مقررش پریود شدن<ولی در این ماه الان دو روزه ک از تایمی که باید پریود میشدن گذشته اما خبری نیست<البته ایشون روزه میگیرین و بابت یه موضوعی خیلی استرس دارن>در مجموع میخواستم رهنمایی کنین دلیل تاخیرشو
    ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 26 از 126
رفتن به صفحه :    ... 26 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید