شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد روش مصرف قرص ضد بارداری

1. 7777aaaa

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام. ببخشيد'بعداز رابطه جنسي كه اسپرم داخل ريخته شده است. و بعد از ان دوبار خود را بااب شسته است و١٦ ساعت بعد از رابطعه جنسي ٢ تا قرص ال دي-٢١ ساعت دوباره ٢ تا قرص ال دي ودر اخر ٢٦ ساعت هم ٤ قرص ال دي كه مجموع ٨ قرص ال دي خورده وروز بعد هم دو نوبت قرص ال دي ٨ تا خورده وروز اخر هم دوتا دونوبت ٢ تايي خورده در مجموع٢٠ قرص ال دي . البته قبل از ٧٢ ساعت''بازهم احتمال وقوع بارداري هست .. لطفاً هرچه زودتر جواب بدين'

2. 7777aaaa

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام. ببخشيد'بعداز رابطه جنسي كه اسپرم داخل ريخته شده است. و بعد از ان دوبار خود را بااب شسته است و١٦ ساعت بعد از رابطعه جنسي ٢ تا قرص ال دي-٢١ ساعت دوباره ٢ تا قرص ال دي ودر اخر ٢٦ ساعت هم ٤ قرص ال دي كه مجموع ٨ قرص ال دي خورده وروز بعد هم دو نوبت قرص ال دي ٨ تا خورده وروز اخر هم دوتا دونوبت ٢ تايي خورده در مجموع٢٠ قرص ال دي . البته قبل از ٧٢ ساعت''بازهم احتمال وقوع بارداري هست ..  البته لازم به ذكر هست ٣ ساعت قبل از نزديكي ٢ بار ارضا شدم.لطفاً هرچه زودتر جواب بدين'

3. با سلام. همسرم براي اولين بار از قرص مارولين براي پيشگيري استفاده ميكند و تا حالا يك بسته كامل 21 تايي خورده و هفت روز استراحت كرد و روز هسشتم شروع به خوردن قرص بعدي كرده. در ماه اول رابطه هامون كلا محافظت شده بود الان هم كه 2 تا از قرص هاي بسته جديد را مصرف كرده و ديشب براي اولين بار مايع مني رو داخل.... ريختم . الان ديگه خطر بارداري كاملا منتفي شده و روش پيشگيري رو درست انجام داديم؟ در طول 7 روز استراحت كه قرص تمام مي شود ميتوان رابطه مراقبت نشده داشته باشيم يا حتما بايد در طول مصرف قرص ها رابطه كامل و محافظت نشده داشته باشيم؟ مقدار رابطه زياد به صورت محافظت نشده( 3 بار در روز) ميتواند ميزان شكست روش پيشگيري رو بالا ببرد؟     ممنون

4. 7777aaaa

معلق شده

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام. ببخشيد'بعداز رابطه جنسي كه اسپرم داخل ريخته شده است. البته مقداري كمي بيشترش بيرون ريخته شد و بعد از ان دوبار خود را بااب شسته است و١٦ ساعت بعد از رابطعه جنسي ٢ تا قرص ال دي-٢١ ساعت دوباره ٢ تا قرص ال دي ودر اخر ٢٦ ساعت هم ٤ قرص ال دي كه مجموع ٨ قرص ال دي خورده وروز بعد هم دو نوبت قرص ال دي ٨ تا (١٢ساعتي ٤قرص ) خورده وروز اخر هم دوتا دونوبت ٢ تايي خورده در مجموع٢٠ قرص ال دي . البته قبل از ٧٢ ساعت''بازهم احتمال وقوع بارداري هست ..  البته لازم به ذكر هست ٣ ساعت قبل از نزديكي ٢ بار ارضا شدم.و در روز١٩ پريود بوده !  لطفاً هرچه زودتر جواب بدين'

5. 7777aaaa نوشته است: سلام. ببخشيد'بعداز رابطه جنسي كه اسپرم داخل ريخته شده است. البته مقداري كمي بيشترش بيرون ريخته شد و بعد از ان دوبار خود را بااب شسته است و١٦ ساعت بعد از رابطعه جنسي ٢ تا قرص ال دي-٢١ ساعت دوباره ٢ تا قرص ال دي ودر اخر ٢٦ ساعت هم ٤ قرص ال دي كه مجموع ٨ قرص ال دي خورده وروز بعد هم دو نوبت قرص ال دي ٨ تا (١٢ساعتي ٤قرص ) خورده وروز اخر هم دوتا دونوبت ٢ تايي خورده در مجموع٢٠ قرص ال دي . البته قبل از ٧٢ ساعت''بازهم احتمال وقوع بارداري هست ..  البته لازم به ذكر هست ٣ ساعت قبل از نزديكي ٢ بار ارضا شدم.و در روز١٩ پريود بوده !  لطفاً هرچه زودتر جواب بدين'

سلام
    دوست عزیز لطفا قبل از استفاده از روش اورژانسی حتما روش صحیح اون را از همین سایت فرا بگیرید.
    آخه این چه طرز استفاده از روش اورژانسی هست؟ هیچ میدونید چقدر هورمون اضافی به بدنتون وارد کردید که غیر از ضرر و عوارض چیزی براتون نداره؟
    فقط دو نوبت 4 تایی از قرص ال دی باید مصرف میکردید و باقی اضافی بوده.
    با این همه قرص و هورمون احتمال حاملگی شما قطعا منفی خواهد بود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. halmat نوشته است: با سلام. همسرم براي اولين بار از قرص مارولين براي پيشگيري استفاده ميكند و تا حالا يك بسته كامل 21 تايي خورده و هفت روز استراحت كرد و روز هسشتم شروع به خوردن قرص بعدي كرده. در ماه اول رابطه هامون كلا محافظت شده بود الان هم كه 2 تا از قرص هاي بسته جديد را مصرف كرده و ديشب براي اولين بار مايع مني رو داخل.... ريختم . الان ديگه خطر بارداري كاملا منتفي شده و روش پيشگيري رو درست انجام داديم؟ در طول 7 روز استراحت كه قرص تمام مي شود ميتوان رابطه مراقبت نشده داشته باشيم يا حتما بايد در طول مصرف قرص ها رابطه كامل و محافظت نشده داشته باشيم؟ مقدار رابطه زياد به صورت محافظت نشده( 3 بار در روز) ميتواند ميزان شكست روش پيشگيري رو بالا ببرد؟     ممنون

سلام
    دوست عزیز انتخاب یک نوع قرص به عنوان روش پیشگیری مداوم و میزان مصرف آن باید حتما تحت نظر و تجویز دکتر باشه...یعنی دکتر شخص را کاملا نسبت به این نوع قرص آشنا می کنه....پس بهتره که ایشون هم حتما تحت نظر پزشک خودش باشه.
    اما معمولا فقط هفته اول استفاده از قرص احتیاط لازمه و از بعدش دیگه مشکلی وجود نداره.
    بهتره در یک هفته استراحت از یک روش پیشگیری دیگه مثل کاندوم محض احتیاط استفاده کرد.
    خیر...با مصرف مداوم و منظم قرصها بدون فراموشی پیشگیری 99 درصدی انجام میشه چه برای یک رابطه چه چند رابطه در روز.

7. سلام
    من اخرین روز پریودم (5شنبه) با نامزدم رابطه داشتم. ازکاندوم استفاده کردیم اما چون دچارپارگی شد نامزدم مایع منی رو خارج از واژنم ریخت دو روز بعد دوباره همین اتفاق افتاد .ولی برای اطمینان من روز بعد(1شنبه) از قرص hd استفاده کردم. ظهرخوردم ولی حواسم نبود دوباره شب از همین قرص مصرف کردم یعنی توی یه روز دوتا hd
    یک هفته بعد دوباره پریود شدم یعنی فاصله پریود اول و دومم فقط یک هفته ست.
    میخواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد؟ این بی نظمی بازم اتفاق میفته؟
    ممنون  میشم توضیح بدین

8. Mozhi67 نوشته است: سلام
    من اخرین روز پریودم (5شنبه) با نامزدم رابطه داشتم. ازکاندوم استفاده کردیم اما چون دچارپارگی شد نامزدم مایع منی رو خارج از واژنم ریخت دو روز بعد دوباره همین اتفاق افتاد .ولی برای اطمینان من روز بعد(1شنبه) از قرص hd استفاده کردم. ظهرخوردم ولی حواسم نبود دوباره شب از همین قرص مصرف کردم یعنی توی یه روز دوتا hd
    یک هفته بعد دوباره پریود شدم یعنی فاصله پریود اول و دومم فقط یک هفته ست.
    میخواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد؟ این بی نظمی بازم اتفاق میفته؟
    ممنون  میشم توضیح بدین

سلام
    مشکلی که غیر از بی نظمی قاعدگی براتون پیش نمیاد.
    تا چند دوره این بی نظمی وجود داره و بعد منظم خواهد شد.
    احتمال حاملگی هم با پريودشدن مجددتون کاملا منتفی هست.

9. سلام و خسته نباشید

من دیروز که روز اخر پریودم بود و نزدیک پریود بعدی رابطه داشتم با همسرم. از روش اورژانسی استفاده کردم سر ساعت. از امروز صب لکه های کمرنگی میبینم.خیلی کمرنگ. حالا دو تا سوال دارم:

1- چند روز بعد پریود میشم؟
    2- فردا قراره یه سفر زیارتی برم ، ایا با خوردن این 8 تا ال دی در روز اخر دوره و نزدیکی به چرخه بعدی احتمال دراه که فردا پریود بشم؟ اگر امکانش هست لطفا بگید چکار کنم که 1.2 روز عقب بیفته؟
    با تشکر

10. Sanaz2469 نوشته است: سلام و خسته نباشید

من دیروز که روز اخر پریودم بود و نزدیک پریود بعدی رابطه داشتم با همسرم. از روش اورژانسی استفاده کردم سر ساعت. از امروز صب لکه های کمرنگی میبینم.خیلی کمرنگ. حالا دو تا سوال دارم:

1- چند روز بعد پریود میشم؟
    2- فردا قراره یه سفر زیارتی برم ، ایا با خوردن این 8 تا ال دی در روز اخر دوره و نزدیکی به چرخه بعدی احتمال دراه که فردا پریود بشم؟ اگر امکانش هست لطفا بگید چکار کنم که 1.2 روز عقب بیفته؟
    با تشکر

سلام
    1. با استفاده از روش اورژانسی شخص تا 10 روز الی دو هفته بعد فرصت داره که لکه بینی و به دنبال آن خونریزی مختصر داشته باشه که هر کدام هم به تنهایی رخ داد خونریزی ماهانه اون سیکل محسوب میشه.
    2. خیر...با خوردن قرصها شما فردا پریود نمیشید....همون بازه زمانی که بالا عرض کردم این اتفاق رخ میده...حداقلش 4 الی 5 روز دیگه هست.

11. shelin

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من با نامزدم رابطه رابطه جنسیی پر خطر داشتیم جوری که آب منی فقط روی واژن ریخته شد
    که از روش اورژانسی استفاده کردیم چهارتا ال دی حدودا 2ساعت بعد از رابطه و 12 ساعت بعد از اولین مصرف چهارتا دیگه خورد . بعد از مصرف حالت تهوع زیاد و احساس کسلی داره
    الان سوالم اینه که بازم باید قرص مصرف کنه؟
    هنوزم احتمال بارداری هست؟
    اون حالت تهوع و کسلی برای مصرف قرصاص؟
    چجوری باید مطمعن شد داروها اثر کرده یا نه؟
    خیلی خیلی ممنون میشم زود جواب بدین
    مرسی.

12. shelin نوشته است: سلام
    من با نامزدم رابطه رابطه جنسیی پر خطر داشتیم جوری که آب منی فقط روی واژن ریخته شد
    که از روش اورژانسی استفاده کردیم چهارتا ال دی حدودا 2ساعت بعد از رابطه و 12 ساعت بعد از اولین مصرف چهارتا دیگه خورد . بعد از مصرف حالت تهوع زیاد و احساس کسلی داره
    الان سوالم اینه که بازم باید قرص مصرف کنه؟
    هنوزم احتمال بارداری هست؟
    اون حالت تهوع و کسلی برای مصرف قرصاص؟
    چجوری باید مطمعن شد داروها اثر کرده یا نه؟
    خیلی خیلی ممنون میشم زود جواب بدین
    مرسی.

سلام
    خیر...دیگه احتیاجی به مصرف قرص نیست...ایشون روش اورژانسی را درست مصرف کردند.
    خیر....دیگه احتمال بارداری نیست.
    بله...از عوارض قرصهاست.
    همین علایم و حالات نشون میده که دارو اثر کرده.
    ایشون یک هفنه تا 10 روز بعد از مصرف خون دچار لکه بینی و بعد خونریزی مختصر میشند که البته طبیعیه.

13. سلام . من 22سالمه با نامزدم رابطه داشتم و حدود 4بار از قرص های اورژانسي در یک سیکل ماهانه استفاده کردم توی همون ماه با 8روز تأخیر در زمان پریود ،پریود شدم البته دو بار رابطه مشکوک بود و دو بار دیگه خیر  و خونریزی شدیدی داشتم تا سه روز الان یک ماه میگذره و من پریود نشدم خیلی نگرانم یک بار از بیبی چک هم استفاده کردم اما جواب منفی بود لطفا جواب منو بدین یعنی این تاخیر به خاطر مصرف  قرص زیاد  هست آخه هیچ دردی در زیر شکم و سینه هم ندارم. لازم به ذکر هست که بگم سه بار از قرص اوسيز استفاده کردم و بار چهارم از قرص hd به روش اورژانسی

من خیلی نگرانم لطفا بهم جواب بدین

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

14. Ms_arosak نوشته است:
    سلام . من 22سالمه با نامزدم رابطه داشتم و حدود 4بار از قرص های اورژانسي در یک سیکل ماهانه استفاده کردم توی همون ماه با 8روز تأخیر در زمان پریود ،پریود شدم البته دو بار رابطه مشکوک بود و دو بار دیگه خیر  و خونریزی شدیدی داشتم تا سه روز الان یک ماه میگذره و من پریود نشدم خیلی نگرانم یک بار از بیبی چک هم استفاده کردم اما جواب منفی بود لطفا جواب منو بدین یعنی این تاخیر به خاطر مصرف  قرص زیاد  هست آخه هیچ دردی در زیر شکم و سینه هم ندارم. لازم به ذکر هست که بگم سه بار از قرص اوسيز استفاده کردم و بار چهارم از قرص hd به روش اورژانسی

من خیلی نگرانم لطفا بهم جواب بدین

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

سلام
    دوست عزیز شما با بدن خودتون چکار کرديد!!..این چه طرز استفاده از قرص اورژانسیه؟ آخه این قرصها که نقل و نبات نیست که فوری بدون معطلی استفاده میکنید.
    بارها و بارها و بارهاعرض کردیم که در هر سیکل فقط و فقط یک مرتبه مجاز به استفاده از قرص اورژانسی هستید...این یعنی اینکه در رابطه ای که خیلی زیاد مشکوک به بارداريه از روش اورژانسی استفاده کنید و در رابطه های دیگر که زیاد جای نگرانی نیست از روشهای دیگر پیشگیری استفاده کنید.
    مسلما با این همه قرص که شما در یک سیکل خودسرانه مصرف کردید هورمونهاتون بطرز وحشتناکی نامتعادل شدند و زمان زیادی طول می کشه که به نظم سابق باز گردند.
    ممکنه تا چندین دوره شما نامنظمی و لکه بینی و خونریزی مختصر همراه با دردهای گاه و بیگاه داشته باشید...اما مشکلی نیست تا یه مدت دیگه از این قرصها استفاده نکنید تا پريودتون منظم بشه، استرس را هم از خودتون دور کنید.

15. با سلام و عرض خسته نباشی و خدا قوت...
    من طبق برنامه پریودیم باید 6 تیر پریود میشدم اما چون ماه رمضان بود تصمیم گرفتم ک از اول قرص  الدی بخورم و تا چند روز پیش اصلا از عوارض مصرف قرص ها خبر نداشتم.البته من دو سال پیش چون خیلی ضعیف میشدم و بخاطر فوت پدرم شک عصبی بهم وارد شد ب صورت خودکار تو ماه رمضون پریود نشدم. امسال وقتی فهمیدم خطر داره دو روزه مصرف قرص رو قطع کردم، من در مجموع 8 تا قرص خوردم.الان سوالم اینه چند روز بعد از قطع قرص پریود میشم، ایا ممکنه چون این بار رو دستکاری کردم پریود نشم تا زمان بعدی؟ اگه بخوام تا ته ماه رمضون پریود نشم و اون خطرات لخته شدن خون در مغز رو نداشته باشم چ کنم! ؟ راستی من لاغرم و اشتهام تو ماه رمضون خیلی کم میشه، خواهش میکنم راهنماییم کنید خیلی برام مهمه.... متشکرم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 10 از 23
رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید